Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nőgyógyász Debrecenben (tapasztalatok, vélemények, infók) fórum

Nőgyógyász Debrecenben (tapasztalatok, vélemények, infók) (beszélgetős fórum)


2017. jan. 5. 21:57

Sziasztok!


Pár információt szeretnék Dr. Korláth Zalán nőgyógyászról. Mégpedig, ha valaki tudna elérhetőséged adni nekem azt nagyon megköszönném, meg tudja valaki esetleg, hogy kb. mennyiért szokott vállalni egy vizsgálatot magánrendelésen?


Előre is nagyon köszönöm!

2014. dec. 17. 13:29
sziasztok, én is megvédeni jöttem Korláth doktort, szerintem nagyon kedves, szerény ember, én tavaly nála szültem az első babámat és a szülés egy abszolút pozitív élmény volt, hála neki és a nagyon nagyon kedves szülésznőnek, aki vele volt. én szívből ajánlom, szerintem jó nőgyógyász! ráadásul nem pénzéhes, nem mondta meg előre, hogy mennyi lesz a szülés, pedig kérdeztem. azt mondta, amennyit gondolok. szemben más Kenézys dokikkal. sok kismama mondta ugyanis a szülés után, hogy a doki előre meg mondta, hogy 70-80.000-ért vállalja csak a szülést, ami felháborító!
19. Kacic4
2014. szept. 14. 15:39
Sziasztok! Pár napja kezdődő tünetekkel elmentem Korláth Zalánhoz.. Épphogy megvizsgált kaptam pár kenceficét. Másnapra a fájdalmam nőtt, így elmentem újra egy orvoshoz. Bunkó volt, nem törődve a fájdalmammal vizsgált meg. Rózsamézes tampont írt fel. Ma mikor már 4 napja nem aludtam, bementem a Kenézy ügyeletre. Mit ad Isten, az ügyeletes Korláth doktor. Lecseszett.. Hogy mit gondoltam pár nap alatt elmúlik? Megvizsgált nem kímélve, szte javult az állapotom!! Pedig laikus szemmel láttam, hogy rosszabb. Lehivta dr. Simó Dezsőt aki kedves volt velem, látta milyen lelkiállapotban vagyok. Ránézésre megállapította mi a probléma. Végig mással kezeltek!!!! A fájdalmam ma már lehet el is múlt volna ha észreveszi és nem vádaskodik! azt gondolta hisztizek:(((( @
18. Tim83 (válaszként erre: 14. - Liza40)
2014. jún. 12. 12:52
Nekem is Korláth Zalán doktor úr az orvosom. nagyon meg vagyok vele elégedve, kedves, szerény, nagyon készséges. Mindenkinek szívből ajánlom. Végtelenül emberi és figyelmes.
17. ibolyka1993 (válaszként erre: 16. - Dafne)
2013. jan. 2. 11:51
Sziasztok! Kedves Dafne-tudod h melyik napokon rendel a klinikán Dr Szeverényi Péter?
16. Dafne
2011. okt. 6. 18:09

Sziasztok!

Én a debreceni Klinikáról dr. Szeverényi Pétert ajánlom mindenkinek, aki háborítatlan és gyöngéd szülésre/születésre vágyik. Nagyon szerény, meleg szívű és türelmes ember, nem pénzéhes.A telefont felveszi, ha nem tudja, visszahív.Tiszteletben tartja a kismama kívánságait.

2011. szept. 20. 14:19
Sziasztok.Én most várom 2. gyermekemet.Debrecenbe a Nagy Otiba járok Makai Ritához tanácsadásra!Ismeri valaki?Nem tudjátok vállal szülés levezetést!Köszi
14. Liza40 (válaszként erre: 6. - Helga131)
2010. aug. 7. 12:58

Szia Helga!

Meglepődve olvastam a véleményedet. Én közel két éve választottam Dr. Korláth Zalánt. A lányaimat nem a doktor úrnál szültem, de házon belüli orvosnál, akivel nem voltam megelégedve, pedig az ajánlott szűrővizsgálatok és a gyermekeim születésén kívül nem jártam hozzá. A Kenézyben dolgozó barátnőm ajánlására váltottam és nem bántam meg. Csak ajánlani tudom Őt.

Gondolom, azóta minden rendben veled és le is nyugodtál ez ügyben.

Nézd, a nőgyógyász is ember. Vannak olyan napok, amikor nincs "toppon". Mert, lehet előtted pl. pont egy hatodikat szülő nő volt nála, aki tegyük fel, Hadházról vitette be magát a mentővel, szédüléssel és a vizsgálat előtt már sehol sincs, csak vásárolni jött be a közelben lévő hipermarketbe... És ez, sajnos nem egyedi eset, többször láttam hasonlót... Nem beszélve az orvosok ügyeletéről, amely nagyon nagy felelősség, hiszen reggeltől másnap reggelig az Ő döntésüktől, munkájuktól függ minden, ami a kórházban történik. És ha egy "húzósabb" nap van: ambulanciás betegek, sima szülések, császáros szülések, nőgyógyászati műtétek stb., minden van szünet nélkül, akkor lássuk be pihenni, enni sincs ideje és lehet picit türelmetlenebb Ő is. Én is vártam már, ha megbeszélt időpont is volt, mert éppen műtőben dolgozott, onnan nem szaladgálhat le, amikor én szeretném. Egyébként, a terhesség elején, ha vérzés van, minden orvos megkérdezi, hogy kívánt baba-e, mert pszichésen is elvetélhetnek a nők és tulajdonképpen ő csak tájékozódik az állapotról. És végül, arról a doktor úr már igazán nem tehet, ha valamilyen műszer, ami a vizsgálathoz kell, nem áll rendelkezésre a kórházban. Így van?

Remélem, picit bele láttatok az értünk dolgozó orvosok, szülésznők munkájába és több türelemmel lesztek feléjük.

Köszönöm, hogy elolvastad, elolvastátok. Jó egészséget kívánok mindenkinek! :-)

Liza.

13. misz
2009. júl. 28. 23:36
Még valami. Az 1. gyerekem Szomolya főorvosnál született, és műtétem is volt nála. Nagyon elégedett voltam vele. Mindig mindent elmondott kedvesen, és minden nap jött hozzám amíg kórházban voltam. Míg élek sajnálni fogom, hogy a kisfiam nem születhetett nála.
12. misz
2009. júl. 28. 23:31
Esetleg nézd még meg ezt : Melyik kórházban kinél szültél?
11. misz
2009. júl. 28. 23:24
Bocsi: Debrecenben szeretnék igazán jó nőgyógyászt találni
10. misz
2009. júl. 28. 23:23

Én a Kenézyben elrettenteni szeretnélek Simó Dezsőtől. Pár hete szültem és sajnos a fogadott dokim nem tudott bejönni. Rémálom lett a szülésem. A naplómban elolvashatod, ha érdekel.

Szomolya Mihály és Székely Péter jó dokik. Nagy tudásúak, emberségesek, kedvesek és nem pénzéhesek.


A keresett topikok: Debreceni babvárók. A másik: Debrecenben szeretnék jó nőgyógyászt találni


Sok sikert!

2009. máj. 9. 17:30
Én Dr. Nagy István Gézához járok. Nekem nagyon szimpatikus. Kedves a betegekkel. Az OTI-ban van rendelése.
2009. máj. 5. 16:53
ja!én nem találtam meg a másik topikot:(
2009. máj. 5. 16:52

szerintem még egy árfekvést is oda kellene írni a doki mellé!!gondolom egyik sem vagy egy-két doki vizsgál ingyen és mosolyogva :)

amúgy most én is pont nőgyogyit keresek:)

2009. márc. 30. 14:53

Sziasztok!

Én nem ajánlani szeretnék dokit hanem inkább egyiktől "elrettenteni" ! Kenézy kórházban dr Korláth Zalán nevezetű úriember nekem a szívem csücske! Tavaly áprilisban már 4 hónapos terhes voltam a kisfiammal amikor elkezdtem vérezni!Ez egy pénteki nap volt amikor ez a kedves doktorúr volt ügyeletben! Nehezen de kb 30 perc várakozás után (úgy hogy telefonon rászóltak hogy jöjjön) megjelent és kegyesen megvizsgált! Miközben szálltam le reszketve a félelemtől a vizsgáló asztalról ,rámkiabált hogy haladjak mert összevérzek mindent! Majd megkérdezte: -Kívánt gyerek volt? Majd közölte hogy nem tudja megvan-e a magzat de menjek át a Klinikára mert itt nincs ultrahang!(ja és még 1 papírt sem adott hogy megvizsgált vagy valami) ....

5. kocsaralice (válaszként erre: 1. - Ancsurkaa)
2009. jan. 15. 17:42
Én Dr. Zatik Jánost ajánlani. Már a rendelőbe lépéskor érezhető, hogy egy tiszta, igényes helyet választottál. Az orvosról nem is beszélve. 45 körüli, nagyon korrekt, szaktudása is kiváló, egyetemi adjunktus is, sok kezdő nőgyógyász volt nála gyakorlaton, én nagyon meg voltam vele elégedve és csak ajánlani tudom!
2008. szept. 1. 16:58
A Klinikán dr. Jenei Katalin, dr. Gödény Sándor v. dr. Lukács János (ez utóbbi gimis osztálytársam volt).
3. Ancsurkaa (válaszként erre: 2. - Tücsimücsi)
2008. aug. 24. 14:59
Köszi, rákeresek!
2008. aug. 23. 15:15
Erről már van topic, nézz utána, mert szerintem Hoxa össze fogja vonni!
2008. aug. 23. 14:54

Nőgyógyászt keresek Debrecenben. A lényeg empatikus legyen,és legyen szaktudása.

Remélem a válaszok alapján találok ilyen orvost, és nem kell továbbra is csak sorra kudarc élménnyel válogatni, aki megfelelne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook