Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tudom feloldani a Xiaomi Redmi 3s telefont? fórum

Hogyan tudom feloldani a Xiaomi Redmi 3s telefont? (tudásbázis kérdés)


19. ChrisTai (válaszként erre: 17. - Hedör)
2017. ápr. 2. 09:09
A képernyő védő üveg nem lesz gond, szerintem visszaállitják simán. Sajnálom, hogy nem sikerült megoldanunk. Szép napot :)
2017. ápr. 2. 09:08

[link]


Ez egy jobb videó, legalább angol.

17. Hedör
2017. ápr. 2. 09:03

Újonnan, az Emag-bol.

Az lesz.

Még megnézem, amit küldtél videót, de hétfőn megkeresem őket. (Csak már rátettem egy képernyő védő üveget is..., Meg ajándék lett volna. Remélem meg tudják majd csinálni!)

Köszönöm szépen a segítséget! Legyen szép napod!

2017. ápr. 2. 08:59

Sajnos nincs itt az az opció amit a neten irnak... Teljesen újonnan vettétek? Magyarországon?


[link]


Ez a videó mutatja, hogyan kell megcsinálni a hard resetet, kell hozzá számitógép. Próbáljátok meg leutánozni, ha neten vettétek a telefont. Ha otthon vettétek, akkor vigyétek be a boltba.

15. Hedör (válaszként erre: 14. - ChrisTai)
2017. ápr. 2. 08:58
Új képet nézd meg, légy szives! Köszi
2017. ápr. 2. 08:50
Az alsó két kinai jelre nyomj rá a bekapcs gombbal, akkor angolra fog váltani. Erre: 中文
13. Hedör (válaszként erre: 12. - ChrisTai)
2017. ápr. 2. 08:47
Megvan. És te ezt látod? :)
12. ChrisTai (válaszként erre: 11. - Hedör)
2017. ápr. 2. 08:44
Adatlapodra :)
11. Hedör (válaszként erre: 9. - ChrisTai)
2017. ápr. 2. 08:43
Hogy lehet képet feltölteni? :)
10. Hedör (válaszként erre: 8. - ChrisTai)
2017. ápr. 2. 08:42

Meg angolul még a download is. Mit tegyek?

(Kár hogy itt nem lehet képet megosztani, könnyebb lenne.)

2017. ápr. 2. 08:41
Tölts fel légyszi egy képet a kinai irásról, fotózd le egy másik telóval, és rakd fel ha tudod :)
2017. ápr. 2. 08:40
Ja az a next press and hold az semmi, véletlen nem töröltem ki az angolt, mikor forditottam. Csak ugord át :D
7. Hedör (válaszként erre: 5. - ChrisTai)
2017. ápr. 2. 08:39

Sikerült beindítani, de kínaiul van...

Ami angol, az a fastboot és a recovery, meg alul más színnel egy fősáv kínaiul...

Mit válasszak?

6. Hedör (válaszként erre: 5. - ChrisTai)
2017. ápr. 2. 08:33

A next press-t nem tudom, hol nyomjam, :), egyébként már fastboot-ot sikerült csinálni vele, de akkor nem jön fel semmi a képernyőre egy kis robotot javító figurán kívül. Leírnád, mit is értesz Next gombon?

Egyébként még nem jutottam el a Google beállításig, csak a Sim felismerésig.

2017. ápr. 2. 08:19

Próbáljatok egy hard resetet.


Xiaomi Redmi 3S Pro Hard Reset :


-Kapcsold ki a telefont.

Next Press and Hold

-Aztán nyomd letartva egyszerre a Hangerő gomb fel + bekapcs gombot


Addig nyomd amig fel nem jön az androidos reboot menü.

Aztán válaszd ki ezt az opciót:

“wipe data/factory reset” azaz, törlés, gyári beállitások visszaállitása. A lefelé hangerővel léphetsz a menüben, és a bekapcs gombbal nyomj rá.


Utána nyomj rá, hogy "yes" vagy igen, a lefelé hangerővel, és megint a bekapcs gombbal erősitsd meg.

Utána nyomd meg újra a bekapcs gombot, arra, hogy "rebbot system now" azaz rendszer újrainditása mos

Kész. Visszaállitottad a mobilt.


Viszont ha nem akarjátok ezt, akkor vigyétek vissza a boltba, majd ott megcsinálják. Vigyétek a sim-et is, majd beállitják.

4. ChrisTai (válaszként erre: 3. - Hedör)
2017. ápr. 2. 08:10

Volt már használva előtte? Úgy hangzik, mintha ahhoz kéne a kód, hogy a billentyűzárat feloldja. Azt viszont nektek kellett beállitani valahogy.


Be van jelentkezve a gmail accountra?

2017. ápr. 2. 08:01

Ha vki tud segíteni, nagyon megköszönném. Új telo beállítása közben fellépett problémák (nem ismerte fel a nano SIM kártyát, két kártya behelyezése után már igen) megoldása után kért vmi jelszót. Mivel mindkét kártya használatos jelszavait (a más telefonokon használtakra gondolok) elsütöttük, de nem fogadta el egyiket sem, többszöri próbálkozás után mostmár csak 119 percenként engedi a jelszó kipróbálását...

Persze fogalmunk sincs, mit kéne beírni, így mindig újrakezdődik a 119 perc. Ezt SIM kártya nélkül is ugyanúgy kéri, tehát a készülékben lehet a hiba. Mivel nem lehet belemenni a beállításokba se, néhány esetben kipróbáltam a 3 gombos fastboot-ot, de ugyanaz az eredmény.

Tud vki segíteni?

Köszönöm szépen előre is!

2017. ápr. 2. 07:59
Savban pl... De amúgy hogy szeretnéd feloldani? Képernyőzár, le van kódolva, stb?
2017. ápr. 2. 07:52
Xiaomi Redmi 3s telefon feloldása

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook