Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ó, hogy a fene esne ebbe az egész világba! fórum

Ó, hogy a fene esne ebbe az egész világba! (beszélgetős fórum)


1 2
10. csutkamano (válaszként erre: 3. - El gato en la luna)
2015. dec. 12. 16:46

Egy ilyen embernek hátat kell fordítani, és messziről elkerülni a továbbiakban. Kár bosszankodni miatta, mert nem tehetsz ellene semmit.

Fogadd el, hogy vannak olyan emberek, akik kihasználják a másikat, és ha már nincs rád szükségük, akkor egyszerűen tovább állnak.

Az ilyenek miatt nem érdemes saját magadat felhúzni. Töröld az agyadból még az emlékét is, és akkor nem fog fájni a sok közös, együtt megélt pillanat.

9. 4975ebdc2f (válaszként erre: 5. - Cilumiluci)
2015. dec. 12. 16:45
Jaj ez de jó, sokáig volt az adatlapomon.....
8. 4975ebdc2f (válaszként erre: 3. - El gato en la luna)
2015. dec. 12. 16:43
Majd tisztul a kép, árnyaltabb lesz.Van hogy nincs szabad kapacitás valaki más gondjaira.Jogod van carul lenni, de másnak is.Amúgy ha segítesz valakinek, 90 százalék hogy nem viszonozza.Közhely , de az érzés amit ad elég ....Javulást ird le mi baj , néha ez is elég.
2015. dec. 12. 16:43

Mindig magadban keresd a segítséget, társat, barátot. Senki segítségére, támogatására, szeretetére ne számíts.Az energiádat tartalékold magadnak, hisz magad számára Te vagy a legfontosabb. Tudom furcsának hangzik, de én is így éltem túl életem legnehezebb szakaszát!

Mélyen magamba néztem a zuhanás után, és kizártam a külvilágot, minden neheztelést,kétségbeesett keresést, haragot, csalódottságott magam mögött hagytam, és már csak magamra figyelek.

Sok sikert és kitartást!

2015. dec. 12. 16:43
mit szólna a jézuska? még leteremtené a apját,hogy különbet nem tudott.
2015. dec. 12. 16:40

Erre csak ennyit :



“Egyszer egy indiai hercegnõ édesapjától kapott gyûrûvel felkeresett egy hindu bölcset. Azt kérte tõle, hogy véssen a gyûrûbe olyan bölcsességet, mely a szomorú napokon vigasztalja, a nehéz helyzetekben bátorítja, a boldog idõszakokban pedig óvatosságra inti. A bölcs pár nap múlva visszaadta a gyûrût. Egyetlen szót vésett bele: elmúlik..”

2015. dec. 12. 16:38
Az emberek már csak ilyenek! kell egy nagy pofon,hogy észre vedd!! Én már rég csak legszűkebb családom ,érts ezalatt a gyerekeim segítem.
3. el gato en la luna (válaszként erre: 2. - Csutkamano)
2015. dec. 12. 16:34

Nekem csak annyi, nagyvonalakban, hogy éveken keresztül mindig próbáltam segíteni azoknak, akiket szeretek. Próbáltam erős maradni. Most, egy ideje már nem bírtam tovább, kicsit én is megzuhantam, és jött a hideg zuhany, pont az hagyott magamra, akinek a legtöbbet segítettem, aki mellett a legnehezebb helyzetben is kitartottam, akit bátorítottam, vigasztaltam, de mennyit vigasztaltam, segítettem a bajban. Átlépett rajtam és lenéz, mert már nem vagyok elég erős a szemében.


Itt mérgelődöm most ki magam. :)

2015. dec. 12. 16:22
Mi bajod van az egész világgal?
2015. dec. 12. 16:21
Ha hasonló véleménnyel vagy, add ki itt magadból!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook