Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyári "depresszió"? fórum

Nyári "depresszió"? (beszélgetős fórum)


10. Hannah87 (válaszként erre: 8. - Vichy)
2010. szept. 9. 18:52

Az én Anyum is kikészített anno anyagi szempontból, szinte nulláról kezdtem külön életet 21 évesen. Nekem ez segített, azóta mindig van meló (jelenleg kettő is) és van stabil kapcsolatom is, alakítom a jövőmet, családot szeretnék.


Tudom, hogy rohadt nehéz, de amint látsz módot, kezd saját életet. Ez nem önzőség (vagyis lehet kicsit az) de egyetlen egy életünk van, jogunk van úgy élni, ahogyan szeretnénk.


Most támogatom a családomat, ésszerű keretek között, de soha senkinek nem hagyom, hogy bármi miatt is lenyúljon. Punktum.


Én tudom miről beszélsz, hiszen különbség van aközött, hogy beleadsz a háztartáspénzbe, mert ott laksz, vagy hogy teljesen lenyúlnak és még a család hitelét is viseld.

2009. jún. 20. 12:44

Nyugodtan hivd fel, mondd el neki mi bántja lelked. Ha rendes, találtok megoldást.


Miért tenné tönkre? Mi az hogy elvette a pénzed?

2009. jún. 19. 20:19

Városomban nincs sok lehetőség....főleg mert nem vagyok már nappalis...

Vezetés?? 1,5 hónapom van h megcsináljam, mert lejár a kreszem, de így hogy nincs a kezemben a pénz, nem merem flehvni oktatót...nem is merem...lehet nem is emlékszik rám ( bár nehé rám nem emlékezni :) )meg mi szól? azt se tudom elég a kreszvizsga 4 ezerért vagy kell tanfolyam 20 ért??


meg miért anyám teszi tönkre az életem??

7. nokiaman25 (válaszként erre: 6. - Vichy)
2009. jún. 19. 20:14

Ha hasonló a gondom megnyugtat? Kötve hiszem. Fiatal vagy, itt nyár a rengeteg meló lehetőség. Bár azt irta újság visszacsappant, na de ne higgyünk neki.


Vezetéssel hasonlóképpen vagyok. Nálam tahó módon kilépett az oktatóm, a vizsga előtt, akit adtak az új meg nem vállal. Február óta nem vezettem.


Bár nem ismerjük 1mást, de ha tudok segitek, hogy ne légy ingerült. Kár lenne a szépségedért...:))

6. vichy (válaszként erre: 5. - Magic life)
2009. jún. 19. 20:08
Csak tudod, anyukám el tudta velem játszani h kisírta a pénzem évekig...több száz ezret eddig...és betelet a pohár...és csodálja h nem tudok nromális lennni - vele sem, mással sem...és ettől ingerült vagyok...mivel emiatt állt le vezetés is....
5. magic life (válaszként erre: 4. - Vichy)
2009. jún. 19. 19:52

Egy barátom mondta: a pénz azért van, hogy elköltsük. Ha nincs, majd lesz. Ha ki mered adni, jönn helyette újabb. Csak bizni kell benne.


Ez a pasi hozzáállás, ellégé tré, nem csoda, ha kihasználnak.

2009. jún. 19. 18:28

Igen, család pénzügyei saját pénzügyei, semmink nincs jelenleg, csak tartozásunk. munkahelyelvesztések miatt, de csak nem jön a fránya hitel :@...amiben én pénzem is benne van..

pasi alakul, de ha megáll, az se érdekel, szedek fel mást, már tul sokszor fájt, hogy szeressek.

munka mint mondtam nincs. pénz se. jelenleg nekem kb. 10 rugom.

Emiatt nemm tudom befejezni a vezetést, már több mint fél éve szünetel, emiatt nem tudok tanulni, mert nyomaszt....

3. 1247d35ab8 (válaszként erre: 2. - Nokiaman25)
2009. jún. 19. 17:50

Pontosan! Úgy kell hozzáállni a dologhoz, ahogy nokiaman írta.

Járj el szórakozni, kikapcsolódni.

2009. jún. 19. 17:45
Nyár még csak most kezdődik igazán. Szerelem jön, ha jönni-e kell, a munka meg alakul, ha alakitjuk :))
2009. jún. 19. 17:14
sajnos most semmi nem klappol az életemben,szerelem ,munka stb minden rossz...van akinek hasonlóan "jó " a nyár ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook