Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nincs egy barátom se, magányosnak érzem megam de nagyon. fórum

Nincs egy barátom se, magányosnak érzem megam de nagyon. (beszélgetős fórum)


1 2
7. 3d787b167a (válaszként erre: 6. - Michelle.r)
2016. szept. 4. 18:51

:DDDDDDD


Télleg!

6. michelle.r (válaszként erre: 1. - Pergom)
2016. szept. 4. 18:46

'többi tipikus pláza.....va volt.'


Egészen hihetetlen, hogy egy ilyen kedves lánnyal senki sem akar barátkozni 😉

2016. szept. 4. 18:07
próbálj barátkozni a munka helyeden esetleg akinek van párja ott lehet közös programokat csinálni esetleg szomszédokkal ha vannak sajnos felnőtt korban sokkal nehezebb kialakítani barátkozást mint gyerekként.
2016. szept. 4. 16:58
Ideje valtoztatni ezen a csigahazba bujt eleteden.
3. csikil4ny (válaszként erre: 2. - Pergom)
2016. szept. 4. 16:57

Az introvertáltság nem átok, csak tudni kell kezelni. Legfeljebb nem állsz a társaság középpontjába, de a szélén lehet. :) Kollégák között sincs senki akivel kijárnál?


A pároddal milyen a kapcsolatod?


Senki nem segíthet rajtad, még a pszichológus sem, csak te magad!

2016. szept. 4. 16:53

Nem tudom hol tudnék barátokra szert tenni,vagy ebben a korban már felesleges.Eléggé introvertált vagyok,nehezen nyílok meg másoknak.Vagy ha kicsit ki is nyíltam,jó nagy pofára esés lett a vége,nagyot csalódtam az illetőben.

Gyerekkoromban óvodában sem volt senki,mindig sírtam anyukám után.Pszichológusnál voltam,nem segitett semmit.

2016. szept. 4. 16:35

27 éves lány vagyok,nincs egy barátom se,akivel tudnék beszélgetni.Párkapcsolatom van lassan 3 éve.De akkor is.Nincs olyan,akivel tudnék női dolgokról beszélgetni,teraszra kiülni,császkálni erre-arra.

Sose voltak.Teljesen kiközösítettek általánosban és középiskolában is.Ott az első év jó volt,aztán elterjesztették rólam,hogy leszbikus vagyok.Az teljesen elvette az önbizalmam + önismeret órán volt olyan játék,ki kinek szimpatikus annak dobja a labdát.Én nem kaptam labdát,vagyis senkinek se voltam szimpi.Most erre mit mondjak?

Nagyon egyedül érzem magam,sokszor gondolok anyukámra is.3 éve lesz,hogy meghalt.Nagyon hiányzik.

Sose voltam csajos,inkább fiús lány,ez miatt is kinézhettek,a többi tipikus pláza.....va volt.

Van munkahelyem,de többnyire férfiak dolgoznak ott,így esélytelen a barátkozás.Nem járok el sehova se.Diszkóba sehova sem.Örülök,hogy hazaérek munkából,délután 5-kor

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook