Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Wimbledoni teniszt nézitek? fórum

Wimbledoni teniszt nézitek? (beszélgetős fórum)


1 2
2017. jún. 13. 10:57

Azért ez megérdemli, hogy odafigyeljünk!

A világ legjobbja, a magyar fiatalt kéri fel, edzőpartnernek!

Gratulálunk!


[link]

2016. szept. 2. 10:46
Azért a második forduló már sima volt...jön Halep...nem ö az esélyes
2016. aug. 31. 06:42

Igen!

- Szerintem érthető, hogy Máté tele volt lámpalázzal, szoknia kell még a "nagyok levegőjét", és persze további rutint kell még szereznie... tőle ez is szép eredmény. Lesz ez még jobb is!

- Timi már korábban is játszott a "nagyokkal", hiszen már számtalanszor feljutott a selejtezőből a főtáblára, nem volt neki új a helyzet.

Most csak annyi volt a változás, hogy nem kellett megküzdenie a főtáblára jutásért, már eleve ott indult.

Az első mérkőzésén az elmúlt héten selejtezőből feljutott játékossal került szembe.

Igaz, hogy tovább jutott, de hogyan???

Meglehet, hogy ezek után szurkolok ugyan neki, mert magyar, de hogy nem leszek hajlandó a körmeimet lerágni miatta... kriminális, amit művelt, annyira szint alatt játszott... sajnálom.

2016. aug. 30. 17:59

Fucsovics a végére lendült bele,talám legközelebb megy egy kört...

Babosnak ma nyerni kell

2016. aug. 29. 14:10

Szóval ma este fél hétkor (ha az előtte levő mérkőzéseknél nincs csúszás), kezdi a megmérettetést Fucsovics Máté.

Az US-Open versenyt az Eurosport 2-n tudjuk nézni d.u. 5-től, aki akarja hajnal 3-ig.

Igaz, hogy Máté olyan pályán kezd, amely nincs bekamerázva, de egész biztosan fogunk róla hírt hallani.

Remélem, nem lesz annyira lámpalázas, hogy könnyen adja meg magát. Ez az Almagro spanyol dalia verhető, ha ésszel csinálja Máté.

2016. aug. 28. 07:13

Igaz, hogy nem Wimbledon, igaz, hogy nem Olimpia, de tenisz!


Most éppen US-Open.

Babos Tímea magyar teniszező a világranglistán felküzdötte magát a 33. helyre. Ezzel ettől kezdve már nem kell neki selejtezőkön kiverekednie, hogy egy-egy nagy tornán főtáblára kerüljön!!!

Első meccsét kedden d.u. 5 órakor kezdi!! Gratula! És szurkolok neki!


Ugyanezen a tornán, a selejtezőből főtáblára verekedte magát az 1 szem fiúnk:

Fucsovics Máté: első meccse hétfőn (holnap) este 18,30-kor kezdi, a spanyol Almagróval, aki jelenleg a ranglistán a 46.-ik, de volt ő már előrébb is. Nem lesz könnyű dolga Máténak! Az azért nagy eredmény lenne, ha Almagrót az első körben kiverné!!!


Szurkoljunk nekik!

2016. júl. 27. 07:37

Féderer az idén már nem játszik!

Sajnálom, de érthető!

Első az egészség, ha az nincs, más sincs.

2016. júl. 9. 07:48

18:30 Ma este női páros döntő!!!


Babos T./Shvedova Y.

Williams S./Williams V.


A magyar Babos Timi a világ legjobbjai ellen!!

Hajrá Timi, megcsináljátok, világra szóló siker lesz!

25. 12d083b51b (válaszként erre: 24. - Barbylove)
2016. júl. 8. 18:14

Nagy csoda lett volna, ha még ezt is hozza, hiszen Cilic ellen sem volt könnyű, ez a gyerek pedig ma ellenállhatatlan volt.

Most már ezek után Murrayn a sor, hogy megmutassa majd neki, hol vannak az ő határai! Remélem!

Persze, ha Murray egyáltalán eljut odáig, és nem a 2 feltörekvő ifjú titán vívja a döntőt! :))

2016. júl. 8. 18:01
Sajnos ennyi volt! Ennél kozelebb nem lesz GS döntőhöz. 4szettben tudta volna csak megnyerni ezt a meccset.
2016. júl. 8. 17:49
Kész! Ennyi!
2016. júl. 8. 07:04

Ma 2-kor Raonich, és ha ezen is túljut, akkor jöhet a döntő!

Ez sem lesz könnyű, Raonich szervái kb. ugyanolyan jók, mint Cilicé, és ő ráadásul még a játékban, labdamenetekben is jobb, mint Cilic.

21. 12d083b51b (válaszként erre: 20. - Barbylove)
2016. júl. 7. 10:18

Hogy közben 3x kezdtem már temetni, és mindig képes volt vissza mászni a gödörből, és engemet a szívbaj kerülgetett, 2:0 után nem gondoltam volna, hogy a végén ő jut tovább.


Holnap már "csak" Raonich 12,30-kor, bízzunk benne, hogy az nem lesz ennyire kemény, és utána jöjjön, aminek jönnie kell!

2016. júl. 6. 18:49
Szép mentés volt Federertől. Remélem, bírni fogja a további meccseket is. 2-0ról felállni azért nem kis dolog.
2016. júl. 6. 06:55
Ma 2-kor kezd Féderer, 4-kor Murray!
2016. júl. 5. 06:24
Ma pihi van.
17. barbylove (válaszként erre: 16. - 12d083b51b)
2016. júl. 4. 22:07
Azért mostanában ez elég rizikós számára, de most bejött. Jöhet Cilic.
2016. júl. 4. 15:38

Kismilliószor csinált már ilyet. Amikor jelentősen gyengébb játékos ellen játszik, akkor nem veri hülyére, csak arra vigyáz, hogy a biztos vezetése meglegyen. Után pedig engedi, hogy az a másik tudjon egy kicsit érvényesülni a pályán, és eljátssza, "mintha" véletlenül rontana zsinórban. Ezzel az a másik sem érzi magát földbe döngölve, másrészt, ahogy egyszer nyilatkozta: a nézőknek is nyújtani kell valamit a pénzükért.

Majd a vége felé ismét "hatalmas küzdelem során" vissza veszi a vezetést, és lezárja a mérkőzést.


Hát most is ezt látom! Most adogat a szettben maradásért. Ha ezt elrontja, akkor még egy játék lesz!

2016. júl. 4. 15:09
Szerencsére eddig még nem kellett tövig rágni a körmömet. Az itteni győztest következő körben Cilic várja, ugyanis Nishikori feladta.
14. barbylove (válaszként erre: 13. - 12d083b51b)
2016. júl. 4. 11:49

Igen, a sérülések most nagyon veszélyeztetik őt. De eddig szerencsére elkerülték a pályafutását a nagyobb bajok. Már nem fiatal, szóval nehezebben regenerálódik egy-egy ilyen sérülés után. Bízom a legjobbakban. Jó lenne látni, h újra GS-t nyer. :)


Jó meccsnézést majd! :)

13. 12d083b51b (válaszként erre: 12. - Barbylove)
2016. júl. 4. 11:31

Az a bajom Fédererrel, hogy nagyon labilisnak érzem az egészségi állapotát. Még abban sem vagyok biztos, hogy ma délután a háta miatt képes lesz-e majd a továbbjutást kiharcolni. Ezek az ifjú titánok, szóval ha egyszer megérzik a vér szagát, mint a farkasok, elkapják és nem eresztik... nagyon-nagyon szurkolok neki, hogy minden oké legyen nála.


Azt hiszem, a gépet most kikapcs, majd a mérkőzés alatt-után jövök ismét... addig még van egy kis dolgom.

12. barbylove (válaszként erre: 11. - 12d083b51b)
2016. júl. 4. 11:16

Azért Murray is tud szentségelni a pályán! :D De ő inkább saját magát ostorozza, nem pedig a másikat.

Én inkább most Federernek szurkolnék, h nyerjen egy GS-t még. De ha Murray nyer, az sem baj, mert megérdemli ő is. Aztán ki tudja, lehet valaki más jut a döntőbe.


Djokoról annyit, h mindenki volt fiatal és forrófejű. Néha Federernél is elszakad már a húr és odaszól. :D De ezek ritka jelenségek. Nadal is előszeretettel hívta ki a trénert a másik adogatása előtt, kihozva így a ritmusból. Ezt alkalmazta sokszor Djokovic. DE szerencsére erről már leszokott. Úgymond kezd felnőni a világelsőséghez. Próbál helyesen viselkedni. De én érzem rajta, h nem őszinte mindez. De hát nem mindenki tudja letagadni mivoltát. :)


Roddicktól már elbúcsúztam, amikor visszavonult. :D

Wawrinkának pedig nagyon szép fonákja van. És ha olyan kedve van, akkor igencsak felveszi a harcot bárkivel a top10ből. Ő nem fél Djokovictól. Sajnos ugyanezt nem tudjuk elmondani Murrayről és Federerről, vagy akár Nadalról. De ugyanez volt annak idején, mikor Fed volt ennyire magabiztos.

11. 12d083b51b (válaszként erre: 10. - Barbylove)
2016. júl. 4. 11:03

Tökéletesen egyetértek veled!

Murray rengeteg munkát ölt bele azért, hogy eljusson idáig, és ha most Féderer a döntőben tőle szenvedne vereséget, egy szót sem szólnék, mert mindketten méltó ellenfelei egymásnak.


Djoko-ról ugyanaz a véleményem, mint a tied: állítólag amikor Féderer, Nadal, Murray körbekapták, és elmagyarázták neki, hogy azon a szinten, ahova eljutott, már nem való, nem illik, nem kell az a fajta viselkedés, amit korábban csinált, akár pályán, akár a nyilatkozataiban... de hát ki tudja, hogy magában mit is gondol a többi teniszezőről??


Roddick felett elszállt az idő, de én megértem, hogy nehéz búcsút mondani...


Wawrinkának én is szurkolok, amikor nem Fédererrel játszik. :)))


Nadal nálam se hideg, se meleg! Azért jó lett volna, ha most itt van, de hát mit tudunk tenni?

10. barbylove (válaszként erre: 7. - 12d083b51b)
2016. júl. 4. 10:42

A nagy öreg.... :D Én is Federernek drukkolok. Azt hiszem, h az idei Wimbledon az egyik utolsó esélye a GS győzelemre. Csak hát ott van Murray is, aki azért elég jó formában van, hiába kap ki mindig Djokovictól, azért ő a második a ranglistán. Egyébként Murraynek is drukkolok, mert szimpatikus a hozzáállása, h elmegy minden labdáért, küzd, próbálkozik. Persze ugyanezt csinálja Nadal is, de ő valahogy nem tud szimpatikus lenni. :D Talán Federer miatt. És Djokovic sem. Nekem erőltetettnek tűnik ez a jófiú szerep nála. Régen azért többször kimutatta a foga fehérjét. Ugyanakkor aláírom, h jelenleg ő a legjobb teniszező és szinte verhetetlen a mai mezőny számára.


Roddick volt még nagy kedvencem. Wawrinkának is drukkolok már egy ideje. (Még a Roland Garros győzelme előttről)

9. 12d083b51b (válaszként erre: 6. - Lolita2112)
2016. júl. 4. 10:38

Szia lolita! Ha a teniszt nem szereted, attól még szívesen látunk magunk között. Gyere, amikor jól esik, talán még egy kicsit meg is szereted! :))


Nem kötelező szeretni, és nézni sem a teniszt. Én sem szeretek minden sportot, és nem is igazán kisérem figyelemmel, de a tenisz, az a szívem csücske, valamikor én tudtam úgy...futni. :))


Nézem az adatlapodat, és látom, hogy te ott élsz, ahol az én kedvencem született! Azt nem mondom, hogy ő ott él, mert kérdés egyáltalán, hogy egy évben mennyi időt tud magának szakítani arra, hogy hazalátogasson! De hát erre mondják, hogy "a nagyság átka" :))

8. 12d083b51b (válaszként erre: 5. - Barbylove)
2016. júl. 4. 10:32
Te kinek drukkolsz, kik a kedvenceid???
7. 12d083b51b (válaszként erre: 5. - Barbylove)
2016. júl. 4. 10:31

Kb. 15 év óta a nagy öregnek, Féderernek. De most már ahogy nézem, lassan másik kedvencet kell választanom a feltörekvő ifjú titánok közül. Van még rá talán 1-2 évem.


De úgy gondolom, nem vagyok elvakult, és teljes mértékben elfogadom, hogy ma már nem ő áll a ranglista első helyén, és az utóbbi 1-2 megnyilvánulásai alapján már kezd szimpi lenni Djoko is... de nem szoktam hűtlenkedni! :)))


A kora esti mérkőzésnél minden körülmények között Murrayt várom győztesként, Kyrgioszról külön véleményem van...

2016. júl. 4. 10:25
nem szeretem a teniszt.
5. barbylove (válaszként erre: 4. - 12d083b51b)
2016. júl. 4. 09:24

Ma szabadnapos vagyok,szóval megpróbálom megnézni a meccseket. Főleg mivel a két kedvencem játszik. :)


Te kinek drukkolsz?

4. 12d083b51b (válaszként erre: 3. - Barbylove)
2016. júl. 4. 06:42

Ma 14,00-kor: Féderer - Johnson

és 17,30-kor: Kyrgios-Murray = nagy derbi, nézni kell


Te tudod nézni, vagy dolgozol???

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook