Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyíregyháza.../azon belül minden/ fórum

Nyíregyháza.../azon belül minden/ (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2017. jan. 18. 19:59

Hallottatok már az Éhes Betyár Pizzériáról? Kipróbálta már valaki a pizzájukat? [link]

Melyik most a legfinomabb rendelős pizzéria Nyíregyházán?

(Hátha erre jár valaki, és tud valami okosat:)

90. 946f66f45d (válaszként erre: 89. - Pipi57)
2016. jún. 29. 21:50
és az a nyírbátori? nem az leet?
89. Pipi57 (válaszként erre: 88. - 946f66f45d)
2016. jún. 29. 19:02
Nyíregyházán nincs várkastély,hozzá legközelebb a Tiszadobi Andrássy kastély van,ami gyönyörű.
2016. jún. 29. 18:18
Nyíregyházán valaki tud várkastélyról? Magocsi vagy Migacsi de ebben nemvagyok biztos..kirandulas lenne arra es le akartam csekkolni a neten..de nem talalom en okos:D
2015. szept. 29. 00:02

OKJ-s dajka, és Csana vizsgával, gyakorlattal elhelyezkednék állami, vagy magánóvodába,családi napközikben,bölcsikben illetve magánszemélyeknél gyermekfelügyeletet vállalok, alkalmilag és rendszeresen akár pár órára is.


Megbízható,lelkiismeretes,kedves és empatikus ember vagyok.

Kérem ha szüksége van egy szakmáját és a gyermekeket szerető emberre akkor vegye fel a kapcsolatot velem.


Nem volt még rám bízva olyan lurkó aki ne várt volna másnap. :)

Azért szeretek és szeretnék továbbra is gyermekekkel foglalkozni, mert az eddigi tapasztalataim nagyon jók,és ki nem érez melegséget, boldogságot egy gyermeki mosoly láttán? (Pláne ha azt a mosolyt én okozom neki. :) )

Minden kisfiúnak, kislánynak nem egy felügyelő kell, hanem egy játszótárs. Egy társ, aki játszik vele, aki nem irigykedik, akivel móka és kacagás a nap.


Email: zajonc@gmail.hu

Skype: zajonc07


Illetve: 20 242 17 57


Kérésre önéletrajzot küldök.

Keressen bizalommal.

Nyíregyháza egész területén,elérhető vagyok.


Várom mielőbbi megkeresésüket és jelentkezésüket,forduljanak hozzám,bizalommal. :)

(23 éves nő vagyok)

2014. júl. 6. 14:59
Sziasztok! Remélem él még a fórum. Szálláshelyet keresünk horgásztó közvetlen közelében Nyíregyházán vagy környékén. Kérlek segítsetek!
85. Lilu26
2013. aug. 14. 12:14

Sziasztok!!! Nem volt kedvem már nagyon keresgélni,de remélem itt is tudnak segíteni!!

Barátnőm bekerült a kórházba,és szeretnének apás szülést!

Nekünk azt mondta a védőnő,hogy a tanfolyam csak pénz le húzás és nem kötelező"szerintem is".

Nem engedte be az apUKÁT.

Egyik ismerősünk viszont 3 hete szült,a tanfolyamot nem végezték,de egy család tag bemehetett.

Ebben szeretnék,nagyon gyorsan segítséget kérni,vagy kit kell evvel felkeresni.Előre is köszönöm Timi.

2013. júl. 10. 12:30
Sziasztok! Igaz, hogy nem idevágó téma, de nem találtam jobb helyet, ahol megkérdezhetném, hogy mi a véleményetek, szerintetek érdemes nyíregyházán olyan üzletet nyitni, ahol olcsón, kaució nélkül lehet kölcsönözni, mellszívókat, bébiőröket, fisher price-s fejlesztő, tanító játékokat? Mint 3 gyerekes anyuka, azt tapasztalom, hogy baromi drágák a minőségi termékek, megvesszük, 1-2 hónapig kedvenc játék, aztán nem kell a gyereknek, és eladni nem igazán lehet használtan. Vagy a nehéz anyagi körülmények közt élők meg sem tudják venni ezeket a termékeket. Mit gondoltok lenne egy ilyen boltra kereslet?
2013. ápr. 1. 18:18

Pár napot töltünk Nyiregyházán a nyáron.

Tudnátok ajánlani olyan helyeket ami érdekelne egy 4 tagú családot(9 és 3) évesek a gyerekek.

2010. okt. 21. 18:59

Sziasztok!

Nyíregyházán szeretnék szemöldököt tetováltatni, tudnátok valakit ajánlani? Olyat, aki szépen és jó árban dolgozik. KÖszönöm!

81. Icus
2008. szept. 3. 14:54
Nagyon klassz volt a szállás! Az állatkert pedig csodálatos!:)) Csak az élményfürdőbe jutottunk el, mert az állatkertben töltöttük minden időnket:) Viszont az élmény fürdő, drága és nem is tudom miért hívják annak. Nagy csalódás volt:( csak a pici fiam élvezte, azt 2 csúzdát, amin le tudott csúszni:) valószínű jővőre is elmegyünk pár napra, csak akkor jobban megszervezem, hogy eljussunk a belvárosba is:)) Viszont esténként a férjemmel sétáltunk a tó környékén gyönyörű!!:)) Az emberek nagyon kedvesek, csak sok az "idegen ajkú" Ők nem valami kulturáltak:(
2008. aug. 3. 15:38

Egyetértek sitivel. Én is ezeket tudom neked ajánlani Icus. Érezzétek jól magatokat itt, Nyíregyházán!!!!! Remélem megírod ide, hogy tetszett!!

:-)))))))))))))

79. Icus (válaszként erre: 78. - Ea9bff1b44)
2008. aug. 1. 16:17

Ez a látvány kisvonat jól hangzik!!:)) Persze majd megírom, milyen "hatást" tett rám a városotok!:))

Esetleg ha elmentek a középkori étterembe, azért ird meg a tapasztalatotokat, légyszi!:))

78. ea9bff1b44 (válaszként erre: 77. - Icus)
2008. aug. 1. 16:10

Az élményfürdő és az állatpark nagyon közel van egymáshoz. Ott találod a Parkfürdőt és a Tófürdőt is(pihenhetsz a tónál, gyönyörű hely)És ha már itt vagytok, feltétlenül nézzétek meg a Múzeumfalut is. Az is ebben a részben van, ott ezeket a dolgokat 1 km-es körzeten belül találod meg. A belváros innen elég messze van, kb 7-8 km. De a 8-as busz behoz a belvárosba, ha nem akartok kocsival jönni. Mondanám az egyedülálló kisvonatos közlekedést is, az is onnan indul, de az behoz a vasútállomásig. Van azonban egy közúton közlekedő "Csi-hu" névre hallgató látványkisvonat is, ami a belváros és a Sóstó között ingázik.

Érezd jól magad nálunk! MAjd írj egy privit, hogy tetszett itt!

77. Icus (válaszként erre: 75. - Icus)
2008. aug. 1. 14:35
Ennek ellenére 2 ismerős házaspár is áradozott előtte, hogy milyen klasssz az állatkerti rész:) Szóval azért most úgy elbizonytalanodtam. Ezért is javasoltam a fiúknak, hogy 2-től foglalhatjuk el a szállást, utána pedig menjünk estig az élmény fürdőbe, és csak 1 napot szánjunk az álatkertre:)) De, az élményfürdő nincs messze az álatkerttől igaz?
76. Icus
2008. aug. 1. 14:32
A belvárosi rész messze van innen? Gyalog be lehet sétálni?
75. Icus (válaszként erre: 73. - Ea9bff1b44)
2008. aug. 1. 14:31

Köszi!!


Szombaton megyünk és hétfő reggel már tovább is állunk:)) Ugyanis a nyaralás Telkibányán lesz. Én neten már régóta szemeztem a vadasparkkal, ezért a szülinapomra azt kértemmenjünk ide. Szállás pedig csak erre az időpontra volt:))

Azt mondta az ismerős, hogy nagyon lepusztult és a szálló is nagyon lerobbant, nem olyan szobát kaptak, mint a mi a képen volt...:( Na nem tudom mert ebben a hotelben, azért iskolákat is elszállásolnak, tehát nem minden szoba jó minőségű.

2008. aug. 1. 14:25
A Krúdy-t természetesen nem i vel akartam írni, csak mellényúltam:-)
2008. aug. 1. 14:24

Remélem kellemesen tellik majd a heted itt nálunk! Nem tudom, mi nem volt szinpatikus az ismerősödnek az Állatparkban, még egy ilyen szinvonalút nehezen talál az egész országban!Ami a középkori éttermet illeti,mi is készülünk oda, mert sok jót hallottam róluk. NAgy adag kajákat adnak, s az ár sem húzósabb, mint más éttermekben(s még a maradékodat is becsomagolják, és hazaviheted)

Ha már a Sóstón jársz, megkeresheted ebédelni vagy vacsorázni az Igrice csárdát, vagy éppen a méltán jó nevű "Krúdí vigadó" teraszát, ahol szép kilátás mellett vacsorázhattok. Bent a belvárosban mi gyakran felkeressük a Bujtosi utcán a "Bujtosi Bujdosó" éttermet, nagyon korrekt áraik vannak. Jó és közkedvelt hely a Mozarella pizzéria is, ahol szép és igényes pizzériában spagettit, salátát és sokféle pizzát ehetsz, a Szabadtéri szinpadtól nem messze, a Jósa András és Kiss Ernő utca sarkán.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe(illetve ezeket a helyeket ismerem jobban, itt mi is ettünk már)

72. Icus (válaszként erre: 71. - Icus)
2008. aug. 1. 12:05
Ja és szombaton mennénk az élményfűrdőbe is:)) Vasárnap pedig állatkert és esetleg a belvárosban egy séta, valamilyen szinpadi előadást is olvastam:)) Nagy bánatomra hétfőn lesz az István a király, akkor már nem leszünk ott, pedig azt megnéztem volna:))
71. Icus
2008. aug. 1. 12:03

Sziasztok!!

Segítsetek légyszi! jővőhéten megyünk Níregyházára pár napra. A Dzsungelhotelben fogunk megszállni. remélem jó lesz:(( mert sajna most volt a kolléganőm lánya és ő nagyon lehúzta az állatkertet és a hotelt is.Előtte pedig annyi jót hallottam több embertől is:)No de, nem ez a lényeg:)) Az érdekelne hova érdemes menni ebédelni és vacsizni, ami azért messze sincs és nem is drága.

Kinéztem a neten az "anno 1366 középkori éttermet", de sajna nem tudom behozni a honlapját. Milyen árak vannak, milyen a kaja érdemes elmenni?

És néztem még a "irány Coloradó" nevű éttermet is. Nagyon megköszönném a javaslatokat és észervételeket:))

2008. júl. 26. 11:43
Eltüntetek nyiregyháziak????
69. 8df16b904f (válaszként erre: 68. - Lily3)
2008. máj. 6. 19:13
Írtó idegesítő, hogy ide-oda kell mászkálni... Azt hittem idegbajt kapok, hogy haa le akarok menni, akkor át kell menni a másik oldalra... Ugy felhúztam magam, hogy mondtam a barátnőmnek, inkább menjünk.... De a tér az nagyon klassz lett...:)
68. lily3 (válaszként erre: 67. - XxLady)
2008. máj. 6. 13:29

Mi sokat bolyongtunk feleslegesen,egyik oldalról a másikra,nem tudtuk hol menjünk le stb..pedig nem vagyunk bénák.Végül átmentünk a Plázába...

Kiváncsi vagyok mi van a szökőkúttal.

67. xxLady (válaszként erre: 66. - Lily3)
2008. máj. 6. 04:55

Gyerekek, tudom hogy most megköveztek, de én még be se néztem a Korzóba :D Nem is fogok,a megnyitás napjan arrafelé jártam és az eszem-fa*om megállt, ahogy elnéztem a sok hülye embert - úgy vásároltak, mintha ingyen adnának mindent.. mert muszáj, mert a Korzó. A barátnőm benézett, hasonló célból, mint te Lili (neki is két pici gyermeke van, az egyik négy éves, a másik most lesz egy), egyrészt hasra esett az áraktól, másrészt eltévedtek :D .


És arra is kiváncsi vagyok, hogy mi lesz a sorsa, a sok üresen maradt üzlet- és irodahelyiségnek a belvárosban....


A szökőkútról majd külön regényt írok, mert megérdemli! :D

66. lily3
2008. máj. 5. 19:38
A Korzótól nem vagyok elájulva,még egy normális gyerekcipőt se lehet kapni.
2008. máj. 5. 17:25

Nagyon úgy tünik!

Pedig aki kiírta a fórumot az elején nagyon lelkes volt....

64. vronie
2008. máj. 5. 12:54
Ámbárák! :-) Hát eltűnt most mindenki? ;-)
63. 8df16b904f (válaszként erre: 62. - Zsokacsaj)
2008. ápr. 15. 01:50
ja mondjuk egy füstelszívó tényleg elférne oda...
62. zsokacsaj (válaszként erre: 47. - 8df16b904f)
2008. ápr. 10. 15:34

Egy baj van szerintem az Árkádiával: meg lehet fulladni a cigifüsttől. De ezen kívül tényleg egy normális, kulturált hely.

Mégis nekem inkább a Rolling Rock jön be.

Szombatonként pedig persze a Barbizon.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook