Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Normális, hogy az új szavakban csak a magánhangzókat ejti? fórum

Normális, hogy az új szavakban csak a magánhangzókat ejti? (tudásbázis kérdés)


8. Pen80 (válaszként erre: 7. - Orsibigyu)
2012. okt. 15. 09:36
Én nem ismerek olyat, aki így tanult. Ettől még nem biztos, hogy gond van. De szerintem az anyai megérzés az anyai megérzés.
2012. okt. 15. 09:35
Koszonom a valaszokat. Ma meg is latogatom. Mert eddig anyosom nyugtatgatott, mert a csaladban sokan kezdtek keson beszelni. De ez nekem fura. Lehet nincs baj, de inkabb megkerdem. Szoval senki nem tud megnyugtatni, hogy ez igy mukodik, igy tanulnak beszelni? Inkabb biztosra megyek.
2012. okt. 15. 09:20
Szerintem érdemes lenne egy hallásvizsgálatot csináltatni, kérdezd meg a védőnőt.
2012. okt. 15. 09:08
Komoly oka is lehet, keress meg egy szakembert!
4. Pen80 (válaszként erre: 1. - Orsibigyu)
2012. okt. 15. 08:58
Nekem furcsa, még nem hallottam ilyet. Én megkérdezném szakembertől.
2012. okt. 15. 08:55
Nem normális!!!!!!!!!!!!
2012. okt. 15. 08:01
Persze, normális még ennyi idősen. Ne aggódj.
2012. okt. 15. 07:43
Fiam 2 eves lesz novemberben. Kb 80 szot hasznal a mindennapokban, es vannak uj szavak is mindig amikben csak a maganhangzokat ejti, max meg egy h hangot: pl azt mondja, hogy papa de ha mondom neki mondja papagaj ugy ejti, hogy hahaha' ,. Miert van hogy azt ki tudja ejteni, de az uj szot nem? Lehet normalis, de meg sohasem figyeltem meg hogy tanulnak beszelni mas gyerekek. Nem tudom van okom aggodalomra? Es kerlek ilyet ne irjatok, hogy xy 3- 4 evesen tanult beszelni, mert nem ez a kerdes mikor, hanem hogyan.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook