Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Okosórák - Xiaomi Amazfit fórum

Okosórák - Xiaomi Amazfit (beszélgetős fórum)


2020. dec. 31. 20:15
Végül megrendeltem az U típusút, jókat is írtak róla. Hát remélem nem lesz orbitálisan nagy az én jelenleg vékony csuklómra. Bár, ahogy méregettem, talán nem fog "lelógni" a csuklómról az óra szerkezete.
8. Oneday (válaszként erre: 4. - Janszi)
2020. dec. 31. 15:14
46 mm jött ki.
7. Oneday (válaszként erre: 4. - Janszi)
2020. dec. 31. 15:05
Ja bocsi, valóban annyi, csak én centiben számoltam.
6. Oneday (válaszként erre: 4. - Janszi)
2020. dec. 31. 15:04
2.54-et akartál írni, nem? Ez az óra 1,43 coll. Én most úgy számoltam, hogy ezt a két számot megszorozva kijon egy szám, ami cm-ben az átmérője az órának. (kérdés h milyen szögben tartsam a centit mérésnél). De kipróbálom amit írtál, köszi.
5. janszi (válaszként erre: 4. - Janszi)
2020. dec. 31. 14:55
Ja,negyedcollos lépések vannak,köztes nincs.
2020. dec. 31. 14:46

1" vagy egy coll=25,4mm(milliméter).

A csuklódat körbeméred cérnával,a cérnából kört formálsz és a körátmérő adja az eredményt.

3. Oneday (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2020. dec. 31. 14:34
Pulzus (de úgy látom, ez kB mindegyikben van) , véroxigén szint mérés (ez a U verzióban van is). Vérnyomást ezek nem mérnek, de szerintem egyik okosórával sem lehetséges ezt mérni, hiába írják többnél. Illetve megbízható legyen, ezért sem akarok "nem márkás"-at venni. Valamint ezek ugye szögletesek, ilyet is szeretnék, viszont jelenleg nagyon vékony a csuklóm (fogyás miatt), és nem igazán tudom, centiben mekkora ezeknek az óráknak a szerkezete. Nyilván a szíj állítható, az nem gond. De nem akarom, hogy túlnyúljon az óra a csuklómon. Coll-ban szokták megadni ezeknek a méretét, nem igazán tudom, pontosan centiben mennyit jelent, bár találtam oldalakat, ahol leírják egy coll (ugye átmérőt néznek ennél is, tabletnél, monitornál stb) hány centi, de ez nekem nem ad teljes képet.
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Oneday)
2020. dec. 31. 14:26
Mire szeretnéd használni? Mit szeretnél, milyen információkat nyújtson? Ezt kell, hogy elsődleges szempont legyen. Aztán meg kell találni hozzá azt az applikációt amely ezeket lefedi.
2020. dec. 31. 13:57

Segítséget szeretnék kérni. Okosórát nézegettem magamnak, de nem nagyon igazodom ki azon, hogy melyik tényleg mit tud.

Bip s és bip u-t néztem, utolsóban elvileg van veroxigenszint mérő is.

25-30 Ft - ért szeretnék maximum költeni rá.

Néztem teszteket interneten, de szívesen venném, ha valakinek van ezekkel tapasztalata és megosztaná velem. Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook