Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nincs ronda nő csak lusta! fórum

Nincs ronda nő csak lusta! (beszélgetős fórum)


67. pk86 (válaszként erre: 51. - Aquatica)
2014. jún. 5. 18:12
Szerintem itt többeket az írásod stílusa háborított fel. Igazából valós problémát boncolgatsz, valóban sok előnytelenül öltözött, furcsa kinézetű egyént lehet az utcán látni.. Ha ennek az észrevételednek kultúráltabb formában adtál volna hangot, mások lettek volna a reakciók.
2014. jún. 5. 18:12

nha akkor leírom nektek én mire gondoltam..

mert látom nagyon messzire ment a fantáziátok...

sokan megharagudtatok mintha istenem mit merészeltem volna írni.:D

igényesség ami nem csak látszat hanem tényleg az...

öreg 70 éves nénike szép tiszta ruhában bejön a fodrász szalonba és megcsináltatja a haját. berakják neki, befestik. ő is szép akar lenni, ápolt .

viszont van ennek az ellentéte is... egy idős hölgy is lehet szép.

minden nő szép, a sovány és a kövér is, a rövid hajú és a hosszú hajú is . nem kell 5kg smink sem millios ruhák. légy tiszta, mosd meg a hajad .

nekem ennyi elég.. én a fővárosban lakom, nagyon sok mindent látok, fiatalokat, nőket , mindenkit. tisztelet a kivételnek. Nekem nem fontos a műköröm , nekem sincs.

2014. jún. 5. 18:11
na jah :D én már láttam rondát;D
64. 27c72ee00a (válaszként erre: 59. - Aquatica)
2014. jún. 5. 18:09

Tudod, mitől van az?

A napi hatszori hajvasalgatástól!:D

Mert gondolom, nem azoknak a háziasszonyoknak a haját vizslatod bőszen, akik cipelik haza a cekkereket, mert éhes a család, és sorban álltak olcsóbb paprikáért, a cicanacit olcsón megvették a kínai piacon, mert csak arra tellett nekik, és elképzelni sem tudják, honnan szednek össze egy ötezrest a fodrászra, inkább otthon próbálnak kezdeni valamit a hajukkal, DE tiszta a ruhájuk, a foguk, a körmük.

Szerintem nem őket méricskéled.

2014. jún. 5. 18:09

Amugy most sem értem,miért kell a fórumkiirót ennyire támadni,igen,pontatlanul fogalmazott.de nem vagytok kicsit igazságtalanok vele szemben/már aki/????hol írta magáról hogy Ő GYÖNYÖRŰ SZÉP????mert én nem látom:O

egyébként meg lehet hogy a lepattogzott körmű emberrel érdekesebb témáról elbeszélgetsz olykor/aki irta/,mint egy műkörmössel :) de igenis a mai világban oda kell figyelni az embernek a kinézetére valamelyest,már csak azért is mert megszólják,én nem szoktam senkinek szóvá tenni semmi hasonlót,a véleményem megtartom magamnak,de sajna nem mindenki ilyen:(

egyébként eszembe jutott egy magammal kapcsolatos történet.

volt régebben egy pasi akivel volt két randink,mondjuk így se úgy se találkoztunk volna többé,mert nem illettünk volna egymáshoz:de a lényeg:akkoriban világosan emléxem hogy tél volt és januárban leszedtem a karácsonyfát egyedül,amit ált segítséggel szoktam és annyira érzékeny a bőröm,hogy a tűlevelek felsértették a kezem,hónapokig ápoltam mig helyrejött.és erről tehettem,hogy ilyen lassan gyógyult????nem.kentem minenféle drága kenceficével,de azért az ominózus"úriember"a fejemhez b*szta hogy egy-amugy ennyire jólápolt nő mint én-hogy járkálhat ilyen ronda száraz,ÁPOLATLAN KÉZZEL!!!és hogy igénytelen hatást kelt.....bár amugy nem ez jön le ha rámnéz.Mondom nem túnt fel te szerencsétlen hogy mélyen be van vagdalva az ujjaim között és az nem gyógyul két nap alatt????meg tudod mit,igénytelen vagy te,nem kicsit,mert panaszkodsz,zavar a hátadon burjánzó szőr,ami kikandikál a nyakadnál a pólódból,de nem teszel ellene semmit,holott ma már ez egyszerűen megoldható lenne.......akkor ki is kettőnk közül az ápolatlan???? meg igénytelen?????

nézzél magadra mielőtt mást kritizálsz,aztán meg nem győzött bocsánatot kérni....na szóval az embernek mind maga miatt mind a körülötte lévő nem épp jóindulatú emberek miatt is oda kell figyelni a külsejére,mert lehet ez is egy komoly támadási pont.Mert sokan ugye meglátják más szemében a szálkát a sajátjában meg a gerendát se .S

62. EsztyMorgan (válaszként erre: 60. - Eb85e22a13)
2014. jún. 5. 18:06
Nyugi, de legalább a haja nincs lenőve, nem zsíros. Más cuccosát nem mossa de a haját igen :)) az is valami.
61. pk86 (válaszként erre: 53. - F6390e6b9b)
2014. jún. 5. 18:06
Én szintén 20 hetes kismama vagyok, viszont épp csak annyi hasam van, mintha úgy rendesen bevacsoráztam volna, nem tűnök még terhesnek, csak olyan tömzsinek. Egy kívülálló simán leigénytelenezhetne, hogy biztos kihagytam a tornagyakorlatokat, közben pedig egy fél gyerek itt kuporog már a hasamban.. :) Szóval tényleg nem tudhatjuk így ismeretlenül a háttérinformációkat..
60. eb85e22a13 (válaszként erre: 9. - Trapiti)
2014. jún. 5. 18:03
Szinten egyeszsegugyis ismim olyanokat meselt, hogy majdnem elhanytam magam. Es azok a nok is kivulrol cica babanak neztek ki. De en is ismerek olyan not, aki nem tisztalkodik mindennap, de 3 fele illatot fuj magara, hajara megint mast, ruhajara szinten, divatos ruhakban jar, haja belove,sok smink de nem furdik mindennap. Szamomra ez felfoghatatlan. De masok vagyunk.
59. Aquatica (válaszként erre: 57. - 27c72ee00a)
2014. jún. 5. 18:03
HÁT AZ .... SEPRŰS végű SZÁLKÁS:D
58. EsztyMorgan (válaszként erre: 57. - 27c72ee00a)
2014. jún. 5. 18:02
Hát szöszös :DD
57. 27c72ee00a (válaszként erre: 55. - EsztyMorgan)
2014. jún. 5. 18:01

Az nincs!!

Sőőt! :D


Csak tudnám, milyen az a "szöszös"! :D

56. Aquatica (válaszként erre: 53. - F6390e6b9b)
2014. jún. 5. 18:00

ezt nem mondtad h kismama....

nehogy már ez is az én bajom legyen :DDD

55. EsztyMorgan (válaszként erre: 46. - 27c72ee00a)
2014. jún. 5. 17:58
De ugye a haja nincs lenőve? :))
54. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 46. - 27c72ee00a)
2014. jún. 5. 17:58
:))
53. f6390e6b9b (válaszként erre: 42. - Aquatica)
2014. jún. 5. 17:56
Képmutatás az hogy nem szólok rá egy eleve kövér 20 hetes kismamára hogy fogyjon le???Nem nem fogok de ha megszül sem fogok,mert nem az én dolgom!!!Van párja aki így szereti!!Így kerek az életük!!
52. EsztyMorgan (válaszként erre: 45. - Pk86)
2014. jún. 5. 17:56
Szellemi igénytelenség :)) jujj ez de jó szó :)) és milyen igaz!
51. Aquatica (válaszként erre: 45. - Pk86)
2014. jún. 5. 17:56

hidd el a hülye emberek is irritálnak és itt jó sok van :D , tisztelet a kivételnek, de jobban zavar egyesek álszentsége .. hirtelen egyesek milyen védelmezőek, felléptek a ronda nők megvédésére,

csak nehogy paraszt lázadás legyen a vége :D

50. EsztyMorgan (válaszként erre: 42. - Aquatica)
2014. jún. 5. 17:55

Legyünk igénytelenek. :)

Te meg egy megkeseredett nőcike vagy.


Hát kövezzetek meg de én nem figyelem,h aki velem szembe jön, le van nőve a haja. Boldog életem van, a két éves lányommal dumálunk útközben időm sincs mást figyelni. De ha le van nőve... és? ha zsíros a haja.. És?? Engem az hol érdekel?

2014. jún. 5. 17:55

Sok nő nincs tisztában a benne rejlő lehetőségekkel,hogy egy kis összeszedettség,egy kis magunkra szánt idő,akár egy minimális smink mennyit tud jelenteni,És itt nem extra dolgokról beszélek,csak olyan 5 percről amit magunkra szánunk indulás előtt.

Igénytelenség szerintem az,amikor valaki a napi tisztálkodást kihagyja....

Másrészről meg egy melegítőnacis,copfos,smink nélküli nő akár nagyobb önbecsüléssel is rendelkezhet mint mindig műkörmös,vasalt hajú,piros tűsarkos nőtársa,aki csak ilyen formában hajlandó felfogni hogy ő mennyire nő,akár a környezete,a férfiak bókjai által.

Az arany középutat kell megtalálni,mert az pl nem elítélendő ha a sarki pékségbe reggel flipflop papucsban,3 mérettel nagyobb pólóban és rövidnadrágban, a fejem tetején összecsavart rögtönzött konttyal megyek le.Ha valaki meglát így,akár azt is mondhatja hogy "igénytelenség" mivel nem tudja a részleteket...De hát nem érdekel ki mit gondol,és ugyanígy én is megpróbálok nem elhamarkodott véleményt alkotni másokról.Ugyanaz a nő vagyok cicanaciban és bundás kenyér illatú hajjal is,és fekete koktél ruhában is,füstös sminkkel és magassarkúban.

A mai világban mindenkinek megvan a maga baja,nem tudhatjuk a háttérét a dolgoknak,lehet valaki éppen depressziós,lehet beteg ő vagy valakije vagy éppen gyászol,és minden gondja nagyobb annál hogy a külsejével törődjön.át akarja élni az aktuális napot,és kész.....Persze,ez nem látszik ,csak a lenőtt haj,és a kialvatlan,sminkeletlen arc....

De hát kik vagyunk mi,hogy bárkit is elítéljünk bármiért is?

48. Miss Angel (válaszként erre: 37. - 16b5d6ae34)
2014. jún. 5. 17:54
oké,pontatlanul fogalmazott.....
47. 6b006fc769 (válaszként erre: 42. - Aquatica)
2014. jún. 5. 17:54
Te ugye troll vagy?:D
46. 27c72ee00a (válaszként erre: 41. - 16b5d6ae34)
2014. jún. 5. 17:54

Hát nem:))

És a cicanacisnak is lehet az aranypántos szandálkájából kibújó lábujjacskája koszoskörmű:D

Pff .. :D

45. pk86 (válaszként erre: 1. - Aquatica)
2014. jún. 5. 17:53
Van, aki a szépségére/igényességére lehet büszke, valaki viszont az intelligenciájára..( Egyesek persze mindkettőre. ) Minden megnyilvánulásodból az derül ki, hogy te sajnos nem az utóbbi kategóriába tartozol.. Hidd el nekem, sokakat legalább ennyire irritál ez a felszínes gondolkodásmód nem túl jó nyelvtannal megspékelve (szellemi igénytelenség), mint téged mások külsejének "igénytelensége"..
44. 6b006fc769 (válaszként erre: 32. - Aquatica)
2014. jún. 5. 17:53

Lusta?

Lehet, hogy sokkal többet dolgozik érdemben, mint az, aki hűdeszép. Persze lehet, hogy nem. De egyenlőséget vonni a lustaság és a rondaság között elég merész következtetés.

43. EsztyMorgan (válaszként erre: 35. - 16b5d6ae34)
2014. jún. 5. 17:53
Erősen kétlem. Nyista profilkép :)) így már tuti ő is bűn ronda.
2014. jún. 5. 17:52

annyi eszetek sincs basszus mint egy tyúknak...

leragadtatok egy szónál hogy ronda és ezen lovagoltok :DDDD

DE AZ SENKINEK SEM TŰNIK FEL hogy festett lenövés, zsíros haj stb???

elég gáz... sztem ti is ugyan olyan igénytelen nők vagytok... jöttök ide kötekedni.... kivesztek egy szót aztán ezen csámcsogtok...

elég baj az ha nem szólsz rá a barátnődre hogy fogyjon le, nem a kinézet miatt hanem az egészsége miatt. nekem se kéne hidd el olyan barÁtnő mint te vagy. álszent és képmutató :D

41. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 38. - 27c72ee00a)
2014. jún. 5. 17:51
...nem lehet mindenki gyönyörű:)
40. EsztyMorgan (válaszként erre: 36. - F6390e6b9b)
2014. jún. 5. 17:51

Hát akkor már ketten vagyunk. :)


Amúgy... csak úgy mondom,h egy kövérnek mondott nő is hordhat cicanacit. Ma már olyan szép és hosszított felsők vannak ami "meg is követeli".

Az már persze más kérdés,h nem mindenkiben veszett el stylist és ugye ami egy molett modellen jól áll, xy-n nem biztos. De ez meg legyen az illető problémája.

39. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Aquatica)
2014. jún. 5. 17:50

Nekem sem tetszik a lenőtt zsíros haj, és a lepattogzott köröm sem az esetem.

De lehet, hogy egy "ilyen" emberrel sokkal érdekesebb dolgokról lehet elbeszélgetni, mint azzal, aki minden pillanatban tip-top. Persze nem biztos, de lehet. Csak mert a külső nem minden ám, a szív, a lélek és a szellem ápoltsága és igényessége valahogy tartalmasabb. Nekem az fontosabb. Igaz, egyik sem zárja ki a másikat.

Viszont jobban felkapom a fejem, amikor egy csinos ápolt hölgy nyafog, hisztizik vagy olyan egyszerű, mit egy faék.

38. 27c72ee00a (válaszként erre: 35. - 16b5d6ae34)
2014. jún. 5. 17:49

Én nem hiszem.

Ha másokhoz méricskéli magát ..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook