Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Női lélek megértése fórum

Női lélek megértése (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

19. aeb0378846 (válaszként erre: 16. - Katácskák)
2011. márc. 22. 12:15
Qk vettek rá, hogy ennyire furán használd az ő-t.Hol születtél, és tanultál irni, vagy ez csak trendi?Akkor le vagyok maradva, ha sima butaság akkor meg minek?
2011. márc. 22. 11:32
Erre a legjobb sztem: "Ne próbálj megérteni csak szeress!"
2010. jan. 16. 21:36
Néha én sem értem magamat!4 @:-S
16. katácskák (válaszként erre: 7. - Kisgé)
2008. szept. 28. 03:34
Megkérdezném: kitQl hallottad? Mert én úgy olvastam egy psziho doki tollából Qk mondják, illetve gondolják ugyanezt Rólunk..
2008. jún. 26. 10:38
Régen max apám vett nekem nőnapra virágot. Akkor is egy-egy szálat. Szóval nem kicsit taglózott le, mikor pasim a 20. szülinapomon egy 20 szálas vörösrózsa csokorral lepett meg. Mondjuk egy könyvnek is örültem volna, de ez akkor is nagyon romantikus gesztus volt tőle :)
14. nefis (válaszként erre: 10. - 4726e582cf)
2006. jún. 9. 10:53

Én sem szeretem a standard ajándékokat, aminek állítólag minden nő örül...és a vörösrózsától kapok hányingert, ha meglátom!:))))


Legutóbb a csokit egy "magrólvetett" saját kézzel ültetett datolyapálma kíséretében kaptam meg. A csokit azért, mert már több órája nem ettem, és szóltam telefonon neki, hogy kilyukad a gyomrom... és egyáltalán nem alkalom miatt kaptam egyiket sem, hanem csakúgy!


És azt is tudja az illető, ha vörösrózsával próbálkozik nálam, akkor addig csapkodom azt a szerencsétlen virágot a fejéhez, amíg el nem fogy...

kb. ennyire szeretem a sablonokat!:)))

13. 4726e582cf (válaszként erre: 12. - 'szti)
2006. jún. 7. 15:45
Aham, így valahogy :).
12. 'szti (válaszként erre: 10. - 4726e582cf)
2006. jún. 7. 15:09
A virág és édesség stíndard ajándék, nem igényel gondolkodást. Én mindkettőt szeretem, így jöhetnek, de való igaz, hogy vmi olyan, amin látszik hogy törte a fejét minek is örülnék, az az igazi.
11. zazuka (válaszként erre: 10. - 4726e582cf)
2006. jún. 7. 15:04

"A nő maga egy titok, néha még magának is!"...


Na igen! És mindezek ellenére balhézunk a pasikkal, hogy miért nem ismernek ki minket.

10. 4726e582cf (válaszként erre: 6. - Nefis)
2006. jún. 7. 10:50

Hm, személy szerint semmilyen ajándéknak nem bírok örülni. Hányok a vágott virágtól, a tehénségem ellenére tapintatlanul csoki-hozástól... Más fajta ajándékoknak szoktam örülni, amik tényleg nem alkalom miatt szerződnek be, hanem mert rám gondolt. Ne legyen erőltetett, mert pl a virág, ékszer, miegymás, csoki ajándékozás... ötlettelen, felületes, számomra értéktelen. Viszont egy blokkból hajtogatott két kéményes gőzhajó... Nahát az mekkora kincs bír lenni, és ezerszer jobban örülök neki, mint bármi másnak - feltéve, ha Tőle van ugye :).


Ez jó: "A nő maga egy titok, néha még magának is!"... hát ez tényleg találó.

9. kisgé (válaszként erre: 8. - 549be03e80)
2006. jún. 7. 10:17

Mármint melyik részét?:))

Egy ismerősömmel beszélgettem, aki pasi és úő mondta, hogy sok ismerőse agyal és gondolkodik és ez nem csak a nők sajátossága.:)))) Amúgy én már néha képes vagyok nem agyalni és leegyszerűsíteni a dolgokat!:))))

8. 549be03e80 (válaszként erre: 7. - Kisgé)
2006. jún. 7. 08:43
Ezt honnet szedted kisge,ha nem vagyok windisgretz?
2006. jún. 6. 16:31
Új infóm van csajok, a férfiak is agyalnak és bonyolultan gondolkodnak. Tegnap hallottam, ez jó hír, mert akkor van ilyen is! Szerintem ez a cikk ép a férfi megközelítés: SZEX. Persze, nagyon különbözünk, de ezért kell a nőnek a férfi és a férfinak a nő!:)))
2006. jún. 6. 16:20

Szerintem sem a virág és egyéb sablonok a nyerők... legalábbis nálam...:)Én már attól a nyakába ugrottam az egyik nagyon kedves ismerősömnek (Ő a kiszemelet "áldozat", részemről:)))), mert egy csokival lepett meg, mikor találkoztunk...a lényeg az, hogy szívből jöjjön egy ajándék:)

Ha nem is akar a másik semmivel előhozakodni, akkor azt egy csaj leírja a listájáról.

És minket megérteni egy férfinak?...hát ez kedves, főleg, ha próbálkozik vele az erősebbik nem képviselője->akkor már jó helyen keresgél, mert az a fontos a számára, hogy mit érezhet a másik iránta.

További jó próbálkozást srácok, hajrá!

A nő maga egy titok, néha még magának is!...:))))

2006. jún. 5. 17:58
A nő eredendően legyen fifikás! Nem szabad, hogy a férfi megérezze, nincs kiért küzdenie.A férfiak eredendően vadászatra vannak bekódolva.Ha nálad már mindent elért és hagyod, hogy érted már semmit nem kell tennie akkor nem küzd tovább és tovább vadászik.Mondom: NŐI FIFIKA!!! Nem veszekedés,nem hiszti hanem kitartasz a határozott véleményed mellett és ha hideg vagy langyossá válik a levegő akkor forrósitsd fel!
4. 4726e582cf (válaszként erre: 2. - Angyalszemek)
2006. jún. 3. 17:51

Én is így gondolom, hogy nem a virág, csoki, vacsora, drága cuccok a lényegesek egy nő számára. SŐT, én rühellem ezeket. Figyeljen oda a nőre a férfi, érezze a rezdüléseit, kitalálja a kimondatlan kívánságait stb.


Vagy, még érdekesebbet mondok (valahol hallottam). A férfi nem érti a nőt, de ha a férfi megérti a nőt, máris nem lesz vonzó számára, és elkezdni nem érteni a férfit... aki meg vonzó lesz számára. Elég meredeken hangzik nem? De lehet benne valami...

3. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 2. - Angyalszemek)
2006. jún. 3. 15:38
Minden mondatoddal rokonszenvezem!
2006. márc. 24. 10:53

Egy nőnek az "odafigyelés"elég összetett.Ez kinyilvánul abban,hogy meghalják mit beszél,megkérdezik mi a véleménye,hogy telt a napja,hogy érzi magát,mit hallott az iskolába a gyerekről,uram bocsá megkérdezik mit szeretne,és netalán a vágya el is jut a másik nem tudatáig.Összetett dolog ez és ha hiszitek ha nem

ezek is kihatnak a nemi életre is.Hisz az embernek

a másikhoz sincs kedve ha nem érzi,hogy fontos neki az egész valójában,s nemcsak ott az ágyban.

Szerintem egy nőnek kevésbé fontos a virág,a pompás vacsora,ajándékok,mint az odafigyelés,törődés.Ha valaki nem igy érzi cáfoljon meg bátran!!!!!!!

2006. jan. 31. 18:09
Egy lehetetlen feladatra vállalkozom. Arról írok, hogyan értsük meg a nőket. A feleségem félmosolyát látva lehet, hogy mégsem fog sikerülni, de azért fussunk neki.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook