Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyelvvizsga írásbeli és szóbeli részét, muszáj egy nyelviskolán belül csinálni? fórum

Nyelvvizsga írásbeli és szóbeli részét, muszáj egy nyelviskolán belül csinálni? (tudásbázis kérdés)

2013. nov. 8. 19:13
A telcet már nem lehet külön?? Úgy látszik ennyit változott...mondjuk 6 év elég sok idő, akkor még lehetett.
4. 18e79e1970 (válaszként erre: 3. - 3716f68b4c)
2013. nov. 8. 18:45
Bme? Anno én is a telcen voltam, de akkor még lehetett külön is menni. Akkoriban volt pannon nyelvvizsga is, nem tudom, hogy az van e még, mert akkortájt -5éve- volt náluk valami vizsgálat, vagy újítani kellett nekik, nem emlékszem már pontosan. Arra szerettem volna menni,mert állítólag könnyű (volt). Van még ECL szerintem ott is lehet külön.
3. 3716f68b4c (válaszként erre: 2. - E2f062d598)
2013. nov. 8. 17:57
pedig holnap arra megyek :D De pl a telceset csak egybe lehet csinálni...külön nem. Hova tudnék még elmenni nyelvvizsgázni ...ahol külön is lehet a kettőt?
2013. nov. 8. 17:56
igen, lehet, annyi, hogy nem egybe lesz a kettő, hanem külön külön, de C típust ér így is. Mondjuk én az Origós írásbelit nem ajánlom.
2013. nov. 8. 17:31
Egy olyan buta kérdésem lenne hogy lehet-e úgy nyelvvizsgát letenni hogy mondjuk az írásbeli részét az Origónál csinálom a szóbelit pedig máshol? Ez ad nyelvvizsga bizonyítványt? Azért kérdezem mert szorít az idő és akkor megpróbálnám más helyeken is a szóbeli nyelvvizsgámat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook