Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orbitális hülyeségek, amiket álmodni szoktál... fórum

Orbitális hülyeségek, amiket álmodni szoktál... (beszélgetős fórum)


1 2
20. Zsuzsa88 (válaszként erre: 17. - Eni0086)
2009. jan. 21. 22:09
Én is esténként elalvás előtt már várom a reggelt, hogy akkor min fogok röhögni. :D
2009. jan. 21. 22:08
Valamikor a hétvége felé lehetett, mikor rengeteget aludtam, na de akkor is összeálmodtam mindenféle hülyeséget. Be lettünk küldve páran az iskolaigazgatóhoz (én már egyetemista vagyok, profokkal, dékánnal). Az igi egyszer nő volt, egyszer férfi. Arra kért, hogy fessünk neki expresszionista képeket. Kaptunk üres lapot, 3 szinest (pirosat, kéket és feketét), és rajzolnunk kellett. Fingom sincs, milyen egy expresszionista kép (bocsi, lehet, bunkó vok)... Majd kaptam egy olyan lapot, amin már volt egy festmény. Ágas-bogas dzsungel, felül a kék ég. És a kezemben a 3 szin. A képnek azt a nevet adtam, hogy sziget. Mivel mind3 szinnel kellett rajzolni valamit, ezért rajzoltam egy vukánt a feketével, ami épp kitört (piros), a másik feléről pedig egy hatalmas égig emelkedő hullám akarta eltüntetni a szigetet a Föld szinéről. Ekkor váltott az egész, és már azt vette észre, hogy zebra vagyok, és ezernyi másik állattal futok a dzsungelből egy legelő felé. Mögöttem tűz. Kiérünk a rétre, látjuk, szemből futnak felénk még állatok, onnan jön a szökőár. Oldalirányba kezdtünk futni, onnan földcsuszamlás volt, onnan is futottak a rét felé állatok. Megálltunk, és mind elkezdtünk sirni, hogy ott fogunk megdögleni. Innen megint váltott az egész, és már csak filmen néztem mindezt egy haverral. Megkérdeztem, mi fog történni. Azt mondta, hogy minden állat meg fog dögleni. Én meg kikapcsoltam a DVD-t. Ezután hogy hogy kerültünk sulibuliba, ne kérdezzétek... :D
2009. jan. 21. 22:07
vagy egyszer álmomban műtöttek, és mikor toltak be, mondták, hogy egy új altatási módszert próbálnak ki rajtam. És basszus, fél órát kínlódtak, mert nem tudtak elaltatni, de már annyira leszedáltak, hogy ne tudjam értelmesen elmondani, hogy nem alszom, csak motyogtam valamit.. Tök féltem, hogy úgy fognak műteni, hogy ébren vagyok!
2009. jan. 21. 22:05
Tegnap azt álmottam hogy elkészült a menyasszonyiruhám hát mérgesvoltam mert farmerból varták meg olyan volt mint egy zsák,és nem tudtam mit tenni felvettem mert már ott volt a násznép.Nagyon fura volt.kiváncsi vagyok majd ma este mi lessz
16. Zsuzsa88 (válaszként erre: 13. - Zojci)
2009. jan. 21. 22:00
Fúúúj, nekem is volt hasonló álmom!! Annak még a háta is szőrös volt! Hát ne tudd meg, milyen jó érzés volt felébredni!!! És mikor megláttam a páromat, hálát adtam az égnek, hogy ő a pasim, ő pont szépen szőrös, ahogy nekem tetszik, jóképű, izmos... ammm... :)
2009. jan. 21. 21:59

Egyszer álmomban egy lila tengerimalac-kutyát tartottam a kezemben, és egy kerítés mögött két lábra állt egy nagy németjuhász szerű kutya, és megszólalt:

-Naa, add ide a lila kutyát, nem fogom bántani!

Erre én:

-Nem adom, mert megeszed!

Erre ő:

-Megígérem, nem eszem meg, csak add oda, had játszak vele...


Tök jól elbeszélgettem vele, fel se tűnt, hogy egy kutyával beszélgetek.. :)

14. e6a07f094b (válaszként erre: 12. - Zarahell)
2009. jan. 21. 21:58
Nem is hibaztatom oket...DDDDDDD
13. Zojci
2009. jan. 21. 21:57
Legutóbb kacsát tömtem aminek olyan csőre volt,mint egy kakadunak. A legrémesebb egy hájas undorító izzadó pasi tett magáévá,hát 1hétig nem mertem aludni...
12. Zarahell (válaszként erre: 8. - Zsuzsa88)
2009. jan. 21. 21:54

:) Igen, egy csomóan nem is emlékeznek az álmaikra, nekünk meg minden reggel van min kuncogni! :) XD

Volt munkatársamnak imádtam az álmait! Egyik álmában a macskák transzparensekkel vonultak fel az utcán a kiherélés ellen..

11. e6a07f094b (válaszként erre: 7. - Zsuzsa88)
2009. jan. 21. 21:53
Hat ez klassz! Vizualis alkat vagyok, szinte a szemem elott van, mikor a pingvinek kergetnek, Te meg szaladsz eloluk...DDDDDD
2009. jan. 21. 21:51

Nekem ez egy visszatero almom...


Megnyertem a lotton a fonyeremenyt, es amikor a szelvenyt elvittem bevaltani, kozoltek velem, hogy nem tudnak kifizetni, mert kifogytak penzbol!


Az utobbi ket evben legalabb 10 alkalommal almodtam ezt. Vajon mi lehet az oka?

9. Zsuzsa88 (válaszként erre: 3. - Davider)
2009. jan. 21. 21:50
Nem eszek be lefekvés előtt, inkább éhesen szoktam ágybakerülni. Diétázok... :D
8. Zsuzsa88 (válaszként erre: 4. - Zarahell)
2009. jan. 21. 21:49
Felolvastam az eddigi hozzászólásokat Anyámnak, erre jót röhögött, és csak annyit mondott, hogy örüljek, mostmár nem vagyok egyedül! :D
2009. jan. 21. 21:48
Na olyan is volt, hogy elmentem állatkertbe, és a pingvinek kikergettek onnan!
2009. jan. 21. 21:44
a múltkor meg egy mosómaci banánokat dugdosott az ablakom mellé. ez a mosómaci visszatérő dolog.. mi a fene lehet??
2009. jan. 21. 21:42
Én a naplómban már írtam az egyik bejegyzésben a kókuszoperáló szexi idegsebészről... úúú! :)
4. Zarahell (válaszként erre: 1. - Zsuzsa88)
2009. jan. 21. 21:41

Te jó ég!!! Krv jó!!!! :D :D :D :D

Nem gondoltam, hogy valaki "legyőz" hülye álmok terén, de azt hiszem, neked sikerült!! :D XD

2009. jan. 21. 21:39
probálj lefekvés előtt nem tele enni magad és nézz meg egy romantikus vigjátékot hátha segit:)
2009. jan. 21. 21:39
én inkább félelmetes álmaim vannak és menekülök vagy bántani akarnak de ami még félelmetesebb,hogy megálmodok dolgokat ami később bekövetkezik .........
2009. jan. 21. 21:36

Biztos vagyok benne, hogy sokunknak vannak rém idióta álmai, amiken, ha felébred, jókat röhög. Nem tudom, mi van velem mostanában, de akkora marhaságokat álmodok össze, hogy az valami fantasztikus!


Pl. Tudtátok, hogy a sapka sapkaporból készül? :D


Van még pár érdekes álmom, az utóbbi pár napban nagyon dolgozhatott az agyam, hogy minél nagyobbat alkosson. Legutóbb azt álmodtam, hogy a kád belsejét szőr boritotta, én kitartóan borotváltam, és közben sirtam, és mondtam Anyunak, hogy most majd mikor legközelebb epillálni fogok jobban fog fájni! XD

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook