Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyíregyházi kismamák beszélgessünk! fórum

Nyíregyházi kismamák beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2013. jan. 21. 07:51
Csirbu, még azt szeretném kérdezni, hogy Orosznál kaptál dvd-t a vizsgálatról vagy csak képet?
2013. jan. 21. 06:57

Csirbu a császár előtt kaptam a gerinc érzéstelenítőt, annak volt hatása még elég sokáig, pontosan már nem tudom, csak el-el bóbiskoltam szülés után és mindig arra ébredtem, hogy nem érzem a lábam még. Ez nagyon furcsa érzés.

Utána adagoltak még fájdalomcsillapítót éjszaka.

Amikor fel kellett állni, akkor már nem volt semmi , mindent éreztem.


Oroszhoz úgy is mehetek, hogy nem hozzá járok, én csak 18.heti genetikára jöttem?

Ő csinál a magánrendelőben genetikai uh-ot, ugye?

Biztos, hogy jó szakember, meg minden, de a szülésért előre meghatározott pénzt kér. Nem keveset.


A derekam már fájdogál, még nem komoly, de tud kellemetlenséget okozni már is.

Most vagyok 16 hetes papír szerint, de most utóbb is kisebb volt 1 héttel.

Szerdán megyek vérvételre. AFP és még máshoz is vesznek le vért.

Majd kíváncsi leszek nálad, Csirbu hogy lesz ez vérvételhez papírok kitöltése, mert én elég rosszul jártam, ez most így hosszú, de majd a menetét , ha elérkezel ehhez a ponthoz, leírnád?

Én vidéki vagyok és voltak kavarok a védőnővel-háziorvosommal.

50. csirbu (válaszként erre: 48. - Angie28)
2013. jan. 20. 14:33

Köszi h írtál!!

Nem semmi, amin keresztülmentél! Én nem értem, h miért kell megvárni, amikor már "vészhelyzet" lesz és akkor eldönteni h csásár? Olyan, mintha nem is vennék komolyan a kismamákat. Remélem nem jön elő újra a porckorong problémád, bár elég nagy esély van rá.

Kb hanyadik hétnél kezdődtek a derékfájások?

Írtad, h kaptál érzéstelenítőt, az mi volt?

Én doki mellett szülésznőt is szeretnék fogadni, azt mondják ő többet segít, mint az orvos.

Orosznál az UH 11e Ft, a 3-4D UH pedig 15eFt, ha jól emlékszem. A többi ár nem rémlik. De megéri elmenni, mert egy nagyon-nagy élmény! Hatalmas monitoron láthatsz mindent, neki van az egyik legmodernebb gépe.

Képzeld, az én picikém nem mozgott, amikor ott voltunk (pedig colát is ittam előtte, azt mondta h igyak, mert attól élénk lesz a pici). Így szólt h kezdjek el ugrálni :) Na ezek után úgy beindult kispocóm, mint egy búgócsiga :)

2013. jan. 20. 14:24

Azt kihagytam, hogy igen, nekem tuti császár lesz, nincs olyan orvos a földön, aki bevállalná 2 császár után a természetest. Én már sosem tudom meg, milyen úgy szülni.


Szánkózást nagyon élvezzük, nagyobbik fiam, 5 éves, ő szereti húzni a kicsit(3), nekünk semmi dolgunk. :)


Torna: én még csak megnéztem a Rékás kismama tornát. Én semmit nem sportoltam előtte és nem tudom, hogy kezdjek bele.

2013. jan. 20. 14:19

Csirbu, szia!

Nem lehet egyszerű munka után még talpon maradni és haladni a házimunkával is.

Nekem a gyerekek mellett is kimerítő. :)

Kezdem az utolsó kérdéseddel, ebben érintett vagyok.

1 gyermekkel nem tudtam dolgozni teherbe esés után, mert baromi fájt a derekam.

Előtte is fájt már, de ez a megsokszorozódott.

Nem tulajdonítottam nagy figyelmet neki, gondoltam a súlynövekedés miatt, a belső átalakulások miatt fáj jobban. Hát nem!

A végére már csak vonszoltam magam, egyre többször becsípődött, nem bírtam mozdulni sem.

Már nem volt alkalmam a terhesség alatt ezt kivizsgáltatni, az MR szóba jöhetett volna, de hónapok múlva lett volna időpont.

Lényeg a lényeg, eljött a nap, amikor elindult kifelé a kisfiam, elfolyt a magzatvíz reggel 5-kor, bementünk és vártunk. Apás szülőszoba, minden tuti volt, de már reggel 9-kor sűrű erős fájásaim voltak.

Nem tágultam rendesen, de még délután 13 órakor azt mondták, várjunk. Orvosom nem volt.

Olyan 14 óra körül becsípődött a derekam, mozdulni nem bírtam.

Szóltam a szülésznőnek, aki azt mondta kerít egy orvost.

Orvos csak kb. 1,5 óra múlva került elő.

Megvizsgált, és mondtam neki nem bírok megmozdulni, fogalmam sincs, hogy fogom kitolni.

Ő közölte, hogy várjunk még.

tágulás semmi reggel 5-től délután 16 óráig félig sem tágultam ki.

Majd 17 órakor már csillagokat láttam egyrészt a derekam miatt, másrészt az 1 perces fájások jöttek 1 percenként.

Újabb vizsgálat, kiderült nem jól ékelődött be a kis feje, döntöttek császár.

Ekkor már könyörögtem érte.

De... Már toltak volna be, amikor jött egy sűrgős császár, így én maradtam. :(

Még egy órát.

18:15-kor műtöttek meg.

Az első 12 óra jó volt az érzéstelenítőkkel , viszont babámat megkaptam szülés után, kicsit 3-asban lehettünk, de utána, csak másnap délben hozták oda. Iszonyat rossz érzés volt.

A 12 óra utáni első felállás életem legfájdalmasabb pillanata volt. A következő napok egyre jobbak voltak. Szóval én mindig gyűlöltem, amikor valaki megjegyezte, hogy te nem szültél "rendesen" , csak császárral, pedig fogalmuk nincs milyen fájdalommal jár az is.

2. fiammal már volt orvosom, de mindegy is volt, mert nem jött be a szülésre. Ezt már írtam azt hiszem.

Első szülés után elmentem kivizsgáltatni a derekamat.

Porckorong leválásom van, ettől csípődik be és nem javasolták a természetes szülést.


Orosz dokihoz én is tervezek elmenni majd a 18. heti genetikára. Nem tudod az mennyibe kerül nála?

47. csirbu
2013. jan. 20. 08:51

Lenne egy kérdésem hozzátok. Van egy komoly félelmem a szüléssel kapcsolatban és kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Szülés v császármetszés: jó pár évvel ezelőtt volt egy balesetem, amikor annyira megüttöttem a fenekem, h elszakadt az egyik izmom és megsérült a keresztcsontom is (eldeformálódott). Szóval ez igazán 2 évvel ezelőtt jött elő problémaként. Akkoriban túl sokat dolgoztam, vendéglátóztam is a mh-em mellett. A terheléstől (sok állás, talpalás) miatt egyre gyakrabban és jobban elkezdett fájni a farokcsontom. EGy idő után már 3 óránként kellett a fájdalomcsillapító és volt olyan, h már csak az injekció segített. Ez így ment 1-1,5 évig.

Szerencsére miután abbahagytam ezt a túlhajszolt életmódot egy fél év alatt rendbe is jöttem és már nem fáj.

És itt jön az én problémám. Már előre félek, hogy fogom viselni a terhességet a 8-9. hónapban, mi lesz a szülésnél, ki fogom bírni? Mi lesz, ha annyira fog fájni, h nem bírom elviselni, és ha emiatt még inkább kimerülök és elfogy az erőm idő előtt... attól is félek, h pszichésen befolyásolom magam (a félelmem), bármennyire is nem akarom és emiatt sem fogok tudni szülni.

Orosz doki azt felelte erre, h ne aggódjak, az orvosok simán eltörik a farokcsontot, ha az útban van.

A másik, h 5 évvel ezelőtt volt egy lézeres szemműtétem. Elméletileg szülhetek, de a védőnő elküldött szemészetre (még nem voltam), h véleményeztessem, szülhetek-e.

Nem is tudom melyik lenne a legjobb. Én nem idegenkedem a császártól. Szerintem akinek így jön világra a gyermeke az is ugyanolyan anya, mint a bárki más és ő is megszenved, mint aki természetesen szül. Mindkettő komoly fájdalommal jár, ha úgy veszsük.

És ha már itt tartok, ne haragudj h tapasztalat nélkül okoskodom, de lehet h biztonságosabb lenne a császár neked Angie, nem? Áh, annyi mindent olvastam már, fogalmam sincs.


Örülnék, ha elmesélnétek a nektek milyen volt. Van szüléstörténetetek? Szívesen elolvasnám :)

46. csirbu
2013. jan. 20. 08:32

És nálatok hogy telt a hétvége? Volt nagy szánkózás?? Mindig jót kuncogok, amikor anyuka v apuka keményen húzza-vonja a szánkót maga után egy-két gyerekkel rajta. Jövőre ilyenkor már én is fogom :)

Nálam a hétvége elég csendesen telik. Tegnap a heti házimunkát pótoltam, takarítás, főzés, mosás stb. Ma reggel a párom elment túrázni a hegyekbe, így egész nap lustálkodhatom, na meg tornázok picit.

45. csirbu
2013. jan. 20. 08:25

Sziasztok! Végre eljutottam odáig, h írjak :) Mh-en nincs rá időm, mire hazaérek és elvégzem a napi kis szokásos dolgaim már olyan fáradt vagyok h nincs kedvem netezni sem.

Amúgy is, ha időm engedi babás könyveket olvasok, úgy készülök a szülésre és az anyaságra, mint a záróvizsgámra :)

Július 25-re vagyok kiírva! Szóval csak pár hét a különbség köztünk Angie :)

Dokik:

Kovács Róberthez járok és nagyon meg vagyok elégedve vele, de még nem fogadtam meg hivatalosan. Elég népszerű doki, remélem ez nem jelent majd hátrányt. Az viszont pozitív, h mindig felveszi a telefont :) Kedves és jól elmagyaráz mindent. A magánrendelés 9e-be kerül, de hiába kapok időpontot, mindig csúszás van, volt h egy órát kellett várnom.

A héten voltam Dr. Orosz Lászlónál is, ő csinálta a kombinált tesztet. Nála is szívesen szülnék, bár ő még elfoglaltabb, mint Kovács. Nagy szaktekintély az öreg és neki van a legprofibb felszerelése a városban. Az UH elképesztően látványos volt, csak a popcorn hiányzott :) Láttuk a kicsi szívkamráit, picike veséit, azt is h pisilnie kellett, mert tele volt a hólyagja :) a kis csontocskáit, a fő ereket. A doki mondta, h tankönyvi a babánk, minden eredményem tökéletes, a vérképem is. Annyira megnyugtatott!


MOzgás: végre elkezdtem tornázni (az első 3 hónapban nem lehetett). A Rubint R kismama tornáját csinálom, hát be kell valjam h izomlázam volt az első alkalom után!

A konditermet is újra kezdem, de csak kímélő üzemmódban. És rádumáltam a párom h hetente egyszer járjunk el úszni is. Sajna Nyh-án én sem tudok egy értelmes uszodát. A főiskolára gondoltam, de nincs túl nagy bizalmam. Így csak a debreceni sportuszoda maradt. De mielőtt elkezdeném kikérem a dokim véleményét.


Kismamajógára nagyon szerettem volna járni, de lehetetlen időpontokban van az óra, én olyankor dolgozom. De mindenképpen el fogok menni a szülésfelkészítőjükre, meg mindenre ami van :)

44. Titánia83 (válaszként erre: 42. - Angie28)
2013. jan. 19. 11:53

De jó, örülök! :)


Minden rendben lesz, csak pozitívan! ;)

43. csirbu
2013. jan. 18. 16:30

Sziasztok!

Dejó, h így beindult a csacsogás! Azt se tudom hol kezdjem a válaszokat!

Előre is közlöm h biztos el foglak árasztani titeket ezernyi kérdéssel, mert nálam még csak első baba.

Örülök, h ilyen jól vagytok és minden rendben.

Majd ha hazaérek írok :)

2013. jan. 17. 18:16

Voltam Lukács doktornál.

Nagyon szimpi volt, szóval köszönöm az ajánlást. :)

Kedvesen fogadott és alapos volt.

Kicsi babám jól van, viszont szégyenlős, mert belebújt a lepénybe.

Nem tudtuk meg a nemét. :(


Csirbu, te hogy vagy?

2013. jan. 16. 13:02

Titánia, azért ha minden orvosnál utánajársz itt Nyíregyen, csak akad valaki, aki elvállaná, vagy legalább is úgy állna hozzá, hogy engedi megpróbálni az ésszerűség határáig. Ha akadály merül fel, akkor, az kiderül a vajúdás alatt.

Vagy ha túlságosan vékonyodik a méh varrása a terhesség vége felé, akkor az már látszik és ráér akkor a császár mellett dönteni.

Sajnos itt az én problémám, hogy elsőre így alakult, hogy császár, a 2. szintén (mondjuk gerincproblémám is van) és időközben meggondoltuk, hogy legyen 3. baba is, és most nagyon félek, nehogy komplikáció legyen.

Ma megyek dokihoz, már alig bírok magammal. :)

40. Titánia83 (válaszként erre: 39. - Angie28)
2013. jan. 15. 08:00
Én is ezt hallottam. Hát van a környéken pár hely, ahol vállalnák. Pl. Kisvárda, Gyarmat, vagy Debrecen. Bár ezutóbbit nem nagyon akarom választani. :( Szóval mindegyikhez utazni kell, az tény.
2013. jan. 14. 14:25

Na, kértem és kaptam most szerdára Lukácshoz időpontot. :)

Végre újra láthatom picikémet.


Húzós lesz találni itt olyan dokit, aki vállalja a 2-at hüvelyinek.

Nekem 2 év telt el a két szülés között és nem vállalta az akkori orvosom.

Azt mondta, ne is nagyon reménykedjek , hogy valaki fogja.

Tehát ,akkor 2 évnél több kell legyen köztük és talán esélyesebb.

38. Titánia83 (válaszként erre: 37. - Angie28)
2013. jan. 14. 13:04

Nekem nem volt ilyen, hogy engednek, mert elvileg meconiumos volt a víz. De szerencsére egy órát vajúdhattam, mert elég lassú volt a rendszer a felvételtől a műtőig. :)


Engem érdekelne nyíregyi doki, aki benne lenne egy császár utáni hüvelyi szülésben. Elvileg L. is azt mondta, hogy ha nincs akadálya, meg lehet próbálni. De nekem tapasztalt kellene!


Tervezünk. :)

2013. jan. 14. 06:31

Köszönöm a válaszokat Titánia, ma lesz a napja, hogy felhívom, hátha lesz szerdára időpont.

A recepciósnak az lenne a dolga, hogy kedves legyen.

Akkor én rád fogok hivatkozni, te ajánlottál. :)

Nagyon ügyes kisfiad van, hogy máris bilizik, öltözik.

Komolyan, nálunk mindkettőnél mumus volt a bili, nem is használták, hiába zenélős, majd csak 2 éves koruk után pisiltünk először az udvaron, állva, na az tetszett nekik nagyon, majd a wc-be is csak állva.


Én július 4-re vagyok írva, de nálam nem lehet tudni, hogy fog zajlani a császár.

Hallottam már olyat, hogy harmadjára nem engednek vajúdni, nehogy szétszakadjon a méhem varrása és 2 héttel hamarabb kiveszik.

Ezt kórháza válogatja.

2.-al a kiírás előtt 5 napra tette a programozott császárt és mondta, hogy egy kis ideig hagyni fog vajúdni, a fájások kellenek a babának, ennek örültem, csak kicsit hosszúra sikeredett a vajúdás, mert mint írtam, nem volt elérhető.


Titánia, terveztek tesót? :)


Csirbu, te mikorra vagy írva?

2013. jan. 13. 22:48

Hú lányok, köszi a kérdéseket.


Először a terhesgondozásról:

Felhívtam mobilon, mondtam, hogy ki ajánlotta, kérdeztem, hogy tudunk e találkozni a kórházban, és mikor. Egyeztettünk, bementünk a Férjemmel, ott megbeszéltük a részleteket, megultrahangozott. És onnantól jártam hozzá a magánrendelőjébe. Láttad Angie a kiírást az orvosi listáról, ott mindenkinek ugyanannyi a tarifája, egy 10-es volt 2011-ben. Nem orvosnak fizetünk, hanem a recepciós hölgyeménynek, aki nem volt mindig kedves. De betudtam, hogy nyár volt és meleg. :)


Igen, nyomtat képet a rendelőben, de sajnos elég régi gép van ott az összes orvosra. Fábián is azzal a régivel ultrahangoz. Bár! MÁr lehet lecserélték! Egyébként nagyon kulturált az egész rendelő!


Kismamajógára a 16. héttől jártam a Shatkiba. (Ez a koronapatikánál van.) Imádtam! Pedig életemben előtte soha nem bírtam a jógát, de ezt nagyon szerettem. Voltam a saját szülésfelkészítőjükön is.


Úszni én is szerettem volna, de én sem találtam ideális helyet. :(


Mi jól vagyunk. 15 hónapos kópém van. Igazi kisember. Annyi mindent csinál már, hogy csak kapkodom a fejemet.

Nagyon régóta használ bilit, és jelzi ügyesen, időben, ha el akarja végezni a dolgát.

Öltözködik (egyedül veszi fel a cipőt, sálat), vetkőzik, együttműködő, kanállal is ügyesen eszik, segít a takarításban. Nyugodt, kiegyensúlyozott gyerek, minimális hisztikkel. Akaratos amúgy, de egyelőre nincsenek nagy jelenetek. 6-7 hónaposan volt olyan, hogyha nem tetszett neki valami, ülésből dobta hanyatt magát, csak úgy koppant a feje a padlón. Aztán leszokott róla. :p

Tengernyi szeretet van benne, minden nap egy csoda Vele. Beszélget már a saját kis nyelvén, és egyre több szót mond. Ma pl. pont a bilit mondta többször. De mondja, hogy ennyi, enni, Anya, nem - ez a legfavoritabb, be, le, ágy, bábu stb.

És még vannak halandzsásabb szavai, amikor pl. az elbújt a cica - elbú, vagy ha valami elborult - elbobu. :)


MIKORRA VAGYTOK KIÍRVA?

2013. jan. 12. 07:32

Titánia, még eszembe jutott kérdés:

- Mennyi volt akkor a terhesgondozás a magánjában?

-Képet tudott nyomtatni a babáról?

Persze nem ez a döntő, csak kíváncsi vagyok.

2013. jan. 12. 07:10

Inkább nem írok minden bejegyzésre külön, mert tele van velem a fórum.:)


Titánia, az biztató, hogy a 25. héten is elvállalt, pont ezen aggódtam, hogy már 15 hetes vagyok,van olyan doki, akinek nem nagyon tetszik, ha nem elejétől hozzá viszed a pénzt.

Igaz én eddig nem vittem senkihez, 1 doki kivételével, a 10. héten ajánlásra felkerestem Pósz Zoltánt, de ő sajnos nem tudott vállalni, el is mondta miért (már biztos nem titok, akkor mág azt mondta, ne mondjam senkinek: a felesége is akkorra van kiírva, mint én), szóval rendes volt, hogy nem áltatott végig, aztán lehet megint doki nélkül maradtam volna.

Ez a kórházi találka hogy történt?

Felhívtad és mondtad, hogy ott szeretnél vele találkozni?

És ő bele ment?

Akkor tényleg rendes doki lehet, nem hallottam még hasonlót.


Csirbu, fáradtság....

Egyetlen állandó tünetem az elejétől a 12. hétig.

Állva el tudtam volna aludni. Rettenetesen álmos voltam mindig, minden helyzetben. :)

Jó dolog az úszás, engem is érdekel, csak nem tudom hová lehet járni itt Nyíregyen, ami biztonságos.

A 2. fiammal akartam járni, kérdeztem az orvosom, erre ő azt mondta, nincs olyan hely itt a városban, amire azt mondaná, egy kismama nyugodt szívvel belemehet abba a vízbe.

A Júlia fürdőtől egyenesen eltiltott.

Hmm?

33. angie28 (válaszként erre: 25. - Csirbu)
2013. jan. 12. 06:56

Sajnálom, hogy átélted ezt a kórházi befejezést.

Én ezért próbáltam elkerülni, hogy szépen otthon megtörténjen.

Tudom, nem mindegyik vetélés ilyen szerencsés, de amelyik már megindult , szerintem meg kellene várják, hogy mi lesz a vége és nem azonnal kaszabolni.

Azért nem maradtam, mert féltem, hogy megsértik a méhem és nekem már 2 császárom volt, így is rettegek a 3.-tól. Persze, ha nem ürült volna ki a 3 nap alatt amikorra visszahívtak uh-ra, akkor vállalom.

Kovács Róbertet nekem is ajánlották, jónak tartják.

32. angie28 (válaszként erre: 24. - Csirbu)
2013. jan. 12. 06:51

Én még mindig sírás közeli állapotba kerülök, ha erre gondolok, a férjem nem is enged kórházi rendelésre ezek után. Mindig mondtam neki, hogy vannak ilyen orvosok, de amikor meg is tapasztalta a sűrgősségin, ilyen szomorú helyzetben, komolyan azt mondta utána, nem sok kellett, hogy megüsse az én birka türelmű párom. Őt nem lehet felidegesíteni, de már tudom, hogy lehet.

Én sem gondoltam, hogy ilyen hamar túl leszek rajta (1 hónap) , de a fiacskáim is segítettek, akik mindig nyúznak még egy tesóért. :)

31. csirbu
2013. jan. 11. 16:04
És Te, Angie, hogy vagy a fáradtsággal? Nálam már nem olyan rossz, mint a 2. hónapban, de azért még most is sokszor elalszom este, ha filmezünk a párommal. Az elején simán elaludtam ülve (nem csak otthon) :)
30. csirbu
2013. jan. 11. 16:02

Titáni, akartam kérdezni, hová jártál kismama jógára és mikortól kezdted?

Most h betöltöttem a 3. hónapot újra folytathatom a sportot, de azt már látom h futni nem fogok.

Eddig konditerembe jártam kardiózni. Szeretném folytatni azt is, persze kímélő üzemmódban, meg úszni is szeretnék és a kismama jóga is érdekel, a Rubint R kismama tornát is beszereztem már.

De hogy mikor lesz erre időm, de még inkább energiám???! na azt nem tudom. Reggel 7kor indulok munkába és 6-ra érek haza, igaz h irodai munka (titkárnő vagyok), de azért sokszor ez is fárasztó a pörgősebb napokon. Estére már farkaséhes vagyok, vacsi után olyan fáradt vagyok, h sokszor el is alszom. Tegnap fél 8-tól aludtam :)

29. csirbu
2013. jan. 11. 15:56

És hogy vagytok most Titánia?

Jártok a babklubba? Hogy van a már nem is kicsi gyerkőc?

28. csirbu (válaszként erre: 27. - Csirbu)
2013. jan. 11. 15:54
Bocsi, elírtam a nevet!
27. csirbu (válaszként erre: 22. - Angie28)
2013. jan. 11. 15:52

Szia Titánia!

Csak olvasok és nézek nagyokat. Ki volt ez a doki?

26. Titánia83 (válaszként erre: 25. - Csirbu)
2013. jan. 11. 14:52

Nekem is ő volt az orvosom, az első, hasonlóan végződő várandósságnál. De végül én nem őt választottam.


Szintén abortuszosokkal voltam egy szobában. Akkor nehéz volt, utána írtam egy cikket az abortuszról itt a hoxán.


Sajnos a kórházban sem mindenki híres a kedvességéről. :(

25. csirbu (válaszként erre: 20. - Angie28)
2013. jan. 11. 14:25

Erre is reagálok, szépen sorban mindenre :)

Igen, nyiregyen szokás kaparni. A 2011-es vetélésemet Dr. Kovács Róbert fejezte be és ő egy annyira kedves, empatikus fiatal doktor, hogy azonnal eldöntöttem, ha babám lesz, akkor ő lesz az orvosom.

A művi befejezés miatt egy hétig depressziós voltam! Borzasztó volt olyan lányokkal, asszonyokkal egy kórteremben feküdni, akik szándékosan vetették el. Arról nem beszélve, h akik bent voltak a műtőben, nővérek úgy bántak velem is, mint a legutolsó cigány libával, aki már bérlettel jár abortuszra.

De mindez már elmúlt!

24. csirbu (válaszként erre: 17. - Angie28)
2013. jan. 11. 14:19

Szia Angie!

Majd elsírtam magam! Az ilyen orvosokat megfosztanám attól, hogy praktizálhassanak! Borzasztó dolgokon mentél át, igazán átérzem és csodállak azért, hogy ilyen hamar újra próbáltátok! Nekem több idő kellett a vetélés után... de az a lényeg, hogy már minden rendben van Veletek!

Na most olvasom tovább a fórumot :)

2013. jan. 11. 10:13

Benedeket nem szeretem. Eszperente nyelven zengem. :D


A rendelőn keresztül is bejelentkezhetsz, ha neked úgy jobb. Ha rögtön magánba akarsz menni. Én a kórházban kértem előtte találkát, hogy eldöntsem, akarom e őt orvosomnak.


Én nagyon későn kértem fel orvosomnak, kb. a 25. héten, és elvállalt. És bejött, pedig hajnali 4-kor mentünk be, mert elfolyt a magzatvíz. Elmondanám, hogy olyan frissen, fitten lépett be a műtőbe, hogy én akkor úgy megnyugodtam. Ha morcos lett volna, én tuti egy fillért nem fizetek neki!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook