Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nős pasikkal lenni fórum

Nős pasikkal lenni (beszélgetős fórum)


54. Flamingó2 (válaszként erre: 50. - 1a50c86bb0)
2007. márc. 5. 16:05
Ezt leírni nem lehet, érezni kell!
53. Flamingó2 (válaszként erre: 51. - 93a74b44ea)
2007. márc. 5. 16:02
én is mint az állat/se kép, se hang/
52. 363d535da9 (válaszként erre: 43. - Zsancy)
2007. márc. 5. 15:16

Nézd magad egy kicsit kívülről! Ha te lennél a felesége és egy ifjú hölgy épp magát sajnálgatná, hogy épp nem vele alszik, mit gondolnál róla?

22 évesen nem lenne szabad ennyire leengedned a színvonalat! Nem hiszem, hogy nem találnál magadnak egy jóképű, intelligens, stb. fiatalembert. Miért éred be azzal, hogy CSAK A MACÁJA vagy, amikor valakinek lehetnél az első számú és egyetlen? Ha annyira imád, miért a feleségéhez megy haza? Miért nem veled tölti a karácsonyt, a húsvétot, a nyaralást stb.? Miért nem vállal fel ország-világ előtt? Gondolkodj!

Ezeket a kérdéseket mindenkinek javaslom végiggondolni, aki hasonló cipőben jár!

51. 93a74b44ea (válaszként erre: 48. - Flamingó2)
2007. márc. 5. 12:49

Szerintem úgysem könnyű, nagyon nem, ha Te független vagy. Nekem megalázó volt az egész. Mégsem tudtam sokáig szabadulni.

Persze kérdés, miért vagy együtt nős pasival. Én szerelmes voltam.

50. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 48. - Flamingó2)
2007. márc. 5. 12:27
Mit tud jobbat nyujtani egy nos a notlenhez kepest?
49. mothertiger (válaszként erre: 39. - 11b140028a)
2007. márc. 5. 11:47
Még fiatal vagy... Soha ne mondd, hogy soha...
2007. márc. 5. 11:31
Persze nem szép dolog, de egy nős pasitól olyat kaphatsz amit nem felejtessz el soha. Volt benne részem valamikor régen. Akkor én független voltam, nekem könnyű volt. Szakítottunk mielőtt kitudódott volna. 2 évig működött. Hozzáteszem ha a férjemet lenyúlná valaki kiakadnék biztosan.
2007. márc. 5. 11:08
Nekem lassan három éve van egy nős pasim de nála jobb pasit még el sem merek gondolni. Uj dolgokra is megtanitott de bármikor vele vagyok nagyon-nagyon jó, pedig már nem vagyunk olyan fiatalok, de nem tudjuk megunni egymást. Nekem rossz a házasságom és neki sem fényes ezért jó együtt.
2007. márc. 5. 03:16
Nekem szar volt, mert sajnáltam a feleségét. "Mentségemre" legyen, mikor kiderült, hogy nős, akkor azonnal szakítottam vele. Utána meg hiába "kergetett"!! Azt nem mondhatom, hogy hazudott, hiszen sose kérdeztem, van-e családja, hiszen nekem evidens volt, hogy csak akkor kezdek egy kapcsolatba, ha szóló vagyok.... Mindenesetre, én nagyon rosszul éreztem magam utána.
2007. márc. 5. 01:51
*veled
44. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 43. - Zsancy)
2007. márc. 5. 00:47
Ha o is imad teged, miert nem valik el es kezd vele egy kozos eletet? Vagy azt nem szeretned?
43. zsancy
2007. márc. 5. 00:42

Nekem lassan 9 hónapja van egy nős pasim én 22éves vagyok ö 33 és imádjuk egymást,de....nagyon nagyon nehéz nekem :(

Sokszor hiányzik,magányos vagyok nélküle,nehéz elviselni,h nem velem alszik el.

2007. febr. 19. 22:50
Mindenhez két ember kell..nem tudhatjuk kit, és mi motivál...szerintem nem minden esetben elítélendő a dolog...
41. Rika1
2007. febr. 12. 01:57
Nem tudnék nős pasival kapcsolatot elképzelni.Pedig hallottam már róla,hogy valahol jól működik.Amit nem találnak meg a párok egymásban,máshol keresik az elveszettnek hitt érzéseket..
2007. febr. 12. 00:16
de jó, hogy feljött ez a topik...
2007. febr. 12. 00:12
Szégyen
38. napola- (válaszként erre: 37. - Nefis)
2006. nov. 7. 17:36
Szia! Szivesen segitek, persze. Pár napja regisztráltam csak ide, igy nem igazán ismerem még ki magam, de próbálok neked privát üzenetet küldeni és abban feltenni kérdéseket, mert nem mindent értek pontosan, amit irtál. Szóval privátban folytatom.
37. nefis (válaszként erre: 21. - Napola-)
2006. nov. 7. 13:43

Tudnál arra válaszolni, hogy mi a teendő akkor, ha a gyereket mégis az apa nevére írták a "törvény" szerint, viszont 16 év után kiderült, hogy véletlenül sem az az apja a gyereknek, akit a törvény "előírt". Pedig a válás és a gyerek születése között többmint 300 nap telt el!

Eddig a gyerektartás fizetve lett a gyerek után, a probléma másrészről az, hogy a gyerek anyja nem engedi, hogy lássa az "apját és a testvéreit".

A családunkban zajló egyik eseményről kérdeznélek.

Van e valami jogi lehetősége ilyenkor az "apának"?

E dolgokra lennék kíváncsi.

Köszi.

36. gkreka (válaszként erre: 35. - 363d535da9)
2006. nov. 7. 13:18

persze igazad van, tudtam előre, hogy nem egy hűséges típus, de reménykedtem, hogy majd megváltozik mellettem. most mind a ketten probálkozunk, hogy többé ne laposodjon, unalmasodjon el a kapcsolatunk.

ami még pluszban bánt, hogy véletlenül jöttem rá a dologra, nem ő vallotta be nekem.

35. 363d535da9 (válaszként erre: 30. - Gkreka)
2006. nov. 6. 18:50
Az a baj, hogy az életben semmi nem csak FEHÉR vagy FEKETE. Nehéz helyzetben vagy, nem irigyellek, de drukkolok, hogy jól dönts! Végül is amikor választottad, tudtad, hogy hajlamos a kalandozásra. Vannak olyan emberek akiknek ez lételemük. De ha minden más szempontból Ő az akit kerestél, és mindezek mellett érzed, hogy lelkileg csak hozzád kötődik, akkor lehet, hogy érdemes elgondolkodnod a teljes megbocsátáson. (Tanácsolom ezt én, aki nem biztos, hogy képes lennék rá. Na, de nem vagyunk egyformák, mindenki mást és mást visel el, illetve tart elviselhetetlennek.)
34. napola- (válaszként erre: 33. - Eee466847e)
2006. nov. 6. 18:04

Özvegyen szülni nem ugyanaz a helyzet, mint férjesként. Erről azért nem irtam, mert az alapszitu itt a fórumon ez utóbbi volt.


Özvegyként, elváltként (300 napon tuli elváltként a gyerek születésétől visszaszámolva) és hajadonként természetesen egyszerü a helyzet, hisz valóban az apa az anya jelenléte mellett egy teljes hatályu apai elismerő nyilatkozattal elismerheti a gyereket a gyámügyön vagy az anyakönyvi hivatalban. Ezt a nyilatkozatot meg lehet tenni a gyerek születése előtt is már, igy nem kell utólag a névváltozás miatt minden papirt kicserélni, de a gyerek születése után is ugyanez az eljárás.

33. eee466847e (válaszként erre: 21. - Napola-)
2006. nov. 6. 15:43
Én özvegy voltam, mikor második fiammal terhes lettem mostani férjemtől. Szülés előtt bementünk a Tanácshoz és ő nyilatkozott (nyomtatványt adtak), hogy ővé a születendő gyermek. Szüléskor ezt a papírt adtam oda az orvosnak. Teljesen sima ügy volt. Azt hiszem ezt egyszer már le is írtam itt valahol.
32. kisgé (válaszként erre: 30. - Gkreka)
2006. nov. 6. 11:02
Nagyon nehéz ügy! A férjed nem semmi. Először Veled, majd Téged megcsal.....Valószinüleg nem egy erős jellem, de nem tudom, nem vagyok a helyzetedben. Én is azt gondolom, mindent meg kell tenni, de ha nem megy, szakítani kell, mindenkinek így a jobb!
31. 93a74b44ea (válaszként erre: 30. - Gkreka)
2006. nov. 6. 11:02

Így kell gondolkodni...


Én nagyon szorítok Nektek!

30. gkreka (válaszként erre: 29. - 93a74b44ea)
2006. nov. 6. 10:50
remélem, mert a pici gyerekeinknek biztos jobb lenne, ha együtt maradnánk. de, ha végleg elromlik a házasságunk, akkor "csak" a gyerekek kedvéért nem akarok mellette maradni, mert a picik szerintem, ha nem is tudják szavakba önteni, de érzik a feszültséget. ha így történne, akkor jobb új életet kezdeni.
29. 93a74b44ea (válaszként erre: 28. - Gkreka)
2006. nov. 6. 10:46

Én is adnék!!!!

Ez tuti.


Szerintem jól teszed, ha megpróbálod. Hátha nincs még minden veszve.

28. gkreka (válaszként erre: 27. - 93a74b44ea)
2006. nov. 6. 10:44

igen, jó értetted, amit írtam.


amit a második mondatodban írtál, az maximálisan igaz. Bár én még adtam magunknak egy utolsó esélyt. Persze a bizalmamnak lőttek, ami lehet, hogy szép lassan a kapcsolatunk halálát fogja jelenteni.

27. 93a74b44ea (válaszként erre: 26. - Gkreka)
2006. nov. 6. 10:32

Tehát a pasi nős volt, mikor veled megcsalta a nejét, és most a te férjed, és téged is megcsalt?...


Hát igen, erről beszélnek itt sokan. Hogy aki egyszer veled megteszi (mármint hogy veled csal meg mást), az utána téged is megcsal mással.

26. gkreka (válaszként erre: 25. - 363d535da9)
2006. nov. 6. 10:30
az a vicc az egészben, hogy mindkét "szerepet" egyazon férfi oldalán éltem meg.
25. 363d535da9 (válaszként erre: 24. - Gkreka)
2006. nov. 5. 22:15
Én pont az ilyen helyzetekre gondoltam. Iszonyú fájdalom lehet, ha megtudod, hogy az akiben vakon megbízol becsapott. Viszont soha nem tudnék vakon megbízni valakiben aki mással ezt teszi! Ahhoz, hogy hosszú éveken keresztül, jóban-rosszban, egészségben-betegségben, jólétben-szegénységben, valakivel együtt élj, ahhoz a feltétlen bizalom a legalapvetőbb dolog. Sajnálom, hogy megtapasztaltad mindkét oldalt, de lehet, hogy szükség volt rá ahhoz, hogy megváltozzon a véleményed erről a témáról.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook