Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nincs ronda nő csak lusta! fórum

Nincs ronda nő csak lusta! (beszélgetős fórum)


2014. jún. 5. 17:12

És mit számít?? engem pl egyik nap érdekel, hogy ok legyek, másik nap letojom. ok bizonyos ruhadarabjaim nincsenek, így nem fenyeget a veszély, hogy így csámcsogjanak rajtam fórumokon. bár ha tennék se zavarna. mert nem ez a fontos sokszor.


engem meg az "igényes" nőcik késztetnek csodálkozásra. hogy az "igényesség" ennyire központi szerep... én nem íbrnék ennyit vacakolni... ha nincs kedvem, nem mosok hajat, nem zavar, hogy nem úgy néz ki épp mintha most jöttem volna a fodrásztól. akinek nem tetszik ne nézze.. lenövés meg.. hahaha... honnan tudod, az illető épp nem festetni megy e?? azért nem fogsz félcentinként festeni/festetni... akik meg a cicanacit hordják, gondolom mert nekik kényelmes.. bár az áttetsző verziókon én is jókat vidulok :D


amúgy meg azon meg egy másik réteg pörög akik eg anyukaként adnak az öltözködésre: "hoy nem igaz mire van ideje, meg miért nem maxcvinaciban kényelmesben van játszótéren stb"


de a nagy kérdés, MIÉRT PÖRÖGNEK A NŐK EGYMÁS CUCCAIN?? örülj neki, hogy nincs a kategóriádban annyi vetélytárs :P

mindenki igényeskedhet magának amit akar. hacsak nem vagy leszbi, gondolom úgyis apasik számítanak 3:)

2014. jún. 5. 17:10
Mindenki olyan amilyen,és úgy kell elfogadni ahogy van.Senki nem tudhatja a másik életét, hogy miért kócos, vagy épp lenőtt a haja.Nincs jogunk egy másik embert felül bírálni.
5. trapiti (válaszként erre: 1. - Aquatica)
2014. jún. 5. 17:03
Kinek mi a fontos és hogyan érzi jól magát. Mi a problémád ezzel? Nem felelnek meg az elvárásaidnak?
4. f6390e6b9b (válaszként erre: 1. - Aquatica)
2014. jún. 5. 17:01

Lehet bármi amihez semmi közöd!!

Lehet lustaság,ápolatlanság és az is lehet hogy annyiszor rúgott már beléjük az élet hogy az utolsó problémájuk a kinézetük!!Nem kell pálcát törni felettük!!Lehet ezerszer normálisabbak bárkinél!!!

2014. jún. 5. 16:59
így igaz
2014. jún. 5. 16:58
BOCSI .utcán.
2014. jún. 5. 16:57

Végig sétálok az utcáin és ronda igénytelen nők jönnek velem szemben. Nem kell ezen megharagudni nem akarok bántani senkit, de ez az igazság. Ápolatlan külső, a hajuk kócos, festék lenövés, szöszös töredezett haj. Tényleg a lustaság teszi ?Vannak csinos ápolt nők is, akiknek megvan csinálva a hajuk , nem zsíros, ...És igen ők is anyukák, feleségek és nem milliomosok,

Szépen vannak felöltözve.. egyesek meg cicanaciban mászkálnak 100 kgval :)) Hogy van ez...?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook