Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Normális az ilyen menzesz ennyire vastag méhnyálkahártyánál? fórum

Normális az ilyen menzesz ennyire vastag méhnyálkahártyánál? (beszélgetős fórum)


8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - C9155193c4)
2022. márc. 13. 16:25
10.3mm körüli nálam a normál vastagság menzesz előtt és 5-6 napig vérzek. És semmi gond vele. 2 év meddosegibe járás alatt ha lett volna ezzel gond, úgy gondolom,már észrevették volna.
2022. márc. 13. 16:23

Nyilván azért kell meddőségibe járnom,mert van problémám. Két féle magzatkori genetikai mutációm is van ami miatt nem tudok spontán teherbe esni.

De nem ez volt a kérdés. Mivel alapból 32-33-34 napos ciklusaim vannak így orvos szerint is oké,ha 10mm a mehnyalkahartyam mikor megjön. Egyébként nincs PCOS-esem.

Most valamiert ilyen vastag lett a nyálkahártyàm ,de megjött és endometriózisom sincs.

Azért köszi aki válaszolt érdemben.

Szép hétvégét, sziasztok!

6. 5236d12e25 (válaszként erre: 5. - C9155193c4)
2022. márc. 13. 12:46

Nem is mondtam azt, hogy neki ez van.

Hanem, hogy van valami alap problémája, és meddőségibe jár.

5. c9155193c4 (válaszként erre: 4. - 5236d12e25)
2022. márc. 13. 12:07

A számot figyeltem csak. Sokan fölöslegesen szaporítják a szót, írtam is már több helyen, hogy inkább a lényegre koncentráljunk.

Neki nem biztos PCOS okozta, endometriózis is lehetett az.

4. 5236d12e25 (válaszként erre: 2. - C9155193c4)
2022. márc. 13. 11:36

Meddőségibe jár hahó 🙄

Amúgy meg nekem sem folyamatos a vérzés, helyette sokszor iszonyat darabos vagy ömlik, de úgy, hogy az extra extra tampon fél órát se bír, aztán mellé elnyújtott pecsételés..és hopp pcos+ ir vagyok.

3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 13. 11:19
Szerintem nincs ezzel gond. De ha gondolod majd említsd meg az orvosodnak.
2022. márc. 13. 11:18
Ha 8 mm-nél vastagabb, akkor baj van. Ha 10 fölötti, folyamatos a vérzés. Nem akarlak továbbiakban ijesztgetni, menj nőgyógyászhoz.
2022. márc. 13. 10:47

Sziasztok.

Meddőségibe járok,azért tudom,milyen vastagságú a mehnyalkahartyam,mielőtt valaki belekötne ebbe 🙂.

Mielőtt megjött ,egy nappal volt 11.9mm és mikor megjött aznap éjjel és délelőtt enyhén görcsölgetett a hasam meg picit erősebben vérzett,de a vékonyabb nyálkahàrtyànàl máskor volt hogy sokkal jobban véreztem (alapból amúgy nem erős a vérzésem). Mikor pisilni mentem vagy fürödtem akkor jöttek ki (bocsi,de hát nők vagyunk) nagyobb nyálkahártya darabok, de tegnap, a menzeszem második napján itthon elég bolt a vastagabb tisztasági betét,azon is vagy volt vagy nem vér. nem tudok vajon így mennyire tisztulok ki,azt hittam, majd a falat kaparom ilyen vastagságnal ha megjön.

Nektek volt már ilyen,hogy tudtátok, hogy ennyire vastag a méhnyàlkahàrtyàtok és mégis csak " vérezgetés" volt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook