Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nőgyógyászati gyulladás fórum

Nőgyógyászati gyulladás (beszélgetős fórum)


2023. máj. 1. 18:21
Mekkora egy szemét nőgyógyász! Bezzeg régen még nem volt ennyi kókler orvos, most meg vizsgálat nélkül, ránézésre felírnak hasztalan vackokat. Nekem is hónapok óta sárga folyásom van, mindig menzesz előtt egy héttel jön elő a hüvelygombám, ami hormonális probléma is lehet, de hiába megyek orvosról orvosra, le se szarják az embert. Gombaölőt, majd hüvelyflóra helyreállítót használok, mégis mindig kialakul. Az egyik kenetet nem csinál, a másik hüvelyi ultrahangot se, a harmadik pedig csak bekuttant, és hasraütésszerűen felír minden vackot, amik csak pár hétig hatnak. Nem kéne vérvizsgálatot, vizeletmintát kérniük? Kenetet, hüvelyi ultrahangot készíteni? Miért nem ajánlanak hüvelyflóra regeneráló készítményeket, amik elengedhetetlenek? Miért nem említik meg a Lactobacillusok fontosságát? Én könyörögjek nekik? Meg se hallgatják az embert, csak siettetnek. Ezért ajánlanak itt néha hasztalan, hülye, vagy épp veszélyes tanácsokat egymásnak a nők, bár nem a mi hibánk, az ő hibájuk, hogy nem hajlandóak segíteni. Akarnak itt is okoskodó, lenéző és arrogáns kommentek, na meg a legviccesebb, ”Menj orvoshoz!” hozzászólások. Köszi, kihez? A görcsös menzeszemre is csak legyintettek, hogy ez van, bírjam ki, ez a természet rendje. Nem lányok, nagyon nem, 2-3 hónapig szedtem barátcserjét (bioboltból, nem a hasztalan patikai Premens, amiben alig van hatóanyag), maca gyökeret és jam gyökeret, és legutóbb alig görcsöltem, ez nálam nagyon-nagy eredmény, mert korábban mindig kellett bevennem görcsoldót, most végre nem! Na ilyenkor mi van, nőgyógyászok? Az orvos válaszol rovatokban is olyan lekezelőek és egoisták. Felháborító! A sok-sok pénzt bezzeg elteszik, de gyógyítani nem akarnak. Mocskok! A következőt úgy leüvöltöm, hogy azt nem teszi zsebre! Ha tudok valami megoldást, megírom!
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Csillagszem38)
2022. jan. 6. 16:12
A válasz mindenre az volt kb, hogy fiatal vagyok, ne aggódjak annyit, régebben nem volt ennyi vizsgálat, mégse volt semmi baj.
2022. jan. 5. 19:00
És miket válaszolt??
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Ariana)
2022. jan. 5. 12:47
Egy másik orvos vette le, aki már nem dolgozik az intézményben.
7. ariana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 12:40
Ha levette a citológiát, csak megvizsgált.
2022. jan. 5. 11:40
Szerintem, először tesztelj, hogy terhes vagy-e. Ha nem, ami esélyes, akkor mindenképpen rendezd le ezt a gyulladást, mielőtt próbálkoztok. Keress egy normális nőgyógyászt, és kezeltesd magad, mert egy hosszútávú gyulladás sok gondot okozhat a jövőben.
5. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 10:20

Gyulladás mellett? Kizártnak tartom, hogy terhes vagy.

hónapok óta gond van a folyásoddal és csak most mentél?

Menj el másik dokihoz, nagy eséllyel pároddal oda vissza fertőzitek egymást..

4. ariana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 10:10
Másik nőgyógyászt keress!
2022. jan. 5. 09:44
Említettem neki, hogy babát tervezünk, sőt több kérdést is feltettem a témával kapcsolatban. Otthon amikor rákerestem a felírt gyógyszerre, akkor láttam, hogy terhesség esetén az első három hónapban nem szabad szedni.
2022. jan. 5. 09:35
Dokinak nem mondtad h lehet terhes vagy?
2022. jan. 5. 09:31

Sziasztok!

A citologia eredményemen az szerepel: zavaró mértékű gyulladás. Nincs fájdalom, csak sárga folyás, több hónapja. Az orvos meg se vizsgált, kérnem kellett külön, hogy ugyan írjon már fel valamit. Felírt egy krémet, de sajnos babát tervezünk és fenn áll az esélye a terhességnek, akkor pedig nem lehet alkalmazni ezt a szert. Valaki tud mondani vény nélküli, biztonságos készítményt, teát ami tényleg hatékony nőgyógyászati gyulladásra ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook