Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nős pasikkal lenni fórum

Nős pasikkal lenni (beszélgetős fórum)


144. d@nu (válaszként erre: 141. - Icus)
2007. márc. 20. 14:01
Ahhoz érzelmi sivatagnak kell odabent lenni, hogy "stílusos" tudjon maradni az ember...
143. Icus (válaszként erre: 142. - E71af41436)
2007. márc. 20. 13:59

Miért, bunkoznánk le azért, mert elmondtad a véleményedet. Elég erőteljesen kifejtetted a véleményed, ennyi, azért mert erős indulatokat vált ki belőled ez a téma, nem bizos, hogy bunkó vagy.


De, látod, te is a nőt hibáztatod, már előre. :"aki a családom nyugalmába mászott". Pedig ehez a "játékhoz" két ember kell!!

2007. márc. 20. 13:49

Ezek szavak voltak.Amiket én elég komolyan így is gondolok! Le lehet emiatt akár bunkózni is. De én az alpári beszéd és a házasságtörő között az előbbit választom.

És ha egyszer (bár tudom,hogy ez lehetetlen,de itt sokak megnyugvására ezt mondom)az én uram is félrelép,elsőnek az uramat verem agybafőbe,majd a nőt,aki a családom nyugalmába mászott.És azt a véleményemet/tettemet is vállalni fogom!!!

141. Icus
2007. márc. 20. 13:44
Igen, ebben van valami, mármint abban, hogy nem válogatja meg az ember a szavait, ha valami miatt háborog. Vagy legalábbis kevés az olyan ember aki ilyenkor is stilusos tud maradni.
140. d@nu (válaszként erre: 139. - Icus)
2007. márc. 20. 13:20

Az embereknek van egy saját értékítéletük. Eldöntik, számukra mi a jó vagy a rossz, vagy mi az, ami még elfogadható. Aki különbnek tartja magát más embereknél, az a saját értékítélete szerint különb a többiektől.

A többi ember pedig bizonyos dolgokban egyetért ezzel az emberrel, másokban nem.


Egyébként a fórum igen, azért van, hogy elmondd a véleményedet, de ezt meg lehet tenni pártatlanul is. Van olyan fórum, ahol úgy szólsz hozzá, hogy kívül maradsz, van ahol jobban belemélyedsz egy témába. És igen, minden ember érző lény, de ez arra is vonatkozik, aki esetleg közönségesebben foglamaz. Vannak olyan dolgok, amik a Te lelkedet is háborgatják, olyankor úgy gondolom, Te sem biztos, hogy megválogatod a szavaidat.

139. Icus (válaszként erre: 138. - D@nu)
2007. márc. 20. 11:59
Igen, de ha megtartom a véleményemet, akkor minek a fórum? Ha valaki valamit másképpen gondol, mint én, miért kell ezért közönségesnek lenni és sértegetni. Az hogy ki hogy fogalmaz, az tényleg mindenkinek a magánügye, addig, amig le nem írja, vagy hangosan ki nem mondja, úgy hogy ezzel másikat kellő képpen megsérti. Azért mert valaki egy nős pasinak a szeretője, attól ő még érző ember. Itt a fórumon, névtelenül, arctalanul elmondja, mert úgy gondolja azért van ez a fórum , hogy ezt megtehesse. És ekkor jönnek a mindenki felett álló szent életű emberek és szabályosan megkövezik. Nem a véleményüket mndják el disztingváltan, hanem köpködnek, mocskolódnak. Vajon ezek az emberek miért tartják magukat különbnek bárkinél is?
138. d@nu (válaszként erre: 137. - Icus)
2007. márc. 20. 11:39

Igen, mindenki maga dönti el, milyen életet akar élni, mit vesz be a gyomra, vagy mit nem.

Mint ahogy pártatlanul is lehet fogalmazni anélkül, hogy elmondanánk a saját véleményünket - mert az azért van.. ugye.. mindenkinek -, és el is lehet azt a véleményt mondani, erről szólna ez a fórum.

Az, hogy ki hogyan fogalmaz, mindenki magánügye, erről is elmondhatod a véleményedet, de meg is tarthatod magadnak. :)

137. Icus (válaszként erre: 136. - D@nu)
2007. márc. 20. 10:46

Küzdeni nem érdemes, de ha szerelmes vagy nem gondolkozol józanul. Ha, nem vagy szerelmes, akkor meg önző és/vagy gyáva vagy, hogy nem mersz kilépni egy ilyen kapcsolatból. És akkor vajon mitől vagy te különb bárkinél is.


Ragozni lehet ezt a témát, fikázni is lehet bárkit, sőt le ribancozni, de ez akkor is az ő élete marad és mindenki úgy él ahogy tud. Mindenki saját maga dönt, mivel elégszik vagy nem elégszik meg az élete során.

136. d@nu (válaszként erre: 133. - Bige)
2007. márc. 20. 10:26

Egyetértek Veled abban, hogy a kapcsolatban két ember van és abban, ha az egyik félrelép, mindkét félnek 50% a hibája.

Az önzőség kérdését már nem ilyen könnyű eldönteni - pártatlanul nézve: önző a másik nő, ha nem áll félre, holott Te terhes vagy, de önző vagy Te is, hiszen a terhességedre hivatkozva a szerelmük útjában állsz. Mindenki a saját problémáját érzi valósnak és igaznak, ÉN szenvedek, ÉN kínlódok, ha elhagynak, ÉN vagyok a megcsalt. De vajon érdemes küzdeni egy olyan társért, aki egyszer már megcsalt, aki már nem is társ igazán?

2007. márc. 20. 09:09

Azt gondoltam,hogy itt ellehet mondani kivel mi történt és melyik oldalom állt.

Érdekes,hogy éppen a férfiak fikázák a nöket.Pedig ök sem különbek.

Én lettem elhagyva.Terhesen.Azóta újra férjhez mentem egy elvált pasihoz.Mert ott a hölgyemény ment félre.

Lehet,hogy jobb is,hogy igy történt.Én megtaláltam életem párját.Azótta a két másik ember is.Szerintem ez igy teljesen rendben van.

"Akkor szeretünk igazán valakit ha eltudjuk engedni..."

134. Icus (válaszként erre: 131. - Dab7bf5054)
2007. márc. 20. 08:47
Miért költöztetek el az ország túlvégébe? Miért maradtál vele, és ha tíz évbe telt a rendbejöveteled, milyen tíz év volt az? Nem értelek, mi jó van, volt a kapcsolatotokban, amiért nem bántad meg, hogy vele maradtál? Vagy inkább ő maradt veled?
133. bige
2007. márc. 20. 08:40

én a másik oldalon álltam 13 évvel ezelőtt. én voltam a megcsalt. Amikor megtudtam a történetet már 3 hónapos terhes voltam 2. lányommal. Senkinek nem kívánom azt a babavárást, amikor végignéztem hogyan megy a férjem nap mint nap randira.

Nekem ez bőven elég volt ahhoz, hogy ne tegyem meg senkivel ugyanazt, amit velem tettek.

Én senkit nem ítélek el, mert valóban "soha ne mondd azt, hogy soha", de én nem okoznék másnak fájdalmat. Sem feleségnek, sem a gyereknek. Abban viszont biztos vagyok, hogy olyan férfiben nem bíznék meg, aki otthon hazudik a feleségének. Ha egyszer megteszi miért ne hazudna aztán nekem is?

Az meg oltári nagy tévedés, vagyis inkább önigazolásra való próbálkozás, bizonyítványmagyarázás, hogy ha valaki az otthon ülő asszonyra hárítja a felelősséget. ugyanúgy, ahogy a házasság, annak a fenntartása, vagy felbomlása is 2 emberen múlik. az a férfi, aki azt hírdeti, hogy a feleségétől otthon nem kapja meg, amit akar - valószínűleg nem nyújt otthon semmit. nevetőgörcsöt kapok az "önhibáján kívül elvált " pasiktól.

Én a lányaimnak is azt mondtam, hogy 50%-t vállalom a dolognak abban, hogy az édesapjuk eljutott odáig, hogy elfogadta a felajánlkozást.

A nőről ne beszéljünk, aki nem állt félre akkor sem, mikor megtudta, hogy terhes vagyok.

Nagyon sokszor felmerül bennem a kérdés, hogy hol van az a határ, amikor az ember még lehet önző, és nem kell a másikra tekintettel lennie, és hol kezdődik a felelősség a másik iránt.

132. banyoka
2007. márc. 20. 07:44
Azt gondolom,hogy a lónak is 4 lába van mégis megbotlik,mindkét fél életében jöhet a egy másik aki megdobogtatja a szivet,sőt megbolonditja az agyat.De ez nem feltétlenül jelenti azt ,hogy szét kell esnie a családnak.Adni kell egy esélyt egy alkalmat,aztán ennyi volt.Más kérdés ha szerelem is alakul ki közben,de akkoris először meg kell próbálni lezárni a kalandot,ha nem sikerül akkor ugyis más lesz a döntés!hűség?igen szépen hangzik ,csak ritka a mai világban!az ösztönöket féken lehet tartani ugyan,de emberek vagyunk,nem csak a nős pasiknak vannak vágyaik gondoljunk bele hanem a nőknek ugyanugy!Nem szabad 100%ban biztonak lenni abban hogy a mi párunk a hűség mintaképe!hajlamosak vagyunk hinni!Tisztelet a kivételnek!
131. dab7bf5054 (válaszként erre: 129. - 80ASIQ)
2007. márc. 20. 07:22
Sziasztok! Végig olvastam az összes hozzászólást. Azt gondoltam egy értelmes együtt-gondolkodás, beszélgetés lesz, de ez egy eldurvult köpködős topic lett. Szomorú. Egymás pocskondiázásával maximum pillanatnyi dühötöket tudjátok kiereszteni. kinek és mire jó ez?Nem gondolom hogy erre a kérdésre mindenek felett álló értékítéletet lehetne mondani. 23 éve élek a párommal, ez első évek egyikében tudtam meg hogy félrelépett, nem is akárhogy, egy nap szültem a "kedvessel". Az összeomlást nem részletezem. Elköltöztünk ország túlvégébe,egzisztenciát újrakezdeni, stb., így is évtizeden túl telt a rendbejövetelem. Felneveltük saját szép gyermekeinket, súrlódások vannak, a bizalom érdekes dolog, már máshogy ítélem a dolgokat. Nem bántam meg hogy maradtam, de időnként én is szaladok a 3. elől, aki persze nem független, de ez a koromban majdnem természetes. MÁrmint hogy a korosztályunk kapcsolatban él. Ha mégis elkerülhetetlen, akkor is igyexem páromat nem megalázni.
130. 'szti (válaszként erre: 124. - Hlivi)
2007. márc. 20. 06:43
háááát, ha pitz szerelme egy férjes asszony lenne, az igen-igen érdekes mutatvány volna
129. 80ASIQ (válaszként erre: 128. - 80ASIQ)
2007. márc. 19. 23:38

Utólagos beszúrás:


...meg kialakult egszisztencia, ott nem megy a válás csak úgy ripsz-ropszra ! A statiszta...

128. 80ASIQ
2007. márc. 19. 23:36

Az érzések nem mindíg racionálisak. Bele lehet szerelmesedni férjes asszonyba és nős férfibe is. Ez az érzés viszonzásra is találhat és megtörténik a házasságtörés. Pláne persze, ha otthon sem minden 100 %-os. Ha már feltélen hibást kell keresni akkor a párban lévő a hibásabb, nem az egyedülálló harmadik. Nem kell mindíg egyből a válásra gondolni, ha egyébként szeretik egymást, hiszen ahol már gyerek(ek) vannak, meg kialakult egszisztencia! A statiszta szerint a nős férfiak fele, a férfis nők harmada csalja meg a párját. Szerencsés az aki le tud egy életet élni úgy, hogy nem kíván meg mást a párján kívül. Kevésbé szerencsés az aki megkívánja, de elfojtja érzéseit. (Jó, hogy elfojtja? Nem vagyok bene biztos!) Aztán a harmadik eset az, ahol kihasználja az alkalmat az ember. Ez a problémás eset.

Ne veszekedjetek! Mi értelme?

127. d@nu (válaszként erre: 122. - E71af41436)
2007. márc. 19. 23:26
:)))
126. e71af41436 (válaszként erre: 125. - Lizus0103)
2007. márc. 19. 23:09
nyugodjmeg,az ilyen pasikról is megvan a véeményem. és nem kedvesebb az sem ....
125. Lizus0103 (válaszként erre: 124. - E71af41436)
2007. márc. 19. 23:06
De ha nőnek ennyi elég akkor szerintem inkább a férfi szégyellje magát, főleg ha a felesége mindent megad neki ő meg mással ...
124. e71af41436 (válaszként erre: 123. - Lizus0103)
2007. márc. 19. 22:55

ezzel egyet is értek,csak a fórum cíyme az,hogy nős pasikkal lenni. tehát én erre írtam véleményt.

van egy olyan topic,ami- kifejezetten ki a hibás a félrelépéseknél címmel-pont ezzel foglalkozik. oda is írtam véleményt.

123. Lizus0103 (válaszként erre: 121. - E71af41436)
2007. márc. 19. 22:48
Szerintem a családszétzúzás nem a harmadikon múlik, inkábba házas félen. Mert ugye ha ő nem akarja akkor nem lesz semmi, és neki kell tudnia hogy mit tesz ezzel kockára.
2007. márc. 19. 22:47

ööööö....izéééé....pké :DDDDDDDDD

bár akkor megigérem,le is hányom magam......

121. e71af41436 (válaszként erre: 122. - Hlivi)
2007. márc. 19. 22:27
ha az a korral haladás,hogy szemet kell hunyni a családszétzúzás felett,akkor tudod mit? én maradok ilyen régimódi. valószínűleg sosem lesz olyan eset,amikor egy ilyen fórumban kell az ilyen jellegű "ÉLMÉNYEIMET" leírni. egyébként a senki nem kíváncsira pedig csak annyit jegyeznék meg,hogy azok nem kíváncsiak,akik voltak már hasonló cipőben. Ugyanis aki tisztességes,az maximálisan egyetért velem. Persze abban igazad van,hogy durván fogalmaztam,mert jogosan leribancozok idegeneket.hogy jól tudj aludni,le is köpöm magam helyetted. de egyet azért kívánok neked! legyen szerencséd egy olyan tisztességtelen harmadikhoz,aki nem nézi a családot/családod.kíváncsi vagyok,akkor te minek fogod nevezni az ilyen "szentéletűt".vagy esetleg megsimogatod a buksiját?????
2007. márc. 19. 14:59
Amikor megismerkedtünk, neki még volt felesége. Nem éltek együtt már 5 éve, de még a nevük közös volt. Mikorra megtudtam, már szerelmes voltam bele nagyon. Nem érdekelt semmi, csak hogy vele lehessek. Nem én "vettem el" tőle, már rég elromlott minden, mire én a közelébe sodródtam. Akkor sokat gondolkodtam ezen, és ma már példákat is látok egyre több felé, hogy bár a pár már külön él, a nevük még közös és mindkettőnek új élete van egy másik fél oldalán.
119. banyoka
2007. márc. 19. 08:03
Én azt kérdezem, hogy annakidején én már elvált voltam, szabad és független.Megismerkedtem egy nős pasival én nem akartam tőle semmit,ő viszont igen,kinek kell ilyenkor nemet mondani,hiszen én bármit megtehetek,egyedül voltam,nem neki kéne gondolkodnia?Lehet egy ilyen kapcsolat valami plusszt ad a házas félnek?Szerintem kettőn áll a vásár,ha otthon oké minden minek másik,ha pedig félremegy akkor valami ott nincs rendben!Nemcsak a nők hibáznak!
2007. márc. 19. 07:12

A fórum címe: Nős pasikkal lenni


Vállalom,hogy közönséges vagyok(ahogy az előző megnyilvánulásodnál Te is) de az ilyen nőket-legyen öreg,fiatal,férjes,hajadon-le tudnám köpni.

117. c8abec8c04 (válaszként erre: 116. - E71af41436)
2007. márc. 18. 23:27
nem hinném, hogy reakció nélkül képes lenne olvasgatni. Nem az a fajta... :))
116. e71af41436 (válaszként erre: 115. - C8abec8c04)
2007. márc. 18. 23:21
nyugodj meg,lehet hogy töröltette magát,de azért olvasni még visszajárhat...
115. c8abec8c04 (válaszként erre: 114. - E71af41436)
2007. márc. 18. 23:15
már rég nincs itt a hölgyemény......

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook