Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nős pasikkal lenni fórum

Nős pasikkal lenni (beszélgetős fórum)


174. 80ASIQ (válaszként erre: 168. - ***Katuska***)
2007. márc. 21. 22:20
Hiszek abban, hogy házasságkötés után is megtörténhet az, hogy rájön arra az ember, hogy mégsem a párja az igazi. Ha még nincs gyerek akkor símán el lehet válni. (Vallásos embereknél ez nem ennyire síma, persze.) Ezért gondolom azt, hogy ne hamarkodja el az ember a házasságkötést. Valószínűleg kevesebb házasság bomlana fel.
173. Castellina (válaszként erre: 172. - C8abec8c04)
2007. márc. 21. 21:22
Az már az ő baja. A patáliát innen kezdve ő csinálja, nem én.
172. c8abec8c04 (válaszként erre: 171. - Castellina)
2007. márc. 21. 20:56
Na, lehet, hogy pont ebből lenne patália. Mert ő mondjuk nem akarna menni. Kézenfekvő, de mégsem akarna.
2007. márc. 21. 15:37
Én biztos nem csinálnék balhét. Szó nélkül kitenném a párom szűrét. Ha már megtörtént a dolog, azon már nem változtat semmilyen patália.
170. Icus
2007. márc. 21. 13:51
Nem tudom ,mit csinálnék, ha a férjem megcsalna. Mi 20 éve vagyunk házasok, és hál' isten "nem hűlt még ki az ágy". Most így, ebben a nyugalmi és kiegyensúlyozott állapotomban nekem ez a véleményem. Netalántán, belekerülnék, a megcsalt feleség szerepébe, nem biztos, hogy tudnék "kulturáltan" viselkedni. De, nagyon szeretném, ha lenne hozzá erőm.!! Hozzá téve, nem akarom megtudni, hogy milyen erős vagyok!
169. d@nu (válaszként erre: 167. - Icus)
2007. márc. 21. 13:47

Na, hát ez már szerintem is IQ... :) Jelenetet rendezni mások előtt butaság és az ember saját maga számára megalázó. Senkinek nincs semmi köze ezekhez a dolgokhoz, ezt lehet négyszemközt rendezni, ott lehet veszekedni, tányért hajigálni, ha úgy esik jól.


Pitz is biztos a négy fal között intézné el az ilyet, egy jó kis baseball-ütővel. :DDD

2007. márc. 21. 13:42

Sziasztok!


Most találtam ezt a fórumot, és habár igazán nem követtem az eseményeket, szeretném elmondani az én történetem, mert azt hiszem ez NEM tipikus esete a "hárman párban" esetnek.


18 éves voltam, amikor egy szép nyári napom megláttam egy férfit, aki olyan volt, mint egy megtestesült álom. Akkor ő 32 éves volt, és a munkatársam, és persze nős. Nem akar túl sokáig húzni a sztorit, mert mindenki tudja ezután mi következett. Találkozgattunk, egymásba szerettünk, és habár sokat szenvedtem, főleg a lelkiismeret furdalás miatt, hogy belekavarok egy házasságba, annyira szerettem, hogy nem tudtam lemondani róla. Ő egy percig nem hitegetett azzal, mint a legtöbb nős férfi, hogy majd elválik, hiszen abszolút jól elvolt a feleségével. Szóval nem voltak illúzióim a jövővel kapcsolatban. Elfogadtam a sorsom, hogy amíg én nem lépek szerető leszek.

Egy nap azonban azzal fogadott, hogy beszélt a nejével, aki ezek után elköltözött, és beadták a válópert.

Azóta együtt élek ezzel az immár elvált férfivel, és ennek már öt éve, és boldogok vagyunk, és eszünkbe se jut az akkori történet.

És hála istennek a volt feleség is tovább lépett, új férje van, egy gyönyörű picivel.


Szóval szerintem nem minden megcsaló férj szemét, és nem minden szerető ribi. Mindenhez két ember kell, illetve három. Mert kellett hozzá a tök higgadtan gondolkodó feleség is, akivel nem mondom hogy jó viszonyban vagyunk, de köszönünk és beszélünk is ha valami úgy hozza.


Szóval azt hiszem az én történetem abszolút happy, és més messze nincs itt a vége (remélem)

167. Icus (válaszként erre: 166. - D@nu)
2007. márc. 21. 13:38

Én szemtanúja voltam, egy jelenetnek, amikor a megcsalt feleség, bement a férje munkahelyére és és körbe járta a szerető és a férj munkahelyét, hisztizet, fröcsögöt, örjöngött. A saját férjének neki ment, ott dulakodtak vagy 30 ember szem láttára.

Én ekkor elhatároztam, hogy ha velem ilyen történik, már mint, hogy a férjem megcsal, és én ezt megtudom, ha beldöglök sem rendezek jelenetet sem a férjemmel sem a szeretőjével.

A férj azóta is csalja a feleségét, persze óvatosabban, a feleség boldogan melette maradt és villog, hogy lám én nyertem.

166. d@nu (válaszként erre: 163. - Icus)
2007. márc. 21. 13:03
Ha dúlna a szerelem, amikor a párom félrekettyint, akkor biztosan nem lennék elég "stílusos", ellenben ha már kihűlt az ágy, hihetetlen önkontrollal és toleranciával tudnám kezelni a dolgot. Ha ez a valamicske IQ-m hiánya, hát vállalom. :)
165. e71af41436 (válaszként erre: 163. - Icus)
2007. márc. 21. 12:17

Az a véleményem,hogy az intelligenciához ennek semmi köze. A többi okés....

Jómagam nem tudom megőrizni a hidegvérem ilye3n esetek hallatán...ha pedig benne is lennék...nem tartom kizártnak azt,hogy börtönbe kerüljek a cselekedeteimért.

164. c8abec8c04 (válaszként erre: 163. - Icus)
2007. márc. 21. 10:12
Csatlakozom.
163. Icus (válaszként erre: 144. - D@nu)
2007. márc. 21. 09:41
Na, látod ezzel nem értek veled egyet. Ahhoz, hogy valaki stílusos tudjon maradni bizonyos helyzetekben, kell valamicske IQ, önkontroll és nem utolsó sorban tolerancia.
162. e71af41436 (válaszként erre: 167. - Hlivi)
2007. márc. 21. 06:54

Ez egy régi dologmiatt van,változtatni nem is akarok rajta. Akik ismernek,azok tudják. Van aki a Hoxa-bulikon szembesült vele,jót mosolygott.

Egyébként egy ideje figyelem,hogy amikor valami nézetkülönbözet alakul ki emberek között,akkor a hölgyek sokszor azzal zárják le a vitát: pasi...nem vártam mást.

Érdekes,nem?

161. bige (válaszként erre: 160. - Gilaggi)
2007. márc. 20. 21:27
írd le, ha van kedved,
160. Gilaggi (válaszként erre: 156. - Bige)
2007. márc. 20. 21:10

szétmentünk


Érdekel a történet?

159. bige (válaszként erre: 158. - Dab7bf5054)
2007. márc. 20. 21:07
:-) aranyos vagy. és egyet értek Veled
2007. márc. 20. 18:21
Nagy szerencse ha valakit 25-30 év alatt nem gázol el a vonat.Azzal együtt hogy házasságpárti vagyok, az élet produkálhat furcsaságokat. Bige, együttérzek Veled.
157. dab7bf5054 (válaszként erre: 134. - Icus)
2007. márc. 20. 18:14

Én maradtam Vele. És nem bántam meg, a "rendbejövetelt"saját lelkemre értettem. Az első hat hétben fogytam 30 kilót.Akkor egy éves volt a lányunk 5 a fiunk.Maradhattam volna családi házban elvált anyaként. Most panelban lakunk, fiunk egyetemista lányunk gimnazista. NEM csonka családban nőttek fel. Nem voltak nagy cirkuszok, de nem volt könnyű. Most is szeretem, bár ennyi év után átértékelődik minden. Nem a gyerekek miatt maradtam hanem mert szerettem-szeretem. De nagyon fájt és igazán most sem értem, de megbocsátottam.A nő évekig zaklatott bennünket nem harcolt a páromért, csak szét akart bennünket dúlni.

Ezért volt a költözés.

156. bige (válaszként erre: 153. - Gilaggi)
2007. márc. 20. 17:13
..és együtt vagytok még?
155. d@nu (válaszként erre: 152. - Bige)
2007. márc. 20. 16:43
:)
154. Gilaggi
2007. márc. 20. 16:13

bige!

Olvastam a történetedet. Nem én voltam a barátnő, de kísértetiesen hasonló a helyzet.

153. Gilaggi
2007. márc. 20. 16:09
Érdekes szituáció.Mintha magamra ismernék a barátnő személyében.Csak nem???
152. bige (válaszként erre: 151. - D@nu)
2007. márc. 20. 16:08

igen. persze. hál' Istennek soha, egyetlen percre sem gondoltam azt, hogy miért is lett.

persze, már nem bánom régóta, sőt....de azért nem könnyű megemészteni, hogy csonka családban nőnek fel a gyerekek.

nehéz pár év volt, de túléltük.

151. d@nu (válaszként erre: 150. - Bige)
2007. márc. 20. 15:59

És megbántad? :) Azt biztosan megbántad volna, ha félreáll az a másik nő és Te a pároddal maradsz. Többé nem bíztál volna meg benne és mindig attól féltél volna, hogy újra megcsal. A vége valószínűleg ugyanez lett volna, csak közben talán elmúlt volna néhány év.

Abban viszont nagyon is igazad van, hogy csúnya dolog volt úgy gyermeket vállalnia veled, hogy eközben más ágyában töltötte a szabad perceit. De nézd a másik oldalát, született egy gyermeked! :)

150. bige (válaszként erre: 136. - D@nu)
2007. márc. 20. 15:51

egy percig sem hivatkoztam a terhességemre, holott úgy lettem terhes, hogy már megvolta barátnő. azt még nem mondtam, hyog tudatosan készült a gyerek!!!! nem véletlenül "maradtam úgy". azért úgy gondolom, hogy tisztességesebb lett volna szólni.

mégis azonnal menni akartam. az exem marasztalt, és én buta maradtam a szülésig. hátha változik valami...szülés után költöztem el.

149. Gilaggi
2007. márc. 20. 15:44
én is tudtam :)
148. d@nu (válaszként erre: 152. - Hlivi)
2007. márc. 20. 15:43
én tudtam, mint ahogy szerintem majdnem mindenki :)
2007. márc. 20. 14:26
A félreértések elkerülése végett,az adatlapomon megjelölttel ellentétben,én is nő vagyok. :)
146. d@nu (válaszként erre: 142. - E71af41436)
2007. márc. 20. 14:05
Hát ez a hozzászólásod a 124-essel együtt az igazi gyöngyszem! :)))))))
145. d@nu (válaszként erre: 143. - Icus)
2007. márc. 20. 14:02
Nem, három. A házaspár mindkét tagja és a "gaz csábító" is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook