Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Olaszország vagy Egerszalók? fórum

Olaszország vagy Egerszalók? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. aug. 30. 19:45
Természetesen Olaszországba is szeretne eljutni az a valaki, de ennek anyagi vonzata is van. Sajnos sokan nem tudnak kijutni, de azért Egerszalók az kárpótolja őket.
47. maya80
2010. aug. 30. 19:16
Egerszalók
2010. jan. 17. 18:42

Nem kérdés,hogy Olaszország.

Keresgélj és sporolj,ha ügyi vagy összejönn!!

2009. aug. 12. 09:20

Persze azért ugy gondoltam, hogy ha már megyünk akkor költünk is rendesen , szóval nem lenne spórolás...de úgy érzem Egersz. lessz belőle,majd jövöre elmegyünk görögbe v olaszba.. ráérünk:)

Igy legalább a pénzből is teljesen jól kijövünk meg a szállás is megfelelő lessz.☻

44. emagdi (válaszként erre: 43. - 0121ed3ccd)
2009. aug. 11. 23:20

hát, ha nagyon szűkösek az anyagi erőforrásaid az utazás során, nem biztos hogy annyira szuper jó.

akkor csak az marad meg, hogy hú de ennék fagyit, de nagyon drága, ne üljünk be az étterembe, mert iszonyat drága... a végén az marad, hogy ülsz a kevésbé szép apartmanban, lemész fürdeni (de a napernyő és a napágy már megint pénzbe kerül), de nem igazán élvezed a nyaralást.

ráadásul 2 napot buszozol.

2009. aug. 11. 23:11
Olaszba 1. euro a kávé nagyon erös de ép csak egy korty. De olasz nagyon drága, de viszont super jó!
42. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 37. - Bucóka20)
2009. aug. 11. 23:09
szerintem 100.000 alatt ne is gondolkozz azon, hogy ketten Olaszországban, vagy Görögországban nyaraltok. a tengerparton 10-15 euro között van egy pizza és nem is a legjobb. 2-4 euro egy kávé, egy ásványvíz.
2009. aug. 11. 23:08

nah ha netán vki irna,akkor elmentem bubulni,hnap visszaolvasom:)

jó éjt ☻

40. Bucóka20 (válaszként erre: 38. - Emagdi)
2009. aug. 11. 23:03
Csak a pénzen múlik,amiből nincs olyan naon sok,szóval szerintem egersz. lessz,most nagyhirtelen belegondoltam h ugyis mind1 hova megyünk,együtt vagyunk az a lényeg.És mivel barátomnak am sincs állandó munkálya per pill,nem akarom "lehuzni".Az üdülési csekk meg pont elég lenne arra h eltöltsünk 1ütt 3-4 napot belföldön.:)
2009. aug. 11. 22:59
Csak olasz, ha lehet Dél!
38. emagdi (válaszként erre: 37. - Bucóka20)
2009. aug. 11. 22:58

nézd, bármennyi pénzt el lehet költeni itthon is, külföldön is:)


az a lényeg, hogy te mit szeretnél, mi az ami NEKED a legjobban megéri.

ha szeretnél külföldre menni, akkor menj oda.

ha inkább nagyobb kényelmet szeretnél, akkor menj közelebbre, de drágább szállásra.


ha pedig nagyon takarékos szeretnél lenni, akkor valóban sátorozzatok valami közeli helyen:)))))

(egyébként simán lehet hogy ott is olyan jól éreznétek magatokat mint bárhol egy luxusszállodában)

37. Bucóka20 (válaszként erre: 36. - Emagdi)
2009. aug. 11. 22:55
a végén addig vacilálok amig ugy nem döntök,hogy lemegyünk a sajó partra sátorral:Dés akkor a pénz is megmarad:DD csak vergődök,nem tudok dönteni,az biztos h külföld jó pár 10.000-el több lenne,ha a szállás nem is,de a kinti költekezés az tuti.:S:)
36. emagdi (válaszként erre: 35. - Bucóka20)
2009. aug. 11. 22:50

pont ugyanezt megteheti akár egerszalókon is:)))


egyébként szerintem is más a "feeling", egészen más érzés egy jó szállodában pihenni, mint egy olcsó apartmanban, ámde 1000 km-rel arrébb.


üdülőhelyen meg szerintem nagy eséllyel sz@r a pizza (vagyis itthon is kap olyat, ha nem jobbat).


de az is alternatíva lehet, hogy még gyűjtenek egy kis pénzt, és egy jó szállodába mennek olaszországban v görögországban. :)) (talán szeptemberben már ki lehet fogni valami akciós utat)

35. Bucóka20 (válaszként erre: 34. - Emagdi)
2009. aug. 11. 22:43

napozok,sütettem a popóm..:D

eszem az olasz pizzát..más a feeling:))

de am fogós kérdés..:D

34. emagdi (válaszként erre: 28. - Bucóka20)
2009. aug. 11. 22:42

kérdezed, hogy egerszalókon mit lehet csinálni... miért ha elmész olaszországba v görögországba egy ülülőfaluba ott mit tudsz csinálni? :)))))


egyébként olaszo. és görögo. északi részén is simán lehet szeptemberben rossz idő, pont úgy mint itt. (délebbre meg nyilván nem mentek, ha busszal szeretnétek utazni)

2009. aug. 11. 22:36
Egerszalók
32. Bucóka20 (válaszként erre: 31. - Huszka)
2009. aug. 10. 22:02
Neked is!☻
31. huszka (válaszként erre: 30. - Bucóka20)
2009. aug. 10. 22:00

Én még Görögországban sosem voltam, de Olaszországban már igen és nekem nagyon tetszett :D Aztán igen, közben megnéztem, hogy barcikai vagy, úgyhogy nem kell elmondani a környéket :)))

Jóéjt! :)

30. Bucóka20 (válaszként erre: 29. - Huszka)
2009. aug. 10. 21:49

Igen,ezzel én is igy vagyok h egerszalók azért jobban megközelithető meg elérhető,akár hüvösebb időszakban is.Amúgy mi barcikaiak vagyunk és már voltunk egerbe , egerszalókon...januárba pedig szilvásváradon,tényleg lenyűgöző volt.Isteni.:)

Jó lenne tényleg vmi olcsó olasz vagy görög utat találni.Bizom benne,hogy szezon végén már nem annyira ütősek az árak.Görögország-Parália azt monjdák h az olcsó.:)

29. huszka (válaszként erre: 28. - Bucóka20)
2009. aug. 10. 21:35
Bucóka...nem kell Egerszalókon ülni a 4 fal között, ha erre jártok. Közel van Eger, de ezt már írtam...akkor onnan már el lehet menni Bogácsra is és a Zsóry fürdőbe is Mezőkövesdre, ha fürdeni szeretnétek... Aztán igaz, hogy Lillafüred és Szilvásvárad nem Egerszalók környéke...de Egertől pl 1 óra és gyönyörű valóban... :) Na meg a Bükk egyszerűen mesés..de mindenképpen Olaszországba menjetek, mert ide szinte bármikor eljöhettek :)
28. Bucóka20 (válaszként erre: 27. - Emagdi)
2009. aug. 10. 15:55

köszönöm szépen:)

annyit még azért szerdán kideritek,hogy mennyibe is kerülne egy külföldi utazás onnantól már okosabb leszek,annyi azért külföld mellett szól mindenképpen hogy barátom még nem volt se olaszba se görögbe.Bár egerszalókon se,nem is lenne vele gond,csak nem tudom h mit lehetne ott csinálni?!Van az a wellnesses rész de az 1 nap 4000ft/fő szal azt nem lehet minden naposra tenni.A négy fal közt meg nemigazán szeretnénk ülni. Persze időjárás függő is az egész,mert attól h itt lehet hüvősebb lessz,az még külföldön nem gond,ott nem olyan a hideg mint itt. :)

27. emagdi (válaszként erre: 26. - Bucóka20)
2009. aug. 10. 15:48

azt kellene választanod, ahova tényleg szívesebben mennél!

ha vonz az, hogy mindenképpen külföldre menj, akkor maradj a buszos-panziós megoldásnál. ha viszont többre értékeled hogy szép körülmények között, klassz szállodában pihenj, akkor menj egerszalókra. :)


ezt csak te/ti tudjátok eldönteni, hiszen ti tudjátok mi jó nektek. itt max szempontokat kaphatsz ahhoz, hogy mit kell mérlegelned.


de remélem bármelyik hely nyer, jó időtök lesz és jól érzitek magatokat

2009. aug. 10. 15:45
döntésképtelenné váltam:D
25. emagdi (válaszként erre: 22. - 3e0ba54fb8)
2009. aug. 10. 15:39

jól beszélsz:)))


én is inkább itthon egy jó szállodába fizetném be magam pár napra, mint elbuszozni (!) külföldre, ahol egy leharcolt panzióban laknék.

fürödni meg egerszalókon és a tengerben is lehet. (sőt, a termálvízben akkor is, ha esetleg mégis hűvös lesz a szeptember)


dehát mindenki arra költi a pénzét amire szeretné:)

24. Gerla (válaszként erre: 21. - Fiatal nő)
2009. aug. 10. 15:32
Egyetértek...
23. Bucóka20 (válaszként erre: 22. - 3e0ba54fb8)
2009. aug. 10. 14:43
Ez csak az üdölési csekk..ezen felül még "akad" :D Nem lenne gond a kintléttel.Majd szerdán bemegyek az utazási irodába,és akkor eldöntöm.:)
22. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 20. - Bucóka20)
2009. aug. 10. 14:36

Ez elég kevés pénz ahhoz, hogy Görögországban vagy Olaszországban jól érezd magad. A tengerparton egyébként is minden drágább mint máshol még utószezonban is. Ennyi pénzből max. panziót tudtok bérelni, kaja nélkül. Inkább itthon, kényelmesebben, mint hogy ne tudj egy kávét inni, fagyit venni amikor épp jól esne.

Ráadásul válság is van, ne vidd ki a pénzt az országból ;)

21. Fiatal nő (válaszként erre: 20. - Bucóka20)
2009. aug. 10. 14:32
Nem tudom. Én például rengeteg helyen voltam már Magyarországon, külföldön még csak 1x-2x, és ott sem jellemzően a tengerpartokon, mert az engem nagyon hidegen hagy... Nem vagyunk egyformák. Engem nem csigáz fel a tenger, szóval nekem megtenné egy hazai kis tavacska is, ha már víz... :-)))
20. Bucóka20 (válaszként erre: 19. - Fiatal nő)
2009. aug. 10. 14:29
Pont ezen gondolkoztam valamelyik nap,hogy mindenki külföldre vágyik,közbe meg M.o.-on belül szinte sehol nem volt,bár nálam nem áll fent ez a veszély,Egerszalókon is voltam már.Csak jobban belegondolva egy külföld talán jobban megéri,mint Egerszalók.nemde?:)
2009. aug. 10. 14:23
Egyébként sok magyar henceg, hogy itt meg ott voltam külföldön, a saját országában meg "nem ismer semmit". :-S Az azért elég gáz...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook