Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Olyan sorstársakat keresek, akinek kisgyereke van és szorongásos betegségben szenved. fórum

Olyan sorstársakat keresek, akinek kisgyereke van és szorongásos betegségben szenved. (beszélgetős fórum)


1 2
2009. máj. 6. 07:44
Az igazat megvalva semmit...:(, és már nem tudom mit csináljak...:(
2009. máj. 1. 07:30

Sziasztok!

En is ijesmikkel kuzdok mar lassan 10eve! Nektek mit mondott a doki mitol vanak ezek????

2009. márc. 6. 18:41
Sziasztok, én is hasonló cipőben járok...:(
7. lizoka (válaszként erre: 6. - D58b988bee)
2009. jan. 27. 18:15
Jojjo!Írtam neked privit.
6. d58b988bee (válaszként erre: 5. - Lizoka)
2009. jan. 27. 13:17

Miért nem tb alapon mész? Én kidobtam egy csomó pénzt és nem volt jó, kineziológus, magán pszichológus és végül a tb. alapon lévő lett a jó és még fizetni sem kell. Milyen gyógyszert szedsz?

Fontos lenne, hogy kibeszéld a szorongásaidat és problémáidat, nekem az sokat segít.

2009. jan. 27. 10:36
jártam de nem volt jó.KB.2hónapig mentem és nem volt semmi változás .Azt ajánlotta ő is,hogy gyógyszer kellene.azt feltártuk,hogy valószinü a katasztrófális terhességem az oka az egésznek.De sajnos nem lettem jobban hiszen ezt már tudtam.mivel 2 hónap és elég sok pénz kellett ahoz hogy idáig eljussunk ugy gondoltam elég volt.Ha találnék egy jó pszihológust elmenék de kisvárosban lakom és nem nagyon van választék.
4. d58b988bee (válaszként erre: 3. - Lizoka)
2009. jan. 27. 10:24
Jársz pszichológushoz is mellette?
2009. jan. 27. 09:48
SZia Jojjo!Sajnos az én esetemben már muszály voltgyógyszert szedni mert nem hatott semmilyen homeopátiás szer és természetes dolgok sem.1 éve minden reggel belső remegés folyamatos önmarcangolás túl aggódás.ami a legrosszabb kényszeres gondolatok és megőrüléstől való félelem.2 hónapja szedek gyógyszert de nem érzek túl nagy változást.pedig folyamatosan hangolom át magam a pozitiv gondolatokra.
2. d58b988bee (válaszként erre: 1. - Lizoka)
2009. jan. 27. 07:36

Szia!


Én évek óta szenvedek benne, eddig szerencsére sikerül gyógyszer nélkül kisebb-nagyobb sikerrel kezelni, mondjuk az én fiam már 9 éves, de kiskorától van ilyen problémám, nekem lelki bajok hozták ki.

2009. jan. 27. 06:41
SAJNOS MÁR 1 ÉVE SZENVEDEK SZORONGÁSSAL ÉS NAGYON KÉTSÉGBE VAGYOK ESVE MERT VAN 1 GYÖNYÖRÜ 3 ÉVES KISLÁNYOM AKINEK NAGYON NAGY SZÜKSÉGE VAN A KIEGYENSÜLYOZOTT ANYUKÁJÁRA.NAGYON GYÓGYSZER ELLENES VAGYOK DE KÉT HÓNAPJA KÉNYTELEN VOLTAM ELKEZDENI SZEDNI MERT NEM SEGÍTETT SEMMI.SZERETNÉK OLYANOKKAL BESZÉLGETNI AKIK ÁTESTEK VAGY BENNE VANNAK EBBE A DOLOGBA.SZERETNÉM MEGBESZÉLNI HOGYAN LEHET KIJUTNI EBBŐL ÉS HOGYAN ÉLIK MEG A DRÁGA PICI GYEREKEINK.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook