Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Oltás utáni ciklus zavar fórum

Oltás utáni ciklus zavar (beszélgetős fórum)


17. Nothinggirl (válaszként erre: 16. - Bichi)
2021. jún. 11. 23:14
Mai nap reggel már abba maradt. Ma már csak enyhe görcsök voltak. De jövőhéten megyek azért orvoshoz. Mert engem is csak ez zavart hogy tényleg olyan nagy darabok jöttek ki mint egy máj félbe vágva. Kíváncsi leszek a következő menstruációmra majd ezek után.
16. Bichi (válaszként erre: 1. - Nothinggirl)
2021. jún. 11. 23:05

Én Astrát kaptam, és alapból nagyon korán kb 35 évesen maradt el a menzeszem. Most 15 évvel később az első oltás napján megjött, és utána még három hetente háromszor, azóta elmaradt újra, de olyan szintű a méhnyálkahártyavastagságom, hogy jövő hétem kell mennem kaparásra, hogy szövettanra küldjék a mintát.

Nem akarlak riogatni, de menj el orvoshoz, abból baj nem lehet. Amúgy nekem is sokkal darabosabb volt, viszont legalább normális menzesz mennyiségű...

15. pteri
2021. jún. 11. 08:29
Nekem a màsodik oltàs utàni menzeszkor jelentkezett. A következô màr jobb volt, a 3.màr teljesen normàlis.
14. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 9. - Df1e1c376c)
2021. jún. 11. 08:03

Mikor kaptad az oltást, elvileg rendeződik ez.

Én is alacsony vérnyomásos vagyok, de utána számomra magas, egyébként normális vérnyomást produkáltam és végre nem fáztam, ez kb 1-1,5 hónapig tartott nálam (a második oltás után).

13. Nothinggirl (válaszként erre: 10. - NomNom)
2021. jún. 11. 07:08
Kérdeztem orvost ő mondta hogy nyugodjak meg ez az oltastol lehet ha meg mindig tart 3-4 nap mulva is akkor menjek be.
12. Nothinggirl (válaszként erre: 11. - NomNom)
2021. jún. 11. 07:06
Sputnyik
11. NomNom (válaszként erre: 1. - Nothinggirl)
2021. jún. 11. 05:47
Ez amúgy melyik oltás?
10. NomNom (válaszként erre: 6. - Nothinggirl)
2021. jún. 11. 05:40
Én nem várnék arra, hogy ki mit tapasztalt. Ez bármitől lehet, orvostól kéne megkérdezni. Nekem régen voltak ilyen durva menstruációim, de ha csak a semmiből jönne, ráadásul mikor már elmúlt 10 napja, biztosan felkeresnék egy orvost.
9. df1e1c376c (válaszként erre: 8. - Df1e1c376c)
2021. jún. 11. 00:29
4-5-6 kavet ittam elote, es akkor is alacsony volt a vernyomasom. Azota nem kavezok, mert rosszul leszek tole.
8. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Nothinggirl)
2021. jún. 11. 00:26

nekem a vakcina ota sokat ver a szivem gyorsan, es nem kavezok. Neha felrobban a halantekom.


Eros melkasi hajtalommal, es magas vernyomasal voltam a korhazban, de "csak melekhatas".

2021. jún. 10. 21:31

Engem nem oltottak, csak simán koronás voltam, de ahogy olvasom, ugyanolyan tüneteket vált ki az oltás is ilyen fronton:nekem is volt pár falkaparósan fájó, hányingeres-ájulós niagarás vérzésem, pedig ennyire durva soha nem volt korábban.

Ahogy az egyik belinkelt cikk is írja:találgatnak, mitől lehet ez az oltás után.Ugye kísérleti fázis, majd évek múlva majd tudják, mik a rövidebb meg hosszabb távú mellékhatások, milyen károsodást, betegséget fog előidézni.

2021. jún. 10. 21:29
Köszönöm a linkeket ezeket én is olvastam, de engem saját tapasztalat érdekelt volna akivel szintén ez történt. Meddig tartott ilyesmik.
2021. jún. 10. 21:18
4. mama69 (válaszként erre: 1. - Nothinggirl)
2021. jún. 10. 20:12

Szia!

Ezt délután olvastam!

[link]

3. Nothinggirl (válaszként erre: 2. - Papája)
2021. jún. 10. 19:20
Köszi de nem találtam számomra hasznos infót itt.
2. papája (válaszként erre: 1. - Nothinggirl)
2021. jún. 10. 18:46

Talán itt megtalálod a választ.

[link]

2021. jún. 10. 18:27
Sziasztok, nektek volt covid oltás után ciklus zavarotok? Én hétfőn kaptam a második oltást. Már az nap délután barnáztam. Érdekesnek is találtam mert akkor volt 10 napja hogy vége volt a menstruációmnak. Keddtől nagyon erős vérzésem van, és olyan nagy nyálkahártya darabok jönnek hogy már rosszul vagyok. Nem győzöm tisztába rakni magam mert van úgy hogy 10 percet se bír ki a betét. Ha valakinek volt ilyen az meddig tartott mint a normál menstruáció? Már nagyon idegesít nem merek menni sehova, reggel megy egy rémálom mindif ágynemű mosással kezdeni a napot. Soha nem volt ilyen erős vérzésem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook