Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Oltás - merjem vagy sem? fórum

Oltás - merjem vagy sem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
49. vivo44 (válaszként erre: 48. - Regin_a)
2021. ápr. 11. 20:47

Rémisztgetsz.

A kötelező védőoltást azért nevezik kötelező védőoltásnak, mert kötelező egy gyermek esetében pláne.

Nem választható, hanem kötelező.

S arra sarkallni egy terhességet tervező anyukát, hogy ne, az pedig rémisztgetés.

48. Regin_a (válaszként erre: 47. - Vivo44)
2021. ápr. 11. 20:45
Mit teszek a hozzászólásomban?
47. vivo44 (válaszként erre: 46. - Regin_a)
2021. ápr. 11. 20:43
Hiszen most te is azt teszed a hozzászólásodban.Akkor hogy is van ez?
46. Regin_a (válaszként erre: 17. - Epresturmix)
2021. ápr. 11. 20:41

Remélem ha egészséges gyereked lesz nem oltatod be a kötelezőkkel

Csak hazudnak rémisztgetnek és zsarolnak

45. vivo44 (válaszként erre: 42. - Andi6020)
2021. ápr. 11. 20:40

Nálunk a párom ugyan nem sírt, de inkább tette volna.

Annyit mondott, hogy inkább én, mint ez a ***ar ölje meg.

Helyre jött ugyan, de nem ugyanaz. (oltást senki nem kapott)

Mindenkinek vannak ilyen-olyan tapasztalatai.

44. andi6020 (válaszként erre: 43. - Epresturmix)
2021. ápr. 11. 20:34
Gratulálok nekik.
43. Epresturmix (válaszként erre: 42. - Andi6020)
2021. ápr. 11. 20:28
Nálunk is kettő. Egyik sem sírt.
42. andi6020 (válaszként erre: 33. - Epresturmix)
2021. ápr. 11. 20:28

Két ismerősöm került kórházba, intenzívre.

Mindkettő sírva mesélt arról, hogy ott mi van.

De biztos puhányak meg ideggyengék.

41. globus (válaszként erre: 40. - Flóra76)
2021. ápr. 11. 20:16
Az egy másik helyzet lesz, más szereplőkkel.
40. Flóra76 (válaszként erre: 37. - Globus)
2021. ápr. 11. 20:10
Szerintem se.
39. vivo44 (válaszként erre: 36. - Flóra76)
2021. ápr. 11. 19:56

Azt mondták Januárban (valaki-politikamentesen), hogy 6,5-7,5 millió ember beoltása szükséges.

Csak ezzel az a baj, hogy a most beoltott 2,5 millió embernek mire meg lesz a 4 millió beoltott, már nem lesz védettsége és a kör folytatódik, tehát az a szám egészen biztos, hogy nem lesz meg.

38. Fisica (válaszként erre: 36. - Flóra76)
2021. ápr. 11. 19:56

Pontosan. Mástól várják a megoldást. Mert őket ne korlátozza senki. Joguk van azt csinálni amit akarnak. De vajon joguk van mások egészségét veszélyeztetni?

Sajnos túl sokan gondolkodnak így.

37. globus (válaszként erre: 36. - Flóra76)
2021. ápr. 11. 19:51
Szerintem nem lesz meg.
36. Flóra76 (válaszként erre: 34. - Fisica)
2021. ápr. 11. 19:47
Így van, másokkal is kiszúrnak. Aztán, ha véletlen, valami csoda folytán sikerülne elérni a nyájimmunitást, élvezni fogják annak minden előnyét.
35. 71ddaa07fa (válaszként erre: 33. - Epresturmix)
2021. ápr. 11. 19:38
Való igaz, én lehet meghülyültem a Covidtól. Ez is lehet egy maradványtünet. Vigyázz, mert te is még járhatsz így! Csak nálad nem lenne annyira feltünő, mert korábbn sem voltál teljesen ép.
34. Fisica
2021. ápr. 11. 19:32

Aki bizonyítottan covid pozitív az beleszámít a halálozásba, de nem az összes aki meghalt.


Egyetlen más oltás esetén sincs garancia, hogy nem lesz semmi bajod.


Az egésszel csak az a gond, hogy fertőző és ezzel az ember nem csak a saját egészségéről dönt, hanem másokéról is.

33. Epresturmix (válaszként erre: 30. - 71ddaa07fa)
2021. ápr. 11. 19:32

Engem nem érdekelnek a 100 éves rokonaid akik meghalnak végelgyengülèsben. 😀

Nekem is vannak ismerőseim akik kórházban voltak emiatt, ettől még nem kapok sikítófrászt és zárom be magamra az ajtót úgy mint te. Sőt egyik sem bolondult úgy meg mint te! 😀 Mostanában alacsony. Nem szedek rá gyógyszert, mert nem rendszeres. Alkalmanként veszek be rá gyógyszert.

32. cicaanya (válaszként erre: 19. - 80ASIQ)
2021. ápr. 11. 19:31

Nem fog megszűnni sok évig! Nasonalon tudósok (Magyarok közötte voltak) 4-5 év! És nem ajánlják nyitást,csak fertőtlenítést minden felé és jó esély lenne ha forralnák vizet emberek...

Főleg...És jön egy másik járvány,ezért kampányolnak pár hónapja. Annyit mondtak hasonló mint lepra...hurrá!!!!!!!

Mi lesz még???

31. 71ddaa07fa (válaszként erre: 27. - Epresturmix)
2021. ápr. 11. 19:29

Én úgy gondolom, hogy ha valami nincsen, akkor azzal nem lehet csinálni semmit. December előtt nem volt oltás azaz nem is olthattak vele.

Nem érzem, hogy zsarolva vagyok, inkább azt érzem, hogy a most tett lépések a nyitással kapcsolatban is nagyon koraiak voltak.

Talán majd május elején lehetne megkezdeni azt óvatosan, amit most csinálnak.

Sokkal nagyobb veszélyben érzem magam az olyanokkal szemben, akik így állnak a dologhoz, mint te. Pont ezért rettegek, mert nem tudom rajtad kívül még mennyi ilyen szaladgál az utcákon.

30. 71ddaa07fa (válaszként erre: 26. - Epresturmix)
2021. ápr. 11. 19:23

Nem Cecíliának hiszek, hanem annak ami a rokonaimmal ismerőseimmel történt. Több mint valószínű nem azért haltak meg, kerültek kritikus, vagy rossz állapotba, mert benőtt a lábujjukon a köröm.


Az influenza ellen lezárnak országokat, esetleg halasztanak el olyan sporteseményeket, amit utoljára a II világháború esetén halaszottak el? Nem


Hihető, amit a bevizsgált élelmiszerekről mondanak? Nem


Attól, hogy fel van tüntetve az öszetétele a gyógyszereknek, biztos túléled, ha beveszel belőle? Nem


Ha annyira hiszel Cecíliaának, amit az elhunytakról mond, a vakcina esetén, miért nem hiszed neki?


Egyébként pont te voltál azt hiszem, aki azt mondtad magas a vérnyomásod. Nézzél majd utána melyik az a betegség ami az egyik legnagyobb rizikófaktor.


Máskor is!

29. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 11. 19:22

Férjem még csak az elsőn van túl, semmit nem tapasztalt.


Nagyszülők már mindkét oltson túlvannak, a második után volt karfájdalmuk.


Anyum az első után semmit nem érzett, a második után 12 órával nagyon felment a vérnyomása, pulzusa, hőemelkedése volt. Nagyon megijedt de az oltást követő cca 36 órával minden helyreállt.

28. timycat (válaszként erre: 26. - Epresturmix)
2021. ápr. 11. 19:19
Boncolnak most is, csak szólok.
27. Epresturmix (válaszként erre: 26. - Epresturmix)
2021. ápr. 11. 19:09

Jav: oltásod vagy covidod.


Nem úgy kellett volna, hogy előbb oltás aztán ha elkapod a vírust akkor megúszod? Nem gondolod, hogy nem egy “világjárvány” közepén kell oltatni embereket miközben a szabadságukkal vannak zsarolva? Te is egy csak potenciális áldozata vagy ennek az egésznek, hiszen már rettegsz! Veled célt értek az biztos!

26. Epresturmix (válaszként erre: 23. - 71ddaa07fa)
2021. ápr. 11. 19:03

Bizonyítva van, hogy covidban halnak meg? Nem. Hisz nem boncolnak most. Az összes elhalálozás covidként van elszámolva (nem titok, MC ezt mondta)


Lehet súlyos szövődménye az influenzának vagy bármelyik más betegségnek? Igen.


A COVID oltás előtt kaptál bármiféle tájékoztatót? És utána? Fel van úgy tüntetve az összetétele, mint bármelyik más gyógyszernek?


Az élelmiszert bevizsgálják mielőtt piacra dobják? Igen!


Melyik volt előbb? Betegséged vagy covidod? Na ugye? Még közel sem biztos, hogy mégegyszer nem fogod elkapni és nem fogsz belehalni!


Szívesen!

25. 71ddaa07fa (válaszként erre: 24. - Natasa🌸)
2021. ápr. 11. 18:36
Szívesen! :) Esetleg, ha az oltás után 2-3 napig nem fogod magad túl jól érezni, akkor sem kell megijedni.
24. Natasa🌸 (válaszként erre: 22. - 71ddaa07fa)
2021. ápr. 11. 18:29

Aranyos vagy,hogy válaszoltál.

Én is 4 hónappal vagyok a covid után.Azért is döntöttem az oltás mellett,nagyon beteg voltam,és megégyszer nem szeretném azt átélni.

Sokat olvastam az írásodat,hasonló helyzetben voltam mint Te.

Megnyugtató a válaszod,köszönöm.

23. 71ddaa07fa (válaszként erre: 17. - Epresturmix)
2021. ápr. 11. 18:24

Halnak meg teljesen egészséges emberek a betegségben? Igen

Lehetnek súlyos szövődményei a betegségnek? Igen

Ha beveszel bármilyen gyógyszert lehetnek mellékhatásai, esetleg meg is hallhatsz tőle? Igen

Az élelmiszerrel amit vásárol az ember becsapnak? Igen

Ha tényleg javít a betegség lefolyásán az oltás be kell vállalni? Igen

22. 71ddaa07fa (válaszként erre: 18. - Natasa🌸)
2021. ápr. 11. 18:18
Szerintem, ha három hónap elmúlt a betegséged óta, akkor igen. Engem 4 hónap után oltottak szintén Szputnyikkal. De dr Merkely Béla is azt nyiltkozt, hogy 3 hónap után mikor megkapta az oltás, volt még antitest a szervezetében, majd az oltás ezt a sokszorosára növelte.
21. vivo44 (válaszként erre: 20. - Vivo44)
2021. ápr. 11. 18:13
Darabokra szedve pedig egy-egy szegmens is hazárdjáték, mint az iskolanyitás is, a boltok 10nm-i beosztása is, ahol többen várakoznak 20cm-re a másik nyakán.
20. vivo44 (válaszként erre: 17. - Epresturmix)
2021. ápr. 11. 18:11

Te így gondolod, ez a véleményed. Elfogadom.

Mi nem vagyunk oltottak, nem is szajkózom, hogy ettől meg fog szűnni a vírus, hiszen ezt a tudósok is megmondták, hogy nem. Azonban én azt gondolom, hogy a szenvedésnél jobb egy oltás.

Nagyon nagyon sok dologban igazad van! Én is sok mindent úgy látok, hogy nem az egészség vezérel, hanem minden más.

Mindenki abban hisz, amiben szeretne. Én sem gondolom, hogy a vírus eltűnik az oltással, de ha ember életeket ment, jobb, mint a semmi.

Minden most egy orosz rulett, az oltás is és annak elmulasztása is.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook