Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2661. bunnycu (válaszként erre: 2659. - Tia Marina)
2012. máj. 22. 14:56
Köszi, hogy beengedtél a naplódba! Szemből nézve milyen az orrod? Oldalról nézve nem olyan rossz, persze a látványterv sokkal jobb, fitosabb.
2660. bunnycu (válaszként erre: 2659. - Tia Marina)
2012. máj. 22. 13:53
Kedves Tia Marina! Megnézhetem a titkos naplódban a fotókat az orrodról?
2012. máj. 22. 13:42
Tettem fel képet is, de a titkos naplóba, mert nem szeretném, hogy mindenki lássa. Szép napot!
2658. Tia Marina (válaszként erre: 2656. - Booorika)
2012. máj. 22. 13:29
Pontosan így van, amit a változásról leírtál! Ha valakinek gipszlevétel után nem szimmetrikus az orra, vagy esetleg nem lett elég kicsi, nem elég rövid és nincs benne az a szép ív sem, az ne várja, hogy 6- esetleg 18 hónap után pisze orra lesz, mert nem! Megírom mindkettőtöknek privátban, hogy ki műtött. Van ennek a klinikának egy facebook oldala. Nemrég láttam egy hirdetést, hogy lájkold az oldalukat, ha meg szeretnéd nézni x sztár elrontott, vérciki plasztikai műtétjét. Gondolkodtam lájkolom, majd kiteszem az én általuk elrontott plasztikai műtétemet, vajon mit szólnak majd hozzá :D
2657. Lunaa (válaszként erre: 2654. - Tia Marina)
2012. máj. 21. 22:47
Szia! Megmondod esetleg hogy ki műtött téged? Csak azért hogy elkerüljem messzire... Én már ennyi rossz hír után öszintén kezdek tartani az egésztől, mert azért nem kis összegről van szó, amit nem szeretnék kidobni az ablakon... Bár azért nem tudom hogy a mostaninál lehet e rosszabb.. :) Mit tanácsolsz?
2656. booorika (válaszként erre: 2654. - Tia Marina)
2012. máj. 21. 19:05
Szia Tia Marina! En is nagyon merges vagyok,akarcsak Te.Igen,igaz,amit a dokid mond. DE!!!Nem hiszem el,hogy GYOKERESEN megvaltozna valami a gipszlevetel utan.Azon kivul,hogy a dagadas,amit szembol latunk,leapad.De az orr karaktere nem valtozik.Sot,ha jol el van rontva,meg rosszabb lesz a dagadas felszivodasa utan.Nem hiszem,hogy az orrom profilbol kb.8mm-t zsugorodna!Vagy szembol 5mm-t szelesedne.Nekem ez a velemenyem,amit sok erdeklodes es forumozas utan alakitottam ki.Egyebkent a kulfoldon eles rendkivul megneheziti az egyesz dolgot.Priviben megirom,ki mutott,esetleg te is megirnad?
2655. keki70 (válaszként erre: 2654. - Tia Marina)
2012. máj. 21. 14:15

Szia!

Egy év alatt kialakul,sőt a legtöbbször félév is elég.

Sajnálom,hogy nem úgy alakult az orrod,ahogy szeretted volna.

2654. Tia Marina (válaszként erre: 2641. - Booorika)
2012. máj. 21. 13:17

Szia kedves Booorika és mindenki!


Engem is ezzel szokott biztat a dokim, hogy az orr műtét után 18 hónappal is rengeteget változhat... Egy éve volt a műtétem és az orrom pont ugyan úgy néz ki mint a gipszlevétel után. Nem is olvastam még olyan beszámolót, hogy valakinek változott volna az orra. Én is egy újabb műtétre készülök és őszintén szólva nagyon mérges vagyok. Már én is külföldön élek és ez csak bonyolítja a helyzetet, de bármi áron is, de megcsináltatom újra!


Téged ki műtött?

2653. keki70 (válaszként erre: 2652. - Lexy24)
2012. máj. 12. 10:05
Most már eltelett több,mint félév,megkellene mutatni az orvosnak,hogy ő mit mond rá.
2652. lexy24
2012. máj. 11. 21:21
Igen,a csontos részen van középen ahonnan el lett távolítva eredetileg ugye a görbület,viszont érdekes mivel kemény, csontos tapintású mégis ha egy ideig enyhén nyomom ( tudom nem volna szabad :$ ) mintha kisebb lenne és kevésbé látható. Valahol olyat is olvastam h csonthártya alatti duzzanat is lehet ( csepp remény és önámítás). Hm jó nektek csajok h. "mellékhatás" nélkül élvezhetitek az eredményt :$
2651. keki70 (válaszként erre: 2650. - Lexy24)
2012. máj. 11. 18:42
Sajnálom...Mennyire látszik a puklid?És pontosan az orrhát csontos részére esik?
2650. lexy24
2012. máj. 11. 17:42
7 hónappal a műtét után még mindig jelen a púp az orromon:(
2012. máj. 10. 19:13
Mindig is akartam egy orrplasztikát, remélem egyszer összejön majd ...
2012. máj. 5. 21:42

Szia vajjjjj,


Megkérdezhetem, hogy ki műtött téged? Hogy áll az orrod, remélem szépen gyógyulgat.

2647. nyinaaaa
2012. máj. 5. 08:18

Sziasztok!

Végre eljött az én időm is, elszántam magam az orrplasztikára idén nyárra! Már évek óta olvasgatok különböző fórumokat a témában, nézegetek képeket, így mostanra már nagyjából kialakult, hogy mit is szeretnék és az hogyan valósítható meg, valamint, hogy kinél szeretném megcsináltatni! Minimális korrekciót szeretnék az orrhát alsó (nem csontos) részéből és az orrcsúcsom 2 oldaláról (magyarul a kissé „krumpliorromon” módosítanék:)) ! Tényleg milliméterekről van szó, ebből kifolyólag gondolom, hogy nem lenne szükség altatásra, se csonttörésre és hasonló húzósabb dolgokra. Ennek tükrében kérdezem Tőletek, hogy vajon ez a fajta átalakítás milyen árban mozoghat most Rezek Ödönnél, valamint Varga Kláránál, csak kettőjük érdekel! Van valaki, aki esetleg hasonló kicsiny korrekcióval ment hozzájuk? Az elérhetőségük is érdekelne, valamint még egy dolog, hogy mennyire van esélyem hamar sorra kerülni Náluk, ugyanis külföldön élek, és 1-2 hónapot leszek csak otthon nyáron, van-e esélyem túlesni a dolgon ezalatt a rövid idő alatt, amennyiben előre jelzem ezt nekik esetleg emailben (tudom, hogy mindketten „sztárok” ezen a téren, és sorban állnak Náluk, de hátha…)? Válaszotokat előre is nagyon köszönöm! Nyina

2646. Zsuf
2012. máj. 4. 11:08
Sziasztok! az érdekelne,ki hány évesen csináltatta meg az orrát? Meddig gyűjtött rá?Miből csináltatta meg?:)
2645. DeeN
2012. máj. 1. 23:27
Olvasgattam már vissza itt is és nlc forumon is és 4 doki neve volt az állandó befutó, Kárász - Rezek - Bajusz - Csuha, viszont engem azért képek mellett árak is érdekelnének. Bajuszt tudom de a többiekét nagyon megköszönném, ha valaki megírná nekem akár privát üziben ;) köszike!
2644. andesz31
2012. ápr. 23. 11:05
A moderátoroknak : köszi ,peace mégegyszer! :-))
2643. Mancsus
2012. ápr. 21. 16:02
Sziasztok! Bocsi mindenkitől!!! Igaza van Vanessa12 - nek a lényeg a szép orr, mindegy, hogy ki csinálta!! Úgyhogy mindenkinek, aki még a műtét előtt áll azt kívánom, hogy olyan orra legyen, amilyenre vágyott! Sziasztok!
2642. keki70 (válaszként erre: 2641. - Booorika)
2012. ápr. 18. 11:54

Szia!

Nem tudsz mást csinálni,mint hogy vársz.Félév alatt kifogja adni magát,hogy mi változott ill.maradt a régi.Remélem,hogy alakulni fog jó irányba-még ne add fel!

2641. booorika
2012. ápr. 18. 11:22
Par napja tudtam elerni a dokimat es azt mondta,hogy nem kell aggodnom az orrnyergemen levo horpadas miatt.Ha egy ev mulva is ott lesz,akkor aggodjak.Ez engem egyaltalan nem nyugtatott meg.Vajon egy horpadas mitol fog megtelni? A ket orrlyukam is asszimetrikus(az egyik sokkal nagyobb a masiknal es a formaja is mas).Zart mutetem volt,igy fel ev is boven eleg szerintem hogy egyertelmuen latni lehessen a hibakat.Kulonben egyaltalan nem dagadt az orrom,sot!A felso fele csont es bor.Sziasztok!
2640. RayRay (válaszként erre: 2639. - Keki70)
2012. ápr. 8. 21:15

Köszönöm!

És Bajusz Hubáról valakinek tapasztalata. Jókat olvastam róla itt ott, de szívesen olvasnék még többet a munkájáról.

2639. keki70 (válaszként erre: 2638. - RayRay)
2012. ápr. 8. 19:26
Megírom priviben,de egyébként neki nem ez a fő területe,hanem a mellek.Orrból csak az egyszerűbb.
2638. RayRay
2012. ápr. 8. 18:37
Sziasztok! Valaki meg tudná mondani Krasznai doktor mennyiért csinál orrplasztikát. Nem értem a honlapján miért nem tüntetnek fel egy intervallumos árat. Köszi szépen!!
2637. keki70 (válaszként erre: 2636. - Booorika)
2012. ápr. 7. 22:01

Szia!


Köszönjük szépen!


Én is mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok,azoknak is,akik már túl vannak a műtéten,azoknak is,akik még előtte állnak,és természetesen azoknak is,akik olvasnak bennünket!

2636. booorika
2012. ápr. 7. 18:39
Sziasztok! Mindenkinek boldog Husvetot kivanok!!!
2635. keki70 (válaszként erre: 2634. - Eb08459106)
2012. ápr. 7. 13:36

Szia!

Persze,hogy érdemes.Azt tartsad szem előtt,hogy műtét után hat hétig nem érheti nap az orrodat,utána is alaposan le kell majd napfényvédőzni.És nem is úszkálhatsz hat hétig,tehát ezt számítsad bele.Gipsz egy hétig van,néhány esetben lehet ebből 8-10 nap.Nálam rögtön látszódott az eredmény,amit láttam gipszlevételkor,azt láttam egyévesen is.

2012. ápr. 7. 10:26

Sziasztok!

Szerintetek érdemes májusban belevágnom az orrplasztikába? Meddig lesz gipsz, kötés? Az egész nyarat gyógyulással kell majd töltenem? Kb. mennyi idő, amikor már látszódik az eredmény? Nem szeretnék dagadt orral mászkálni a strandon :-)

Köszi a segitséget :-)

Egyébként Kárász vagy Varga Klára akin gondolkodom...

2633. keki70 (válaszként erre: 2632. - Booorika)
2012. ápr. 6. 20:55
Igen előfordul,sőt olyan is,hogy hat hónap után.Akkor,ha az orr ténylegesen meggyógyult.
2632. booorika (válaszként erre: 2631. - Keki70)
2012. ápr. 6. 18:56
Nagyon koszi! Barcsak ne lenne ra szuksegem!Par honap mulva mar tudni fogom.Olvastam olyanrol,hogy valakinek 8 honap utan korrigaltak az orrat.Letezik ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook