Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nincs ronda nő csak lusta! fórum

Nincs ronda nő csak lusta! (beszélgetős fórum)


37. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 33. - Miss Angel)
2014. jún. 5. 17:49
Nagy a különbség a "nincs ízése és a ronda között".
36. f6390e6b9b (válaszként erre: 31. - Aquatica)
2014. jún. 5. 17:48
Nekem is van olyan ismerősöm aki 100 kilósan is cicanaciban van???És??Neki ez kényelmes,ilyen az ízlése!!Pont nem érdekel,kritizálni meg főleg nem fogom!!Valószínű ha megtenném akkor annyival lezárná hogy neki meg az én ízlésem nem tetszik!Nem vagyunk egyformák!!Szerencsére,mert ilyen amilyen Te vagy nem szeretnék lenni!!
35. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 27. - Aquatica)
2014. jún. 5. 17:48
Ha nem írod, hogy nem kritizálsz, akkor is furcsa így ez a szó, hogy ronda:( Lehet te egy csodaszép nő vagy?:)
34. Miss Angel (válaszként erre: 31. - Aquatica)
2014. jún. 5. 17:47
na igen,meg sokan nem tudják,mi előnyös rajtuk és mi nem,vagy csak nem törödnek azzal se:/
33. Miss Angel (válaszként erre: 24. - 16b5d6ae34)
2014. jún. 5. 17:46

a rondát szerintem arra értette,akinek nincsen ízlése,vagy semmmit nem ad a külsejére.egy kevésbé szép nő is lehet ápolt,akire jó ránézni.

/szerintem/-nem mindenki születik modellkinézettel.

és ez bizony lustaság,nemtörödömség,igaza van....van akit abszolut nem érdekel a kinézete,és sztem egy igazi nőt kell hogy érdekeljen.még ha nem is áll egész nap a tükör előtt:))))))))))))))

2014. jún. 5. 17:45

és ismétlem a fórum címet...

nincs ronda nő csak lusta,,,

31. Aquatica (válaszként erre: 28. - EsztyMorgan)
2014. jún. 5. 17:44
amúgy neki nem való . abszolút nem .. ezt te is tudod ... vegyen fel olyat ami rá való... de a cica naci kizárt :D...
30. EsztyMorgan (válaszként erre: 29. - 72497ec515)
2014. jún. 5. 17:43
Ez igaz.
29. 72497ec515 (válaszként erre: 27. - Aquatica)
2014. jún. 5. 17:42
mondjuk a ronda és az igénytelen nem ugyanaz ...
28. EsztyMorgan (válaszként erre: 21. - Aquatica)
2014. jún. 5. 17:41
Nem zavar.. de ha valaki 100kilós akkor ne hordjon cicanacit? Te saját magaddal sem vagy tisztába, szelektál a memóriád vagy miaszösz :))
27. Aquatica (válaszként erre: 24. - 16b5d6ae34)
2014. jún. 5. 17:40

akkor vegyük úgy h kritizálok... DE nekem ne mondd hogy te nem veszed ezeket észre és soha nem nézted meg ?? mert az hazugság...

és miért akadtál ki a ronda szó-n??

nem értem. egyesek a kövér szón..

nekem semmi bajom a kövérekkel, a szépség az tényleg mindenkinek mást jelent. de ne magyarázd be nekem hogy a lenőtt szöszös zsiros haj az szép.... azt mindenki úgy látja valójában . akárhogy nézzük. és igen igénytelen.

26. EsztyMorgan (válaszként erre: 20. - Aquatica)
2014. jún. 5. 17:40

A tapintatlan burkolt megfelelője :))


Én most csak magamból indulok ki. Persze ha esetleg látok olyat aki épp kölni áradatban jön velem szembe és tényleg nagyon szépen néz ki, igen... olyankor izélek magamban. És már voltam úgy,h full kifényezve mentem utcára. Én spec. rühellem a férfiak faló tekintetét. És még mielőtt megint belém kötnél: életem során az egyik legnagyobb trauma volt az életemben mikor meg akartak erőszakolni. Évek kellettek,h fel tudjam dolgozni a magam módján és elhiggyem magamról,h nem csak arra kellek.


Ha a párommal megyünk olyan helyre, mint pl. egy jó kis party, akkor "odateszem" magam. Ha a gyerekkel megyünk játszira, bocsánat világ de nem.

És még annyi mindent mondhatnék de nem akarok magyarázkodni.


Én is őszinte vagyok: én egy embert nem a külseje alapján akarok ítélni. Persze néha nekem is sikerül.. mint mondtam vannak csinos de csúnya nők is. Nekem csúnyák másnak szépek. És lehet,h egy érzékeny nő jön velem szembe az utcán. Mivel nem ismerem nem tudhatom.

25. 27c72ee00a (válaszként erre: 23. - Aquatica)
2014. jún. 5. 17:37
Mit is szerettél volna ezzel valójában?
24. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 15. - Aquatica)
2014. jún. 5. 17:36

"...ronda igénytelen...."

Te írtad...aki nem kritizál:)

Ez mi, ha nem kritika... méghogy "ronda"!

23. Aquatica (válaszként erre: 22. - Miss Angel)
2014. jún. 5. 17:36
köszönöm:)) végre valaki aki felfogta mit is szerettem volna ezzel valójában.
22. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Aquatica)
2014. jún. 5. 17:35
Úgy van,hogy ezek a nők vagy rohadtul nrm törödnk magukkal és tényleg igénytelenek,vagy egyszerűen nincs ízlésük.utóbbi pl:ha festi magát valaki akkor úgy tegye hogy ne úgy nézzen ki az arca mint akire "ráhajították" a sminknek nevezett festékmázolmányt,hanem az tényleg smink legyen,az adottságaihoz igazítva.meg főleg ne szanaszét kenve:)))))) ha meg nem tud sminkelni,inkább legyen natúr.de ez csak egy példa lehetne ezt ragozni tovább,más dolgokra is mint frizura öltözködés stb.És sztem se a pénz se az idő nem kifogás.Idő szűkében is lehet csinálni reggelente olyan frizurát ami egy nőnek előnyös és amivel tényleg nő,és nem kell méregdrága márkás rongyokat viselni ahhoz hogy ízléses nő legyen vki.véleményem ennyi....
21. Aquatica (válaszként erre: 19. - EsztyMorgan)
2014. jún. 5. 17:33

engem nem zavar hogy valaki köver, vannak csinos köver baratnőim is. engem az zavar amit leirtam

a lenövés ?? a szöszös haja , a zsíros haj....

nem olvasod amit irtam ??

20. Aquatica (válaszként erre: 17. - F6390e6b9b)
2014. jún. 5. 17:32
ez a valóság drága..... ideje felébredni vagy te is ilyen cinikus vagy? nem hiszem h te nem szoktad megnézni az utcan azt ki h van felöltözve és néha nem szörnyülködsz, ez olyan álszentség,, én legalább őszinte vagyok....
19. EsztyMorgan (válaszként erre: 13. - Aquatica)
2014. jún. 5. 17:32

Most az,h mindenkit leáltalanosítasz de muris. Éljen! :)

Nem ez a legnagyobb problémád? Szerintem meg de. Nem ismered a veled szembejövő akárkit, nem látsz a magánéletébe, nem látod a mindennapjait. Persze mindenki lehet szebb, jobb akár csinosabb is. De örülj,h nem kell a szembejövő 200kilós, lusta nő cipőjében járnod. Annyi mindent nem tudunk a másikról, egymásról.. és nem is kell. Mert van egy határ. DE csak azért megszólni valakit mert nem tipi-topi... otrombaság, bunkóság és még sorolhatnám.

18. 22faff5807 (válaszként erre: 1. - Aquatica)
2014. jún. 5. 17:31
Tudod van aki éppen munkából végez, mint a kolléga nőim és szegények örülnek ha élnek, nem, hogy még smink meg egyébb. Abból a kevés pénzből amiből jelenleg a magyarok többsége él meg gyereket nevelnek, ezen felül háztartást vezetnek, stb. Ennyi legyen már nekik megengedve, hogy kócos hajjal menjen ki az utcára. Ettől függetlenül ugyan úgy szeretik a barátaik és a családjuk is őket, a többi ember meg lvan sza.... Ennyire nemszabad külsőségek alapján ítélkezni. Gondolom ők is boldogabbak lennének ha nem egymásnak vágnák a hajukat, hogy az itt megspórolt pénzt a gyerekeikre fordítsák.
2014. jún. 5. 17:29
Nem veszünk magunkra semmit,de ahogy mondani szokták a szépség belülről fakad és ilyen lélekkel ami neked van nem vagy túl szép Te sem!!!Kikenheted a valagad is,de amíg így viszonyulsz az emberekhez addig Te mindig is ronda leszel ahogy fogalmaztál!!!
2014. jún. 5. 17:29
Volt hogy kócosan mentem én is az utcán, sajnos épp a kórházba.. Zsírosodik a hajam de minden másnap hajat mosok. Néha napján puffadt a szemem ikreim vannak ,plusz még van egy egy gyerek ,nem midig mondhatnám hogy kialszom magam. :(
2014. jún. 5. 17:27
én nem kritizálok én látom... mi a helyzet..
2014. jún. 5. 17:25
És mondjatok h nincs igazam..?
13. Aquatica (válaszként erre: 10. - EsztyMorgan)
2014. jún. 5. 17:25
nem ez a legnagyobb problémám de látom bele találtam a lényegbe.. ti most mindent magatokra vesztek :D?
2014. jún. 5. 17:24

nem igaz ez sem, ez is egy álszent válasz...

mindenki megnézi a másikat, mindenkinek van véleménye, ne álszenteskedjünk már :D.. ÉS PLÁNE Nem a nők.... magunkban megfogalmazzuk pontosan a dolgokat csak nem merjük bevallani...

hogy honnan tudom ezt...

ma a kolléganőm megjegyezte, hogy (nevezzük MARISNAK), milyen ronda a cipője, igen valóban... tényleg ronda volt, és hogy igazán lecserélhetné már....Nem szoktam amúgy az embereket megnézni de azért vannak elég szembetűnő figurák és jah szakmai ártalom is.... :D

11. gigi> (válaszként erre: 9. - Trapiti)
2014. jún. 5. 17:23
Ez bizony nagy igazság!! :)
10. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Aquatica)
2014. jún. 5. 17:21

Láttam én már igényesnek kinézett nőt és bűn ronda volt.

Nem mindegy neked,h aki veled szembe jön az hogy néz ki? Attól mert valaki nem 48kg ruhástul miért ne hordhatna akár cicanacit? Hogy van ez?? :))

Tudod a szépség szubjektív..

Én sem öltözök ki a hétköznapokon. Nem rongyba megyek az utcára de olyan holmit veszek fel amiben jól érzem magam és ami kényelmes.

Mást kritizálni a legkönnyebb. Keserű élet ez ha már ez a legnagyobb problémád.

2014. jún. 5. 17:17
Aztán arról is beszélhetnénk hogy a sok "igényes" nő milyen valójában... 14 év az egészségügyben, és szinte mindent látsz ;) igényes műköröm az van, de szappant nem látott egy éve... megdöbbentő valóban, hogy mi van sokszor a "vakolat" és a ruhák alatt...
2014. jún. 5. 17:13
hja, és nem mindenki szép. szóval nem minden az "igényességen" múlik ;)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook