Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nézi valaki a teniszt? fórum

Nézi valaki a teniszt? (beszélgetős fórum)


2022. jún. 10. 15:11

Helyreigazítás

Módosul a kezdés: 16,45-kor indul. De elírtam, nem Tzitzipassz a görög az ellenfél, hanem Kyrgiosz, az ausztrál. Egyébként ez is jó meccs lesz, ha Kyrgiosz komolyan veszi, és akar! nyerni. Ha csak tessék-lássék lesz ott a pályán, Marcinak könnyű dolga lesz.

2022. jún. 10. 07:26

Ha valakit mégis érdekelne:

Fucsovics Marci Stuttgartban a tegnapi bravúrja után:

ma d.u. 15,30-kor Tzitzipasszal játszik, elődöntős. Nagy derbire számítok. M2-esen lehet majd nézni.

Hajrá Marci!

2022. máj. 29. 06:53
Persze ha rajtam kívül senki sem nézi, önmagammal beszélgetni itt a szobában is tudok. :))
2022. máj. 29. 06:52
Ma: 12,30 Djokovits, 15,00 Nadal, még d.u. A.Zverev, és este 20,45 Alcaraz. Csupa csemege a mai nap.
2022. máj. 28. 10:23

Sehol senki?

Néztem a srác tegnap esti mérkőzését, hát ez bizony sétagalopp volt neki, olyan kis levezető edzés az előző napi fáradtságot a "kutyaharapást szőrivel" edzés. Ma pihen, majd holnap ismét láthatjuk, aki akarja. Én ha el nem alszok, vagy ameddig el nem alszok... most ő a favorit, úgy látom, zsinórban őt rakják utolsó mérkőzésnek, tele a stadion, amikor játszik.

2022. máj. 27. 11:51

Most éppen a Roland Gaross-on folyik a verseny. Az idén feltűnt egy új spanyol tehetség: Alcaraz. Jóképű fekete srác, spanyol grand. :))

Kommentek szerint benne van Djokovits szívóssága, Nadal gyorsasága, lábmunkája, és Féderer csuklója. A közeljövő nagy reménységének mondják, akár mindhárom előbb említett "nagyságot" egyszerre utasíthatja a háta mögé.


Tegnapelőtt láttam a mérkőzését, szuper a srác. Ma este 20,45-kor kezdődik a játéka az Eurosport 1-2??? Attól függ, éppen melyik pályán fog játszani. Érdemes megnézni, egész biztosan jó kis meccs lesz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook