Olaplex (beszélgetős fórum)


10. Zaz
2019. márc. 7. 13:13
Sziasztok! Úgy látom elég régi a legutolsó bejegyzés, de azért teszek egy próbát. Olaplex 2-t tudtam rendelni a fodrászomtól (ugye a 3-as az otthoni, a 2-es a fodrászok által használt) ez sokkal jobb is. 100ml volt 9.500.- ft. Viszont most találtam a neten 61.000 ft-ért 2 literest. Egyedül nyilván nem tudom megvenni, de ha összeállnánk akkor 100ml lenne 3.050.- Ft. (15ml kell egy kezeléshez, szóval kb 6 kezelésre elég) Valakit esetleg érdekel majd? Nekem kb 2 hónap múlva lenne esedékes.
2018. jún. 22. 16:24

No hat en kiprobaltam ezt a hazi no3-asat, es nagyon orulok, iszonyatosan felhozta a hajamat. Igen, nem tul olcso majdnem 9e, viszont sztem ez 4 alkalomra eleg lesz, vagy 3.

Megkerdeztem emailben az olaplexhungarytol hogy nem dobja e le a barna festeket igy jobban es azt irtak nem!

Remelem vkinek hasznara lesz, aki szinten szereti ha tokeletesen zajlik minden a fejen (is) :-)

8. edd99d9c6c (válaszként erre: 7. - VendrinerPiroska)
2018. jún. 17. 20:25

Nézegettem,de magyarul nem találtam, ami amúgy fura. Meg hogy itt sincs fórum errő ezen is csodálkozom, na de majd most :-)

Köszi!

2018. jún. 17. 19:58
Ötletem még: nézd meg a youtube termék elemzéseket/teszteket is. Amint látom, van egy pár fent. Én nagyon gyakran az ott látott termék tesztek alapján döntöm el, hogy megveszem-e az adott terméket, mert nem csak a szépet és a jót mondják el.
6. edd99d9c6c (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2018. jún. 17. 19:41
:D
5. andi6020 (válaszként erre: 4. - Edd99d9c6c)
2018. jún. 17. 19:32

Szomszédom szerint kalap szart sem ér. Bocs, csak idéztem.

Saját tapasztalatom nincs.

2018. jún. 17. 19:27

Biztos hogy nem vagatom le!!!

Azert lesz sotet hogy kimeljen.

Nem itelkezest kertem, hanem tapasztalati velemenyt a termekrol.


Vendriner:Igen en is sok jot olvastam rola, csak hogy mind friss elmeny, engem az erdekelne hogy meddig tart ki es utana milyen a haj ha mar kopik, mert gondolom kopik egyszer. De nem tudom, csak feltetelezem. Ezert kerdezek mast!

2018. jún. 17. 18:51
Egy netes ismerősöm ódákat zengett róla, de nem láttam a haját. Én akkor utána olvastam és jónak tűnik a dolog, de elég drága, bár ha a drágán szép és az olcsón ronda közt kell választani, akkor inkább az előbbi.
2018. jún. 17. 16:56

Ha roncsolt a hajad nem kellene inkább kímélni?

Én levágatnám amennyire csak tudom és gyógynövényes pakolással helyre hoznám.

Egyéb tanácsot nem tudok.

2018. jún. 17. 16:20

Sziasztok! Szőke roncsolt hajam van, hamarosan készülök barnulni kis szöszivel és még festés előtt rámennék valamivel. Tanácsokra, tapasztalatra lenne szükségem. Mennyi ideig tart ki, ha lekopik milyen utána az a haj állaga stb.

Köszönöm!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook