Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nők 40 korkedvezményes nyugdíj fórum

Nők 40 korkedvezményes nyugdíj (beszélgetős fórum)

46. Főnix3 (válaszként erre: 45. - Turesz)
2023. júl. 13. 11:09
Csináld! 🤣
45. turesz
2023. júl. 13. 11:07
Amúgy érdemes ezt az ügyet ügyédekkel esetleg nemzetközi szintre emeli? Hága, Strasbourg stb?
44. Főnix3 (válaszként erre: 37. - Kacsahercegno)
2023. júl. 13. 10:59
Én is megnéztem! 🤣
43. gigi> (válaszként erre: 1. - Turesz)
2023. júl. 13. 10:59
Alapíts családot villám gyorsan. Legyen gyorsan két gyereketek. Dolgozz látástól, vakulásig és mikor haza mész segits az asszonynak a házi munkában. Éjjelente legyél te ébren mikor a gyerek nem alszik, és vidd orvoshoz mikor beteg.Játsz is vele, mert a gyerek szeret játszani. Majd ha ebbe bele jutsz, nem lesz időd ilyeneken gondolkozni. Örülni fogsz ha luk lesz a s.. en. És örülni fogsz ha az asszony nem hagy ott az idióta gondolkodás módodért! Sok sikert!
42. Főnix3 (válaszként erre: 36. - Turesz)
2023. júl. 13. 10:58

Mekkora baromságokat beszélsz! Ugyan azért a munkáért keressen többet egy faszi? Azt megértem, hogy egy kőműves, burkoló legyen megfizetve, de ne legyen már alul fizetve egy nő!

Mi bajod van neked egyébként? Többet keres a csajod?

41. ab443a467a (válaszként erre: 31. - Semleges)
2023. júl. 13. 10:52
Barátnője sincs. És nem is lesz ilyen mentalitással.
40. Kacsahercegno (válaszként erre: 39. - Kacsahercegno)
2023. júl. 13. 10:51
És igen, szándékosan eltúloztam, dehát te is olyan túlzó baromságokat írsz, hogy az valami hihetetlen 😂
39. Kacsahercegno (válaszként erre: 36. - Turesz)
2023. júl. 13. 10:49

Te azt vágod, hogy az elmúlt pár évtizedet leszámítva a nők szarba se voltak véve?? Nem dolgozhattak, nem szavazhattak, és igen, törvényben volt rögzítve. Emiatt indult az ún. feminista mozgalom. Ami nem, nem arról szól hogy nyomjuk le a férfiakat, hanem arról hogy a nőknek is egyenlő jogaik legyenek.


Arról nem beszélve, hogy a nők a gyerekvállalással jelenleg pár évre esnek ki a munkából. Próbáld már ki, hogy feleségül veszel egy nőt, aki EGYÁLTALÁN nem dolgozik, és szül 2 gyereket, te meg akkor tartsd el őket... Ja, az már nem lenne olyan jó...

38. unom (válaszként erre: 36. - Turesz)
2023. júl. 13. 10:47
Mikor néztél rá utoljára a naptárra? 😃
37. Kacsahercegno (válaszként erre: 35. - Semleges)
2023. júl. 13. 10:44
Végülis a korábbi fórumai alapján 2018-ban volt 30, most 39, akkor ezzel a tempóval mindjárt nyugdíjba mehet. :DD Tudom, tudom, mindjárt megkapom hogy mennyire nincs életem hogy a régi fórumokat nézem vissza. De legalább nem megyek előbb nyugdíjba...
36. turesz
2023. júl. 13. 10:40
Kíváncsi lennék hogy milyen irigység lenne abból ha pl. jogszabályban rögzítenék hogy a férfi nemnek alapból magasabb jövedelem járna, az indok meg is lenne, ő a családfenntartó, ameddig otthon van a gyerekkel a nő addig a férfinak kell őket ellátni...
2023. júl. 13. 10:10

Turesz!


Jó helyre jöttél a nőket fikázni ba+:)


Szét fognak szedni. De aki ennyire stupid és korlátolt meg is érdemli.


Egyébként most mit csinálsz lógatod vagy keményen dolgozol?


Tanulj, dolgozz, szorgalmasan és menj el nyugdíjba mert összespórolod magadnak a rávalót.

Mindehhez a hozzáálláshoz hány éves vagy és mivel foglalkozol?

Miért érzem azt, hogy ezt nem fogjuk megtudni és troll vagy.

34. semleges (válaszként erre: 19. - Channa*)
2023. júl. 13. 10:05
És sok ilyen van sajnos:(
33. semleges (válaszként erre: 30. - Turesz)
2023. júl. 13. 10:03

Miért?


Én elfogok:)


Egyébként régen elmehettek 55 évesen, ma ráhúznak a nők, tudtad? Sőt, volt aki korábban egyéb okok miatt.


Te egy antiférfi vagy. Férfiatlan, rosszindulatú, irigy puhap.cs.


Még ha kimoderálják akkor is leírom.


És szégyelld magad.

32. Főnix3 (válaszként erre: 26. - Turesz)
2023. júl. 13. 10:03

Mindenki saját életének "kovácsa"!

Tégy azért hogy jobb legyen, ne itt sírdogálj!

31. semleges (válaszként erre: 8. - Channa*)
2023. júl. 13. 10:01
Nem érti mert h.lye, irigy és rosszindulatú. Nyilván őt nem anya szülte, nincs lánytestvére és nincs lány gyereke.
30. turesz (válaszként erre: 29. - Semleges)
2023. júl. 13. 10:01
Nem.....
29. semleges (válaszként erre: 1. - Turesz)
2023. júl. 13. 09:57
Anyád nem ment el a 40-el?
28. tumbo2 (válaszként erre: 2. - Channa*)
2023. júl. 13. 09:36
kemény mint a tarzan talpa.én ha választhattam volna,a császármetszést választom.mivel volt komoly hasműtétem,inkább az.a szülés közben kétszer ájultam el,majd úgy nyomták ki belőlem a gyereket,mert alig volt szívhangja,persze ebben senni újdonság nincs,régen egy gyúrótáblát tettek a nő hasára,úgy nyomták.
27. Kacsahercegno (válaszként erre: 26. - Turesz)
2023. júl. 13. 09:35
De mire mész ebben a helyzetben az igazságérzettel? Egy random fórmumon próbálsz embereket meggyőzni, ráadásul béna érvekkel. És ha mi egyetértenénk veled? Akkor sem változik az égvilágon semmi. Menj ki a szabadba, simogass meg egy kutyát, vagy nézz egy jó filmet... Vagy csatornázd be ezt az igazságérzetet valami olyan tevékenységbe, ami a hasznodra válik, mert ez nem fog.
26. turesz (válaszként erre: 23. - Főnix3)
2023. júl. 13. 09:30

Igazságérzetem van ez nem irigység...

1. szerintem a nők hátrányos helyzete a munkaerő piacon kezd csökkenni, a legtöbb főnök nő volt, lassan sokkal több a női vezető mint ferfi.

2. Inkább az egyenlőséget kéne erősíteni és nem diszkriminálni a nemeket.

3. Egyes férfi munkák nagyon nehezek .... pl. egy burkoló térdét megnézném 60 évesen....

25. Kacsahercegno (válaszként erre: 21. - Turesz)
2023. júl. 13. 09:26

Ezen annyira feleslegesen pattogsz, egyrészt szerintem sokkal nagyobb jelentőséget tulajdonítasz neki, mint amekkora valójában. Nem egy olyan hatalmas kedvezmény ez, azok mehetnek el jelentősen korábban nyugdíjba, akik már tizenévesen dolgoztak... Valószínű nincs felsőfokú végzettségük, és nem "kényelmes" magasan képzett munkaerőt igénylő állásuk volt... De te úgy írod ezeket mintha itt arról lenne szó hogy minden nő mekkora kedvezményeket kap....


Ráadásul nem tudsz rajta változtatni, a hőbörgéssel is csak stresszeled magad, aztán majd előbb meghalsz te is emiatt.

24. tumbo2 (válaszként erre: 20. - Channa*)
2023. júl. 13. 09:24
hát nem mondhatnám,hogy egészségesen,utálom a gyümölcsöt ,a zöldséget,bár néha már a húst is.mióta megroppant a csigolyám,a főorvos elbakkerolta a térdműtétemet,nehezen is mozgok,pedig előtte mennyire szerettem gyalogolni.
23. Főnix3 (válaszként erre: 21. - Turesz)
2023. júl. 13. 09:21

És nem vagy irigy mi?

Jó helyre jöttél, szét leszel szedve pár óra alatt ezért a gondolkodásmódért!

"negatív megkülönböztetés"

Te éppen mit csinálsz?

22. turesz (válaszként erre: 20. - Channa*)
2023. júl. 13. 09:18

Dehogynem a munkától is, rengeteg tanulmány kimutatta, hogy a stressz nagyon erősen hozzájárul a betegségek korai megjelenéséhez..

És a munkák többsége stresszel jár...

21. turesz (válaszként erre: 18. - Kacsahercegno)
2023. júl. 13. 09:15
Nem gondolnám hogy negatív megkülönböztetésre a megoldás egy újabb negatív megkülönböztetés
20. Channa* (válaszként erre: 17. - Turesz)
2023. júl. 13. 09:13

Ja, egyébként, te, mint férfi is élhetsz hosszú életet, mert nem a munkától halnak meg korábban a férfiak, hanem azért, mert isznak, dohányoznak, drogoznak, zabálnak és emellett fekszenek egy sörrel a hasukon a TV előtt.


Te, hogy élsz? Milyen az életviteled?

19. Channa* (válaszként erre: 17. - Turesz)
2023. júl. 13. 09:12

Az anyukám 40 évesen meghalt. 1 percig nem volt nyugdíjas. Még a közelében sem járt, hogy nyugdíjas lehessen. ráadásul ő még gyesen sem volt a gyerekeivel, mert akkor még nem volt gyes, azaz 23 év munkaviszonya volt, amikor meghalt és fizette a nyugdíjjárulékot is.


Ja, vendéglátós volt, azaz nem volt könnyű a melója a 3 gyerek mellett és még háztartást is vezetett.


Húúú, nagyon sokáig élt!

18. Kacsahercegno (válaszként erre: 17. - Turesz)
2023. júl. 13. 09:08
A férfiaknak általánosságban jobbak az elhelyezkedési lehetőségeik, többet keresnek, nem diszkriminálja őket a munkaerőpiac amiért gyereket vállalnak...
17. turesz
2023. júl. 13. 09:04
Épp ez az miért a nők kapják a korkedvezményes nyugdíjat amikor a nők tovább élnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook