Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sokszor nagyon magányosnak érzem magam. 32 éves... fórum

Sokszor nagyon magányosnak érzem magam. 32 éves... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. jún. 18. 15:23
Próbáltál már írni itt valakinek, akár pasinak, akár nőnek,akivel negvitathatnátok a helyzeted és aki talán segíthetne kiszakadni ebből az állapotből? Mellesleg 32 évesen még nem kellene kétségbe esned! Szerintem érett,de fiatal nőnek számítassz! Semmiről sem késtél le 🙂
7. joezai (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 30. 14:12
Meg kell adni magadnak a lehetőséget, és ne add fel. Egyrészt párkapcsolati téren, akár hagyományos társkereső oldalakon, másrészt ha barátokat, barátnőket szeretnél, akár munkahelyen, akár valamilyen önkéntes, sport vagy hobbi rendezvényen is részt vehetsz.
2022. ápr. 30. 14:03
Mindenért tenni kell.
2022. ápr. 30. 13:40

Pont ilyen idős, gyerektelen egyedül élő voltam, mikor egismertem a párom.

Akkoriban olyan munkám volt, hogy sokszor késő estig dolgoztam.Volt, hogy úgy tudtam valakivel randizni, hogy elmentünk reggelizni, mert az estét nem tudtam megoldani.De ha valaki szeretne társat találni, szánjon már rá időt!

Az meg, hogy gyerektelenként keresed a párod, inkább előny, mint hátrány.Nem kell arra is fókuszálni, hogy a gyerekeid hogy jönnek ki a pároddal, illetve a környezetemben sok féfitól hallom, hogy nemnagyon akar belecsöppenni más gyerekeinek a felnevelésébe.(Főleg olyanoktól persze, akiknek nincs még saját gyerekük)

2022. ápr. 30. 13:39
Azt én is észrevettem, hogy felnőttként nehezebb barátkozni. Mindenki elfoglalt, be van táblázva. Ha találkozni akarsz valakivel, hetekkel előre le kell egyeztetni az egészet. Sokan nagyon távolságtartóak.
2022. ápr. 30. 10:26
Hol szoktál ismerkedni?
2022. ápr. 29. 22:59
És mi zavar jobban, a gyermektelenség vagy a magány?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook