Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Okosszépség vélemény, tapasztalat fórum

Okosszépség vélemény, tapasztalat (beszélgetős fórum)


1 2
18. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 23. 14:01
Van egy bicskanyitogató stílusod és valószínű két dudás esete vagy az okosszépséggel, csak valószínű előbbi népszerűbb és nehéz lenyelned a békát.
2020. okt. 23. 13:57

Letojom a véleményeteket, nem kapcsolódik a nyitott témához.

Aki tud normális hangnemben írni akár pozitívat, akár negatívat a témával kapcsolatban, várom. 🙂🙂

2020. okt. 23. 13:55
Most konkrétan vkit bántottam meg egyébként vmivel, hogy így reagáltok? 😀😀😀😀
15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 23. 13:55

Mert te normálisan válaszolsz? Véletlenül sem lekezelően?

Kicsit nézz magadba !!!!

14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 23. 13:54
Olvastál biztos már a tükör effektusról. Most, ahogy olvastam a hozzászólásaidat a tipikus iskolapéldája vagy a jelenségnek.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Lávli*)
2020. okt. 23. 13:52
Véleménye bárkinek lehet, nem mondtam ilyet hogy nem. Forgasd ki a szavaimat. De véleményt/hozzászólást csak ilyen lekezelő módon lehet írni? Normális hangnemben nem megy?
12. Lávli* (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 23. 13:37

Panem et circenses 😂


Hagyjuk már ezt a ki hova írjon és hova ne és mit dumát.

Hogy majd megmondod/megmondja ...

Bárkinek bármiről lehet véleménye.

2020. okt. 23. 13:22

Aki tudja kiről van szó, ismeri a stílusát/posztjait, ezektől az emberektől kértem csak véleményt/tapasztalatot. Ahogy a cím is mutatja.

Aki nem tudja kiről van szó, az minek áll le ebben a fórumban cirkuszolni? Nem értem...

10. gyöngy:) (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2020. okt. 23. 13:16

Nem biztos. Én azt sem tudom kiről, miről beszél, de ezek után sem keltette fel az érdeklődésem.

De lehet, hogy van, aki rácuppan a témára.

2020. okt. 23. 13:12

Azt írtam az előbb, ha figyeltetek volna, hogy "már nem tudom elolvasni a posztjait.

Egyébként most mit kell felháborodni mindenen? Nyitottam egy fórumot, vagy válaszolsz normálisan (ami látom nem megy), vagy akkor ne nyisd meg, mert érdektelen számodra. Ergo ha téged nem érdekel, minek nyitod meg a topicot?

8. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 23. 12:41
Nem te vagy a társkeresős, aki felfedezte a szomszédját? :)
2020. okt. 23. 12:36
Minek olvasod? Én se olvasok pl szerelmes regényt, mert távol áll tőlem, de fórumot se indítok róla. Amúgy fogalmam nincs, hogy ő kicsoda
6. Amaunet (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 23. 12:34
Nem értem a felháborodásod. Ha ennyire megalázó számodra, akkor miért olvasod?
2020. okt. 23. 12:28

Reklám ide vagy oda, én már nem is tudom hol hallottam róla, de aki szereti a lekezelő, bunkó stílusát, ha van ember, aki ezt a megalázó viselkedést preferálja és igényli, hajrá! 🤷

Oké, legyen vki hiteles, őszinte, egyenes. Ezzel nincs is semmi baj. Senki nem is várja el tőle, hogy cincogjon. De csak ez a két véglet van, hogy vki vagy bunkón őszinte, vagy nyálasan hazug??😀 Kicsit vicces.

Én ha cikket olvasok nem kell, hogy folyjon belőle a nyál, de legyen egy normális hangneme a cikkírónak. Többek között ezért sem tudom már szegénynek elolvasni a posztjait, mert csak az alázás megy, 20 éves létére.

Nem attól lesz vki hiteles, hogy bunkó stílusban adja el(ő) magát. Ha így sikerül, akkor ott komoly gondok vannak.

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 23. 08:10
Nem hallottam még róla az életben, de jó reklámot dobtál neki itt, az biztos. Ha ez volt a cél kitűnő.
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 23. 03:02

Szerintem vicces, ahogyan ír. És őszinte, hiteles.

Az emberek néha tényleg képesek félretenni a józan gondolkodásukat és egymás "jótanácsira" hallgatva kezelgetni magukat úgy kozmetikumok, mint gyógyszerek esetében.

2. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 23. 02:19
Nem ismerem, de a nők nagy részének ez bejön, ld. Csernus, Lifetilt.
2020. okt. 23. 00:27

Sziasztok!


Kíváncsi lennék a véleményetekre "okosszépség"-ről! Ő a tudatos bőrápolás szakértője, legalábbis annak hiszi magát. (instagramon megtaláljátok).

Van, akinek egyáltalán bejön ez a bunkó, lekezelő stílus? Folyton azt mondja, hogy ő nem fog cincogni, neki ilyen a stílusa. Csak szegénynek hiába lennének jó tanácsai, olyan bunkó stílusa van. Hát nem tudom, nekem elmegy a kedvem a cikkjei olvasgatásától, ami amúgy érdekelne, de nekem nem mindegy milyen hangvételeket használ. Csomó kezdő, vagy éppen nem kezdő bőrápoló embert leolt.

Persze fel van háborodva, ha ezt neki felróják. 😀😀

Úgy viselkedik, mintha ő sz*rta volna a spanyolviaszt.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook