Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » NoCarb tésztáról vélemény? fórum

NoCarb tésztáról vélemény? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
105. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 103. - Acimity)
2015. febr. 20. 15:13

Mire jó a rizsszem tészta? Fogyaszt?

Akkor nekem is jó lenne, bár nem vagyok kövér, de pocakra hízom.

Van egy ismerősöm, aki mindent be tud szerezni, ami Mo.-on kapható.

104. *Csajszi* (válaszként erre: 103. - Acimity)
2015. febr. 18. 21:20
Orulok, hogy izlett, en is pont a rizs alakut ettem ma gombalevessel, finom volt :)
103. Acimity (válaszként erre: 102. - *Csajszi*)
2015. febr. 18. 18:21

Nem találtam rá,hogy Mo.-on lehetne ilyet venni.


Viszont ma megcsináltam a rizsszem tésztát spagetti szósszal és teljesen ehető lett,ezek a kicsi szemek nem okoztak gondot,rágni sem kell,így nem éreztem hogy rágós. Örülök,mert laktat :)

2015. febr. 5. 18:54

Lanyok, ha a linken lathato tesztat latjatok (nemtudom Mo-on kaphato-e) MINDENKEPP vegyetek. En ma ilyet ettem, pennet. Hat meg nem mondtam volna hogy konjac ha nem tudom. Ez eddig a legjobb!


[link]

101. Chiron (válaszként erre: 100. - D41005143d)
2015. febr. 5. 18:26
Max a szakács lehet rossz, mert a tésztának saját íze egyáltalán nincsen :) Szóval ha szar az íze akkor szar a szakács- ennyi. Az állaga az már más kérdés - de ez is szokható, és fejben dől el. Ha nincs rá szükséged, nem is próbáltad akkor saját véleményed sincs :) Az, hogy az ismerősöm ismerőse mit mond azt meg senkit sem érdekel. Pont. :)
2015. febr. 5. 04:22
en sosem probaltam,mert nincs ra szuksegem,de azt hallottam nagyon rossz az ize.
99. *Csajszi* (válaszként erre: 98. - Acimity)
2015. febr. 3. 22:37
Nekem a kicsi gyerekeim tokre eszik, pedig nem kenyszer, allandoan lenyuljak a felet, akkor csak nem lehet rossz :)
2015. febr. 3. 22:13

Képzeljétek a munkahelyemen azt mondták,hogy nem is rossz.

Én is úgy gondolom,hogy a rizstészta jobb lesz,gyűjtöm az erőt és kipróbálom :)

97. MILKA7 (válaszként erre: 96. - M0ncsa)
2015. febr. 3. 22:07

Hát azért enyhe szagnak semmiképp nem nevezném...de mosás és átfőzés után megszűnik.

Én nem vagyok szétfőtt gabonatésztához szokva mégis furcsállom az állagát, de úgy gondolom meg lehet szokni.

Mondjuk nekem nem fordul fel a gyomrom egy "fogkeménységűre" főzött durum spagettitől (sajnos) hát attól azért messze van a NoCarb spagetti (szintén sajnos) de, mint büntetlenül fogyasztható alternatívaként elgondolkodtató és a legfontosabb, hogy azért megszokható.

96. M0ncsa
2015. febr. 3. 21:20

Komolyan, nem ertem, milyen buzrol beszeltek, NoCarb - szamomra - nem volt budos, pedig jo orrom van. Egy egeszen enyhe szaga volt, az is csak mosasig :)

Az allaga meg... aki a szetfott gabonatesztahoz szokott, talan furcsallhatja eleinte. Mondom, en a rizstesztat jobban szerettem mindigis, ugyhogy kifejezetten orultem, hogy ez olyan, amilyen :)

Ha belegondolok, tulajdonkeppen a "sima" teszta allagatol fordul fel a gyomrom...

95. MILKA7
2015. febr. 3. 18:40

Jelentem én is próbálkoztam és próbálkozom.

Orrcsipesszel az orromon mosom le jól a tésztát, utoljára spagettit és azért így, hogy véletlenül se csapjon meg a bűz, ami nem kálcium szag kérem szépen, hanem dög szag, maradjunk ennyiben.

De állítom, hogy a mosás után elmegy a szag, ezután én is forralom egy kicsit és megy a raguba.

2 zacsit is megcsináltam és paradicsomos bolognai szószt készítettem hozzá.

Az állástól valóban puhult a tészta, de még így is gumis jellegű, viszont szokni kell, ez van.

2 x-re ettem meg és a másodiknál már fel sem tűnt.

Mindenesetre jobb volt így enni a ragut (tésztával) mint anélkül...

94. *Csajszi* (válaszként erre: 88. - Acimity)
2015. febr. 3. 18:03
Szia. En ma a rizs formajut ettem, igazabol spagetti picire vagva, gomba porkolttel ettem, jo volt ez is. Szerintem ez neked is izleni fog, mert pici szoval nem lesz gond a ragassal, ize meg semmi, olyan mint amivel eszed.
93. Chiron (válaszként erre: 92. - *Csajszi*)
2015. febr. 2. 19:33
Én is azt gondolom, hogy többnyire ugyanolyanok. Azt érdemes megnézni, hogy mennyi a súly/ár arány, illetve mennyire megbizható a cég. Összehasonlítottam a csomagolást is - hát mit mondjak a nocarb töltete több, ára olcsóbb és OÉTI száma van, vonalkódja és safebrand (biztonságos márka) logója... A másik meg egy szimpla csomag, semmi biztonságos infó, csak az, hogy mit nem tartalamaz. Szerintem szakmai ártalom, hogy ennyire analizálom a dolgokat :)
2015. febr. 2. 18:51
En vagy szerencses vagyok, vagy nemtudom, ez a masodik marka amit ma kiprobaltam, ez is teljesen jo volt. Ez szelesmetelt volt - nemtudom szamit-e. Egy harmadik markat is berendeltem kiprobalni, a napokban erkezik meg, bar mostmar azt mondom, lehet mind ugyanolyan.
91. Chiron (válaszként erre: 85. - Acimity)
2015. febr. 2. 08:27
Melyiket gondolod jobbik fajtának? Vettem a drágábból,ördögnyelveset mert itt valaki korábban azt mondta, hogy jobb az állaga. Hát jelentem nem igaz. Egyforma.... :( spagettim volt otthon és direkt olyant vettem, hogy össze tudjam hasolítani. Annyi a különbség hogy a drágább kevesebb tésztát tartalmaz a másiknál és sokkal több vizet, csomagolásán is kevesebb infó van...
90. Castia (válaszként erre: 88. - Acimity)
2015. febr. 2. 08:20
Fú. Pedig halványan reménykedtem benne, hogy hátha változott azóta, vagy kiderül valami tuti módszer, amitől legalább minimálisan élvezhető lenne.
89. Chiron (válaszként erre: 88. - Acimity)
2015. febr. 2. 08:18
Alaposan le kell mosni, akkor tuti semmi de semmi szaga nincs. Próbáld meg legközelebb a leöblített tésztát egy kis citromleves vagy ecetes vízben átöblíteni. A citrom vagy ecet semlegesíti a kalcium szagát. Általában nagyon hosszúak a tészta szálak a szélesmetélt meg a spagetti is. Konyhai ollóval össze szoktam vágni, mert úgy jobban meg lehet rágni. Mit készítettél belőle? A kagyló íz miatt kérdezem, mert a tésztának alpaból semmilyen íze sincs. Olyan íze van amilyenre a szakács ízesíti. Az elején nekem is volt mellényúlásom és olyan is hogy kukában landolt. Azóta már valahogy saját ízlésemre tudom készíteni. Ha a rizs alakút töltött vagy rakott ételbe teszed - nem hiszem, hogy gondod lesz vele, ott egyáltalán nem érződik ki hogy nem hagyományos rizst használsz.
2015. febr. 1. 21:41

Lemostam nagyon,főztem is,de megrágni nem sikerült. Csúszott lefelé,majdnem megfulladtam tőle,így összeturmixoltam úgy ettem meg,ha már megvettem és oly régen kíváncsi voltam rá nem dobom ki Orsi!

Van még egy rizsformájú is,azt még megpróbálom ha ez a rossz élmény eltűnik a számból,mert még mindig érzem.

Többet nem veszek ilyet az tuti.

87. *Csajszi* (válaszként erre: 85. - Acimity)
2015. febr. 1. 17:31
Folyo vizben mostad le alaposan? Csak a rakos - kagylos aroma miatt kerdezem.
86. 388b941089 (válaszként erre: 85. - Acimity)
2015. febr. 1. 15:52
Fújj... gondolom azóta a kukában landolt. :DDD
2015. febr. 1. 13:19

Sziasztok! Végre sikerült vennem tésztát,bár nem a jobbik fajtát,hanem a másikat.

Mikor elkészült akkor tényleg olyan volt,mint a gumi,rághatatlan és valami rákos,kagylós beütést is éreztem vagy az állagában,vagy az ízében,nem is tudom. Most hagyom állni,mert többen írtátok,hogy idővel alakul. Félóránként megkóstolom,aztán talán...

84. M0ncsa (válaszként erre: 82. - Vanilia63)
2015. jan. 20. 20:28
Ja, akkor bocsi, beneztem. Volt szo az ararol is, gondolom, az ragadt meg :)
83. MILKA7 (válaszként erre: 82. - Vanilia63)
2015. jan. 20. 19:33
Igen, nem arról volt szó, hogy olcsóbb, hanem, hogy jobb...:)
82. vanilia63 (válaszként erre: 81. - M0ncsa)
2015. jan. 20. 17:02

A nagykerben, ahol találtam /MediLíne/ 770 volt, ehhez képest értettem a rendelési árat, /a 680-at/ olcsőbb megoldásnak. Persze, ha van nagyker kártyád jobb ott venni, mint rendelni...

Valóban kevesebb, mint a nocarb, de jobb :)

81. M0ncsa (válaszként erre: 79. - Vanilia63)
2015. jan. 20. 16:45

Koszi!


Viszont nem ertem, ez miert olcsobb? A NoCarb tesztabol 550 HUF a 250 grammos, itt meg 680 a 200 grammos.

80. emagdi (válaszként erre: 79. - Vanilia63)
2015. jan. 20. 16:21
köszi:)
2015. jan. 20. 16:15

A 74-es hozzászólásban leírtam, tehát a jelszó :

kokuszbolt.hu /ördögnyelv tészta/:)

78. M0ncsa (válaszként erre: 70. - Vanilia63)
2015. jan. 20. 15:58

Nyugodtan leirhatod. Ez kb. olyan, mintha egy globus majonezes forumon odairnad, hogy neked jobban izlik az univer :D


Pont most olvastam el a szabalyzatot, reklamozni nem szabad, ennyi. De ez aligha szamit reklamnak. Ha ennyire szigoruan vennek, teljesen megakadalyoznak a kommunikaciot.


Engem is erdekelne egyebkent :)

77. vanilia63 (válaszként erre: 75. - Emagdi)
2015. jan. 20. 15:50

Oh, értem...kösz:) Az az igazság, hogy nem szoktam fórumozni...

Remélem azért tudtam hasznosat írni, és beválik Nálatok is az ördögnyelv tészta :)

76. emagdi
2015. jan. 20. 15:43

egyébként meg, ha mégis olyat írsz ami az oldal készítőinek nem tetszik, akkor majd törlik.


de nem hiszem, hogy a saját tapasztalatod megosztása arról, hogy melyik tészta kevésbé "gumis", szabályzatba ütközne

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook