Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyugdíjas csevegés, régi és új cimbikkel ! fórum

Nyugdíjas csevegés, régi és új cimbikkel ! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
2013. jan. 14. 09:11
Ági , ha 2 ötösöd lenne , ugyis csak egynek kapnád az árát , viszont , ha 2 négyesed lenne , pláne ha fizetne 5-6-7 millát darabja , jól járnál .
2013. jan. 14. 09:10

Pálinkás jó reggelt!

Itt is /Dunakanyar/ szakad a hó!

Meglett a reggeli torna ia a lapátolással?

2013. jan. 14. 09:05

Jaj !!Majd elfeledtem !!Lányok szombaton kaptam tőletek jelben 2 db lóherét,és 2-esem lett a lottón,azon barátosnéim figyelmét szeretném felhívni aki nem küldte el a többi 3 lóherét ,haragszom rájuk,de csak picit !

Na a lottóval meg úgy jártam,hogy még pénteken kitöltöttem,majd szombat reggel keresem,nincs meg !Húúúú berinyáltam,visszamentem a lottózóba,belépek,köszönök,a válasz:"itt van"-köszönés helyett !:)DD Amíg rinyáltam eszembe jutott,hogy veszek másikat,igen ám de én állandó számokkal játszom 1 mezőt,ha megest megteszem a számokat akkor lesz 2 db ötös,így inkább vissza mentem a lottózóba hátha...és sikeredett,ott volt !

463. bárányka (válaszként erre: 461. - Ágigrandma)
2013. jan. 14. 09:03
Én is igy vagyok, gyakorlatilag előre egy hétre meg van a program, ezt tarkitja nálam a Balázs, ha jön, esetleg itt is maradhat. Mikor eljöttem nyugdijba, féltem, hogy unatkozni fogok, de nem. S ez igy a jó.
2013. jan. 14. 08:59
Lányok !!!A nagyi jelzett,hogy nem tud írni,nem engedik,pedig jönne,nagyon ! :))))Én is segítettem privibe,de Ti is adjatok tanácsot neki,akinek nehezen ment a regizés.Köszi:
2013. jan. 14. 08:56

Igen ,ez a jó a nyugdíjas életbe,hogy nem kell rohanni a dolgozóba.

DE !!!Én már megállapítottam,hogy amióta nyugdíjas vagyok,nem 24 órából áll a nap,csak 12-ből.A többit ellopták,alig kelek fel teszek-veszek és este van ! :)DDDD

2013. jan. 14. 08:49

Jó reggelt, szép napot, szép hetet a Fórumozóknak!

Ági, Bárányka!

Köszönet a receptekért.


Mi is jól behavazódtunk itt délen, de most nem esik, és talán olvad is. Kopog az ablakpárkányon a víz. Az újfajta műanyag ablakok párkánya kb. 2 cm-vel szélesebb, mint az eredeti volt, ezért az emeli szomszéd párkányáról arra folyik a víz, veri az ablakra. Ember havat lapátol, én ablakot pucolok hóeséskor, illetve utána.


Tegnap, amikor nagy pelyhekben esett, jó volt kinézni, és megállapítani, hogy most nyugodtan nézhetem itthonról, nem kell rohanni, és legtöbbször akkor esett, amikor dolgozóban voltam.

2013. jan. 14. 08:46

Jó reggelt mindenkinek!


6-kor kilapátoltam a kilépőről a havat, volt vagy 60 cm. idefujta a szél. Itt folyamatosan esik, gyönyörű a táj. Julist beinditottam, hamarosan le is jár, aztán teregetés, felmosás s mehetek is az ebédért. Kisebb vásárlás vár rám, ennyi, vége is a délelőttnek. Legyen kellemes napotok!

2013. jan. 14. 08:26
Helló Maruszja ! Jó reggelt!Én ilyenkor szeretnék emeletesben lakni,és nyáron a fűnyíráskor is !
2013. jan. 14. 08:26
Én is elsöpörtem,de minek ??Esik !
456. Ágigrandma (válaszként erre: 452. - Kattka)
2013. jan. 14. 08:24
Semmi gond !Leskelődj kis drágám !Továbbra is az ablakon ki,szép a táj !
2013. jan. 14. 08:23

Jó reggelt Lányok és Imre!

Kellemes napot és hetet kívánok Nektek!

Nekem sem kell havat seperni, mondjuk nem is szoktam, hiszen emeletes házban lakunk.

Igaz hó sincs.


Látom vannak éjszakai baglyok is közöttünk, akik éjszaka is fent vannak. Én is fel szoktam néha kelni a dominózás miatt, ha akkor van dominóóra.

Amúgy jó az alvókám.

2013. jan. 14. 08:23

Helló Virtuális Cimbik !

20-25 centis havat lapátoltam , nem tudom minek , úgyis visszahordja a szél , igazi tél van , ez most maradhatna 2 hónapig , legalább nincs csupaszon a föld , aztán jöhet a tavasz ezerrel márciusba !!!!!!!

Megsütöttem reggelire a fiúknak a maradék fánktésztát , nem sok lett , de elég az !!! 7 db lett 3-3 a fiúknak , a fiam lejött reggelizni , aztán vissza is feküdt , keveselte !!!

Kár h hordja a szél a havat , a lányomnál ilyenkor mindíg befújja a szellőzőn , csak nem fogja egész nap hordani .

Nem volt még ma a hókotró , pedig amikor nem volt hó , v csak 1-2 cm akkor itt gyakorlatozott az utcába , de az is lehet , h a hegyi utakat túrja , onnan sokkal nehezebb le-fel jutni , mint ide a falu végire .

453. Ágigrandma (válaszként erre: 451. - Fehérke111)
2013. jan. 14. 08:23
Fehérke nálunk az ifjúság palacsintás,és lángosos napot tart,még ma is előfordul időnként !
452. Kattka
2013. jan. 14. 07:56
Ági, köszönöm a levelet. Találva éreztem maga, de majd figyelek! Sajna egyik kedvenc témám ugrott :-(
451. fehérke111 (válaszként erre: 431. - Ágigrandma)
2013. jan. 14. 07:54

A falunap nálunk nyáron van - a fánkbuli "privát" buli volt, ezt is a lányom fejlesztette tökélyre, az elnevezés is tőle van. Én először tartottam a dologtól, merthogy igen nagy kupi lesz - de nem: napközben azért el-elmosogattak, szívesen tanulták a fánktészta receptjét is. Jó, hát ehhez persze összeszokott kis csapat kell, az igaz, de megérte, mert volt egy ilyen nap, amikor tulajdonképpen "mindenki aki számít" nálunk volt, és jól érezte magát. Hiába, a vidékinek kevés kell a boldogsághoz :-)))

Érdekes, hogy a kicsi gyerekekben is megmaradt az emlék - ők a rokonok és a barátok gyerkőcei - hát, majd valakinél újraéled a hagyomány.

Nálunk is szakad a hó, megyek én is hóhányni!

450. Kattka (válaszként erre: 449. - Ágigrandma)
2013. jan. 14. 07:36

Na én ezt megúszom :-) Így tovább gyönyörködök.

Jut eszembe, meg is nézem a gmailomat, napok óta nem is jártam arra :-(

2013. jan. 14. 07:22

Helló lánykák,legyetek szeretve !ás a hó elsöpörve !

Szafika monca már mi a túrónak küldözgetsz Te énnékem hajnali 2.11 perckor kakaskát ??Tudod ki kel fel akkor !!Megest nem tudtál aludni,és sütöttél,főztél,ugyi????

Én is kináztem,látom a havat,és írány horány söpörni !!!

448. Kattka (válaszként erre: 446. - Forrest2010)
2013. jan. 14. 06:52

Nem baj Szafika, mi így szeretünk :-)

Álmosan botorkálok ki a konyhába és nézek ki zsinőr szemeimmel az ablakon. Egyből nagyra nyílik! Kint vastag hótakaró borítja a tájat és gyönyörően zuhog a hó. Emberek mennek a téren, van aki esernyőt tartva maga fölé. Ez most olyan nagyon igazi téli pillanat. Örülök hogy én a melegből nézem, de egyszerűen megragad a látvány.

Csend és békesség.

2013. jan. 14. 04:15

Ági , van amikor nézelődök a neten , beírom pl , h kandalló, v cseréphályha , utána nyomok a képekre , kidob rengeteg szebbnél szebb kandallót ,+ egyebet , de a képbe belekattintva van ahol a készítője reklámozza magát és sok referenciamunkája is fent van , gyönyörűek !!!! Ott szerintem , az ország minden csücskéből van fent szakember .Ha ma építkeznénk akkor a ház közepére szeretnék egy kandallót , többfunkciósat ,/ ahol sütni-főzni is lehetne / alváshoz nem kell akkora meleg , onnan beengednék a hálószobákba egy keveset , aludni nem kell 35-30 fok .Egyik volt kolleganőméknél olyan kandalló volt , h a fenti szobákat abból vezetett csöveken fűtötték , nagyon klassz lehetett !!!

A lányomnak az udvaron van fedett kandallója , azt hitte , h majd rendzeresen fog abba kenyeret sütni , de nagyon sok fa kell felfűteni a sütéshez , és az a rengeteg hő nem tud hasznosulni , így elszáll a meleg , a kenyér + egy vagyon lenne .

2013. jan. 14. 02:41
Pozitív - Shisha már tudom mit jelent , most olvasok visszafele , Áginál tartok , megint előbb járt a szám .
2013. jan. 14. 02:33

Bocsi már most kavarom , Éryntett cserélt y-ra , Pozitív - Shisha lett / !!! Egyiptom , Pozitiv , mit jelent a shisha ? / közbe írom magamnak ki kicsoda , mert a régi fórumon se tudtam , a Nagyi világosított fel / + Ági folyamatosan ! /

szafika

444. forrest2010 (válaszként erre: 426. - Fehérke111)
2013. jan. 14. 02:20
Szia Fehérke ! BABÁnak volt annyi esze , meg Pozytívnak , BABA számot írt hozzá , Pozytív + y-lont , én+ a lányom kutyája nevét adtam magamnak , a forrest = szafika , most már mindegy !
443. bárányka (válaszként erre: 441. - Maruszja)
2013. jan. 13. 21:43
Neked is jó éjt!
442. bárányka (válaszként erre: 439. - Maruszja)
2013. jan. 13. 21:42
Tényleg egyszerü s jó is, ajánlatos egy nappal előbb megcsinálni, vagy ha hamar kell, akkor a piskótákat pici langyos tejben áztatni. Szépen felvágható, mint a torta. Azért jobb ovális jénaiban rakni.
441. Maruszja (válaszként erre: 438. - Ágigrandma)
2013. jan. 13. 21:42
Jó éjszakát. Én még elmegyek a facéra. Megnézem mi újság ott? Most jöttem ki a fürdőszobából, megmostam a hajam. A jövő héten fodrászhoz akarok menni, remélem tud fogadni.
440. bárányka (válaszként erre: 438. - Ágigrandma)
2013. jan. 13. 21:41
Jó éjt! Szia:)
439. Maruszja (válaszként erre: 435. - Bárányka)
2013. jan. 13. 21:39
Hű, de fincsi lehet, ezt én is szeretném. Lehet, hogy ki is próbálom, mert ez nem nehéz.
2013. jan. 13. 21:38
Lánykák,megyek jó cakát !Cuppantalak benneteket ! :)
437. Ágigrandma (válaszként erre: 435. - Bárányka)
2013. jan. 13. 21:37
Ez jóóóóóóóóóó,nem is csoda ha szereti a kis lúrkó !!
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook