Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Olyan férfiról fantáziálok egy ideje, akire soha nem... fórum

Olyan férfiról fantáziálok egy ideje, akire soha nem... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

11. e620d9d97b (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 17:13
Szóval foglalt, társaságban nem tud viselkedni, sérteget, de összejönnél vele, mert azt terjesztik róla, hogy jó az ágyban? Én kihagynám. 🙃
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - E620d9d97b)
2022. okt. 2. 15:43

Az ágyban biztos jól működnénk együtt. 🙈 Több embertől is hallottam (köztük persze a barátnőjétől is) hogy jó. Még anno a megismerkedésünk elején olyan story is keringett, hogy egy ismerősünk fűzött egy lányt, aki csak úgy lett volna benne a témában ha hármasban csinálnák és ő lett volna az egyik férfi.


Párként viszont nem tudnám elképzelni magam mellé, mert néha eléggé bunkó a saját barátnőjével is és volt hogy elég megalázóan viselkedett társaságban és van egy olyan érzésem is hogy a hűség nem tartozik az erényei közé. Tény hogy a barátnő számomra is néha eléggé fárasztó tud lenni, ezért sem keresem egy ideje. Vannak dolgok viszont amit irigylek a kapcsolatukban például a már említett szex részét. 🙈

9. e620d9d97b (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 15:12
Van ilyen. Volt egy osztálytársam, aki évekig nem szállt le rólam. Öltük egymást. Majd egyszer a falhoz szorított. Khm. 🤭 Nem állítom, hogy nem tetszett. De... Paraszt. Még mindig nem bírjuk egymást. 😡 Összefutunk néha. Egyszer köszön, máskor nem lát, pedig de. Múltkor elpirult. 😄 Beteges viszony.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Soufflet)
2022. okt. 2. 11:18
Mindketten régóta párkapcsolatban élünk. A barátnőjével jó viszonyt ápolok, bár az utóbbi évben eléggé bezárkóztam és nem kerestem a társaságát. Szerintem akkor sem jönnénk össze szerintem, ha mindketten kilépnénk a jelenlegiből.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - E620d9d97b)
2022. okt. 2. 11:11

A miért-en azért gondolkodok, mert nem volt velem kifejezetten kedves soha. Sokszor bántott már meg rosszindulatú megjegyzésekkel amiket csak halkan motyogott hogy ne halljam meg. Az egész megismerkedésünk is így indult hogy beszólt valamit, amit azóta sem tudok elfelejteni. Emiatt sokáig ellenszenves is volt számomra és úgy gondolom én is neki csak a közös pontunk (személy) miatt visszafogja magát. Azt utóbbi 1.5 évben nem is nagyon találkoztunk, csak párszor láttam kb. 5 percre.

Ami pedig a külsejét illeti… arra sem mondanám azt, hogy ezelőtt valaha is megfordult volna a fejemben hogy: “wow, miau 😻” mert nem az estem.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Natasa🌸)
2022. okt. 2. 10:55
Személyesen ismerem legalább 10 éve. Egy nagyon közeli hozzátartozóm legjobb barátja.
5. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 10:22
Vagy aztan bejon, ha osszejottok.
2022. okt. 2. 09:38
Biztos egy a rezgésetek 😉
3. e620d9d97b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 2. 09:25
Számít, hogy miért? 😄
2022. okt. 2. 07:29
Személyesen is ismered?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook