Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Normális dolog az, hogy lapar utáni első ciklusban a 16. nap óta folyamatosan olyan mintha mindjárt megjönne? fórum

Normális dolog az, hogy lapar utáni első ciklusban a 16. nap óta folyamatosan olyan mintha mindjárt megjönne? (tudásbázis kérdés)


7. dd874e511d (válaszként erre: 6. - 826c084fa6)
2012. szept. 12. 20:40

Mire gondolsz norműális kerékvágáson? Az "élet"re gondolsz akkor azonnal ahogy hazaértem, mer a gyerekem bárányhimlős lett mig kóórházban voltam.

Ha a mensire akkor:9 nappal műtét után megjött és azóta 27 napra jön órára pontosan.

Hegek szinte nem is látszanak.

Peteérés már első hónapban volt.

Hormonok és inzulin már köv. hónapban rendbejött.

Egy dolog hibádzik, a terhesség. Még azóta sem sikerült, pedig minden rendben van. A héten lesz az első inszeminációm,holnap kiderül milyen és mekkora peétim elttek.

6. 826c084fa6 (válaszként erre: 5. - Dd874e511d)
2012. szept. 12. 10:27

nalam minden teljesen rendben van, hala az egnek!

bedobok egy cickafark teat minden delelött.

a hegek meg gyogyulnak, a nehez dolgok emeleset meg mellözöm egy jo darabig:)


te mikor tertel vissza a 'szokasos' kerekvagasba?

5. dd874e511d (válaszként erre: 4. - 826c084fa6)
2012. szept. 6. 11:49
Szia. Hát nem tudom te hogy vagy ezzel, de nekem a lapar óta ugy fáj a mensi mint tinilány koromban. Mikor szültem azt mondták nem lesz többet olyan, és nem is volt, de a lapar óta hát borzalom.
2012. aug. 16. 00:04

Szia! remèlem már megoldódott a problémád!

pár napja volt az operációm, a vérzés megállt, de ugyanúgy érzek, ahogy te írtad...

2012. ápr. 19. 08:45

Nekem biztosan nem tágul a méhem. Hiszen a 16. nap óta érzem ezt, és ha volt is peteérésem, ami ugyebár már vagy 2 éve egyáltalán nem volt, akkor is korai lenne még bármi féle tágulás.

De azért köszi, hogy irtál.

Esetleg valaki más? Valaki akinek lapar után ugyan ez volt???

2. Dimák 23 (válaszként erre: 1. - Dd874e511d)
2012. ápr. 19. 08:37
Szia engem végig kísér egészen a mai napig. Az orvosom nem talált semmi problémát azt mondta, hogy vannak olyan kismamák akik jobban érzik a méh tágulását. De mindenképpen kérdezd meg az orvosodat.
2012. ápr. 19. 08:13
Normális dolog az, hogy lapar utáni első ciklusban a 16.nap óta folyamatosan olyan mintha mindjárt megjönne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook