Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Old R.E.D. fórum

Old R.E.D. (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3152. Tündi66
2011. ápr. 5. 19:33

Csajok,köszi a bátorító szavakat!!

Másfél hétig sikeresen ment a diéta,aztán az ünnepségek miatt felfüggesztettem. Nyugdíjas búcsúztató és törzsgárda. Biciklit vettünk a nőnek,aki nyugdíjba ment. Majdnem 50ezer forint volt! Nagyon örült neki. Fitt nyugdíjjas lesz!!

Most pénteken még meghív néhányunkat külön vacsira.

És az idegesség is betett,mert tegnap cséméknél aludtam,mert ez a barom elkergetett itthonról. Ma meg félt az erdőn,mert megátkoztam.

Csak akkor tudok diétázni,ha nyugivan körülöttem!

Remélem,már nem sokat kell várni rá!

Sok sikert Nektek!

3151. Tündi66 (válaszként erre: 3145. - Wendy78)
2011. ápr. 5. 19:26
Hát ezt NAGYON KÖSZÖNÖM!!!Nagyon örülök NEKED!!
3150. VictoryS
2011. ápr. 5. 12:24
Sziasztok! Nekem megjött az új porom, és most ettem is belőle 1 adagot kefírrel. Nagyon finom és tényleg laktató! Elvileg vízzel ajánlják, de akik már fogyasztják, ők mondták, hogy így sokkal finomabb. Van aki levesbe is belekeveri. Olyan zelleres illata van, de nem olyan vad az íze, hanem kellemes. Szóval bejön, és totál tele lettem tőle, nuku éhség, pedig ma nem is ettem mást, mert a rotavírust még éreztem ma is. Reggel fájó hassal ébredtem és kicsit még nyilallgatott délelőtt is, így önkéntes böjtöt kezdtem. Énekelni nehéz volt így a próbán, de közben megéheztem végére, és ezzel bepróbálkoztam ahogy hazaértem, eddig sikerrel. :) Annyira kevéske elég belőle,hogy tényleg elég 3 hónapig így.
2011. ápr. 5. 09:32

Sziasztok!

Én szedem a zent még, és azt vettem észre, hogy szedem mellé a s.w. és a kettő együtt nagyon jó. Sőőt. 8 óránál többet nem is tudok aludni, kidob az ágy, ami nem baj. Szóval ha a női napok lemennek, remélem látszódni fognak majd a mérlegen, hogy hogy hatnak együtt.

Eddig a sport előtt nem szedtem l.car, de nemrég újra kezdtem. Hát úgy izzadok kifelé mindent, hogy csak na. :) Aki sportol a fogyi mellé ajánlom, mert én nehezen izzadok a sport alatt és ezzel sikerül.

3148. Wendy78
2011. ápr. 4. 23:35

Drága Bihbe!

Holnap szeretnélek fölhívni mert én inkább a hangod szeretném hallani mint írni...

Az emailjeimet is ritkán olvasom, válaszolni meg pláne nem szoktam ha nem muszáj....

Puszi..

3147. Wendy78
2011. ápr. 4. 23:31

Ma ismét elkezdtem szedni a Zent!

Azt vettem észre,hogy amikor elkezdett hatni pár másodperces szédülés és aztán semmi. Egész nap.Éhes nem voltam csak egy picit, ami nálam nem megszokott a Zennel.Szomjas délután egy picit és más semmi.

Én csak 8 napig szedtem és utána 3 hét szünetet tartottam de mégis úgy érzem,hogy hozzászoktam!

Már nem hat olyan jól mint akkor:(

Feldobva sem vagyok tőle meg nem is pörget,(ebből kifolyólag remélem,hogy depis sem leszek mégegyszer..)



Mindegy is, majd meglátjuk.Lehet tényleg gyenge nekem ez a szer...

3146. Wendy78
2011. ápr. 4. 23:21

Köszönöm pintyő a privit!

Reméltem titokban,hogy senki nem olvasta azt a hozzászólásomat és köszöntem hoxának,hogy reggelre kitörölte!

Rémesen sajnálom,hogy így hagytam,hogy kihozzanak a sodromból!Főleg egy olyan ember aki csak azért regisztrált,hogy engem lesajnáljon...

(mindíg is tudtam,hogy nagy hatással vagyok az emberekre:)). )



Na mindegy is örülök neked!

3145. Wendy78 (válaszként erre: 3137. - Tündi66)
2011. ápr. 4. 23:13

Szia Tündi66!

Bár nem ismerjük egymást de a 66 a neved mögött, rögtön fel keltette az érdeklődésem!

Te a Tűz Ló évében születtél,ritka különleges ember vagy!!!

Erősebb mint bárki.

A két véglet...vagy elpusztítod magad a nagy energiád miatt, vagy meghódítod a világot a nagy energiád miatt! Én értelek és Tudom,hogy minden nehézségen könnyedén átlendülsz majd!

Egy pillanatig sem aggódom érted ...(Te is Pegazus vagy:!)


Üdvözlettel: Egy Föld Ló

3144. VictoryS (válaszként erre: 3142. - Pintyo577)
2011. ápr. 4. 19:56
Nagyon jó az a 2 kiló a 3 nap alatt! Gratula! :)
3143. pintyo577 (válaszként erre: 3137. - Tündi66)
2011. ápr. 4. 11:57

Szia Tündi!


Nagyon örülök, hogy itt vagy újra!!!!!

Használd ki a szabadságot és ne foglalkozz senkivel, csak magaddal és a gyermekeiddel.

3142. pintyo577 (válaszként erre: 3133. - 470f6cae11)
2011. ápr. 4. 11:56

2 kg ment le 3 nap alatt, de újra kellett kezdenem, mert véletlen felcseréltem a 3. és a 4. napot.

Ma kezdtem újra.


Szép napot mindenkinek.

3141. 470f6cae11 (válaszként erre: 3137. - Tündi66)
2011. ápr. 4. 06:49

Nagyon sajnálom ami történt. Azt gondolom, hogy eljön majd az a nap, amikor újra ki tudod nyitni a szíved a világ felé.

Ölellek: Bibe

3140. VictoryS (válaszként erre: 3138. - Szöszipanna)
2011. ápr. 3. 21:54
Aludj és közben olvadjanak a kilók! Igen, LE A ZSÍRRAL! Nekem ma kicsit túl jól esett a kaja.. Sajnos.
3139. VictoryS (válaszként erre: 3137. - Tündi66)
2011. ápr. 3. 21:52
Hát ha már megtörtént, akkor megértelek. Minél előbb tovább lépni, annál jobb lesz neked. Most szegény barátnőm sajnos nyakig benne van. Válás beadva, tegnap meg ma pakolt, és költöznek a kisfiával. És képzeld, az új "nő" volt olyan pofátlan, hogy tegnap már odatelefonált, hogy mikor költözik el? Hát nem pofátlan?? Pedig van lakása neki. Kiakadtam mint a kakukkos! Hirtelen elszállt a béketűrésem, gondolhatod...
2011. ápr. 3. 14:29

Holnaptól újra vagyok, csak most aludnom is kell egyet. Hosszú volt a hét.

Pusza! hogy is mondtunk??? LE A ZSÍRRAL!!! :);)

3137. Tündi66
2011. ápr. 3. 12:51

Leírtam a második heti étrendet.

Köszi Vik,hogy segíteni akarsz,de elváltunk és nem szeretnék most újra a férjemmel lenni. Én ebben a kapcsolatban mindig az utolsó voltam. Mostszabad szeretnék lenni és nem úgy öregedni meg,hogy együtt élek valakivel akivel nem tudok kijönni. Legalább az "öreg" éveim jó lenne,ha nyugalomban telnének. Addigra talánsikerül a különköltözés.

3136. VictoryS (válaszként erre: 3134. - Tündi66)
2011. ápr. 2. 17:41
Tündi! Megnézem amit írtál. Szerintem ha az elhatározásod megvan, akkor vissza tudsz billenni. Márpedig az megvan, ahogy látom! :) Úgyhogy szurkolok neked!
3135. VictoryS (válaszként erre: 3133. - 470f6cae11)
2011. ápr. 2. 17:40
Bibe! Muszály ennyit rohannom most. :) Sajna az energia szintem ma nagyon leesett. Szerintem a bogyó is tisztul még kifelé, és állandóan aludnék, meg a kicsi lányomtól is kaphattam egy kis rotát... Ma nagyon KO voltam. Anyós szülinapi kajájából csak falatokat ettem, hogy meg ne sértődjön, de szinte falatonként jelzett éles fájdalommal a gyomrom, hogy "köszi, nem köll".
3134. Tündi66
2011. ápr. 2. 16:18

Sziasztok!

A heti étrendet,ami olyan szépen beindította fogyást nálam bemásoltam a fogyis naplómba.

Oda már rég nem írtam.

Most nem szedek semmit. Múltkor próbáltam,de eredmény nélkül. Ez a kaja viszont elindította és minden nap tudtam menni wc-re is mikor ezt ettem.

Azért a múlt idő,mert a héten nyugdíjbavonulás miatt volt süti rengeteg és a törzsgárda ünnepség is betett tegnap. De jövő héttől újra indul!!

Jó fogyás!!

2011. ápr. 1. 17:50

Szasz Mindenki!!!


Drága Wendy, nagyon aggódtam miattad. Nem tudom, hogy maszek emilt olvasol-e, írok Neked.Sms-t megkaptam


Pintyőkém, hat a kápi leves?

Írd meg, kíváncsi v'ok rá nagyon.


Vik!!

Téged már nem is tudlak érzékelni, csak azt, hogy valaki átrohan mellettem Mire észbekapok, mindig rájövök, hogy Te vagy az!!!

Az energiád hatalmas :)


puszka mindenkinek!!!

Bibe

3132. VictoryS (válaszként erre: 3131. - Wendy78)
2011. ápr. 1. 07:53

Szia! Örülök, hogy itt vagy! :)

Sajna ez olyan dobozban van, amiben nincs kitasakolva adagonként, hanem ömlesztett, és egy adagolókanál van hozzá, amivel ki tudom mérni. Egy tömény zöldség, spirulina és egyéb por, ami 100%bio, nevenincs akármik nélkül. A nevét nem írom itt le, a fb-n a fórumon inkább... :)


Ma megrendelem, nagy nehezen kihajtottam a páromból. Most lesznek fellépések, amivel leaglább ezeknek a dolgaimnak az árát meg tudom magamnak keresni. Így műtét előtt jól is jön.


Tegnap egy barátnőm teljesen el volt képedve, hogymennyit fogytam,mert már rég látott személyesen. Telefonon meg skypeon szoktunk beszélni gyakran, de látni nem látott. Jól esett a dolog. :)


Ma is ott áll a mérleg ahol tegnap és sajna hosszú idő óta először leültem egy Tibi csoki mellé és megettem. Étcsokis marcipános... Ilyen nincs gyakran de most nagyon jól esett. Ma már visszafogom magam természetesen, a tegnapi volt a "csaló" napom, amikor kis lazaságot engedtem a szervezetemnek, nehogy hiszti rohamot kapjon és behúzza a kéziféket. :D


Na megyek a dolgaimra, majd jövök később!

3131. Wendy78
2011. márc. 31. 22:24

Jó estét hölgyeim!


Tudom nagyon jó film megy a Duna tv-n, én is mindjárt nézem tovább, (biztos ezért nincs itt senki):) ...de most van egy pár gondolatom amit le kell írnom....


Először is szeretném megköszönni Kedves Bihbének és Vicnek a privit amit írtatok!

Másodszor azoknak is köszönök mindent akik egy szó nélkül is kitartottak mellettem és most itt vannak!!

Azoknak akik itt régiek és nekem újak:), azoknak meg csak annyit szeretnék mondani,hogy

-egy őszinte ember vagyok aki mindíg kimondja az igazat és ebből borzalmasan sok baja származik...

Szóval zűrös csaj...:)


-nem tudok mit kezdeni a butasággal, az önzéssel és legfőképp az irígységgel!

Ettől cinikussá válok de nagyon, az ebből következő dolgokat meg már itt kedves barátnőim ismerik...:D


Viszont én is tanulok és arra szomorú következtetésre jutottam az elmúlt napokban,hogy

1.Soha ne légy túl közvetlen idegen emberekkel...

2.Soha ne oszd meg velük a problémáid mert ők azt tehernek érzik és esetleg nem úgy reagálnak ahogy szeretnéd...

3.Soha ne hívj meg idegen embert egy kis sütögetésre magadhoz mert a képedbe vágják "van nekik mit enni"!

4.Ismerd föl az emberi irígységet és csirájában tojj rá egy jó nagyot!!(és hagyd ott a fórumot)

5.Ne kérdezd meg senkitől szereti-e a halat!?

Holtig tanul az ember..


Azt hiszem röviden leírtam amivel adós voltam a "miért?" kérdésekre:)


Röviden ennyi jött ki most belőlem, hosszabban ne kívánja senki....

(Tegnap este egyébként elérzékenyülvén írtam egy választ a Zen fórumra de hála az égnek hoxa törölte. Azzal a szutyokkal együtt amire válaszoltam..de azért kedves,hogy valaki csak azért regisztrál ide,hogy engem sajnáljon...)


Erről ennyit!!!

Új fejezetet nyitunk holnaptól és sajna 1.5kg-ot híztam úgyhogy mostmáaztánbeszéljünkafogyókuráról...:)))



Üdvözlöm magam ezen a fórumon és a szöszipannát meg a vadkrisztit meg mindenkit is!:))


Jó éjt!


Ui.A Dunán tényleg jó film megy:))

3130. szöszipanna (válaszként erre: 3128. - VictoryS)
2011. márc. 31. 21:01
1 havi adagot, ha gondolod átveszek, csak írd le mi az, hogy utána tudjak olvasni én is. :)
3129. pintyo577
2011. márc. 31. 15:16

Sziasztok Lányok!


Látom újra itt vannak a régiek is.

Olvaslak benneteket, de nem sok írni valóm van.

Tegnap elkezdtün a párommal egy 7 napos képosztaleves kúrát, aztán folytatom a porjaimmal.

A kondizás mostanában nem nagyon megy, de itt van helyette a kert, meg a kirándulások, túrázások, stb.

Szép napot mindenkinek.

3128. VictoryS
2011. márc. 31. 12:57

Hát nem volt sok olvasni való... :( Na mindegy, lesz még jobb is, na meg a napsütés biztos mindenki csábít a szabadba. :)


Én is leálltam a bogyóval, szeretném ha teljesen kitisztulna minden a műtétig. Most meg akarom venni azt amit kinéztem, teljesen bio, semmi kétes anyag nincs benne, egy étkezés helyettesítő rengeteg rosttal, spirulinával, zöldségekkel, ganoderma gombával. Többen szépen fogynak már vele, és én is vártam már,hogy behozzák Magyarországra. Csupán egy hátránya, hogy 3 havi adag van egyben, és így egyszerre nem olcsó. Leosztva viszont nagyon barátságos az ára.

Ma fogyott el amit eddig ettem/ittam, ezért valamit lépnem kell ma rendelés ügyben, csak várom haza a párom, mert ő a gazdaságis nálunk...

3127. VictoryS
2011. márc. 31. 12:53

Na itt vagyok én is megint, csak sűrű volt a tegnapom, meg a mai, meg a holnapi... Na mindegy, azért csak megleszek már a dolgaimmal végre. Örülök, hogy ismét itt a csapat! :)


A súlyom ismét helyre állt, lement az a kis plusz, és innentől megint lehet minuszba menni. Na kicsit megpróbálok visszaolvasni.

2011. márc. 31. 09:27

Sziasztok!

Hát csajok nem értem én ezt. Aki ismer tudja, aki nem az meg megtudja. Szóval mindent ugyan úgy csinálok, de mára megindult ismét lefelé a súly. És néztem, hogy több mint 1 hónapja álltam. Ez van, még jó hogy kitartó vagyok, már majdnem 2 éve. :D

Én nem tudom mi lesz velem, ha egyszer tényleg szülök. Utána mennyi időbe fog telni lefogyni?? Na ez még odébb van, nem is görcsölök rajta, majd akkor.

De nem tudom, hogy a zen hat e, vagy az ax., de hatnak, lehet együtt. Nem vagyok ingerült, éhes is csak szokványosan amennyire kell egy fogyókúrázónak. :) De most jól érzem magam, függetlenül, hogy jövő hét a női napok hete, és mivel új gyogyim van, így nem tudom hogy fog reagálni a súlyom rá.

Ja és még hétfőn tornára úgy mentem, hogy előtte bevettem l.car. 1 szemet, hát izzadtam is, de nagyon tetszett. Ma is így teszek, csak el ne felejtsem!! :)

Ja és még ma vár rám egy kis házi munka, vár az estike magom, hogy elvessem, előtte meg a gereblye. :D

3125. zupo
2011. márc. 30. 21:38
Sziasztok Lányok, megvagytok : )
3124. Wendy78
2011. márc. 30. 21:02

Üdv Kedves Bihbe!

Üdv Kira és Vic!

Üdv mindenkinek!!!!:))


Csatlakozom én is hozzátok.

Nem szedem a Zent de minél melegebb az idő annál jobban szégyellem levenni a ruhákat magamról...értitek.

Lehet holnap elkezdem megint.Tudod Bihbe nem bírom kivárni az orvosi eredményt....

3123. VictoryS
2011. márc. 29. 17:16

Red, vagy Zen vagy a többi hasonló... egy kutya! :) Itt a helye, aki fogyizik,mert a lényeg ugyanaz: LEFOGYNI! :)

Na megyek kezelni a rotát a lányomon... Ez is fogyi, csak másképp... :(

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook