Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek az okosórákról? fórum

Mi a véleményetek az okosórákról? (tudásbázis kérdés)


1 2
43. michelle.r (válaszként erre: 40. - Amaunet)
2020. júl. 23. 19:53

Köszi a kiegészítést. Amióta Jobs nem él, hoznak hülye döntéseket, és néha elég piszlicsáré irányba mennek a fejlesztések. Én egyébként USA-ban veszem az összes eszközömet, messze nem kerül annyiba, mint itt Magyarországon.


Nekem pont az tetszik benne, hogy zárt. Én sose használtam androidos készüléket, fogalmam sincs róla, mennyire éri meg az árát.

42. Asinel 75 (válaszként erre: 39. - Michelle.r)
2020. júl. 23. 16:27
A párom almás telefont vett , mert hogy az majd aztán hú de meg hű, aztán rövid úton megállapította, hogy a Huawei - em, na ide most nem írom le, hogyan fogalmazott, 😂, de az a lényeg, hogy sokkal, de sokkal jobb.
41. Amaunet (válaszként erre: 23. - C42836861b)
2020. júl. 23. 15:53
Van valami okos cuccod, vagy csak meg akartad mutatni a "tudásod" ebben a témakörben?
40. Amaunet (válaszként erre: 36. - Michelle.r)
2020. júl. 23. 15:50

Applikációfüggő.

Ami androidos telefonra letölthető play-ről azzal minddel működni fog.

iOS annyira zárt, és olyan drága más csúcs kategóriás készülékekhez képest is, hogy nem éri meg az árát (plusz a drága kiegészítők). Aki megveszi megérdemli!:D

39. michelle.r (válaszként erre: 38. - NomNom)
2020. júl. 23. 15:45
Most nekem is 8-asom van. Egy fehér almás tokban tartom, jobban tetszik, mint nélküle. Ha nem ez lenne, Huawei P40 Pro-t vennék. Nagyon tetszik a keret nélküli kijelzője, a kameráiért pedig ölni tudnék ;) Az iphone az életben nem fog olyan gyönyörű, élő fotókat csinálni, mint pl. a Hu.
38. NomNom (válaszként erre: 37. - Michelle.r)
2020. júl. 23. 15:06

Nekem nem jön be az oprendszer, pici maga a készülék (8-as), sok minden lassabb mint az androidos telefonomon. 🤷‍♀️

Egyetlen amit kedveltem rajta, hogy szép. Viszont mivel törékeny is, úgyis valami csúnya tokba kellett húznom.:D

37. michelle.r (válaszként erre: 32. - NomNom)
2020. júl. 23. 14:42

Vérzik a szívem érted 😝

Igaz, ami igaz, a régiek jobbak voltak. A 3GS-em 6 éves korában adta fel, mostanában ha három évig jól működik, már csoda.

36. michelle.r (válaszként erre: 33. - Asinel 75)
2020. júl. 23. 14:41
Az apple termékek nem finnyások 🙃, hanem az iOS operációs rendszer csak iOS op.rendszerrel kommunikál. Amióta a Nokia kidőlt, úgy tudom, minden máson Android fut, tehát tuti, hogy kommunikál a Huawei óra a Samsung telefonnal
35. Asinel 75 (válaszként erre: 34. - Db29d3dd8c)
2020. júl. 23. 14:38
Ja és zenét is lehet tölteni rá 👍☺️
34. db29d3dd8c (válaszként erre: 33. - Asinel 75)
2020. júl. 23. 14:35
Köszi ez jól hangzik...utánanézek majd.
33. Asinel 75 (válaszként erre: 30. - Db29d3dd8c)
2020. júl. 23. 14:35

Nekem a telefonom is Huawei, úgyhogy nem tudom mennyire kompatibilis a Samsunggal. Habár úgy tudom csak az Apple termékek finnyásak, de ennek inkább nézz utána.


Az aksija egy hétig bírja, ha folyamatos Bluetooth kapcsolatban van a telefonnal, akkor kb. 5 napig. Úszni is lehet benne,az 5ATM 50 méteres vízállóságának köszönhetően.


Minden üzenetet mutat nekem, amit kiválasztottam, köztük a Vibert is. Hívást vissza lehet vele utasítani.

32. NomNom (válaszként erre: 31. - Michelle.r)
2020. júl. 23. 14:20
Nem akarok én semmit arra cserélni:D kaptam iPhone-t céges telónak, nagyon utálom. :'D Inkább hordok magammal kettőt minthogy csak az legyen.
31. michelle.r (válaszként erre: 21. - NomNom)
2020. júl. 23. 14:07
Azzal vigyázni kell, mert ha bezárod magad az almába, nehéz szabadulni ;) Az órám kivételével minden apple - az is az volt, de nem szerettem - ha bármit le akarsz cserélni, az egész rendszert kell.
30. db29d3dd8c (válaszként erre: 26. - Asinel 75)
2020. júl. 23. 14:01

Köszi. A Samsung telóval is kompatibilis vagy csak Huawei telókkal?


Jelzi a Viber, Messenger üzeneteket is? Meddig bírja az aksija?


Több kérdésem most nincs... :-)

2020. júl. 23. 13:59
Okosórák?
28. New(l) (válaszként erre: 23. - C42836861b)
2020. júl. 23. 13:53
Nem kell így majrézni. Vonulj ki a civilizációból ha ennyire nem tetszik, mi majd elleszünk valahogy (nélküled :)).
27. Asinel 75 (válaszként erre: 23. - C42836861b)
2020. júl. 23. 13:32
Németországban tán január 1-jétől már chippelik a csecsemőket
26. Asinel 75 (válaszként erre: 22. - Db29d3dd8c)
2020. júl. 23. 13:28
Én is hasonló szempontok alapján keresgéltem és a Huawei watch GT 2-re esett a választás. Lassan harmadik hónapja használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. 😊
25. NomNom (válaszként erre: 23. - C42836861b)
2020. júl. 23. 11:04
Azt a magyar mondást pedig nézd meg jobban, nem egészen így van. 😉
24. NomNom (válaszként erre: 23. - C42836861b)
2020. júl. 23. 11:02

🤦‍♀️

tedd magad takarékra, jobban jársz...

2020. júl. 23. 10:31

Az okos óra út az emberek chippeléséhez . Í gy szoktatják rá az embereket , hogy ne lázadjanak hanem ők kérjék . Chip Bibliai neve 666 jel! Mi fog utána történni? Olvasd el a BIBLIA -János jelenések könyvét !

Már az EU -ban előterjesztés alatt van a csecsemők kötelező cshippelése . Hát ez az okos telefon az okos óra okos televízió ,és ezt működteti a G5 fejlesztések.Nem véletlen a tiltakozás ellene! S végül egy Magyar mondás! A polkolba vezető út arannyal van kikövezve . Nézd meg a chippet!!

2020. júl. 23. 09:26

Sziasztok!


Engem is érdekelne a dolog, én most Gatomo hirdetést láttam, szépnek meg jónak tűnik, de nem tudom.


Egyébként Samsung A7-es telefonom van, nekem az a cél, hogy lássam ha jön üzenetem (SMS, Messenger, Viber) vagy ha hív valaki, illetve sportoláshoz (futás, bicaj) kalória, megtett táv, sebesség, idő stb.

21. NomNom
2020. júl. 23. 08:53

Állítólag az Apple okosórája a legjobb arra amire neked kellene. Én nagyon nem szeretem a termékeiket, de ilyet is láttam munkatársamnál és valóban az is egyszerű. De gondolom annak meg akkor van értelme ha a telefonod is almás.

Samsungnál nem kell, hogy a telefonod is az legyen.

20. NomNom (válaszként erre: 13. - Lolkaa)
2020. júl. 23. 08:51

Nincs is értelme Garmint venned ha arra kell amiket lejjebb leírtál. Garmin, Suunto - ezek mind sportolásra vannak kitalálva.

Samsungnak is jók állítólag az órái. Egy barátnőmnek van és mutatta már, milyen rajta pl. Whatsapp üzenetet olvasni. Teljesen jól látható, egyszerűnek tűnt a használata.

Férjemnek Suunto van, ő csak sportolásra használja de nekem baromi bonyolult. Még GPS is van benne meg pulzusmérő.


Szerintem olyat ami nagyon "divat óra" nem érdemes viszont venni mert ők nem értenek hozzá hiszen alapvetően divat márka. Ezért érdemes olyan gyártót akik amúgy is elektronikával foglalkoznak. Samsung, Huawei, szerintem még szépek is. :)

19. Amaunet (válaszként erre: 14. - Lolkaa)
2020. júl. 23. 08:29

Nem ismerem, de megnéztem. A leírásában nem tud többet, mint egy fitness karkötő. Személyes, hogy a kialakítása (ez a nagy négyzet alak) nem tetszik.

Általában az okos órák nem tudnak annyival többet a karkötőknél, mint amennyivel drágábbak.

Többnyire mind telefon és applikáció függő.

Több éve a Mi Band 2 karkötőt használom.

Kapok jelzést mindenről, amit beállítok az applikációban.

Most tervezem lecserélni Mi Band 4-re.

Tetszik Michelle.r Fitbit charge-je is, de számomra használhatatlan lenne, mert fémérzékeny vagyok.


A szöveges üzenetek kiírása úgy gondolom, hogy felesleges. Egyszerűen sokak számára olvashatatlan és előveszi a telefont elolvasni azt.

Elég ha jelezni.

18. Channa* (válaszként erre: 16. - Lolkaa)
2020. júl. 22. 23:13

A Honorok is jók és kompatibilisek a huaweivel. Azoknak már színes a kijelzőjük és az elemzéseket is el lehet rajta olvasni.


Az én huaweim már egy régebbi széria, nem színes, de nagyon szeretem.


A vibert és messengert engedélyezni kell az egészség alkalmazásba és akkor azokról is kapunk értesítést.


Ja, arra figyelj, hogy azért nem lehetünk túl messze a telefontól az órával, mert megszakad a kapcsolat. Nekem olyan 10 méter a távolság határ.

2020. júl. 22. 22:57
Nekem iwatch van már több, mint 3 éve és semmi bajom vele.Sőt, kifejezetten szeretem és megjön rá a messenger üzenet is.
16. Lolkaa (válaszként erre: 15. - Michelle.r)
2020. júl. 22. 22:55

Köszi!

Igen a Huawei is szép!

15. michelle.r (válaszként erre: 12. - Lolkaa)
2020. júl. 22. 22:49

Az enyém vibert nem jelenít meg, messengert sem. Mostanában már a 3-ast is megkapod 40.000 körül. Szeretem, mert kicsi, decens. Pótszíjat vegyél hozzá, ha ezt választod, mert az fél évnél többet nem bír mindennapi használatban. A Huawei is nagyon jó, és szerintem jól is néz ki.


Az iWatch nem tetszik, még a női méretben is ormótlan nekem.

14. Lolkaa
2020. júl. 22. 22:46

Daniel Klein Smartwatch unisex okosóra | DW-019MINI-1

Ezt esetleg valaki ismeri?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook