Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Népviseletes rakott szoknyát hol lehet kitisztíttatni és mennyiért? fórum

Népviseletes rakott szoknyát hol lehet kitisztíttatni és mennyiért? (tudásbázis kérdés)

2010. jún. 10. 16:12
:( az inget alsószoknyákat sikerült kimosni,kifehéríteni csak a rakott szoknyától nagyon parázok esküvőmre csináltatta drága nagymamám szívem megszakadna ha galyra tenném:(
2010. jún. 10. 14:17
Én 30 fokon szoktam mosni, ha jól emlékszem. Már rég nem táncolok, ezért fakulnak az emlékek, de azt nem tudom, hogy a penész ki jön-e 30 fokon. Talán egy próbát azért megér. Ha nem sikerül, akkor jöhet a vegytisztítás.
2010. jún. 10. 14:07
nem gyürött hanem a télen bepenészedett a szekrény hátulja és ez átterjedt a ruhára:( hány fokon lehet mosni?
3. 99279bb06f (válaszként erre: 1. - Bd37ba754f)
2010. jún. 10. 13:56

Ha annyira jó a plisszírozása, hogy amikor ráülsz, az után is visszaugrik az eredeti állapotába, akkor te is kimoshatod otthon, úgy ahogy írta előttem Dinus82.

Ha gyűrött marad, akkor vegytisztítóba add.

2010. jún. 10. 13:48

Szia!

Én ezt mindig úgy szoktam csinálni, hogy a derekánál fogva összetekertem és belehúztam az egészet egy régi rossz harisnyába, aztán mehetett a mosógépbe. Így semmi bajuk nem lett a rakásoknak és még fizetnem sem kellett érte külön.

2010. jún. 10. 13:29
Népviseletes rakott szoknyát hol lehet kitisztitattni és mennyiért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook