Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Olasz férje van valamelyikőtöknek?Milyen az élet Olaszországban?Olaszfanatikusok ide :) fórum

Olasz férje van valamelyikőtöknek?Milyen az élet Olaszországban?Olaszfanatikusok ide :) (beszélgetős fórum)

1 2
33. lolita2112 (válaszként erre: 18. - A14deb9047)
2022. nov. 26. 08:19
en tudok ennel jobb helyet is ajanlani!
2022. aug. 21. 14:06
Mara mar elegem van belole. Soha tobbe olasz pasi.
31. dori08 (válaszként erre: 29. - 9e2a60d1a0)
2016. júl. 28. 18:02
A kisfiam apja is olasz,de elég nehèz emberek.Tudom van kivétel dd nem sok😀
30. dori08
2016. júl. 28. 18:00
Ciao😀ancora vorrei scrivere qualceuno!
29. 9e2a60d1a0 (válaszként erre: 26. - Mariom)
2015. aug. 20. 18:46

Arrivederci amore (no-no-no-no-no)

Arrivederci amore oh-oh-oh....


Itt a nagy fogás!!!:D:D:D


Nekem a Balaton a Riviéra.:D:D:D


Sok szerencsét hölgyek!

28. 33a18261e8 (válaszként erre: 27. - 381535b4ff)
2015. aug. 20. 18:11
:D
2015. aug. 20. 16:55

Na tessék!!!!Lányok,asszonyok FIGYELEM!!!!!

Itt van,megérkezett!!!!

A FŐNYEREMÉNY!!!!!:D:D:D

Tisztes,őszes halánték!Egzisztencia!

Csapjon már le valaki rá!!!!:)

Mekkora egy maszlag ez:D:D

És esküszöm írnak is neki!Sokan!

Szánalmas.....

26. mariom (válaszként erre: 25. - Bumburka)
2015. aug. 19. 12:37
Ciao, Szia :) Mario vagyok, Igyekszem magyar felesége :))) 42 years :)))) write me an email :) koszi :)
2015. júl. 26. 21:01
én olasz fanatikus vagyok,de nagyon :D
2013. febr. 14. 11:31

Milyenek az Olaszok? Az olaszok hangosak, alacsonyak és sokat szexelnek, rengeteg órán át.

Folyton tésztát esznek, mindenkinek barna haja van és a szeme is olyan,

öregkorukra megnő a hasuk. Az olasz pasik macsók, előszeretettel

flörtölnek és néznek, mindenképpen jól öltözködnek. Röviden mindenkit

megdugnának, és isteni kávékat isznak. Családszeretőek, életük központja

a családjuk, akikkel sok időt töltenek, és imádják a gyerekeket, még a

férfiak is nekiállnak gügyögni az utcán. A nők katolikusok, a férfiak

focisták, de mindkettőjükön egy csomó kereszt lóg.:)))

23. 3f973ff20e (válaszként erre: 18. - A14deb9047)
2013. febr. 14. 11:19
Ciao bella signora, è tutto vero. :)
2011. júl. 20. 21:49
* 2 hónapja jöttem haza
2011. júl. 20. 21:48

Uhh....Olaszország.....én is teljesen be vagyok zsongva Olaszországtól! :D Volt szerencsém 9 hónapig Rómában élni! " hónapja jöttem haza és folyton azon jár az agyam, hogyan menjek vissza! :)

Az olasz férfiakról nekem az első ami eszembe jut az a kitartás....nagyon kitartóan tudnak udvarolni! :) Imádtam a bókokat, hogy nem adják, fel......bennük van a hódítási vágy! :) Ennyire nőnek még soha nem éreztem magam, ennyi dicséretet még soha nem kaptam! Szinte minden alkalommal mikor kiléptem az utcára, megszólított vki és randit kért, megadták a telefonszámukat....természetesen nem használtam ki ezeket a lehetőségeket...de a hiúságomnak azért jót tett! :)

Imádtam ott lenni! :)

Jah és, ha ez nem lett volna elég.....ott voltak még a svájci gárdisták is......ők.....lányok......sajnos én ott éltem velük...szóval "tabunak" számítottam.....de ők aztán gálánsak és még milyen "mutatósak" is! :D

Huhh az emlékek....bocsi, hogy így belemerültem... :)

Csak jókat tudok mondani a jó öreg Italiaról :)

2011. jan. 7. 11:18
Nekem tiz évig volt olasz férjrm.Tavaly váltunk el.Hát én sajnos nem tudok semmilyen dolce vitáról beszélni.Első az anya aki mindenbe beleszól.Utánna a család többi tagja.A feleség meg valahol hátul kullog.
19. Kira88
2010. nov. 18. 15:07

Az olaszok a világ legnagyobb életművészei. Tudják,hogyan kell élvezni az egyszerű dolgokat- ételt,napsütést,mosolyt,csókot-úgy,hogy azok csodának tűnjenek.

Szerintem az egyik legjobb hely a világon!Minden pesszimista, szomorú magyart elküldenék egy hétre...

2010. ápr. 3. 16:51
Első az édesanya, második a feleség! Imádják a nőket és tisztelik, udvarolnak, amit nem kell komolyan venni... Nyomulnak, az biztos, egy olasz férfi mellett a nő királynőnek és gyönyörűnek érezheti magát. Mert meglátja a szépet a nőben, bármilyen is az. A nők eléggé extravagánsak, és a férfi/férj örül és büszke arra, hogy az ő felesége után fordulnak a férfiak. Udvariasak, segítőkészek. Szóval olyan cukibogyók! Énekelnek, sétálnak, egy pohár bor mellett képesek órákat üldögélni és beszélgetni a fociról, a nőkről. Szívesen élnék Róma-Milánó között valahol.
17. a9338a7669 (válaszként erre: 12. - Ebelin24)
2009. aug. 10. 13:35
Igen, ez így van. Én, amit láttam, az már majdnem közelített a papucs fogalma felé :) Nem rosszból tényleg, csak furcsa volt. Pl. vacsora után a Mamma elfekszik, papa pedig főzi és szervírozza a kávét :) Nincs ebben semmi rossz, csak furcsa volt egy görög család után. Ott mindez fordítva megy és durvábban.
16. a9338a7669 (válaszként erre: 10. - Lilluska25)
2009. aug. 10. 13:33

Náluk nem éppen jellemző a nő iránti tisztelet... Nem akarok általánosítani, de nem egy lányt ismertem, akinek görög pasija volt, és szinte mind kivétel nélkül ugyanazt mondta.

Udvarolni tudnak, abban hiba nincsen, csak aztán a tulajdonának tekintenek. Nem egyszerű népség :)

2009. aug. 9. 19:27

na ez az h Ö is még az anyjával él ujtra és ez nem jó mert befolyásolja...


hát lehet,söt tuti mindennek oka van de ha eleve csalódás miért kellett ezt ujra átélnem annyi volt már életemben,igazán kihagyhattam volna...

14. ebelin24 (válaszként erre: 9. - Lilluska25)
2009. aug. 9. 19:23

Hát nem tudom...szerintem mindennek oka van,ennek így kellet történnie.Nekem is volt egy olasz kalandom két éve Riminiben egy bizonyos Ronaldoval :)

Egy ééédes pincérfiú volt akivel csak a csókig jutottunk el,de imádtam mikor a pizzakemencéhez szorított :D

13. MFPI (válaszként erre: 7. - Jucka1984)
2009. aug. 9. 19:23
Szia..........itt is találkozunk:)???
12. ebelin24 (válaszként erre: 8. - A9338a7669)
2009. aug. 9. 19:21
De jóóó...mondjuk szerintem a nők iránti tisztelet (amit egyébként én is tudok) az szerintem a Mamma-tól ered,mert ugye az olasz pasiknak az Édesanyjuk a MINDEN :)
11. ebelin24 (válaszként erre: 7. - Jucka1984)
2009. aug. 9. 19:19
Húúú...sajnálom...Ilyenkor mindig belegondol az ember,hogy mi lett volna,ha...? :)
2009. aug. 9. 19:17
görögök milyenek???
9. lilluska25 (válaszként erre: 4. - Ebelin24)
2009. aug. 9. 19:15

volt elötte is egy olaszzal de az futó kaland volt.olyan helyen melóztam ahol lehetett ismerkedni de az utóbbival nyaralson ismerkedtem ..mnagyon jónak indult,elvileg most lett volna 1 éve...szept be..ú ez bonyi, nem csalt meg stb,hanem már csak heti 1szer hivott nagynehezen stb ugye neki van egy vállalkozása és ápr tól okt ig van a szezon, nagyon elfoglalt lett...nemtudom,lehet már másképpp csinálnám de hónapokig bizonytalanságban tartott ezzel a hiv nem hiv mi lesz stb vel.. nem birtam.

sokszor megfoordult h megmondom vége mert Ö nem tette...inkább kinzott igy.és egyszer betelt a pohár és mondtam h többet ne keress stb,...

már 2 hónapja semmit nem tudok róla,nem hiv...minden nap az eszembe van,hiányzik még hisz szeretem,de itt más gondok is voltak vagyis Ö idösebb eleve, van gyereke de nem nös ! nemtudom. szerintem hülye hogy egy 25 éves csaj aki oda van érte nemkell neki...


szóval a lényeg az hogy nekem fájt az az egész, azt kitudja lehet csak várnom kellett volna még okt ig de én azt terveztem hogy oda mehetek nyárra de nem...mehettem volna de 1 2 hétre,ha szerlmes lennél neked sem lenne elég hidd el..

nemtudom mit tegyek, nem hivom fel de fájjjj

minden még

8. a9338a7669 (válaszként erre: 1. - Ebelin24)
2009. aug. 9. 19:14
Szia! Nekem volt kapcsolatom olasz pasival, kb. egy évig, és én csak jót tudok mondani, függetlenül attól, hogy a végén ő hagyott el, de a mai napig nem tudok egy rossz szót se mondani róla. Persze, nem lehet általánosítani, de én ahogy elnéztem a szüleit, nagyszüleit, szerintem tök normálisan éltek. Úgy értem, hogy semmi rosszat nem tudok mondani róluk (ellenben a görögökkel...). Amit én láttam az az volt, hogy a végtelenségig tisztelik a nőt (tudom furcsa, magam is meglepődtem, mert én is mást hallottam, mást gondoltam előtte).
2009. aug. 9. 19:12
Fabrizio a neve, én 18 voltam... igazi olasz macho, nagyon tudott udvarolni... de én itt mentem fősulira, így vége lett a románcnak a távolság miatt
6. ebelin24 (válaszként erre: 3. - MFPI)
2009. aug. 9. 19:07
Ez így van...engem is ezzel varázsolnak el...a folyamatos mosoly és jókedvűség a depi helyett!
5. lilluska25 (válaszként erre: 3. - MFPI)
2009. aug. 9. 19:05
ez igaz!!!
4. ebelin24 (válaszként erre: 2. - Lilluska25)
2009. aug. 9. 19:05

Nagyon irigyellek,mégha nem is sült el túl jól a dolog...

De én sosem fogom feladni,ez tuti :)

De egyébként ha nem vagyok indiszkrét,miért lett vége?MEgcsalt?Vagy csak szimplán nem működött a dolog?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook