Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nincs ronda nő csak lusta! fórum

Nincs ronda nő csak lusta! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... ❯❯
2014. jún. 5. 21:23
volt egy ismerősöm annyi púder volt rajta hogy mikor közelebb hajoltam majd elhánytam magam a nevetéstől :)
216. a0c1361e44 (válaszként erre: 213. - Aquatica)
2014. jún. 5. 21:22

Hát persze, hogy megnézzük, ezért van a szemünk. Ha nem foglaljuk el magunkat olvasással pl. a BKV-n, akkor bámulunk valakit. Kit szoktunk bámulni? vagy azt aki szerintünk jól néz ki és ezért kellemes legeltetni rajta a szemünket, vagy azt, akin szörnyülködünk.

Nincs ebben semmi. Ilyenek az emberek.

215. a0c1361e44 (válaszként erre: 211. - D2d5bb5db4)
2014. jún. 5. 21:19
Ugye?
214. a0c1361e44 (válaszként erre: 208. - Csigusz 79)
2014. jún. 5. 21:18
Én nem csak az összekötésre gondolok, mert az lehet szebbé is teszi, hanem arra a hínár hajra, ami mondjuk seggig ér, tök egyenes, jellegtelen. ennek mi értelme van. Nem szép, mert kevés, nincs jó színe, formátlan...
213. Aquatica (válaszként erre: 207. - A0c1361e44)
2014. jún. 5. 21:16

téged bírlak mert te mindig megmondod a tuti. nem vagy álszent,... és ez jó..

mások is megnézik hidd el csak nem merik bevallani... és ez nem gonoszság ilyen az ember és kész...

212. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 210. - Gyombike83)
2014. jún. 5. 21:16
akkor kimaradtál...nem vettem észre:)))
211. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 207. - A0c1361e44)
2014. jún. 5. 21:16

Pedig ugye, milyen sokan vannak?

Mindíg azt kérdezem magamtól, mikor ilyeneket látok: oké, hogy ő nem úgy látja a tükröt; de senkije nincs, aki szólna neki? :(

210. gyombike83 (válaszként erre: 191. - 16b5d6ae34)
2014. jún. 5. 21:15
Én voltam aki bunkózott és ezt vállalom is.
209. a0c1361e44 (válaszként erre: 202. - Trapiti)
2014. jún. 5. 21:15

De nem mindegy, hogy milyen hiba.

Nekem szép a bőröm, így sosem kenek rá alapozót, mert nincs mit korrigálnom. Nincs pattanás, nincs sebhely, semmi. A szemeim szépek, bár azért kihangsúlysozom egy kicsit. Tehát az arcom rendben van:D De vastag a vádlim, így takargatom, azaz nem járok sűrűn szoknyába.

Tehát, zavar a vádlim vastagsága, de emiatt nem fogok vakolatot tenni a képemre:DDD

208. Csigusz 79 (válaszként erre: 207. - A0c1361e44)
2014. jún. 5. 21:15
"hosszú haj de minek, mert csak lóg" Na ilyet már én is láttam jópárszor,én sem értem minek a hosszú haj ha mindig össze van kötve :-O számomra ez lustaság.
207. a0c1361e44 (válaszként erre: 201. - Aquatica)
2014. jún. 5. 21:12

OK. Nincs pénze, mert a gyerekeinek él, alig tudja fizetni a maga fenntartását (most nem kollegináról beszélek, csak úgy általában), stb. Na de egy fésű 100 Ft alatt van, kb. 1 perc alatt megfésülöm a hajam, ha 3 percet szánok rá, akkor már át is szárítottam vagy kivasaltam, és még zselét is tettem rá, a következő kb. 1 perc egy kis krém az arcra, aztán egy gyors szemceruzás szemfestés. Én reggelente kb. 30 perc alatt elkészülök (tusolás, haj, smink, vasalás), előtte kb. 1 órát kávézok TV-zek:) szerintem ennyi idejének mindenkinek kell lennie, mert ha ezután nagy szél van, akkor sem néz ki úgy a hajam, mintha nem fésülködtem volna meg, hanem csak szélfújta borzas lesz:)

Ha valaki naponta foglalkozik magával egy kicsit, akkor nem lesz lelakott. Persze tudom kell a szerencse is hozzá. Nekem nem zsírosodik a hajam, így ha nem mosnám hetekig sem látszódna rajta, de ettől függetlenül hetente megmosom, ahogy a körmeimet és a lábaimat is hetente rendbeteszem.

Én is sokszor nézem, hogy repedt sarok, ronda köröm, hosszú haj de minek, mert csak lóg, és a ruha sem méretben, sem fazonban, sem színben nem illik az illetőhöz. Ilyenkor elgondolkodom, hogy ezt a randa ruhát vajon miért vette meg. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy azt gondolja: akkor is megveszem ! Lesz ami lesz! Nem érdekel, hogy nézek ki benne! Nem érdekel, hogy öreg vagyok hozz! Stb....

206. gyombike83 (válaszként erre: 172. - Aquatica)
2014. jún. 5. 21:07
Hát bizony sokra vittem, nem csak a munkámban hanem a magánéletemben is, van egy csodálatos családom, boldog nő,feleség,anya vagyok, főleg mert nem az a legnagyobb gondom hogy mások hogy néznek ki, nem töltök 50 percet a tükör előtt ha le akarok ugrani a sarki kisboltba hanem felveszek valami számomra normális és kényelmes ruhát, megfésülködöm esetleg felkötöm a hajam, de nem kezdek el körmöt festeni vagy hajat vasalgatni csak mert 5 percet töltök az utcán.És igen intelligensebb vagyok azoknál akiknek csak és kizárólag a külsőségek számitanak, mert meg tudom látni az emberekben a jót, a kedvességet, örömöt stb attól függetlenül hogy néznek ki, és nem vagyok olyan sekélyes értelmi/érzelmi szinten hogy csak a felszint lássam és az alapján itéljek meg embereket.
205. pk86
2014. jún. 5. 21:05
Én személy szerint tini koromban festettem, hajhaboztam, beszárítgattam a hajam. Most, hogy eredeti barna, csak mosom és lehetőleg hagyom magától megszáradni, gyönyörű fényes, erős, nem töredezik. Ráadásul jó fazonra van vágva, így pepepcselés nélkül is jó fazonja van. Az arcbőröm az alapozótól, púdertől kiszárad és mitesszeres lesz. Bár így meg látszanak a szeplőim, még mindig szebbek, mint a mitesszerek.. A szemem begyullad, legalábbis viszket és piros, ha egész nap szempillaspirált, illetve szemceruzát használok. Az se túl szép látvány. Viszont a szemhélyamon sminktetoválás van, ezzel 3 évente egyszer kell foglalkoznom. Egyedül a szemöldökömet kell hetente kiszednem, persze azt se természetellenes csíkra szoktam. Amióta csak alkalomszerűen sminkelek, azóta sokkal szebb a bőröm, szemem úgy összességében..
204. kriszta773 (válaszként erre: 202. - Trapiti)
2014. jún. 5. 21:05

azért sok esetben a "hiba" pont egyediséget jelent, rengeteg szupermodellnek is vált védjegyévé ilyesmi, ami pedig korábban zavarta őket. mégis ettől lettek különlegesek :)

nekem is van olyan ismerősöm, akit smink nélkül meg sem ismernék, hát ugye ez megint egy túlzás számomra :))

203. kriszta773 (válaszként erre: 199. - Gribedli***)
2014. jún. 5. 21:03
én ezt inkább arra írtam, hogy van, aki kénytelen sminkelni, mert fedni akarja azt, ami szerinte nem szép :) ideális esetben a smink szerintem kiemeli a szépet, szebbé teszi. nálam ez az igény kategória, mert szeretek fokozni :)))
202. trapiti (válaszként erre: 199. - Gribedli***)
2014. jún. 5. 21:02
Mindenkin van hiba, legfeljebb nem zavarja. ;) Szerintem egyébként ha valaki sminkkel nagyon feljavítja magát, épp annak a számára lesz a legnagyobb a csalódás aki előtt szép akart lenni.
201. Aquatica (válaszként erre: 192. - Gribedli***)
2014. jún. 5. 21:00

ebben az esetben az a gáz ha megteheti és nem teszi meg...

a másik .. van egy nő akinek négy gyereke van. sajnos értük él és neki annyi ideje sincs h elmenjen fodrászhoz.nem festi magát. viszont ápolt tiszta, rendezett. nagyon bántotta őt hogy nem tud eljönni egy szalonba szépülni hiszen ő is nő vágyik rá, hogy megélje ezt. Mi kitaláltuk hogy megajándékozzuk őt egy szuper hajvágással, megszépítjük.És JÓL esett látni azt hogy boldog.

200. gribedli*** (válaszként erre: 196. - A0c1361e44)
2014. jún. 5. 20:59
Kire hasonlit a gyerek...:DDDD
199. gribedli*** (válaszként erre: 168. - Kriszta773)
2014. jún. 5. 20:58

Igen, de ha a smink ugye korrekciora szolgal ezeknel, attol meg nem kell kizarni a lehetoseget, hogy leteznek nok, akiknek nem hibas a boruk es nem kell sminkelniuk mert egyszeruen enelkul is szepek. Nincs ragya es nincs sebhely es semmi takargatnivalo.


Mindenki aki sminkel, valojaban azt takargatja, ami elvesz a termeszetes szepsegbol, es azt igyekszik felnagyitani, amit a termeszet nem adott meg neki. Ettol fuggetlenul van olyan is, akinek meg megadatott, szoval nem igenytelensegbol nem sminkel, hanem mert szep.


Ezert nalam nem szinonima a smink es az igeny. Pedig sminkelek, de akkor sem egyenlo a ketto.


Persze, erre mondhatod, hogy mindenkin van valami hiba, de ez nem biztos.

198. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 195. - Aquatica)
2014. jún. 5. 20:56
Te nem érted, mit jelent a pejoratív:))
197. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 195. - Aquatica)
2014. jún. 5. 20:54

Sejted, hogy tudom, mit jelent?:)))

Azért írtam, hogy PEJORATÍV a bagázs szó.

2014. jún. 5. 20:53

De, van ronda nő, van lusta nő, és van igénytelen nő, illetve van olyan nő is, aki látszólag rendben van, csak ne kelljen közelebbről megnézni, és persze van olyan nő, aki rendben van sminkkel, frizurával, de ha lemossa, akkor fel sem ismered, illetve van a sok plasztikázott nő, akinek a férje majd nagyokat néz, hogy kire hasonlít a gyerek, és van olyan nő is, aki szép, csinos, jól sminkel, jó a haja, jól öltözik és emellett unalmas, hisztis, rosszindulatú, stb.


Én is szoktam ilyen kijelentéseket tenni, azaz én mostanság többször leírtam, hogy nem létezik olyan kismama, akire jó ránézni, mert mind kövér, rosszul öltözött, csoda ha elahgyja a párja? Persze! beteg. Na de mind?


Egyébként pont az általad leírtak miatt nem értem a nőket. Ha sötét a hajuk, vagy világos, akkor miért kell olyan hajszínt választaniuk, ami lenő. Akármekkora divat az ombre, akor is ronda. Engem nem érdekel, hogy fodrász csinálta a lenőtt hajat, az ápolatlan hatást kelt. Egy fekete hajú nő miért festi szőkére a haját? Nem hiszem, hogy jól áll neki, és lenőhet. Persze azt hiszi, hogy ettől lesz szép:D


És még írhatnám...

195. Aquatica (válaszként erre: 191. - 16b5d6ae34)
2014. jún. 5. 20:51
bagázs- társaság.
194. gyombike83 (válaszként erre: 162. - 130454e42d)
2014. jún. 5. 20:50
Ez tetszik.
193. 388b941089 (válaszként erre: 177. - Kriszta773)
2014. jún. 5. 20:50
Milyen turelmes vagy:) fejet hajtok elotted:)))
192. gribedli*** (válaszként erre: 186. - Aquatica)
2014. jún. 5. 20:49

En pl nem bunkoztalak le, de nem is kar, hogy elinditottad, Banyaci beszamoloja az olajos munkat vegzo norol nagyon elgondolkoztato volt, es a topiknak koszonhetoen olvashattam. Korhű. A visszajarol. Mert tenyleg az egyik veglet sajnos ez. Ismerek noket, akik ugy igenytelenek, hogy van ra lehetoseguk, hogy ne legyenek, de egyfajta depresszioba burkolozva nem teszik. Es jeep-pel jarnak, smukk van, de a zuhanyt nem ismerik.


Egy kalap ala venni az osszes koszos kormu not sajnos ugy vegzodik, hogy belecsuszik az is, aki lusta, de az is, aki napi 12 oran keresztul telen minuszokban zoldsegesladat cipel, meg az is, aki olajos cuccot pakol es ahogy irta Banyaci, alig van ido kezet mosni, mielott odaer a gyerekert. Ha egy kicsit jobban specifikaltad volna az indito hszt, akkor kevesebben kotottek volna bele.

191. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 186. - Aquatica)
2014. jún. 5. 20:44

Bocsánat...de szerintem senki senkit nem hülyézett, nem bunkózott senkit:)

...de mi az, hogy "bagázs"? Meglehetősen pejoratív kifejezés.

190. kriszta773 (válaszként erre: 186. - Aquatica)
2014. jún. 5. 20:41
pedig szerintem tényleg így van, hogy nincs ronda nő, csak lusta :) a férfiaknak sokkal nehezebb dolguk van, mert azért egy ronda férfinak sokkal kevesebb eszköze van a felturbózásra, persze azért nekik is akad :)
2014. jún. 5. 20:41
Szemekkel=szemek nelkul
188. gribedli*** (válaszként erre: 164. - Trapiti)
2014. jún. 5. 20:39

Na, ez szerintem tok jo!:)


Amugy nem tudom, ki hogy erti a sminkelest, de ha mar itt tartunk, hogy igenyes vagy nem igenyes, akkor en azt mondanam, hogy a legigenyesebb smink az pont olyan, mintha NEM lenne ott, vagyis az ilyenhez 1 ora kell altalaban es egy pasinak ez az, ami a leginkabb bejon. Szoval a jol sminkelt no az nem balkaniasan jol sminkelt (lila, pink, stb), hanem ugy, hogy nem lehet eszrevenni, csak azt lehet eszrevenni, hogy szep.


En pl kifutok a vilagbol, amikor karikas szemeket latok masokon, vagy karikas a sajat szemem. Nem erzem magam "meztelenul" vastagon kihuzott, ruham szinevel egyezo szemhejpuderrel korbetapicskolt szemekkel (mondtam mar, hogy balkanias??:DDD), de korrektor nelkul pl igen. Namost, ha mar teszek korrektort, akkor teszek spiralt is es akkor teszek egy labello szajfenyt is, meg egy lehelletnyi terra-t az arccsontomra szoval ez mar "smink", de valojaban a korrektor inditja be a mechanizmust. Ha valaszthatnek csak 1 termeket, akkor ezt valasztanam.

❮❮ ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook