Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Oltás - merjem vagy sem? fórum

Oltás - merjem vagy sem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
19. 80ASIQ (válaszként erre: 15. - Semleges)
2021. ápr. 11. 18:04
Van bizony és nem is akárhogyan! A Facebook kiválóan alkalmas terep a különféle vélemények megismerésére. ÉLn oltáspárti vagyok, a sikeres oltakozástól várom a járvány megszűnését.
18. Natasa🌸 (válaszként erre: 8. - 71ddaa07fa)
2021. ápr. 11. 18:02
Voltam covidos,van még antitest,szted oltathatok szputnyik vakcinával?
17. Epresturmix (válaszként erre: 14. - Vivo44)
2021. ápr. 11. 18:01

Akarok még gyereket? Igen.

Bízom az oltásban úgy, hogy senki nem vállalja a felelősséget érte? Nem.

A politika és a pénz irányítja az egészet? Igen.

Kell nekem az oltás úgy, hogy egészséges vagyok? Nem.

Zsarolva érzem magam? Igen.

Hazudnak nekünk? Igen.

😉

16. pteri (válaszként erre: 11. - Banános Zselé)
2021. ápr. 11. 17:55
Nem, akinek van betegsége, a covidtól féljen, mert az egészséges fiatalok is hullanak benne!
2021. ápr. 11. 17:02
Még mindig vannak emberek akiknél ez kérdés?
14. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 11. 17:01

Szerintem úgy tedd fel a kérdés és magadnak, hogy:

Kórház, komoly megbetegedés, lélegeztetőgép esetleg kín és halál vs oltás, karfájdalom, levertség, esetleg láz.

Írhatunk mi itt bármit, de a döntés a tiéd!

13. Fisica (válaszként erre: 9. - Banános Zselé)
2021. ápr. 11. 16:29
A vírus miatt "kicsit" többen haltak meg. Ez egy tök felesleges félelem.
12. 71ddaa07fa (válaszként erre: 11. - Banános Zselé)
2021. ápr. 11. 16:18
Mindenki tart tőle. Én is ezt tettem az első és második előtt is. De, ha valóban a második oltás után az ember majd 100% biztonsággal elkerülheti a kórházat és a lélegeztetőgépet, akkor a kockázatot szerintem vállalni kell.
11. Banános Zselé (válaszként erre: 10. - 71ddaa07fa)
2021. ápr. 11. 16:15
én tegnap megkaptam az elsőt, de megértem azt is akinek van betegsége fél az oltástól
10. 71ddaa07fa (válaszként erre: 9. - Banános Zselé)
2021. ápr. 11. 16:14

Akkor, aki így gondolkodik az véletlenül se oltassa magát.

De ezek alapján ne menjen ki senki az utcára, mert elütheti az autó, vagy ne is egyen mert félrenyelhet és megfulladhat.

9. Banános Zselé (válaszként erre: 8. - 71ddaa07fa)
2021. ápr. 11. 16:06
oltásnak vannak ám mellékhatása is, valaki belehalt egy 45 éves férfi
2021. ápr. 11. 16:02

Nekem még mindig furcsa, mikor a napi esetszám és a halálozási arány tudatában valaki ilyen kérdéssel jön elő.

Számomra ez olyan, mintha defektet kapnék egy elhagyatott helyen éjszaka és nincsen nálam pótkerék. De éppen arra jönne egy autós, akinél van egy úgymond szervíz gumi, ami arra jó, hogy lassan de elbotorkáljak az autómmal másnap az első gumijavítóig.

Valószínű ott sem hezitálnék azon, hogy az erdőbe töltsem egyedül az éjszakám, vagy ugyan lassan, de hazajuthatok az autóval.

7. Fisica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 11. 15:45

A magas vérnyomás nem túl kompatibilis a coviddal ha komolyan elkapják.

A nehéz légzés megterheli a szívet is. Ez a vírus nem játék.

Semmivel sincs több mellékhatása az oltásnak, mint azoknak amiket eddig kapott.

A férjem csütörtökön kapta, másnap picit érezte ha magasra emelte a karját, de estére el is múlt.


Én bármelyiket elfogadnám csak végre kerüljék sorra. A szüleid meg pont azt kapják amit mindenki szeretne. Nem lesz semmi gond, vegyék fel.

6. Pipi57 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 11. 15:37

Én is Pfizert kaptam március.28- án,de idősebb vagyok a szüleidnél.

Csak a szúrás helye fájt aznap és másnap.Vizes ruhával átkötöttem és utána már nem fájt.

Még annyit vettem észre , hogy amikor megkaptam az oltást kétszer is felébredtem éjszaka,mert nagyon száraz volt a szám.Ittam vizet és ennyi volt.

Már az oltási igazolványt is megkaptam...

2021. ápr. 11. 15:36
Lassan a családunkban mindenki be lesz oltva, 3 különféle oltóanyaggal. Volt, akinél láz, levertség jelentkezett. Van, akinél már az első alkalommal, de van, akinél csak a 2. oltásnál jelentkeztek ezek. Szerintem feltétlen a házi orvossal kell megbeszélni, de félni csak a vírustól kell. A szomszéd néninek 1 veséje, igen magas vérnyomása, szív problémája van, és a kínait kapta. Egyén függő, hogy kinél milyen tünetek jelentkeznek.
2021. ápr. 11. 15:36
Én is kaptam, 55 éves vagyok. Némi karfájdalmon kívül semmi bajom nem volt. Kolléganőim is ezt kapták, senkinek nem lett baja. 42-60 ig korosztály.
3. Guruljka (válaszként erre: 2. - Robotica)
2021. ápr. 11. 15:36
Csatlakozom az előttem szólóhoz, csak az oltás másnapján éreztem ezeket a tüneteket, pedig én 63 éves vagyok.
2. robotica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 11. 15:31

Én kaptam - igaz, nem ennyi idősen -, és kis karfájás, némi fáradtság volt az összes mellékhatás.

Nálam nem volt kérdés, beadatom-e.

2021. ápr. 11. 15:17
A szüleim 48 évesek, és kedden kapnának Pfizert. Összeírtam minden tudnivalót, utánanéztem, hogy működik, de aggódunk, hogy megéri-e? Mindketten magas vérnyomásosak, apukámnak kezdődő érszűkülete van, ráadásul pánikbeteg, aggódik a mellékhatásoktól. A Covidon viszont még egyikük sem esett át. Szeretném olyanoknak a tapasztalatait hallani, akiket oltottak már Pfizerrel - milyen volt utána? Mi a pro, mi a kontra? Hogy éreztétek magatokat az adagok után?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook