Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nézi valaki a Totemet? fórum

Nézi valaki a Totemet? (beszélgetős fórum)


1 2
56. Babi11 (válaszként erre: 53. - Papája)
2021. szept. 20. 14:44
Egyetértek
55. Babi11 (válaszként erre: 54. - Dfc04c70e4)
2021. szept. 20. 14:44
Néztem
54. dfc04c70e4 (válaszként erre: 50. - Dfc04c70e4)
2021. szept. 18. 10:45

Nem gondoltam, hogy visszahívják a játékba Esztit és Bálintot. De nem baj, hogy így történt.


A két farkas megérdemelten győzött. Nemhiába drukkoltam Viktornak. De így talán még jobb, hogy osztozik Bálinttal. Bálint is megérdemelte.

2021. szept. 18. 10:00

Nagyon-nagyon jó lett a vége és a győztes megérdemelte.

Nem csak győzelem, hanem barátságok is születtek a Farkasoknál. Ez a játék építő jellegű és tanulságos volt.

Kár, hogy a csatornák versengése miatt alacsony volt a nézettség.


Remélem, hogy a turizmus profitálni fog a műsorban bemutatott szép kirándulóhelyek miatt.

2021. szept. 17. 23:28
Azért Esztike választása után nagyon gáz lett volna, ha a lányok nyernek.
51. andi6020 (válaszként erre: 50. - Dfc04c70e4)
2021. szept. 17. 21:03
Én csak holnap nézem.
2021. szept. 17. 20:49
Hoppá! Mekkora csavar!
49. dfc04c70e4 (válaszként erre: 48. - Andi6020)
2021. szept. 17. 20:34

Viktor amolyan csodabogár. Úgy gondolom, tipikusan megosztó figura. Én bírom az ilyen különc, extravagáns figurákat.


Hamarosan kiderül, nyer-e. Drukkolok neki.

2021. szept. 17. 18:13
Remélem Viktor nyer. Mindig is kedveltem.
2021. szept. 17. 18:11

Előzőleg már leírtam többször a véleményemet. De ma, a játék utolsó napján, még elmondanám, hogy Varga Viktor 12 éve van jelen a médiában. Jelenléte eleinte megosztó, megjelenése, sok ember számára polgárpukkasztó volt. Nem vagyok V. Viktor fan, de nekem soha nem volt gondom vele. Ebben a játékban pedig még jobban megkedveltem!

A viselkedése, a filozofálgatása, az emberekhez való hozzáállása nagyon tetszett. Már előzőleg is találkoztunk az énekes kreativitásával, nemcsak énekesként, hanem festőkénti is. Egy vacsoracsata keretében pedig, olyan "figuratív" gyümölcsös tálalt kreált, hogy gratula érte! A játékban való megnyilvánulásai alapján én itt is, egy nyugodt, okos, intelligens embert ismertem meg itt Viktorban.

Az különösen tetszett, ahogy drukkolt magában Bálint győzelméért. És amikor Viktor becsukta a szemét és koncentrált barátja győzelméért, bizisten még én is elhittem neki, hogy hozzásegítette Bálintot a győzelemhez! :)

Ha végül is Varga Viktor nyeri meg a játékot, nem fogok sírva fakadni! :)) Igen, örülnék Viktor győzelmének.

Viktor szerintem pozitív irányban változott meg az évek alatt. Mondom mindezt, a "kívülálló bölcsességével?!" :) De a lényeg, hogy ma megszületik a "hős", a nyertes! Jó szórakozást kívánok!

46. Auróra2010 (válaszként erre: 44. - Pipi57)
2021. szept. 17. 15:55
Én is farkas-fan vagyok, márcsak a Buci és a Krausz miatt is. K Viktor tegnap jó volt a Mintaapákban, de aa csúcs a Buci volt ott is.
45. tumbo2
2021. szept. 17. 15:49
nem,a kereszt anyut nézem,utána az FBI-t,meg még ami van.kedvencem a forró nyomon,egyik éjjel volt,pedig már sokszor láttam.de a nyomorult gyilkosok megérdemlik a halált.pedig nem lőtték agyon,csak ugyanazt kellet csinálni,mint a lánynak,akit megerőszakoltak,mezítláb futni az életéért a mínuszokban.
44. Pipi57 (válaszként erre: 42. - Papája)
2021. szept. 17. 14:28

Szerintem Bucit már a nézettség növelése miatt vetették be...,de hiába.

Nekem a tegnapi rész nagyon megható volt ,különös képpen a "farkasok " részéről.

Nagyobb ott az egység mint az ellenfélnél.

Szerintem, a "szarvasok "részéről az áldozatvállalás azért könnyebb volt ,mert tudható volt ,hogy Leo ,a nagy egojával nem áldozza fel magát ,viszont a testvérpárosból ,könnyebb volt az áldozatvállalás,mert családban marad a nyeremény.

Én a farkasoknak drukkolok...

2021. szept. 17. 06:28
Én a Survivort nézem. A Totem is hasonló?
42. papája (válaszként erre: 40. - Szasza4)
2021. szept. 17. 06:26

Tehát ma lesz az utolsó rész. Amennyiben a rossz nézettségi mutatók miatt veszik le a műsorról, akkor ezt egészen jól összevágták. Nincs hiányérzetem a végét illetően.

Tavasszal forgatták a játékot. Akkor még nem tudhatták, hogy mennyire lesz nézett. Most viszont elég kereknek tűnik minden.


Voltak benne furcsa dolgok ez tény, főleg így utólag.

Buci megjelenése, mert ő is játszani akart "egyszer" Tényleg csak játszott, ráadásul egészen jól. Utána meg direkt veszített, mellé lőtt a táblának, mert csak játszani szeretett volna és nem nyerni.

A végén két játékos is kiesett egyszerre. Ez nem szokás. Talán érezték, a rendezők, hogy baj lesz.

Fura és tisztességtelen húzás ez az önfeláldozás sztori is. A játék önkéntes feladására kérni valakit, aki jó és nyerni jött. Reménykedem, hogy talán kimondják ez is feladat volt, jól teljesítettek és játszhatnak tovább. Erre azonban a jelek szerint már nem lesz idejük, hiszen ma vége lesz.


Nagyon tetszett Varga Viktor zenélése, főleg azon a fura dobon, vagy min. Benne nagyon kellemesen csalódtam, remélem nyerni fog.


Most már csak arra vágyom, hogy egy szép őszi napon láthassam a Ság hegyet és a Bakony gyönyörű tájait.

2021. szept. 16. 21:59

Farkasok! Hajrá!


Nekem ők őszintébbnek tűnnek.

40. Szasza4 (válaszként erre: 39. - Auróra2010)
2021. szept. 16. 21:47

Igen.(Leveszik a műsorról.)


[link]

2021. szept. 16. 21:30
holnap vége ?
38. papája (válaszként erre: 37. - Auróra2010)
2021. szept. 7. 19:19
Semmi baj. A Bakony nekem is csodálatos. Én is síkvidéki vagyok. Bucit én is kedvelem, de itt most nekem nem jön be.
37. Auróra2010 (válaszként erre: 36. - Szasza4)
2021. szept. 7. 17:57
Én is a Bakony miatt nézem, - síkvidéki lány vagyok - ott volt a férjeink hadgyakorlata, neki nem annyira tetszik- És mostmár a Buci miatt is - bocs. Papája
2021. szept. 7. 17:37

Sosem értettem azt, hogy ha valaki nem néz egy műsort, miért kell azt mindenhová beírni?! :( Ha nem néz valaki egy műsort, honnan tudja, hogy milyen?! Szomorú!

Ha nem érdekel valakit egy műsor, az ne nézze bakker!

Tudom, nem vagyunk egyformák!

Tudom, más ízlés, más intelligencia, más világ!

Én, tiszteletben tartom, más eltérő véleményét, ízlését!

Lehet ne itt irogatni rogathatnék egész nap furcsa nevű, locsi-fecsi fórumokba, de bizisten nem teszem!


Nem vagyok a ennek műsornak a szószólója sem, de a Bakony szépséges tájait nem lehet szó nélkül hagyni! És már csak ez többet ér, mint mondjuk egy "bablevest" százszor kitárgyaló fórum! Szerény véleményem szerint!

Persze kinek a pap, kinek a paplan!

35. tumbo2
2021. szept. 7. 16:15
nem én.utálom az ilyeneket
2021. szept. 7. 11:22
nem
2021. szept. 7. 10:41

Felháborít, hogy Stohl András részt vesz a játékban. Miért rontja el a többiek játékát, mit keres itt, ennyire kell neki a pénz és dicsőség. Nyilván a többiekhez képest profi. Ismeri a játék és játékosok lélektanát. Nagy tapasztalattal rendelkezik az ilyen játékokban és a sport is közel áll hozzá. Tud nyilazni ez kétségtelen és itt a bibi. A többiek a bemutatkozásuk alapján nagyjából egy szinten vannak - sehol. Tehát bárhogy is szavazzák ki győzni fog, végig megnyeri a párbajokat, így okafogyott az egész játék.

Ez olyan, mint fuldoklót indítani Hosszú Katinkával együtt egy medencében.


Nagyon sajnálom Krauszt, mert keményen küzdött, fejlődött. Nem így kellett volna kiesnie, hanem méltó küzdelemben.

Buci mellélövései pedig színészkedés volt, arról szóltak, hogy ne alázza még jobban Gábort.

Az is unszimpatikus, hogy Buci azonnal vezetői babérokra tör, mondván az új játékosok vagy meghunyászkodnak, vagy vezetők.

Nagyon rosszkor jött és egyáltalán mi a fenének jött.

2021. szept. 7. 04:58
Évtizedek óta Stohl Buci a kedvencem, mégis sajnálom Krauszt, ő volt az egyetlen emberi kinézetű férfijátékos a Farkasok között. Viszont Buci nyilazási képessége lenyűgözött, gratula !!!
2021. aug. 30. 18:55

[link]


Stohl András fogja erősíteni a farkasok csapatát!

(Van itt gond kérem szépen! :))

De ez az ember nagy vadász hírében áll, és legalább járt már erdőben, nem igaz?! :)))

30. Banános Zselé (válaszként erre: 29. - Syria)
2021. aug. 28. 18:06
azért nehéz feladatok van benne, meg akikibírja jó hogy kap érte pénzt
29. syria (válaszként erre: 1. - Auróra2010)
2021. aug. 28. 17:49
Nem nézek ilyen izzadtságszagú 💩ságokat. Főleg nem olyanokat, ahol az ismert szereplők normális munka híján így akarnak bevételhez jutni.
2021. aug. 28. 17:35
Leo insta videóját érdemes megnézni.
27. papája (válaszként erre: 26. - Andi6020)
2021. aug. 28. 10:35

Nyugi, ő lesz a következő. Talán úgy gondolkodott, hogy nem adja fel, inkább megküzd, az elegánsabb.

A továbbiakban hátráltatja a társait, ezért biztosan nem lesz népszerű.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook