Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Olvastatok Nick Vujicic-ról, a kezek és lábak nélkül született 31 éves férfiról? Eltörpül-e a problémánk az övé mellett? fórum

Olvastatok Nick Vujicic-ról, a kezek és lábak nélkül született 31 éves férfiról? Eltörpül-e a problémánk az övé mellett? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
297. Slyte (válaszként erre: 295. - 9678a02221)
2013. ápr. 12. 16:17

:) Előrelapoztam.

A 78.-ban írtál először, aminek a stílusáról a 79-ben burkoltan megjegyezték, hogy nem "szép és intelligens".


írod:

"en realisan latom a pasast,te meg csodalni akarod ot"

erre én azt mondom:

én látom őt reálisan, te pedig csak mocskolni akarod...


felteszel 1 "ha" kérdést:

"Ha Nick Vujicic..."

én mint tévedhetetlen, jós tehetséggel megáldott, válaszolsz is, holott semmiképpen sem tudhatod!

erre én azt mondom:

ha a nagyimnak kereke lenne...


És mily költőien hülyézed le:

"Vili a verebbol ideznek:Erted mar te golya?"


Ez a hsz.-eid eleje, amikor még "kedves" voltál magadhoz képest...


Írjak még?

Csak mert ezt is te kérted.

296. Slyte (válaszként erre: 295. - 9678a02221)
2013. ápr. 12. 15:36
Nem ezt írtam, de inkább hagyjuk, "kisse alaposabban olvass:DD ".
295. 9678a02221 (válaszként erre: 294. - Slyte)
2013. ápr. 12. 15:21

Kisse egyoldalu a ralatasod a dolgokra..

De ha EGYETLENEGY NEGATIV JELZOT betudsz nekem ide masolni pl Nick Vujicirol amit en irtam..Vagy a mas velemenyen levo forumtarsakra..:DDD

En sehol sem irtam hogy 'megismertem a forumozok hitet,vagy foglalkozasat kisse alaposabban olvass:DD

Ilyenkor azert folsohajtok,megvallom oszinten..

294. Slyte (válaszként erre: 293. - 9678a02221)
2013. ápr. 12. 14:44

Nem várod el, hogy más ossza a véleményed? :)

Nem személyeskedsz? :)


Pedig előkerültek negatív jelzők a más véleményt nyilvánítókra, és N.V.-ra is...

Pedig már megismertem Fórumtársunk hitnézetét, foglalkozását...


-hadd ne idézzem-

293. 9678a02221 (válaszként erre: 292. - Slyte)
2013. ápr. 12. 13:20

Tolerancia?

Nos en abszolut toleralom mindenki velemenyet. Nick Vujicic eredmenyeit sem vontam ketsegbe egyedul a modszerevel van problemam. De nem vartam el senkitol hogy ossza a velemenyemet masokkal ellentetben. Nem minositettem senki stilusat nem szemelyeskedtem legalabbis tavolrol sem olyan mertekben ahogyan azt velem tettek. Es most komolyan nekem akarsz toleranciarol beszelni?

292. Slyte (válaszként erre: 291. - 9678a02221)
2013. ápr. 12. 12:55
Tolerancia :)
291. 9678a02221 (válaszként erre: 288. - Slyte)
2013. ápr. 12. 12:35
Tamad a fene a velem egyet nem ertokre.Csak nem szeretem ha mast magyaraznak a hozzaszolasaim moge mint amit irtam,vagy olyat probalnak a szamba ragni amit nem irtam..Arrogans?Hol?Kivel?Nem hiszem..A tenyeket irtam le,es a velemenyemet.Ha nem tetszik,sajnalom..Nekem pl nem tetszik az a kenetteljes duma ahogyan irtok,megsem szoltam senkinek.
290. egypt
2013. ápr. 12. 12:33
Sajnos ez a fórum már rég nem arról szól, ami az eredeti téma volt. Most lett belőle teljesen elegem. Ha megint Nick Vujicic lesz a téma és lesz mondanivalóm, akkor esetleg hozzászólok, de a személyiségemet, tulajdonságaimat, hitemet érintő kommentekre nem fogok többet reagálni, mert további személyeskedésbe nem megyek bele.
289. 9678a02221 (válaszként erre: 287. - Egypt)
2013. ápr. 12. 12:32

Hmm..Hol irtam azt hogy nincs igazad?Szerintem sehol..Annyit irtam NEZZ UTANA..Tovabbikaban folosleges a 'beszelgetesunk'.Ennyi erovel a csacsival is beszelgethetnek:DD

Mondjuk az nem probalna megyozni az igazarol de ugyanazt hajtogatna O is.

288. Slyte (válaszként erre: 286. - 9678a02221)
2013. ápr. 12. 12:28
Nagyon durva megnyilvánulásaid vannak, miközben nem vagy tévedhetetlen, és nagy fokú arroganciával támadsz a veled egyet nem értôkre.
287. egypt (válaszként erre: 286. - 9678a02221)
2013. ápr. 12. 12:21

Nem én generáltam vitát, hanem te, és te próbálod kimagyarázni magad, mert képtelen vagy beismerni a tévedésed. Csak hajtod a magadét, hogy "nincs igazad", persze alátámasztani nem tudod.

Tök jó, hogy azt is tudod, hívő vagyok -e vagy sem... Ismerem a hívő emberek gondolkodását, de sajnos én nem vagyok az.

De ha az lennék, akkor sem bánnék semmit, amit itt írtam vagy mondtam, minden teljesen vállalható. Az irónia abszolút. Személyeskedő és arrogáns pedig nem én voltam.



"En meg soha nem lattam ateista embet aki szinte gyilkos duhvel probalja bizonyitani hogy nincs Isten" - hát én láttam, folyamatosan tapasztalhatod.


Ez egy vitafórum, nem kell elfogadnom a te véleményedet Vujicicről, persze neked sem az enyémet, de itt már rég nem arról van szó sajnos.

2013. ápr. 12. 12:12

Nezd Te generaltal itt egy vitat (vagyis megprobaltad) nem jartal sikerrel,nem vettem reszt a jatszmadban,erre probalsz folenyeskedni es kimagyarazni magadat..Foloslegesnek tartom.Te sajat magaddal vitazol csak nem veszed eszre.Vegulis semmi gaz,mindenkinek szuksege van baratokra.

A legnagyobb problemad velem az,hogy nem osztom a nezetedet Nick Vujicicrol..(megjegyzem sajat magadnak mondtal ellent,mikor azt irtad az a gond hogy Isten hite nelkul halnak meg emberek..nem emlekszem a pontos kifejezesre ne haragudj..Ilyet csakis egy hivo ember mond..Ateista nem.)

Erdekes ez a kersztenyi nagy emberszeretet..En meg soha nem lattam ateista embet aki szinte gyilkos duhvel probalja bizonyitani hogy nincs Isten..De nagyon sok kereszteny legszivesebben legyilkolna az ateistakat..

Lattam egyszer egy videot ahol egy amerikai nagy kereszteny emberke az orulet langjaival a szemeben kiabalta a tomegnek hogy ha O nem lenne jo kereszteny akkor egytol egyig kiirtana az ateistakat.

valami ilyesmit erzek ki a te soraidbol is,ne haragudj..Nem fogadod el hogy Nick vujicicrolalkotott velemenyemet,hogy mennyire fantasztikus ember es Istennek es a hitenek koszonhet mindent,csak ez elteti ezt szertetne onzetlenul atadni az embereknek?Ketelkedni mersz az ertekiteletemben?PUSZTULJ!

285. egypt (válaszként erre: 282. - 9678a02221)
2013. ápr. 12. 11:20
Jesszusom, nem egyházi vonalon dolgozom... Az angolra értettem, szavak jelentése!
284. egypt (válaszként erre: 281. - 9678a02221)
2013. ápr. 12. 11:18
HOL??? Hol írtam ilyet???
283. egypt (válaszként erre: 280. - 9678a02221)
2013. ápr. 12. 11:18

Így van! Téged idéztelek, és írtam, hogy valószínűleg eredetileg evangelical lehetett, amit hibásan evangélistának fordítottak. (Mivel ugye az egyházáról volt szó.) ÉRTELMEZÉS!!!

Aztán írtad, hogy azedeti szó "evangelist" volt ami evangélistát jelent, ami nem egy felekezet.

282. 9678a02221 (válaszként erre: 278. - Egypt)
2013. ápr. 12. 11:09
Meg valami NEM en kevertem az evangelist szot TE..Olvass vissza:)EN sehol nem irtam hogy evangelikus vagy evangelica TE irtad.egyebkent tok mindegy..De igy hogy irod az egyhazi vonalon dolgozol kezdem erteni az elvakultsagodat.
281. 9678a02221 (válaszként erre: 278. - Egypt)
2013. ápr. 12. 11:06
Azt irtam neked a protestans ES az igehirdeto nalad ugyanaz a SZO..Hat mondom inkabb hagyjuk:)Ha meg ez a szakmad akkor nagyon gaz lehet ha nem vagy tisztaban az evangelikus es az evangelista szo jelenteseivel.
2013. ápr. 12. 11:04

"Keresztény evangélista" - gondolom, eredetileg "evangelical", ami magyarul protestánst jelent. (Evangélikus, református, baptista, stb...)

Na ezt irtad:) Mire megjegyeztem,hogy NEM nezz utana..Masolgatnam de semmi ertelme:)

279. egypt (válaszként erre: 278. - Egypt)
2013. ápr. 12. 11:02

275. hsz.


evangelist = evangélista, igehirdető


evangelical= protestáns


Ha még mindig nem lenne világos.


(Amúgy az eredeti téma szempontjából teljesen lényegtelen.)

278. egypt (válaszként erre: 276. - 9678a02221)
2013. ápr. 12. 11:00

Egyszerűen röhejes vagy. Olvass már vissza!! Hol írtam, hogy a protestáns és igehirdető ugyanaz???

Másrészt azt írtam, magyarban nincs olyan, hogy evangélista kereszténység. Nem azt, hogy nem létezik az evangélista kifejezés.

Angol szavak jelentéséről folyt az értelmetlen vita, nem tudtad, az "evangelist" mit jelent, keverted az "evangelical"-lel. Nekem nem kell "utánanéznem" meg "kiderítenem", mi mit jelent, én tudom, ez a szakmám (meg a te peched). Egy adott szó jelentése nem vélemény kérdése, hanem tény.

Viseld már el, hogy tévedtél! Elég lett volna egy ELNÉZÉST! Nem személyeskedni kell, de neked úgy látszik, ez a szinted. Bocsánatkérés helyett azzal jössz, hogy frusztrált vagyok, mert nem bírod megemészteni, hogy tévedtél. Legközelebb majd utánanézel (TE!), hogy mi mit jelent, mielőtt hülyeségeket írsz, ha nem bírod elfogadni, ha kijavítanak.

2013. ápr. 12. 10:15
Igaza.
276. 9678a02221 (válaszként erre: 274. - Egypt)
2013. ápr. 12. 10:15

Mint irtam en nem vitatkozom. Te probalsz de velem nem fog osszejonni kulonbozo okok miatt. Irkalsz oszzevissza eloszor protestans aztan igehirdeto nalad ugyanaz a szo:)Aztan kiderited hogy evangelista mint szo nincs a magyar nyelvben:)Mindekozben probalsz folenyeskedni ami aztan vegkepp nevetsegesse tesz a szememben plusz ismet probalod tenykent beallitani azt amit en soha nem irtam.

Nezz utana mit irtam: kereszteny evangelista.. Mire te ezt szepen megprobaltad kiforgatni aztan ugy probalod ismet beallitani mintha en allitottam volna azt hogy ez egy vallasi gyulekezet:)

Nagyon frusztralt vagy es nem birod elviselni hogy masnak is lehet

275. egypt (válaszként erre: 273. - 9678a02221)
2013. ápr. 12. 09:41

A protenstás pedig az "evangelical".


Evangelical: of a Protestant group which believes that the soul can be saved only by faith in Christ.


Evangelist: peracher of the Gospel, esp one who travels around holding evangelical religious meetings.


Innentől kezdve saját magaddal vitatkozhatsz.

Vagy az angoltudásod hiányos, vagy a teológiai ismereteid, vagy mindkettő.

274. egypt (válaszként erre: 273. - 9678a02221)
2013. ápr. 12. 09:34

Nézz utána te. Leírtam világosan, mi mit jelent és mi a különbség. Nem a véleményemet írom, hanem tényeket, ezekkel nem lehet vitatkozni. Némi tájékozottság nem ártana...

Amúgy meg OLVASNI és ÉRTELMEZNI, mit is írtam? "Evangelist" magyarul evangélista, ami igehirdetőt, hittérítőt jelent, nem a felekezeti hovatartozást jelöli.

Vitában el kell tudni viselni azt is, ha kiderül, hogy tévedtünk.

273. 9678a02221 (válaszként erre: 272. - Egypt)
2013. ápr. 12. 09:29
Nezd en nem fogok veled vitazni mert semmi ertelme. Haromszor kertelek nezz utana de te csak a sajat velemenyedet hajtod itt csakis neked lehet igazad.Ha neked az evangelist protestans akkor legyen az ha igehirdeto akkor az. En nem banom.
272. egypt (válaszként erre: 271. - 9678a02221)
2013. ápr. 12. 09:15
Ez pedig evangélistát, vagyis igehirdetőt jelent, nem pedig a felekezetet.
271. 9678a02221 (válaszként erre: 269. - Egypt)
2013. ápr. 12. 08:59
Az eredeti kifejezes Evangelist ami nem osszekeverendo az evangelical szoval. Nezz utana.
270. 9678a02221 (válaszként erre: 268. - Slyte)
2013. ápr. 12. 08:57

Nagyon osszekavartad amit irtam. Azt pedig hogy mindig jo anyagi korulmenyek kozott elt honnan tudnam? A szulei hivatasa nover es lelkesz.O 17 evesen csatlakozott egy imacsoporthoz sajnos nem emlekszem melyik egyhaznal. O volt az elso sulyosan rokkant ember aki az egytemen sikeresen felsofoku vegzettseget szerzett-kulon engedellyel. Australia "fiatal legsikeresebb emberenek" embere is volt.

Mint irtam rengeteg minden mindent lehetw tisztelni a pasiban az akaraterejet az eszet stb..De en pont azt nem hogy Istenre fogja amit elert.. Istennek semmi koze hozza neki es az egyhaz kepviseloinek -akik folismertek micsoda lehetoseg rejtozik a testi hianyossagaiban-annal inkabb. Reszemrol befejezve, olyan jelzoket es kifejezeseket probaltok ram varrni amihez semmi kozom a stilusomon lovagoltok kulonosebb hatter info nelkul egyszeruen tenykent kezelitek hogy ez csakis hazugsag lehet es Nick Vujicic kizarolag Isten szolgalataban all amolyan mai Assisi Sent Ferenc.Higyjetek ezt. Az en erveimet akinek van egy kis realitas erzeke es ralatasa dolgokra az megerti.Az elvakultak vagy azok akik csak a labatlan kezetlen Isten szolgajat akarjak latni azok nem.

269. egypt (válaszként erre: 266. - 9678a02221)
2013. ápr. 12. 08:46

Én tudom, mit jelent az evangélista, de ezt írtam:


"Keresztény evangélista" - gondolom, eredetileg "evangelical", ami magyarul protestánst jelent. (Evangélikus, református, baptista, stb...)


Nem tudom, mi az angol eredeti kifejezés, ha az evangelical, az protestánst jelent.

Magyarban olyan nem létezik, hogy "evangélista", max. evangéliumi ("evangélikál") kereszténység, de ez nem egyház vagy felekezet, hanem egy lelkiséget jelent, olyan keresztényeket, akik a Biblia eredeti tanításához visszatérnek. Bármelyik protestáns egyház tagjai között lehetnek ilyen hívők.

268. Slyte (válaszként erre: 250. - 9678a02221)
2013. ápr. 12. 05:57

Ha igaz lenne, hogy abból a mély fájdalomból, ami miatt öngyilkos akart lenni, nem Isten, hanem az mentette volna ki, hogy hirtelen a nagy eszével felismerte, hogy bíz mennyi pénzt tud gyűjteni, az több helyen is sántítana.

Hisz magad írtad, hogy mindig jó anyagiakkal rendelkezett, a depin legkevésbé a pénz tud javítani, főleg ha van, és még többet kap... Az össze amit állítasz tartalmaz némi féligazságot, de ha valaki elolvassa tisztán látja, hogy mi van mögötte, mennyire hadilábakon állnak az "érveid".

❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook