Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyíregyházi kismamák beszélgessünk! fórum

Nyíregyházi kismamák beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
142. angie28 (válaszként erre: 139. - Titánia83)
2013. jún. 11. 07:45

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!

Ne már! Ez komoly?

Így is elég volt a 10ezer, az nagyon sok, ha több napra számolunk! :((((

Állandóan tele volt így is, annak ellenére, hogy egy átlag családnak nagyon megterhelő összeg.

141. opi1
2013. jún. 11. 07:07

és szerintetek könnyebb egy kisfiúval mint egy kislánnyal?

Először én kislányt szerettem volna, de egyre jobban örülök hogy fiú lesz :)

140. Titánia83 (válaszként erre: 137. - Angie28)
2013. jún. 11. 01:41

Első körben én is fiús anya vagyok, és az én fiam is ilyen. :) Nekem is ügyesen eljátszik akár egyedül is, és nem kell folyton utána rohangálnom. Kis szófogadó, bár elvileg még a dackorszak hátra van. :)


Angi, nálatok milyen volt a dackorszak?

139. Titánia83 (válaszként erre: 138. - Angie28)
2013. jún. 11. 01:40
Ma hallottam, hogy felemelték az árát. 12 ezer lett. :(
138. angie28 (válaszként erre: 136. - Titánia83)
2013. jún. 10. 17:52

Ha tudsz kicsit spórolni, nagyon megéri az a szoba.

Én mindkettővel ott voltam, elsővel még ugye nem volt annyira megerőltető anyagilag, régóta készültünk rá és orvosom viszont nem volt, akinek pénzt adtam volna.

Másodikkal volt orvosom, de nem jött szülésre, így a neki szánt pénzt erre költöttem. Valószínű , mindenképp VIP-be lettem volna a pici 2 évesem miatt. Annyira jó volt, hogy bejöhetett hozzám, én is láttam, ő is engem, nem viselte meg annyira nélkülem töltött idő. Nem beszélve arról, hogy nem egy idegen babát vittünk haza a kórházból, hanem minden nap ismerkedett a tesóval, volt olyan nap, amikor megérkeztek hozzám, engem gyors simogatás után lerázott, és a "babát" követelte! :)

137. angie28 (válaszként erre: 135. - Opi1)
2013. jún. 10. 17:47

:) Egyszerűen szuper!!!! :)

Egy kisfiú úgy tud Anyához bújni, mint senki a világon! :) Ők a "szerelmeim", és immár 3 szerelmem lesz Apán kívül!

Nekem nem olyan kis rosszcsont, eleven fiaim vannak, persze néha rosszalkodnak, de azért nem kell minden pillanatban attól tartanom, hogy leesik bárhonnan, inkább tartózkodóak , vigyáznak magukra. :)

De ha lányom lenne, tuti az is szuper lenne. A csajos dolgok mások!

136. Titánia83 (válaszként erre: 131. - Angie28)
2013. jún. 9. 15:14

Igen, hajnali volt, 4 nap után engedni is akart, a csecsemősök nem adták ki a babát, mert tiszta pötty volt valamitől a kis mellkasa. Így csak szombaton mehettünk.


Én is gondolkodok a VIP szobán még.

135. opi1
2013. jún. 9. 14:18

nekem is azt mondták hogy 38. héttől bármikor megszülethet, tehát akár október vége, vagy november eleje.

Milyen fiús anyukának lenni?

134. angie28
2013. jún. 9. 13:43

Opi, örülök, hogy minden rendben.

Nekem mindkét fiam november 2-ra volt kiírva (ami mellesleg apuka szülinapja :) ) , de első nov.9, második okt.25-én jött!

133. opi1
2013. jún. 8. 19:43
Ja, és teljes biztonsággal mondták hogy kisfiú lesz :)
132. opi1 (válaszként erre: 130. - Titánia83)
2013. jún. 8. 19:41

A babamozi nagyon jó, a szonográfus hölgy nagyon kedves, végig magyaráz, és ezt a dvd-n is rögzíti.

November 5-öt mondtak most, mint kalkulált szülési dátum.

131. angie28 (válaszként erre: 129. - Titánia83)
2013. jún. 8. 16:00

Biztos írtad már, de most nem emlékszem, hány nap után engedett haza doktor úr?

Hajnali a babád, akkor ő még dél előtt született, ami azért fontos ugye, mert amikor betölti a 3. napot, mehet a baba haza. Ha dél előtt, akkor még aznap, ha dél után született, akkor csak másnap.

Én is szeretnék délelőtti babát! :)

Császáros lévén 4 nap biztos lesz, de többet nem nagyon szeretnék, mert alapítványi szobát szeretnék és az ár nem mindegy! :)

130. Titánia83 (válaszként erre: 127. - Opi1)
2013. jún. 8. 08:07

Szia!


Na milyen volt a babamozi?

Mi is mostanában tervezzük, ott a Szent Annán.


Én október 8-ra. És te?

Szintén Lukács Róbertnél.

Név még nincs lefixálva.

Nálatok?

129. Titánia83 (válaszként erre: 126. - Angie28)
2013. jún. 8. 08:05

Igen, nagyon rugalmas egyébként. Nekem elsőnél a programozott császár napja a kiírás napja volt. Szerencsére a pici fiam magától elindult, nem kellett azt megvárni.


Hú, nagyon izgi, akkor már ez a hónap a tiétek.

Nekem olyan 2-3 héttel a szülés beindulása előtt dagadt a szám, és változott meg az arcom. De a 38. héten nagyon látványosan. És akkor indult útnak a fiúcska. :)

128. angie28 (válaszként erre: 127. - Opi1)
2013. jún. 7. 13:14

Opi, nagyon jó lesz a 4d, látni fogja a nemét, van idő rá. Tuti megtudod. A mozizás előtt átnézi a babát, de ha aggódsz, mondd neki, hogy nézzétek á tüzetesen.

Lukács Róbert-nél fogok szülni, nemsokára.

Konkréten majd 12-én kiderül, akkor beszéljük meg, hogy mikor legyen.

Név van, de az jelenleg titok, csak megszületése után áruljuk el mindenkinek! :)

127. opi1
2013. jún. 3. 07:10

Sziasztok.

Pénteken megyek a debreceni 4D-s uh-ra, már nagyon várom, akkor leszek kb 18 hetes. Arra vagyok kíváncsi hogy vajon meg fogják e tudni biztosan állapítani hogy kislány e vagy kisfiú. De bízok benne hogy jó az uh gép, és a nőnek meg nagy tapasztalata van.

Ugye, ha látnak valami nem szokványost, akkor szólnak?

Angie, neked már nincs sok hátra, mindjárt a karodban tarthatod a picibabádat.

Titánia, Te mikorra vagy kiírva?

Kinél fogtok szülni?

Választottatok már nevet?

126. angie28 (válaszként erre: 125. - Titánia83)
2013. jún. 1. 08:41

Köszi szépen, meg vagyok!

Igaz, fáj a derekam nagyon, sokat kell feküdjek, bár segíteni az sem segít rajta, viszont állni nem bírok.

Én nem tudom miért, de amikor felállok, annyira nyomást érzek, ott lent, mintha a feje nyomná ezerrel. :)

Vannak jóslóim néha, dagad a szám többek szerint, pedig még június 20-ig muszáj lenne kibírnia, akkor töltöm a 37 hetet, eredeti számítás szerint (utolsó menszeszből) pedig már a 38. hetet. Csak később fogant , ez látszott minden korai uh-on, folyton kisebb volt, ezért vissza vett 1 hetet.

38. héten császár! Programozott.

Június 12én megyek doktor úrhoz, akkor megbeszéljük. Azt már letisztáztuk, hogy nem kell hamarabb befeküdnöm, mondtam neki én nagyon nem szeretnék 1 nappal hamarabb sem, ő meg azt mondta, neki jó úgy is, ha az nap bemegyek, ő mindenre nyitott! :)

Többiek is írjanak, én sokszor benéztem, de láttam senki nem írt. :(

125. Titánia83 (válaszként erre: 124. - Angie28)
2013. máj. 30. 07:16

5000-ben benne van két kinyomtatott kép, lelet, és a többi képet pedig cd-re írja. Vannak még klippek is, de azok csak pár másodpercesek. :)


Csak a vizsgálat 2D, de amúgy 4D az egész. Viszont nem veszi videóra. Ha videót is kérsz, akkor az 9000 ft. De egyébként a vizsgálat olyan 20-30 perc. :)


Hogy vagy?


Többiek?


Ó, ne álljon már le a fórum. :(

124. angie28 (válaszként erre: 123. - Titánia83)
2013. ápr. 30. 14:11

Maga az uh gép jó, amikor nézzük, minden tök jól látszik, valami lehet a nyomtatóval. :)

Csirbu-ról nem tudok semmit. :(


Az az 5000Ft-os csomag Debrecenben milyen?

Mennyire hosszú és mennyi a 4d rész belőle?

Mert arra gondoltam, néha-néha megkukkolni 4d-ben is jó lenne többször is! :)

123. Titánia83 (válaszként erre: 122. - Angie28)
2013. ápr. 29. 23:16

Nálunk a BPD mindig nagyobb volt, így a súlyt is nagyobbra mondták, de amúgy tök átlagos súllyal született.


És gondolj bele, hogy azt az uh gépet használja más, ismertebb doki is, akik ott rendelnek. Pl. Fábián.


Haha, nekem sem ismeri senki a doktor urat. :DDD


A múltkor nekünk ugyancsak jó képet nyomtatott amúgy ott a magánban.

122. angie28
2013. ápr. 29. 10:43

Köszi a hiányolást! :)

Medve egy állat módjára viselkedett velem a vetélésemkor ( 17. bejegyzés) , ha csak meglátom, megrugdosnám!

Gratulálok a lányhoz! 16 hetesen már azért látszik, ha alaposan nézik és nem fordul el, mint a miénk!

Baba súlya.... Nézegettem átlag súlya ilyenkor a babáknak 1200-1300gr. Nekem 1600-at mondtak.


Doktor úr tökéletes! Egy baj van az uh géppel!

Nem jó amikor kinyomtatja a fotót, szinte semmi nem látszik belőle. :) De ez mellékes.

Legközelebb május 15-én megyek, most már beszélni akarok a szülésről is, hogy legyen.

Neked milyen?

Egyébként alig ismeri valaki, mikor mondom, kihez járok!

121. Titánia83 (válaszként erre: 120. - Angie28)
2013. ápr. 29. 01:26

Szia!


Már hiányoztál, pont aggódtam is, hogy leállt a fórum. Jobbulást a derekadnak!


Igen, mi az 5000 ftos csomagot kérjük általában, de lehet kérjük majd a 9800-ast is a 23. hét körül.


Medvéhez miért nem mégy, ha szabad kérdezni? Engem úgy összecsapott a 12. heti vizsgálatnál, hogy kb. csak felfeküdtem az ágyra, meg leszálltam. Mondjuk ez a kórházban volt. Nem ismerem a másik 4D-t, de mi már szerintem nem is cseréljük le a debrecenit. :)


Elvileg pici lány. :) De ez még a 15-16 hetes mérés. Kíváncsi leszek a többi uh-ra is. Még másfél hét kb. a 18 hetes genetikáig. Ott majd újra rákérdezek, na meg a 23. héten jó lenne újra elmenni babamozizni.


Igazad van, ezek a becslések tényleg sokszor tévesek. És még ráér gyarapodni. :)


Doktor úrral meg vagy elégedve?

Cukrod milyen lett?

A fórumindítóról tudsz valamit?

120. angie28
2013. ápr. 28. 19:14

Sziasztok! Vagyok én is , csak sokat kell feküdjek, nagyon fáj a derekam.

Mi is Debrecenbe jártunk a 2. fiammal, pont azért mert olcsóbb és több képet írnak lemezre.Plussz a lemez tokja is olyan igényes, nem egy vékonyka kis cd tokban adják át, hanem a vastagabb fajta tokban, amiben benne van ugye a felvétel és a másik lemezen a képek felírva. Még a lemezre is pici babás kép van nyomtatva (persze nem a sajátod :) )igaz én nem 5000Ft-ra emlékeztem Debrecenben, de most megnéztem a lapjukat, több csomag van, mi a 9800-ast választottuk.

Ezelőtt én csak Medvénél tudtam 4d-t (2009-ről beszélek) , oda elvből nem mennék többet, Már van egy másik,amit dicsérnek Nyíregyházán: Zöld4d

Van honlapjuk.


Titánia, publikus a picid neme? :)


Velünk eddig minden okés.

A 29. héten 1500-1600 gr.-ra becsülték.

Bár nem nagyon foglalkozok ezekkel a becslésekkel, mert valakinek elég sokat tévedtek.

119. opi1 (válaszként erre: 118. - Titánia83)
2013. ápr. 26. 06:21
köszönöm a választ :)
118. Titánia83 (válaszként erre: 117. - Opi1)
2013. ápr. 25. 11:59

Az ára miatt is, mert azért ha 5000 ft egy vizsgálat, akkor inkább elmegyek háromszor, mint egyszer 15 ezerért.

A szonográfusnak úgy tudom, hogy 20 éves tapasztalata van.

Előzőleg is nála voltunk, és maximálisan meg voltunk vele elégedve. Nagyon szép képeket készített a babáról.


A 15. héten már megmondták a nemét.

11. héten átnézte genetikailag. :) Úgyhogy a kórházi uh-tól már nem féltem, hogy esetleg valamivel be akarnak paráztatni. :D

117. opi1 (válaszként erre: 116. - Titánia83)
2013. ápr. 24. 19:34

alaposabbak Debrecenben mint Nyh-n? Vagy mi miatt választottátok azt?

Még valamit szeretnék kérdezni, mit láttak a 11. és 15. héten?

116. Titánia83 (válaszként erre: 115. - Opi1)
2013. ápr. 23. 23:20
Mi Debrecenbe járunk, ott 5000 ft, a Szent Anna utcán. Két képet kinyomtatnak, kompletten át van nézve a baba, kapunk leletet, és a többi képet cd-re írják kis klippekkel. Mi voltunk a 11 és 15. héten is. :)
115. opi1
2013. ápr. 23. 06:44
ahogy olvasom itt vannak már tapasztalt anyukák is :) Azt szeretném kérdezni Tőletek, hogy hol érdemes 4D-s babamozit készíttetni itt Nyh-n, és hányadik hétben érdemes menni? Most vagyok 11 hetes.
2013. ápr. 21. 15:04

Ki hogy van?

Jelentkezzetek! :)

113. opi1
2013. ápr. 12. 06:18
Sziasztok, én november elejére várom a picit. Első baba lesz. A dokik már jó ki lettek tárgyalva itt, de a védőnőkről van valami infótok?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook