Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Olaszország vagy Egerszalók? fórum

Olaszország vagy Egerszalók? (beszélgetős fórum)


1 2
18. Fiatal nő (válaszként erre: 17. - Bucóka20)
2009. aug. 10. 14:22
Akár. Elő kell venni egy atlaszt, kinyitni, és csukott szemmel rábökni valamire... Az milyen izgalmas..! :-)))
17. Bucóka20 (válaszként erre: 16. - Fiatal nő)
2009. aug. 10. 14:11
Akkor mit?Császtapusztát?:O:D
2009. aug. 10. 14:06
Én valami mást javasolnék. Se nem olasz, se nem görög, se nem Egerszalók. :-D
2009. aug. 10. 13:55

Köszönöm lányok.:)

Akkor az időjárás jó,ez megnyugtat,akkor már csak egy olcsóbb szállást kellene találnunk,és minden oké.Olaszba azért mennék szivsebben,mert közelebb van mint Görög,legalább nem rohadok bele a buszba.:D

Mennyivel előtte kellene szerintetek lefoglalni a szállást?2-3 hét?

14. Gerla (válaszként erre: 11. - Correct)
2009. aug. 10. 13:43
Hát az igaz,hogy maga Egerszalók,az nem nagy durranás,mi a fürdőben nem is voltunk,mert az idő nem volt épp olyan.De az a környék akkor is gyönyörű,Szilvásvárad,Lillafüred,én nem tudok betelni vele.De mindenki maga tudja,mire van igénye.
13. eddit
2009. aug. 10. 13:38
Szerintem Olaszország ÉS Egerszalók:)))
12. huszka
2009. aug. 10. 13:37
A strand is nagyon drága...én itt lakom 10 km-re, mégsem megyek oda annyi pénzért strandolni... És valóban..szeptemberben még itt is nagyon meleg volt az elmúlt pár évben :)
11. correct (válaszként erre: 7. - Gerla)
2009. aug. 10. 13:36
Én is ismerek ott panziót. Jó volt, de (sajnos) külföldi élményhez képest elenyésző emlék.
10. huszka
2009. aug. 10. 13:35
Szia! Szerintem külföld.. Szalókra hamarabb eljutsz, szerintem, mint Olaszországba.. Na meg, ha már idejössz (én egri vagyok), akkor lehet olcsóbban is szállást találni... :)
9. correct (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2009. aug. 10. 13:35

Én Görögországba mennék. Ott még nagyon meleg van szeptemberben! Nem az az ájulós, amikor mindenki kinyúlik, hanem egy fokkal lejjebbi :)

Augusztusban még 42 fok is lehet, na, szeptemberben azért 3-assal kezdődik. Egyébként Sidarit ajánlanám :)

Olaszország is nagyon jó.

Egerszalókon is voltam, ott is jól éreztem magam de nem mondhatnám élménynek.

2009. aug. 10. 13:34
mi mindig utószezonban mentünk külföldre (görögbe ill. spanyolba). Az időjárás szerintem sokkal jobb ott, mint itthon szeptemberben, biztosabban van arrafelé jó idő. Nincs tömeg, a szállás is olcsóbb, mint főszezonban. Szerintem inkább külföldre menjetek, nem fogjátok megbánni. :)
7. Gerla (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2009. aug. 10. 13:33

EGERSZALÓK!!!

Most voltunk,3éjszakát,és nagyon jó volt.Ismerek ott egy panziót,már másodszor voltunk,és szuper volt.

6. Bettyg (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2009. aug. 10. 13:33

Cső csajszi! :)


Mi tavaly szeptember 8-tól voltunk Görögo.-ba, mondanom sem kell lerohadt a gatyánk, tökéletesen jó idő volt. Egerszalók itt van nem messze Egertől, bátran ajánlanám azt is neked, de azért a tengert nem űberelheti semmi. Még egy jó pofa egri bor sem....:) De ez az én véleményem...

5. Judita79 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2009. aug. 10. 13:30
szerintem olaszo-ba menjetek ez nem is kérdés! és szeptember 1 hete még elég meleg, lehet fürdeni és napozni is.... én arra szavazok! egerszalókon már jártam, és nincs ott semmi különös.....
4. igi (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2009. aug. 10. 13:28

Persze hogy megéri, és remek idő van kint szeptemberben is !!!


Ja és görögbe 7 éjszaka kerül annyiba mint itthon 3, hát nem mindegy ám.


Én görögbe mennék :-)

3. MFPI (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2009. aug. 10. 13:28
Szia,ezt nektek kell eldöteni.Viszont még szept. elején még jó idő van Olaszországban is.
2009. aug. 10. 13:24

Ravasz kérdés!

Szerinted lesz aki Egerszalókot fogja neked ajánlani?

2009. aug. 10. 13:22

Segítséget szeretnék tőletek kérni.

A helyzet az,hogy van egy 68 ezres üdülési csekkünk,de most augusztusba már biztos nem tudnánk felhasználni,mert barátom meg én is dolgozunk még ebben a hónapban.

Mivel az üdülési csekket eltudnánk adni igy tudnánk külföldre is menni "nyaralni" még.De foggggalmam nincs ,hogy milyen Olaszba szeptember első felében az időjárás.Megéri-e elmenni vagy már késő?Mind1 végülis,hogy Olasz vagy Görög,annyi h külföld legyen.A másik választás az Egerszalók lenne..ott 4nap 3 éjszaka 36.000Ft-ba kerülne 2 főnek félpaniós ellátással,és ott van egy wellness strand (vagymi:)) de oda egy napra a belépő 5000ft/fő szal kettőnknek már 10000ft lenne,és akkor már 48.000ft és csak 3éjszaka. És a külföldel """szinte"""" ugyan itt vagyok.És azért az csak külföld,meg nem 3 éjszaka?!!

Szal a kérdés h szeptember elején milyen idő van görögbe meg olaszba? Meg h szerintetek melyik éri meg jobban? köszi:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook