Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Olvastatok Nick Vujicic-ról, a kezek és lábak nélkül született 31 éves férfiról? Eltörpül-e a problémánk az övé mellett? fórum

Olvastatok Nick Vujicic-ról, a kezek és lábak nélkül született 31 éves férfiról? Eltörpül-e a problémánk az övé mellett? (beszélgetős fórum)


177. egypt (válaszként erre: 174. - 569a7df0cf)
2013. ápr. 9. 13:12
Tőlem gondolhat, amit akar, csak ne nézzen már mindenki mást hülyének, aki más véleményen van!
176. egypt (válaszként erre: 172. - Krisz42)
2013. ápr. 9. 13:11
Én éppen nem vagyok nagy hívő és jeleket sem küldtem, de azért megjegyezném, hogy ezen a fórumon te írtál a legsértőbb hangnemben és te minősítgettél másokat. Neked szabad?
175. 569a7df0cf (válaszként erre: 172. - Krisz42)
2013. ápr. 9. 13:10
A te szeretett Gyuri bacsid ingyen adja a gyogyteakat?
174. 569a7df0cf (válaszként erre: 170. - Egypt)
2013. ápr. 9. 13:09
Tolem sem olvashatta, hogy miben hiszek, de csak ezt ismetelgeti (eszervek hijan). De hagyjad, egy pincer Floridabol megmondta a tutit, o mar csak tudja! (Igaz Nick Californiaban el).
173. 9678a02221 (válaszként erre: 171. - 569a7df0cf)
2013. ápr. 9. 13:08
Mellekese:)Mondjuk ugy masodallasa:)A fo jovedelmi forrasa valoszinu nem ez.
172. Krisz42
2013. ápr. 9. 13:07

A nagy hívők,akiknek a szeretetet és a megbocsátást kellene hirdetniük,mocskolódnak,minősítgetnek és még arra is futja a rosszindulatuk,h jeleket küldözgessenek.

Egyébként bizonyítsa be valaki,h nem gazdag.Rengeteg fotó van,mindegyikről ordít a pénz,a gazdagság,de nekünk kellene bizonyítani,h nem az.

Szerintem akik annyira istenítik,azok se tudnak róla többet,de senki nem tudja bizonyítani,h nem a pénzről szól az egész.Ha ezek felmerülnek,akkor jön a na és,neki is élnie kell,ez a munkaja,stb.Isten arra buzdította,h az igéjét hirdetve keresse hülyére magát,nem pedig arra,h önzetlenül segítsen.

2013. ápr. 9. 13:06

"Nezz egy kicsit utana,elore megirt forgatokonyv szerint dolgozik a pasas,neki ez a munkaja."

Most akkor a munkaja, vagy sem??? Teljesen megzavarodtam...

170. egypt (válaszként erre: 168. - 9678a02221)
2013. ápr. 9. 13:02

Én egyetlen szóval sem mondtam, hogy hívő vagyok, olvastál ilyet tőlem?

A hitnek pont az a lényege egyébként, hogy a nem látható dolgokban bízunk, amire fizikai bizonyíték nincs és nem is kell, különben nem hitről van szó. Ne keverd a szezont a fazonnal, a Nickkel kapcsolatos állításaidra kértem bizonyítékot, ami nem hit kérdése.

Pont erre akartam kilyukadni, te is csak hiszed, amit írsz, ugyanannyit ér a te véleményed, mint másoké, semmivel sem megalapozottabb, ezért talán nem kéne kapásból lehülyézni a más véleményen lévőket.

2013. ápr. 9. 12:58
Ha talasz egy olyan a hozzaszolast ebben a forumban,ahol szemelyeskedem,vagy lehulyezek valakit,megkovetlek.
168. 9678a02221 (válaszként erre: 166. - Egypt)
2013. ápr. 9. 12:55

Miert neked Isten letezesere vannak bizonyitekaid?Vagy arra hogy ot a hite mozgatja es nem a penz?

Nezz meg egy videot ami a lakasan keszult..Ha latsz es nem csak nezel,akkor latni fogod a luxus korulmenyeket.En egy nonprofit szervezetnel dolgoztam,tehat kb tisztaban vagyok az ilyen szervezetek mukodtetesevel..

Nem 2 fillerbe kerul..Soooot..Az ilyen nonprofit cegeket maganszemelyek altalaban adovisszateritesre hasznaljak:)

167. egypt (válaszként erre: 165. - 9678a02221)
2013. ápr. 9. 12:50
Na ezen most mosolyognom kellett... Olvass csak egy picikét vissza, ki személyeskedett és sértegetett másokat? Ki írt itt durva hangnemben?
166. egypt (válaszként erre: 157. - 9678a02221)
2013. ápr. 9. 12:48

Mondhatnám, hogy viszont...

Igazából azt gondolsz róla, amit akarsz, szíved joga. De mivel nincsenek bizonyítékait, nincsenek alátámasztható tények, minden, amit összehordasz, az csak a saját privát kis véleményed, ami semmivel sem ér többet másokénál. Ugyanúgy tévedhetsz te is, mint mások. Engem az irritál, de nagyon, hogy konkrétan hülyének nézel mindenkit, aki nem a te nézetedet osztja, és ennek folyamatosan hangot is adsz, írod itt a lenéző mondataidat mindenkiről, aki nem tartja Nicket csalónak.

2013. ápr. 9. 11:44

Meg egy gondolat:Erdekes,azok akik igaz 'hivok' es kardoskodnak Nick Vujicic hite mellett,nos pont ti vagytok akik degradalo hangnemben,es szemelyeskeedve durvan irtok azoknak akik nem dolnek be ennek a szini elodasnak,es meg merik kerdojelezni Nick vujicic hitelesseget..

En mint leirtam,nagyra tartom a pasit,atlagon feluli ertelemmel rendelkezik,es nem ketelkedem az akaraterejeben sem..Nem elhanyagolhato az sem hogy rendkivuli jo kepessegekkel megaldott uzletember:)

De ti mindezeket nem vagytok hajlandoak latni,csak annyit hogy egy kez es lab nelkuli emberke Iten dicsoseget hirdeti..A hatterrol -a miertrol,es hogyanrol- mar nem akartok tudni,hiszen akkor 'elveszne az image'..

Pontosan ilyen emberekre alapozott Nick Vujicic es az egyhaz:)

Valoban lehet inspiralo ahogyan el ez az ember..Minden tiszteletem az ove hogy vegtagok nelkul is kepes ferfikent megallni a helyet a vilagban mind a uzletemberkent,mind ferjkent es apakent.

De ennek semmi koze nincs Istenhez es a hithez.Ha arra vart volna hogy Isten majd megsegiti,es ulne otthon a valagan valoszinu soha nem lett volna sem egyik sem masik:))

2013. ápr. 9. 11:40
Mindenki szabadon dönti el, hogy mi motiválja és mi nem, ki az inspiráló számára és ki nem. Számomra a nevezett személy pl. nem annyira, de azért nagyon gáz, hogy egyesek az esetlegesen teli bankszámlája miatt irigykednek egy kezetlen-lábatlan emberre.
163. 9678a02221 (válaszként erre: 162. - 569a7df0cf)
2013. ápr. 9. 11:30

Ennek semmi ertelme.Ti itt dicsoititek Nick Vujicicet es az igaz hitet,motivalo eloadasait..(Egyebkent mi az ami olyan nagyon motivalo a beszedeiben?A vegere odabigyesztett 'Ne felejtsetek el megvenni a konyvemet,DVD-t?' kivul?)

Ugyanazt a szoveget szajkozza..

Na mindegy szellel szemben pisilni nem lehet..

Meg valami:tudojatok mit jelent az,hogy valakinek nonprofit vallalkozasa van?Ha tudnatok,nem mondanatok azt hogy ez a munkaja es az egyhaznak dolgozik.

162. 569a7df0cf (válaszként erre: 160. - 9678a02221)
2013. ápr. 9. 10:48

Hol vontam vele parhuzamot? A hallgatosagaval...

Hat, ha te lattal egy filmet, akkor nyilvan mindent tudsz. Ezzel nem tudok vitatkozni.

Meg megkerdeznem, hogy mibol szurted le, hogy mekkora tartom, de inkabb hagyjuk.

161. 9678a02221 (válaszként erre: 159. - 569a7df0cf)
2013. ápr. 9. 10:44
Es tevedsz en NEM a munkaja..De tokmindegy.
160. 9678a02221 (válaszként erre: 159. - 569a7df0cf)
2013. ápr. 9. 10:43

:DDDD

Lattam a filmjet:DD

Koszonom hogy parhuzamot vonsz kozottem,es az altalad oly nagyra tartott 'fejember' kozott,legalabbis probalsz osszehasonlitani bennunket..

Ja a 'fejember' kifejezest nem en talaltam ki,mielott jonnetek itt hogy gunyolodom.

159. 569a7df0cf (válaszként erre: 158. - 9678a02221)
2013. ápr. 9. 09:48

EZ a munkaja.


Azert mert nyert egy rovidfilmes dijat, meg nem lett filmcezar.

A "life without limbs" pedig pont arrol szol, amit nem tudsz megerteni mar 2 napja.

Az emberek, akiket inspiral szivesen fizetnek azert, hogy meghallgassak az eloadasat. Nem kotelezo menni, es nincs becsapas, motivalo beszedeket tart, aki erre fogekony, erezze tole jobban magat, de nem butabb, mint aki ezido alatt a rokonait/baratait szidja valami netes forumon.

;)

158. 9678a02221 (válaszként erre: 156. - 569a7df0cf)
2013. ápr. 9. 09:32
Neki ez nem a munkaja.. A munkaja a filmstudioja es az alapitvanya:) Ez a "mellekes".
157. 9678a02221 (válaszként erre: 154. - Egypt)
2013. ápr. 9. 09:30
Szemellenzo le aztan beszelhetunk.. Rosszul fejeztem ki magamat a sorstarsaival kapcsolatban elnezest. Vadaskodom? Mivel?
156. 569a7df0cf (válaszként erre: 151. - 9678a02221)
2013. ápr. 9. 09:22
Bevallom en is penzert dolgozom. Neha onkenteskedem egy menhelyen, de egyebkent en is egy ilyen koponyegforgato, penzehes dog vagyok, aki penzt ker a munkajaert.
155. egypt (válaszként erre: 148. - 9678a02221)
2013. ápr. 9. 09:19
Te már csak tudod. Mert te tudod, hogy az ő hite őszinte -e vagy sem, mert te tévedhetetlen vagy, aki meg másképp gondolkodik, az hülye és szűk látókörű.
154. egypt (válaszként erre: 153. - 9678a02221)
2013. ápr. 9. 09:16

Már ne is haragudj, de annyira buta érveid vannak. Miért kéne a sorstársaival összefogni?:O Vagy bárkivel? Együtt igét hirdetni? Miről beszélsz egyáltalán? Csoportos igehirdetés?

Egyébként hogy megnyugodj, vannak teljesen egészséges hittérítők is, akik szintén tartanak előadásokat és járják a világot, pl. Jim Sanders. (Pénzért.)

Ha Nicknek a gazdagodás lenne a célja, elszegődött volna egy cirkuszhoz, nem pedig igét hirdetne. Biztos, hogy ő a fogyatékossága miatt érdekesebb, de nem emiatt kíváncsiak rá, és becsülendő, hogy ő ennek ellenére kiáll mindenki elé.

Kíváncsi lennék, honnan veszed, hogy ő olyan oltári gazdag, légyszi linkelj már be erről valami bizonyítékot! Gondolom, tuti forrásokból tudod, hogy mennyi pénze van és mire költi, ha már így vádaskodsz.

153. 9678a02221 (válaszként erre: 152. - Krisz42)
2013. ápr. 9. 09:04

Meg valami: Nick Vujicic nem az egyetlen ember aki igy szuletett vegtagok nelkul.. Vajon miert nem a sorstarsaival osszefogva hirdet iget? Hatasosabb lenne ha tobben allnanak ki a podiumra es hangoztatnak Isten szeretetet.. Ja

hogy akkor osztozni kellene a loven? Affenebe:)

152. Krisz42 (válaszként erre: 147. - 569a7df0cf)
2013. ápr. 9. 07:23

Más hiába állna fel egy pódiumra,h beszêljen ha èrez erre késztetést,mert nem áll mögötte senki,akinek érdeke,h nagy pénzeket szakítson le.Pedig lehet,h ő sokkal öszintébb lenne és nem előrebetanult szöveget ismételgetne.

A hívők felêpìtették a templomokat,kolostorokat h az emberek oda menjenek,ha istenhez közelebb akarják èrezni magukat és ott vannak apapok is,h h segítsenek,isten igéjét hirdessék.Ha nem a pénzszerzés volt a cêlja,akkor olyan helyeken prédikálhatna vagy elmondaná egyszer és felvennék,minden újság és hìrcsatorna átvenné.Akkor tényleg azok hallgatnâk meg,akiknek szüksége van rá.Sokan vannak,akik kiadnak könyveket,máok megveszik és nem êlnek jobban tőle.Pl.hogyan legyünk sikeresek,gazdagok,stb.Ha érne valamit,akkor mindenhol gazdag emberek êlnének.Csak ők nem keverik bele a vallást.Persze ő rájött,h az ami a legtöbb emberhez eljut mindenhol.És ugye még a keresztvízet se szedik le róla,mert van mivel takaróznia.

151. 9678a02221 (válaszként erre: 150. - 569a7df0cf)
2013. ápr. 8. 23:44

Tisztazzunk valamit:senki nem hulyezett itt le senkit..En biztosan nem.Leirtam a velemenyemet az adott kerdesrol.

Meg valami:A szinhaznak mozinak stb a szorakoztatas a celja,ott azert fizetsz penzt,hogy jol erezd magadat.

Nick Vujicic pedig nem egy kepzett szinesz,az o 'eloadasa' arrol szol(na) hogy HITET ontson az emberekbe es Isten szeretetet hirdesse..

Ja hogy mindezt penzert teszi,es penzert,valamint (nagyon ugyesen) a testi adottsagait kihasznalva hatasvadaszatot tart?En ezt koponyegforgatasnak hivom..

150. 569a7df0cf (válaszként erre: 148. - 9678a02221)
2013. ápr. 8. 23:37

Miert ketled, hogy ezt az is tudja, aki elmegy az eloadasara?

En nem dicsoitem, nem tudom mit olvastal, egyszeruen nem ertem miert hulyezel le valakit, akinek ez lelkileg barmilyen veszteseget segit feldolgozni?

Soha semmilyen eloadasra, tanfolyamra nem mesz gondolom, hiszen penzbe kerul, csak a biznisz miatt csinaljak. Sot szinhazba, moziba sem jarsz, ugye?

149. 9678a02221 (válaszként erre: 147. - 569a7df0cf)
2013. ápr. 8. 23:28
A szuklatokoru az NEM Krisz ebben a vitaban..Vujicic hivoi a szuklatokoruek aki mast sem tudnak mondani csak hogy vegtagok nelkul a hitet ad az embereknek..Csak azt elfelejtik hozzatenni hogy jopenzert:DD
148. 9678a02221 (válaszként erre: 147. - 569a7df0cf)
2013. ápr. 8. 23:27

Ha nem 'Isten igejet' es a hitet emlegetne valamint Isten szeretet a beszedeiben egyhazi tamogatokkal a hata mogott,mikozben jol megszedi magat,O is es az egyhaza is semmi baj nem lenne vele:)

Az egesz egy elore megrendezett hatasos szindarab,es pontosan azert hatasos mert vegtag nelkuli az eloado.

Ha ti ezt nem ertitek,hogy a hatasvadaszatra fizettek be x forintot,es itt dicsoitetek egy (egyebkent nagyon ertelmes es intelligens) koponyegforgatot,akkor nincs mirol beszelni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook