Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nokia n8 telója kinek van? fórum

Nokia n8 telója kinek van? (beszélgetős fórum)


6. c0066c35a1 (válaszként erre: 5. - Chajnalka)
2011. dec. 27. 12:33

Az aksi attol fugg... ha sokat netezel, mailezel vele, gps stb akkor egy nap :D


uzenetkozpont stb nem tudok segiteni, mert a mienk angol, igy itt mas, neki minden be volt allitva automatikusan es ment is.

2011. dec. 27. 09:24
sziasztok hát és karácsonyra kaptam páromtol,de kész káosz nekem:)mi az ami levonhat pénzt?,nemtudok sms-t küldeni pedig bevan állitva központ meg száma is,mindig fellép a t-mobil wapra,és van hogy telozni se tudok,csak ha van wlan kapcsolat,de sms sehogy se megy!meg csak fog pénz kártyámrol!jah és mégegy,mennyit kell tölteni az első időkben,és medig birja az akksi!bocsi a sok kérdést!
4. c0066c35a1 (válaszként erre: 2. - 468d309c35)
2011. dec. 27. 09:16
A navit o beallitotta sajat hanggal, azzal szerencsere nem volt baja. :) Viszont vezetes kozben rohogogorcsot kapunk a szovegtol :D
2011. dec. 27. 09:15

A ferjemnek az van, tokeletesen mukszik. MAR :) De sajnos 3x volt cserelve, mert allandoan lefagyott a kameraja.


Viszont ez a negyedik mar tokeletes. Annyira, hogy amikor kaphatott volna egy Iphone-t ajandekba, nem kellett neki.

2011. dec. 27. 09:13

Nekem az van és eddig nagyon elégedett voltam vele.

1 negatívum van per pill a navinak a legutóbbi frissítésével valamit nagyon el gyurcsányoltak. A használhatósága a szoftvernek kategóriákat csökkent. minden más viszont szuperul müködik a kamera valami eszméletlen jó benne, operával a netezés is jó. Én összeségében elégedett vagyok a készülékkel.

2011. dec. 27. 08:58
Segítséget szeretnék kérni teloval kapcsolatban és minden pozitív és negatív véleményt várok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook