Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátnőt keresek! fórum

Barátnőt keresek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2023. júl. 11. 14:02

Sziasztok!

20 éves vagyok, és barátnőt keresek! Sajnos a régi barátaimmal eléggé kinőttük egymást, így szükségem lenne valakire, akivel tudok kávézgatni, vásárolni, beszélgetni. :D

Lehetőleg Debrecen/-környékéről.

2021. okt. 29. 12:34

Sziasztok!


48 éves vagyok ,barátnőket keresek,Budapesten élek a XVI. kerületben.


sudarne@freemail.hu

2021. szept. 17. 13:08

Sziasztok Moncsi vagyok Tatabányán élek (39)férjem(50) van egy 20 éves nagylányom egy 4 éves kisfiam és egy 3 hónapos kisfiam.

Legjobb barátnőmet keresem de olyat akinek nem csak akkor vagyok jó ha kell valami hanem bármikor,bármit meg lehet vele,velem beszélni,úgymond igaz tiszta szívből lenne mellettem, és érdekelné a gondjaim bajaim,ez oda vissza teljes mértékben kölcsönös is lenne egy közös kávé, találkozások beszélgetések csajos nap akár a hugommá is vagy nővéremmé is fogadnálak, ugyanis csak fiú tesójaim vannak Űgy igazán szívből szeretnék egy igazi barátnőt akit nagyon megbecsülnék. Sajnos az eddigi akik barátoknak mondták magukat átvágtak kihasználtak. Ha szimpatikusnak találsz és nem érdek barátságot keresel ne habozz felvenni velem a kapcsolatot. Leginkább 35-40-es korosztályból keresem és örülnék ha a közelben laknál.

monamano25@citromail.hu

238. magdi10
2021. aug. 24. 11:22

Sziasztok!

46 éves vagyok, Solymáron keresek barátnőt, barátokat. 2 éve lakom Solymáron, de csak pár embert ismertem meg.

Nincsenek gyerekeim, szeretek sétálni, túrázni, biciklizni.

237. Juci04 (válaszként erre: 236. - Isabell27)
2021. júl. 14. 20:50

Szia!

Kérlek irjál pár mondatot magadról,barátnöt keresek.

Én Budapesten élek,50 plusszos.

236. Isabell27 (válaszként erre: 228. - Agica 69)
2021. júl. 12. 10:27

Kérlek írj

narancsvirag12@gmail.com

235. Jázi3
2021. jún. 27. 14:05

Sziasztok!

Jázi vagyok.

Székesfehérvár és Velencei tó környékéről 55-65 év közötti barátnőt keresek.

Szeretek kerékpározni, strandolni, sétálni, túrázni, jókat beszélgetni.

Várom leveled.

napsugar825@gmail.com

2020. szept. 23. 12:16
54 éves leszázalékolt nő vagyok,/férjezett-gyermektelen/ (Maglód-Pest megye) spirituális érdeklődéssel.Jó barátnőt keresek, tartalmas beszélgetésekre, akinek megoldható, hogy időnként meglátogat otthonomban, mivel a lakásban tudok mozogni csak főleg. A spirituális dolgokon kívül minden érdekel, nyitott, érdeklődő és vidám természetű vagyok. (eeder6699@gmail.com)
2020. júl. 17. 13:40

60 körüli budapesti barátnőt keresek beszélgetésekhez, programokhoz.


Írj, ha Te is figyelmes, értelmes, segítőkész, érdeklődő, fiatalos vagy, és vágysz egy harmonikus barátságra:)


parola@citromail.hu (és én is nő:)

2020. júl. 15. 19:13

Sziasztok! :)



Barátokat keresek Budapesten! Pár éve költöztem ide Debrecenbenből, de sajnos az összes rokonom és barátom ott maradt vagy teljesen máshová sodorta az élet. :( Jó lenne, ha lenne valaki, akivel időnként ki lehet mozdulni. :)



Röviden rólam: Egy 30 éves, társaságkedvelő, őszinte, megbízható lány vagyok. A vőlegényemmel együtt élek (aki miatt nem hanyagolom a barátaimat :P), lassan esküvőt is tervezgetünk, de gyereket nem szeretnénk. (Nem, nem azért, mert utáljuk őket, csak egyszerűen nem vágyunk rá, más elképzeléseink vannak a jövőt illetően.) A szabadidőmet leginkább ilyen kocka dolgokkal szeretem tölteni (társas-, kártya-, videójátékok), de imádom például a kerti partikat, a filmnézős estéket, a vásárlást (kivéve, ha ruhát kell venni :D), meg még sok más dolgot is. Főként a rock és metal zenéket szeretem, de azért mást is meghallgatok. Na jó... Kivéve a mulatóst. :D Imádom az állatokat, főként a kutyákat. ^^



Ha úgy gondolod, hogy szimpatikus voltam, örülnék, ha megkeresnél! :) Email-címem: salemiboszi@gmail.com

2020. jún. 29. 10:17

Sziasztok!


Debrecenből/Nyíregyházáról keresek velem egykorú barátnőt (30).


Szabadidőmben szeretek sétálni, zenét hallgatni, lelkizni,-dumàlni, vásárolni, sportolni... Az állatok nagy "szerelmeim" 😀


Írj, ha felkeltettem az érdeklődésedet 😊

2020. jún. 22. 17:36
Budapesten éélő 70 éves nő vagyok.Olyan társakat keresek, akik szeretnek sétálni a természetben, de nehezen mozognak különböző egészségügyi okok miatt.Magam is így vagyok.Természetesen hasonló koruakra gondoltam email:tavaszinap2019@freemail.hu
2020. jún. 10. 20:46

Sziasztok


Moncsi vagyok Tatabányán lakom (38)


Van egy csodálatos férjem (48) és egy majdnem 3 éves kisfiam és egy majdnem 19 éves nagylányom így a kicsi miatt kicsit korlátozott vagyok de nem elzárt a külvilágtól.


Egy őszinte megértő barátnőt keresek aki nem csak akkor keres ha csak szüksége van rám


Nem csak az anyagiakat látja bennem.


Káros szenvedélyektől mentesen élünk.


Számomra nem a baráti mennyiség a lényeg minőségi barátnőt keresek egy olyat kiben bízhatok és számíthatunk egymásra jóban-rosszban.


Nem levelezőtársat keresek persze most kötöttebbek a dolgok de a jövőre nézve találkozásra szeretnék szeret tenni.


Ha neked a távolság nem gond nekem sem.


Lehet baráti társaság is de SEX kapcsolat kizárt !!!!!


Moncsi


monamano25@citromail.hu

2020. márc. 8. 10:43
Sziasztok! 50, éves pestmegyei nő vagyok.szeretnek egy jó barátnőt akivel néha ide oda elmennek tancolni nagyon szeretek.es meg beszelgetni.jaszberenyhez közel lakom. Írj bátran üdv
2019. szept. 24. 09:13

Sziasztok!

Barátnőt keresek Budapest Pest megye Jászberény.

50 éves nő vagyok érdekel mozi,színház,kiállítás,beszélgetés személyesen.Kirándulás.

Ha hasonlók érdekelnek.írj

email: admaras@citromail.hu

226. Zizi78
2019. szept. 20. 21:28

Sziasztok :)


40 éves családanya vagyok, megbízható barátnőt keresek, akinek elmondhatok minden titkomat, bánatomat. Sajnos nincs akivel megbeszélhetném dolgaimat. Jó lenne csavizni és dumálni egy jót. Ha valakinek ugyan ilyen problémái vannak, várom, hogy jelentkezzen, Győr környékéről.

Zizi :)

2019. szept. 3. 23:55

Sziasztok! 🙂

Debrecenből keresem hasonló korú (28-32) emberkék jelentkezését, akik olyan barátra vágynak, akik szeretnek sportolni, lelkizni, enni-inni, vásárolni, stb. ☺️

Persze az sem akadály, ha (egy idő után) tudunk egymásra számítani, megvan a bizalom és az empátia.

Ha Te is hasonló cipőben jársz, bátran írj üzenetet! 😘

2019. aug. 31. 05:01

Sziasztok! :)


Most koltoztem fehervar melle (paromhoz) lassan 2 honapja. Sajnos sokat dolgozik mert naluk most van szezon, nem igazan mentunk tarsasagba, ha volt idonk akkor strandoltunk, horgaszni mentunk, vagy a hazat csinaljuk, mert epitkezunk.


Sajnos mivel meg munkat sem talaltam, meg csak 1-2baratjaval talalkoztam akiknek nincs baratnojuk igy meg eselyem se volt baratkozni. Igy maradt nekem a parom, a szuk csaladja, edesanyam telefonon (pest mellett lakik) es ennyi, neha par volt koleganommel szoktam beszelgetni messengeren, egy volt osztalytarsnommel es kifujt.


Volt nekem egy 10 eves baratsagom, egy evig nem beszeltunk mert az akkori parja befolyasolrmta, ki is sajatitotta teljesen, kidobta, en ott voltam vele, de sajnos ez kevesnek bizonyult. Mig egyedul volt en ott voltam, de aztan szep lassan megint elkezdett megszunni mer addigra az unokahuga csimpaszkodott ra es az en tarsasagom nem volt mar kivanatos, lett egy uj pasija is, igy aztan vegkepp.. Utoljara akkor talalkoztunk mikor elso tali-randi volt a parommal: majus 4. En azota tobbszor probaltam vele kapcsolatban maradni de sose ert ra, szerettem volna talalkozni vele, elkoszonni is mielott elkoltozok, de o arra se volt hajlando, hogs visszairjon es utolso elotti nap irt fajt a hasa, es magatol mar nem hozta fel, igy meghoztam a dontest: elengedem :(


Mindig volt valaki, kiskoromtol kezdve de lemorzsalodtak, hisz ok se voltak azok az igaz baratok, volt akivel egyutt felnottem nem egy es megszunt, koszono viszony maradt.


En magamrol tudom, hogy jo barat vagyok, ram barki szamithat, mindenki boldogságnak tudok orulni, oszinte vagyok. Bizok abban, hogy a jovobeli baratnem is ilyen hozzaallasu lesz mint jomagam! :)


Szoval fehervar kornyeken laksz, es hasonlo cipoben jarsz, vagy csak kibovitened a barati korod egy uj taggal en itt vagyok! :) elerhetosegem: magicnyuszi@gmail.com


Olyan jo lenne csavarogni, idorol megfeledkezve hosszan csacsogni noi dolgokrol, vagy a legjobb barmirol, mint az igazi baratnok :)

2019. ápr. 17. 00:48

Sziasztok


Budapest és pestmegye környékén keresek barátnőket túrázásra :) kirándulásra


van egy-szép kutyám is :)


kittus

2019. ápr. 5. 16:46

Sziasztok!



27 éves vagyok, és Pécsen élek a vőlegényemmel. Februárban jegyzett el. 2 éve dolgozom már.


Nagyon szeretem a kutyákat, nekem is van a szüleimnél egy kis kutyám. Picúrnak hívják, és drótszőrű tacsi. Még csak másfél éves, de nagyon kis bolondos. Mindig csak játszana. Ha meg nem akkor nyalogatja vagy harapdálja a kezemet, arcomat, vagy amit épp ér. Sajnos csak 2 hetente látom, mert 125 km-re lakom tőle.


Már több mint 4 éve vagyunk együtt a párommal, és ez idő alatt a barátok szétszórodtak, eltüntek :( Vagy épp csak már házasok, és annyira elfoglaltak, hogy megszűnt nagyjából a kapcsolat. A munkatársaimmal is jól kijövök, de ott is megvan mindenkinek a saját elfoglaltsága vagy épp barátiköre. Ott jól elvagyunk, de munka után nem igazán jövünk össze. Így egy kicsit egyedül maradtam, és teljesen a páromra hagyatkozom ha van valami, amiből problémáink vannak néha.


Jó lenne megismerni olyan embereket, akikkel jókat tudnék beszélgetni, eljárni moziba vagy edzeni, strandolni.


Nagyon nyitott, és vidám személyiség vagyok. Szeretek barátkozni, biciklizni, mozizni, vásárolni, túrázni, jókat beszélgetni, kutyázni, finomakat enni és főzni, fesztiválozni, bulizni és táncolni. Szeretek új dolgokat kipróbálni. Szerintem gyorsan fel is oldódok egy társaságban. Könnyű velem kijönni.



Ha van kedved megismerni és barátkozni, írj bátran!

zsanett.molnar.91@gmail.com


Zsani

2019. ápr. 1. 11:22

Sziasztok



Budapesten élő 30 as éveim végén járó nő vagyok,az életem maximálisan rendben de a barátok lemorzsolódtak :( és nagyon hiányzik egy olyan barátnő az életemből akivel a mindennapjaimat megoszthatom örömöt bánatot vagy hogy meghallgassam vele mi történt és jókat nevethessünk beszélgessünk együtt.



Nekem is vannak lazább és elfoglaltabb heteim de szeretnék minőségi időt eltölteni egymás társaságában és örülnèk ha a köztes időben is néha lehetne telefonon beszélgetni...Nekem is van magánéletem férjem de attól még hogy otthon vagyok és a férjemmel töltöm az estéim még a telefont feltudom venni (sajnos nagyon rossz tapasztalataim vannak e téren,nem szeretnék senkit sem óránként hívogatni de az sem normális hogy ha otthon van elérhetetlen az illető és két szót nem lehet váltani mert jaj mit szól a férjem stb...)



Egy szó mint száz BarÁtnőt keresek ha valaki magára ismer és szeretné felvenni velem a kapcsolatot irj erre az email címre :slimes642@gmail.com

220. Niki8
2019. márc. 18. 02:27

Sziasztok!


Egy igaz barátnőt keresek akivel jóban rosszban együtt lennénk.Egymás támaszai is egyben.


nikolettal@citromail.hu

219. qqcs
2015. jan. 14. 18:42
Sziasztok!! Barátnőt keresek Gyöngyös, és vonzáskörzetéből. 44 éves vagyok, és állítólag nagyon jó barátnőnek való, csak sajnos 1 éve lakom itt, és nem találtam még egy jó barátnőt. Jelezzen aki szeretne velem barátkozni a következő email címen: enyild@citromail.hu
218. tetike
2013. nov. 2. 20:29
Sziasztok! Keresünk kereszt szülöket 5 éves kislányom mellé.Sajnos anyai és apai nagy szülök meghaltak.és nincs rokonság se sajnos.ezért keresünk kereszt szülöket aki elvállalnának a kislányomat.kérem erre a cimre irni.e-mail:titi0909@freemail.hu
217. Niibiiru (válaszként erre: 215. - 6357a3c762)
2011. ápr. 18. 21:23

Te figy!


Sikerül itt neked valamit összehozni?

216. eeab532645 (válaszként erre: 215. - 6357a3c762)
2010. szept. 15. 17:12

A Témától??????,

Még a Fórumból is jó messzire:)))

2009. jún. 14. 02:14
Szerintem elmentetek a témától...
2009. máj. 13. 12:56
igen
2009. máj. 13. 12:53
Itt vagy még?
2009. máj. 13. 10:14
Elhiszem
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook