Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nők akik szoktak tippmixelni fórum

Nők akik szoktak tippmixelni (beszélgetős fórum)


2012. jún. 20. 21:06

holnap:

Cseh-Portugál

elsö félidö:döntetlen

2012. jún. 20. 21:06
:)
2012. jún. 15. 16:46

:)ma angolok nyernek...

:D

5. bumburka (válaszként erre: 1. - N.beja)
2009. okt. 25. 14:34

Férjem és én is imádjuk a foci meccseket.Kiemelten a spanyol és az olasz meccseket.!!!!!!!!

Általában az adott mérkőzésekre,a fogadási idő végén adjuk meg a tippeket,mert addig szóba jöhet sérülés,egyebek.Akkor mindjárt módosulnak az esélyek!;)

2009. okt. 25. 14:27
Szerintem egyáltalán nem gáz:) Akkor is csak néznek nagyokat, amikor nyer az emberlánya:D Nekem a párom is szokott játszani. Néha én jobban állok, mint Ő. Múltkor is nyertem és mondtam a párom haverjának, hogy mutatok Neked egy nyerőt:) Majd leesett az álla:) Én élvezem:)
2009. okt. 25. 09:58
Barátom minden 7végén játszik és akkor szoktam én is csinálni.Megirjuk ö viszi a lottózóba.De volt már rá példa h hétközbe akartam fogadni és bementem és ott csináltam meg.Hááát a hapik elég furcsán néztek rám. Tiszta gááz. Pedig volt már rá példa többször h jobban képbe voltam egy egy bajnokság kapcsán mint egy férfi
2009. okt. 25. 09:02

Szia!

Én is szoktam tippmixelni, leginkább VB és EB és BL alatt, de néha csak úgy is:) Én is kis tétekkel játszom!:)

2009. okt. 25. 08:52

Sziasztok!Én alapjáraton imádom nézni a foci meccseket a párommal.Ö szoktatott rá a tippmixelésre ugy izgalmasabb a meccset is nézni.Nem nagy pénzekbe 200-500 forintos tétekbe.

Vannak itt még ilyen csajok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook