Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Neo Citran-t fogyasztott valaki szoptatás alatt? fórum

Neo Citran-t fogyasztott valaki szoptatás alatt? (tudásbázis kérdés)


9. hancsalean (válaszként erre: 8. - Veraesbalu)
2010. nov. 28. 08:56
Köszönöm!
2010. nov. 28. 08:18
Coldrex és Neo Citránt nem szabad, ez a gyógyszerész és az orvos véleménye. A DM-ben vettem zöld hegyi zuzmó kivonatot ez folyékony szirup, kb 600 Ft. Megittam 2 üveggel és rendbehozta a torkomat. Az orvos is pozitívan véleményezte ezt a cselekedetemet. Még immunerősítőnek használtam és a teámba csepegtettem propolisz kivonatot, ezt a mézárusoknál találhatsz. Ha lehet mézet is termesztőnél vegyél, ne áruházakban. Még nagyon jó a herbária cukorka terméke - ánizs, csipkebogyó stb. Ez boltban kapható, kb. 160 Ft egy csomaggal. A javaslatom még, hogy menj be egy gyógyszertárba, mond el hogy szoptatsz és kérj segítséget. Szfváron a József A. utcában nagyon kedvesek a gyógyszerészek és az összes variációt elmondják. A pénztárcádtól függ melyiket választod. A homeopatiás termékeket mindenképpen javaslom. Jobbulást kívánok!
2010. nov. 27. 12:37
Szerintem ne igyad!!Fordulj dokihoz!:)
2010. nov. 27. 12:27

Szia!

Én nem mertem inni,utólag azt mondta több doki meg gyógyszerész is,hogy nyugodtan szedhettem volna,csak 1 óra múlva ki kellett volna fejni a tejet,és azt az adagot kiönteni.

Hát ez már nem működött volna,mert nagyon kevés van,fejni nem tudom,a fiam még úgy ahogy ki tudja szívni.

2010. nov. 27. 12:18

szia

nekem a gyógyszerész azt mondta nem szabad.

lázra algopyrin,algoflex

torokfájásra Gripp heel homeós tabletta.

4. hancsalean (válaszként erre: 3. - Hancsalean)
2010. nov. 27. 12:10
Ez ma nekem nem akar összejönni, betegtájékoztató.
2010. nov. 27. 12:10
Az van a betegtájéloztatóra írva, hogy nem javasolt, na de akkor mit tehetek, ha lázas és torokfájásos vagyok?
2010. nov. 27. 12:08
A kérdőjel lemaradt :)
2010. nov. 27. 12:08
Neo Citránt fogyasztott valaki szoptatás alatt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook